PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با PotPlayer

L.O.N.E.L.Y
26-12-2014, 14:04
سلام
من یه مشکل دارم با PotPlayer که وقتی زیرنویس و فیلم رو همنام میکنم و فیلم رو اجرا میکنم زیرنویسی (که فارسی باشه) که همنام کردم به صورت پیش فرض با فیلم پخش نمیشه و اون زیرنویسی که انگلیسی یا هر زبانی دیگه باشه اون پخش میشه, قبلا هم این مشکل رو داشتم که نمیدونم چی شد خودش حل شد ولی از دیشب تا حالا نتونستم این مشکل رو حل کنم حتی با دوباره نصب کردن هر دو نسخه موجود یعنی PotPlayer.1.6.51480.x64 و PotPlayer.1.6.51480-dvbsupport.x64

یه تیکی هم هست توی تنظیمات زیرنویس که اونم زددم ولی تاثیری نداشت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستمم ریستارت کردم ولی بازم مشکل باقیه باید به صورت دستی بری و زیرنویس فارسی رو فعال کنی

اینم عکس زیرنویس و فیلم برای مثال:

Mohammad-t-1992
05-01-2015, 03:01
سلام
این رو امتحان کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kasra 91
28-04-2016, 12:49
تاپیک مخصوص پات پلیر پیدا نکردم دیگه همینجا پرسیدم

میخواستم ببینم چجوری میشه یه پلی لیست درست کرد که بعد از بستن برنامه لیست از بین نره از ادامه اهنگایی که پلی شده پلی کنه ؟

shabnam1986
07-05-2016, 16:31
سلام
من یه مشکل دارم با PotPlayer که وقتی زیرنویس و فیلم رو همنام میکنم و فیلم رو اجرا میکنم زیرنویسی (که فارسی باشه) که همنام کردم به صورت پیش فرض با فیلم پخش نمیشه و اون زیرنویسی که انگلیسی یا هر زبانی دیگه باشه اون پخش میشه, قبلا هم این مشکل رو داشتم که نمیدونم چی شد خودش حل شد ولی از دیشب تا حالا نتونستم این مشکل رو حل کنم حتی با دوباره نصب کردن هر دو نسخه موجود یعنی PotPlayer.1.6.51480.x64 و PotPlayer.1.6.51480-dvbsupport.x64

یه تیکی هم هست توی تنظیمات زیرنویس که اونم زددم ولی تاثیری نداشت

سیستمم ریستارت کردم ولی بازم مشکل باقیه باید به صورت دستی بری و زیرنویس فارسی رو فعال کنی

اینم عکس زیرنویس و فیلم برای مثال:

این برنامه از vlc و kmplayer بهتره؟

Mr.Lucky
27-07-2017, 15:44
به نطر من POTPLAYER واقعا از VLC و KMPLAYER فوق العاده بهتره

این برنامه نظیر نداره تا به الان