PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور آیپد رو با ویندوز شارژ کنم؟!

Nocturne
09-01-2015, 14:01
سلام. آیپدم رو وقتی با مک هستم میتونم با خود لپ تاپ شارژ کنم اما وقتی تو ویندوز 8.1 هستم آیپد شارژ نمیشه (آیتونز هم نصب دارم) لطفا راهنمایی کنید. مرسی

yoseffaraji
09-01-2015, 15:19
شارژ شدن ربطی با آیتیونز و اینجور چیزا نداره.همینکه وصلش کنید به USBسیستم خودش شارژ میشه.مگه اینکه کابل مشکل داشته باشه یا سوکت USB
به USBهای پشت کیس وصل کنید شاید شارژ بشه با اون

hormozan m
09-01-2015, 23:06
سلام. آیپدم رو وقتی با مک هستم میتونم با خود لپ تاپ شارژ کنم اما وقتی تو ویندوز 8.1 هستم آیپد شارژ نمیشه (آیتونز هم نصب دارم) لطفا راهنمایی کنید. مرسی

سلام . آیپد به خاطر آمپر بالای شارژرش با پورت usb پی سی شارژ نمیشه . کنار باتری در استتوس بار هم میزنه که شارژ نمیشه ! (البته میشه ولی با سرعت پایین )

یک سری برنامه هست که توسط شرکت های تولید کننده مادربرد ها ساخته شده که میان آمپر و ولتاژ رو برای شارژ آیپد مناسب میکنن !

مثلا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت هایی مثل گیگابایت و ام اس ای هم برنامه های مشابهی دارن . در کل بهتره در موارد ضروری استفاده کنید :n06:

Nocturne
11-01-2015, 01:48
سلام . آیپد به خاطر آمپر بالای شارژرش با پورت usb پی سی شارژ نمیشه . کنار باتری در استتوس بار هم میزنه که شارژ نمیشه ! (البته میشه ولی با سرعت پایین )

یک سری برنامه هست که توسط شرکت های تولید کننده مادربرد ها ساخته شده که میان آمپر و ولتاژ رو برای شارژ آیپد مناسب میکنن !

مثلا : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرکت هایی مثل گیگابایت و ام اس ای هم برنامه های مشابهی دارن . در کل بهتره در موارد ضروری استفاده کنید :n06:

چرا اتفاقا در مک شارژ میشه . (تو ویندوز هست که کنارش میزنه شارژ نمیشه) من چند بار با مک شارژش کردم..
این برنامه ها که گفتید تایید شده اپلند؟..

hormozan m
12-01-2015, 01:57
چرا اتفاقا در مک شارژ میشه . (تو ویندوز هست که کنارش میزنه شارژ نمیشه) من چند بار با مک شارژش کردم..
این برنامه ها که گفتید تایید شده اپلند؟..

بله در مک شارژ میشه برای همین گفتم پی سی . خیر اپل تایید نکرده ( کلا اپل این اخلاق رو نداره ! :n02: ) ولی مشکلی نیست میتونید استفاده کنید .

amin_947
12-01-2015, 11:34
موقع خاموش بودن صفحه آیپد، در ویندوز هم عمل شارژ صورت میگیره اما به محض روشن شدن صفحه چون جریان زیادی از پورت یو اس بی کشیده میشه عمل شارژ متوقف میشه.