PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لینک بیار فایل ببر!!!

upodown
18-01-2015, 14:18
با سلام خدمت دوستان عزیزم​

برای اولین بار به صورت رسمی سایتی شروع به کار کرده است که شما می توانید در آن سفارش دانلود و آپلود فایل های حجیم خودتون رو با قیمتی استثنایی به ما بسپارید و در اسرع وقت و در بهترین بسته بندی دریافت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر هم می تونید به سایت زیر مراجعه بفرمایید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

upodown
18-01-2015, 16:54
واسه توضیحات بیشتر :»

برای دانلود :
پس از ثبت نام در سایت ( با جزییات دقیق ) می تونید لینک های خودتون رو چه مستقیم و چه غیر مستقیم در یک فایل ناتپد قرار بدید و در قسمت ثبت سفارش بفرستید. بعد از اون ما براتون دانلود می کنیم و بر روی دی وی دی یا هارددیسک بسته به نوع تقاضای شما قرار می دیم و ارسال می کنیم. در ضمن شما در هر لحظه به راحتی می توانید در پنل کاربری خودتون آگاه شوید که سفارش شما در کدام مرحله از آماده سازی قرار دارد.
شایان ذکر است در حال حاضر قابلیت دانلود فایل تا سقف روزانه 1 ترابایت فراهم می باشد.

برای آپلود :
فایل های مورد نظر را بر روی لوح فشرده یا هارد دیسک قرار میدید و به آدرس شرکت که در سایت موجود است ارسال می کنید و ما برای شما در سرور مورد نظر آپلود می کنیم.
تعرفه ها در سایت قابل مشاهده است .در ضمن قیمت ها بسیار مناسب می باشند.
اگر سوالی بود در خدمتتون هستم

upodown
18-01-2015, 17:16
در ضمن دوستان شما خودتون می توانید در هر جایی هستید سفارش بگیرید و برای خودتون هم در آمدزایی کنید.

upodown
19-01-2015, 15:53
همچنان منتظر دوستانی که در این انجمن فعال هستند به عنوان همکار هستیم.

با تشکر

tt_nasim
27-01-2015, 22:39
سلام
من تو سایتتون سفارش دانلود دادم چطوری میتونم ببینم کار در چه مرحله ای است ؟کی فرستاده می شود؟

upodown
27-01-2015, 22:49
سلام
من تو سایتتون سفارش دانلود دادم چطوری میتونم ببینم کار در چه مرحله ای است ؟کی فرستاده می شود؟

سلام

می تونید از طریق پنل کاربری خودتون مشاهده کنید که سفارش در چه مرحله ای است. در این مورد عرض کنم سفارش شما فردا عصر ارسال می شود.

موفق و پیروز باشید

kolange_edalat2001
28-01-2015, 14:54
دوست عزیز کدوم شهر هستید

upodown
30-01-2015, 03:23
دوست عزیز کدوم شهر هستید

شمال کشور هستم و در سرتاسر ایران سرویس می دیم... ببخشید بابت دیر پاسخ دادن. درگیر پیگیری سفارش ها بودیم.

R-T
01-02-2015, 14:03
سلام دوست عزیز.از وبسایتتون خوشم اومد.یعنی من اگه 25.5 گیگ دانلود داشته باشم هزینه 26 گیگ دریافت میشه یا همون 25.5؟ اینو از این بابت پرسیدم که تو تعداد درخاست های بالا و جداگانه ضرر نکنم

upodown
01-02-2015, 14:34
سلام وقت بخیر دوست عزیز
نظر لطف شماست و امیدوارم کمی از مشکلات دوستان رو حل کرده باشیم.
سفارش های کمتر از یک گیگ رو همون یک گیگ می گیریم یعنی 25.5 رو 26 می گیریم. البته حتما پس از گذاشتن سفارش می تونید توضیحات رو بنویسید و همونجا بعد از محاسبه قیمت توسط کارشناسان ، به درخواست شما هم پاسخ داده می شود.
ترجیحا اگر یکجا هر هفته یک سفارش بدید بهتر است چون هزینه پست کمتری را در هفته پرداخت می کنید.
موفق باشید

R-T
04-02-2015, 12:09
میخواستم بدونم هزینه ارسال هارد به عهده چه کسی هست؟ آیا خودتون هارد هم تهیه می کنید؟

R-T
04-02-2015, 16:20
میخواستم بدونم شما خودتون هم هارد تهیه می کنید یا حتما هارد باید از خودمون باشه؟

upodown
05-02-2015, 12:29
سلام مجدد دوست عزیز

هم شما می توانید برای ما ارسال نمایید و هم ما می توانیم تهیه کنیم و بر روی هزینه کل سفارش شما بیاوریم. توصیه می کنم به دفترچه قوانین سایت مراجعه کنید و تمامی قوانین را مطالعه کنید تا از مشکلات ناخواسته ای که زمان استفاده از هارد ممکن است پیش بیاید مطلع شوید.