PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پس از سالها تلاش، آموزش ریستارت کردن اتوماتیک مودم و روترها برای دانلود شبانه و ...

EHSANRF
07-01-2015, 15:07
سلام دوستان عزیز

بعد از مدت ها تلاش موفق شدم روش روشن و خاموش کردم مودم و روتر جهت آماده سازی برای دانلود شبانه رو براتون اماده کنم.
این روش 10 بار روی مودم ها و روترهای مختلف تست شده و تضمینی می باشد.
بارها شما نیمه های شب که ساعت شروع دانلود شبانه رایگانتون بوده، یا بیدار شدید یا بیدار موندید تا مودمتون رو راس ساعت مقرر خاموش و روشن کنید، تا از هزینه ترافیکتون کسر نشه، و همینطور پس از اتمام ساعت دانلود شبانه باز هم ساعت 6 یا هفت صبح مجبور بودید که بیدار شید و اون رو خاموش کنید.
با این روش جدید دیگه نیاز نیست این کار رو انجام بدید، همه چیز رو میسپارید دست کامپیوتر!
البته تنظیمات Internet Download Manage خودش میتونه کامپیوتر رو راس ساعت خاموش کنه ولی مودم رو هیچ نرم افزاری نمیتونه روشن خاموش کنه، فلسفه این که شما مودم رو ریستارت میکنید هم اینه که، وقتی این اتفاق میفته، مودم IP جدیدی از سرویس دهنده تون میگیره و از ریل دانلود شبانه خارج میشید و این یعنی ترافیک تون هدر نمیره.
این فایلی که براتون گذاشتم رو دانلود کنید و کاملا طبق آموزشی که در فایل HELP هست جلو برید.
چون بیشتر شما با ویندوز 7 کار میکنید این آموزش کاملا با سیستم شما سازگاره، اگر هم از XP و یا هر ویندوز دیگه ای استفاده می کنید میتونید گزینه های مربوط به ویندوزتون رو تنظیم کنید.

خواهشا در سایت های دیگه کپی نکنید. مگر با اجازه اینجانب

سپاسگزارم

لینک دانلود نرم افزار و آموزش مربوطه با حجم فقط یک مگابایت:
Re_.Router.BY.EHSANRF.rar - 1.0 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسورد با حروف بزرگ : EHSANRF

S.A.M.S.U.N.G
07-01-2015, 22:39
حالا جدی جدی پس از سال ها ؟ :ohno: :دی تشکر :n16:

EHSANRF
09-01-2015, 00:20
دوستان عزیز کسی تست کرد همینجا نتیجه رو بذاره. سپاس

g122
09-01-2015, 09:01
من هم مدت ها دنبال پیدا کردن چنین راهی بودم بلاخره راهش هم پیدا کردم و واسه من جواب داد حتی مودم رو هم میشه روشن وخاموش کرد. راهش رو تو یه تایپیک جداگانه نوشم ولی هنوز توسطadmin تایید نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟"""
:n38: