PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این عکس با چه نرم افزاری ادیت شده ؟

sargis
28-12-2014, 13:20
دوستان عزیز میدونید این ادیت ها با چی انجام شدن ؟ عین نقاشی میمونن .

senaps
28-12-2014, 15:26
اینها کارهای گنده ی گرافیکی هستن که برا ساختش، از ترکیبی از نرم‌افزار های مختلف استفاده بشه.....
من همینجوری لیست بخوام بکنم میگم :3DS Max,Maya,Photoshop ..... شاید Zbrush هم کار شده باشه شاید هم نه! :)))

مهم نیست با چه نرم‌افزاری کار شده، مهم اینه که دید خوبی وجود داشته و ایده‌ی خوبی بوده و این عکس به این شکل در اومده... هرچند، من فکر میکنم عکس سه بعدی هستش و عکس واقعی نیست!!!! حالا اگر غیر از اینه که دیگه ایولا! :)

sara_program
31-12-2014, 10:04
دوستان عزیز میدونید این ادیت ها با چی انجام شدن ؟ عین نقاشی میمونن .

صد در صدش با فتوشاپه.

از چند تا لایه استفاده کرده. و از snow brush

آموزششو می ذارم براتون

sargis
31-12-2014, 10:41
صد در صدش با فتوشاپه.

از چند تا لایه استفاده کرده. و از snow brush

آموزششو می ذارم براتون
واقعا ؟ اينجوري باشه كه خيلي عاليه ! بيصبرانه منتظرم

sara_program
31-12-2014, 11:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینین عکس سمت چپ که عکس آتلیه ای هستش ( با بک گراند دریا) . عکس سمت راست ادیت شده ی اون عکس سمت چپی هستش.

یه فیلم آموزشی براتون تهیه کردم. فقط قبلش عذر خواهی می کنم که صدام کمی خستس. کمی کسالت دارم

نکته: این فیلم آموزشی برای اینکه حجم فیلم بالا نره خیلی سریع انجام شده. ولی اگر خودتون وقت بذارید می تونید خیلی زیباتر بسازید. مهم شیوه ی کار بود

دانلود کنید با 29 حجم مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senaps
31-12-2014, 16:33
عکس سارا واضح تره....
من همش فکر میکنم این عکس 3D هست و عکس نیست!!!! واسه همین گفتم کار گنده‌ی گرافیکی و مجموعه‌ای از نرم‌افزار های مختلف چند بعدی ساز، چون به نظرم اومد تو اون سایز عکس، کاراکتر ها سه بعدی هستن!! :)ولی خیلی طبیعی ساخته شدن...
به هر حال، نکته‌ی جالبی بود!!...

sara_program
31-12-2014, 17:55
عکس سارا واضح تره....
من همش فکر میکنم این عکس 3D هست و عکس نیست!!!! واسه همین گفتم کار گنده‌ی گرافیکی و مجموعه‌ای از نرم‌افزار های مختلف چند بعدی ساز، چون به نظرم اومد تو اون سایز عکس، کاراکتر ها سه بعدی هستن!! :)ولی خیلی طبیعی ساخته شدن...
به هر حال، نکته‌ی جالبی بود!!...

خوب دقت کنید، می بینید پشت تصویر یه پرده ی پلاستیکی با بک گراند دریا هستش. جلوی پای اون خانم هم پر (یا پنبه) ریختند.
بله بسیار زیبا کار کردند. البته شما هم حق داشتید که فکر کنید کار گرافیکی هستش چون در نگاه اول همچین حسی رو می ده. ولی از قدیم گفتن دقت خانم ها بیشتره:n09:

منم یه ادیت زدم ببینید خوب شده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aghazadeh_hastam
31-12-2014, 17:59
يه كار گنده ي گرافيكي هست :n19: :n02:

senaps
02-01-2015, 21:50
عکس رو خیلی خوب کار کردی خانوم سارا....
ولی شخصا به نظرم دونه های برف کمی بزرگ و مشخصا در پایین سمت راست، خیلی زیاد هستن.... غیر ازاین، بسیار عالی هست و فیلم اموزشیتون هم بسیار عالی تر! :)))) ممنون....
استفاده کردم...

axilbam
02-01-2015, 22:12
با فوتوشاپ کار کردن :n10:

sara_program
02-01-2015, 23:25
عکس رو خیلی خوب کار کردی خانوم سارا....
ولی شخصا به نظرم دونه های برف کمی بزرگ و مشخصا در پایین سمت راست، خیلی زیاد هستن.... غیر ازاین، بسیار عالی هست و فیلم اموزشیتون هم بسیار عالی تر! :)))) ممنون....
استفاده کردم...

ممنون بابت نظرتون. بله دانه های برف خیلی بزرگ شدن. رنگ بندیش هم دلچسب خودم نشد. ولی دل و دماغ اینکه بشینم و کار کنم نداشتم

حق با شماست باید بهترکار می کردم:n40:

sargis
13-04-2015, 14:07
ببینین عکس سمت چپ که عکس آتلیه ای هستش ( با بک گراند دریا) . عکس سمت راست ادیت شده ی اون عکس سمت چپی هستش.

یه فیلم آموزشی براتون تهیه کردم. فقط قبلش عذر خواهی می کنم که صدام کمی خستس. کمی کسالت دارم

نکته: این فیلم آموزشی برای اینکه حجم فیلم بالا نره خیلی سریع انجام شده. ولی اگر خودتون وقت بذارید می تونید خیلی زیباتر بسازید. مهم شیوه ی کار بود

دانلود کنید با 29 حجم مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا ازتون ممنونم خیلی استادانه و عالی بود کلی هیجان زده شدم اما چون از طرف تاپیک برام ایمیل نمیومد امروز هم نا امیدانه به تاپیک سرزدم ! خیلی دیر متوجه شدم و متاسفانه دیر تشکر کردم .امیدوارم بتونم براتون جبران کنم .