PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلفن ثابت ماهواره ای؟؟؟

dvd2010
05-01-2015, 13:17
سلام.امروز رفنم یه خط تلفن ثابت ثبت نام کردم بهشون گفتم این خط را واسه ای دی اس ال میخوام گفتن باید اول پول را واریز کنید بعد واریز ثبت نامم کرد و شماره پروندمو بهم داد و گفت حالابرو مرکز مخابرات یه دفعه خطت pcm نباشه ما هم گفتیم چشم حالا که رفتم مرکز مخابرات بهم گفت PCM که نیست ولی خطت ماهواره ای است و بی سیم است!!!!!گفت یه دیش میارن روی پشت بوم خونت نصب میکنن!من خودم بار اول در مورد خط تلفن ثابت ماهواره ای میشنوم کسی اطلاعی از این نوع خط خبر داره؟روی این خط میشه نت پر سرعت گرفت؟خود مرکز گفت ای دی اس ال نمیشه گرفت!حال بنده چی کار کنم خط را پس میگرن؟

dvd2010
06-01-2015, 12:16
بعد از پیگیری متوجه شدم این تلفن ماهواره ای همان تلفن ثابت روستایی wllمی باشد که فقط در روستاهای که امکانات وجود نداره داده می شود حالا جدید ا تو اهواز داره مد میشه که اصلا به درد نمیخوره چون روی خط ثابت بیسیم اینترنت پرسرعت داده نمیشود.

binaafarin
06-01-2015, 14:21
چی هست اصلا کسی میدونه؟

nini bad
06-01-2015, 15:31
بیشترین کاربرد این خط ها برای روستا ها و مناطق دور هست که امکان کابل کشی وجود ندارد... شما از این سرویس استفاده کن دلیلی نداره پس بدی اما اگر نیاز به اینترنت ADSL دارید و برای همین منظور خط را ثبت نام کردید میتونید پس بدید و درخواست خطوط کابلی بکنید البته باید ببینید برای منطقه شما امکان پذیر هست یا خیر...

supermax15
06-01-2015, 20:36
ی مودم 3g بگیری بهتره با سیم کارت برو اینترنت

dvd2010
07-01-2015, 00:06
بیشترین کاربرد این خط ها برای روستا ها و مناطق دور هست که امکان کابل کشی وجود ندارد... شما از این سرویس استفاده کن دلیلی نداره پس بدی اما اگر نیاز به اینترنت ADSL دارید و برای همین منظور خط را ثبت نام کردید میتونید پس بدید و درخواست خطوط کابلی بکنید البته باید ببینید برای منطقه شما امکان پذیر هست یا خیر...
اصلا ارزش استفاده نداره-در ضمن این نوع خط تلفن با برق کار میکنن یعنی برق بره تلفن هم قطع میشه!امروز واسه انصراف مرکز مخابرات رفته بودم واسه یه بنده خدایی هم همین نوع خط را وصل کرده بودند که با دعوا پسش داد.اینجوری گفتن با فرکانس خطوط موبایل هم تداخل پیدا میکنه!

nini bad
07-01-2015, 00:28
اصلا ارزش استفاده نداره-در ضمن این نوع خط تلفن با برق کار میکنن یعنی برق بره تلفن هم قطع میشه!امروز واسه انصراف مرکز مخابرات رفته بودم واسه یه بنده خدایی هم همین نوع خط را وصل کرده بودند که با دعوا پسش داد.اینجوری گفتن با فرکانس خطوط موبایل هم تداخل پیدا میکنه!
تلفن های امروزی که همه بی سیم شدن هم با رفتن برق هیچ کاربردی نداره... اصولا این خطوط برای مناطق خاص هست نمیدونم چرا برای داخل شهر واگذار میکنند البته این نکته را در نظر داشته باشید این سرویس شامل یک سیم کارت میشود که داخل موبایل قرار میگیرد و استفاده میکنید.

raeesi
07-01-2015, 00:45
من چند سال پیش برای کاری رفتم پاکستان
اونجا هم یه خط تلفن خریدم برای اینترنتم، بهم یه گوشی تلفن دادن که بصورت وایرلس کار می‌کرد و البته توی خودش باطری هم داشت و زمانیکه به برق وصل بود باطریش شارژ میشد و تا حدود ۲ ساعت بدون برق کار می‌کرد
البته روی این خط من اینترنت هم داشتم
گوشیه پورت usb داشت که به کامپیوتر وصل میکردی و به اینترنت ۲مگابیت دسترسی داشتی

Sent from my iPhone using Tapatalk