PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع کردن ارتباط نرم افزار با یک آدرس خاص

Amir Hossein
31-12-2014, 17:22
سلام بچه ها

من قدیم یه بازی آنلاینی بازی میکردم که سرور اون بازی آنلاین بخش امتیاز هارو برای ایران تحریم کرده بود...و این بد نبود
ما میتونستیم خودمون امتیازمون رو ببریم بالا به صورت تقلبی :31:
الان ایران از تحریم در اومده... حالا میخواستم بدونم چطور میشه با یه نرم افزاری آی پی هایی که بازی باهاشون در ارتباط هست رو مانیتور کرد و بعد اون آی پی که مربوط به امتیاز ها هست رو بست... تا باز بشه امتیاز جعلی برای خودم بزارم... :31:
البته اگه شدنی باشه...

مرسی

Milad_Sky
01-01-2015, 12:48
سلام بچه ها

من قدیم یه بازی آنلاینی بازی میکردم که سرور اون بازی آنلاین بخش امتیاز هارو برای ایران تحریم کرده بود...و این بد نبود
ما میتونستیم خودمون امتیازمون رو ببریم بالا به صورت تقلبی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان ایران از تحریم در اومده... حالا میخواستم بدونم چطور میشه با یه نرم افزاری آی پی هایی که بازی باهاشون در ارتباط هست رو مانیتور کرد و بعد اون آی پی که مربوط به امتیاز ها هست رو بست... تا باز بشه امتیاز جعلی برای خودم بزارم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگه شدنی باشه...

مرسی

سلام شدنی بودن یا نبودنش رو نمی دونم

ولی اگه سیستم عامل ویندوز هست با همون پنجره resource monitor و تب network خود ویندوز و نهایتا دو بهش network activity و tcp connections می تونید سرورهایی رو که برنامه باهاشون در ارتباط هست ببینید و اگه برای اون مورد که گفتید کلا یه سرور جدا در نظر گرفته شده باشه می تونید IP اون سرور رو داخل فایروال خود ویندوز بلاک کنید

task manager/performance/resource monitor

Amir Hossein
01-01-2015, 17:14
سلام شدنی بودن یا نبودنش رو نمی دونم

ولی اگه سیستم عامل ویندوز هست با همون پنجره resource monitor و تب network خود ویندوز و نهایتا دو بهش network activity و tcp connections می تونید سرورهایی رو که برنامه باهاشون در ارتباط هست ببینید و اگه برای اون مورد که گفتید کلا یه سرور جدا در نظر گرفته شده باشه می تونید IP اون سرور رو داخل فایروال خود ویندوز بلاک کنید

task manager/performance/resource monitor
اونجا یه بار رفتم
دیدم بازی با چه آی پی های در ارتباطه
ولی تو فایروال کلا ارتباط بازی رو تونستم با نت قطع کنم
نه یه آدرس خاص :\