PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان ایکس باکس360 120 گیگ هارد و برد جاسپر میخام بخرم ...ممنون میشم کمکم کنید

xfati
19-12-2014, 22:57
سلام خسته نباشید اقا من میخواستم یه ایکس باکس 360 ارکید،مادربرد جاسپر،هارد 120 گیگ،دوتا دسته،مدل سال 2009 و جیتگ هم شده اگه درست نوشته باشم البته میخوساتم بخرم
چندتا سوال دارم ممنون میشم دوستان حرفه ایی تو این مورد بهم جواب بدن
1- اینکه میگن این ارکیدا 3 چراغه میشه و نابود میشه درسته ؟
2- این مدل مادربرد مشکل خاصی نداره ؟
3-و هارد 120 کافیه واسه من ؟
4- این مدل به روز رسانی میشه که جدیدترین بازی ها رو جواب بده ؟؟؟؟؟
5-و در کل این چیزی که گفتم چند ارزش داره ؟
6-و ایا مدل اسلیم یا نیو اسلیم از این بهترن از لحاظ خرابی و جواب پس دادن واسه بازی ؟
7-از کجا میشه قهمید که مادربرد این مدل جاسپر هست ؟
8-و از کجا با میشه فهمید که جیتگ شده دستگاه ؟
9-ایا برا من که نمیخوام وصل بشم به لایو همون جیتگ شده خوبه اصلا ؟
10- از کجا بدونم کنسولی که میخرم اوکی هست و مشکلی نداره منظورم چک کردن سریال نامبر و .. هست
11- مهمترین سوال ...در کل با این مشخصاتی که گفتم همراه دستگاه چه چیزی باید باشه ؟ یعنی منظورم دسته و کابل اچ دی ام ای و ... دیگه کامل بگید ممنون میشم
12-میتونم هارد اکسترنال خودم رو به این مدل که جیتگ شده اضافه کنم ؟ هاردم 500 گیگ سیگیت هست
13-و اینکه دسته ای ایکس باکس باید چجوری باشن ،منظورم اینه باتری خوردن دیگه دسته هاش ؟باتری قلمی یا باتری مخصوص دارن ؟و باید هر کدوم یه سیم هم داشته باشه درسته ؟ که وقتی وایرلس نشه وصل کرد با سیم بشه
بنده اولین باره دارم کنسول میگیرم و فعلا در حد توان اینو دارم
ممنون میشم اطلاعات دیگه ایی هم اگه هست بهم بدین حالا هر مشکلی این مدل داره

xfati
20-12-2014, 00:04
کسی نیست جواب بده ؟ ایکس باکس مرد :n13:

yoseffaraji
20-12-2014, 00:37
جواب سوالا به ترتیب:
1-اون سه چراغه شدن مربوط میشه به مادربردهای قدیمی ایکس باکس که قبل از جاسپر بودن.مثل فالکون.ولی این ایکس باکسی که میگید برد جاسپره و عمرا سه چراغه بشه.
2-هیچ مشکلی نداره
3-هارد 120 خوبه.بازیهایی که باید نصب بشن حجمشون اونقدر زیاد نیست.البته در مورد جیتگ شده نمیدونم چقدر فضا میتونه کافی باشه.من خودم هارد 20گیگ دارم و کارمو راه میندازه
4-اگه آپدیت کپی خور LT3باشه میتونه جدیدترین بازیها رو اجرا کنه.جدیدتر از LT3هم نیومده
5-بین 600تا 700میارزه
6-مدل های اسلیم و نیو اسلیم هیچ تفاوتی از نظر سخت افزاری ندارن و همه ی بازیهایی که این اجرا میکنه اونا هم اجرا میکنن و هیچ تفاوت گرافیکی ندارن.به نظرم خرید اسلیم و نیو اسلیم پور دور ریختنه چون X360 عمرش داره تموم میشه
7-روش هایی برای شناختن مادربرد جاسپر هست.مثلا از روی کانکتور پاور و مشخصات روی پاور ایکس باکس(تو گوگل بنویسید شناسایی برد جاسپر کلی اطلاعات میاره برای شناسایی)
8-این مورد رو نمیدونم(اینم تو گوگل یه سرچ بزنید)
9-بله
10-مهلت تست بگیرید از فروشنده و کامل دستگاهو تست کنید
11-خود دستگاه،دسته ها،آداپتور،کابل AV (همون سه فیشی که به تلویزیون های قدیمی وصل میشه)، کارتن ،کابل HDMIهم اگه داشت چه بهتر
12-بله با جیتگ کردن میتونید هر هاردی با هر حجمی وصل کنید
13-دسته ی ایکس باکس هم روش هایی داره برای شناسایی اصل بودن.مثلا هولوگرام لیزی داره که روش مایکروسافت و ایکس باکس نوشته(اینم یه سرچ بزنید تو گوگل برای اطلاعات کامل تر)2تا باتری قلمی میخوره در اصل ولی باتری های دیگه ای هم هست که یه تیکه هستن و مخصوص دسته ایکس باکس که اگه همراهش باشه باید یه شارژ هم داشته باشه.ولی فکر نکنم همراهش باشه چون جزو موارد اختیاری هست و کمتر کسی میخره این باتری ها رو.سیم هم اگه داشت چه بهتر.برای مواقعی گه باتری در دسترس نباشه وصلش میکنید با سیم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
آخیش:n05: دستم درد گرفت.چند نمره داره سوالا؟:n10:
میشه بپرسم برای چه بازی میخواید بخریدش؟خودم فقط به خاطر GTA V خریدمش

xfati
20-12-2014, 00:48
ممنون داداش کلی منتظر جواب بودم
والا یهو هوس کنسول کردیم اول رفتم واسه پلی 4 دیدم بازی هاش گرونه من یکیش رو بخرم باید واسم پولم جمع بشه 1 ماه گذشته کلا داغونمون میکنه با این 200 تومن هر بازی :n02:
بعدم رفتم واسه ایکس باکس 360 چون دوستام دارن همه اوکی هست
یه طرفی خورد به پستم این مدل رو داره
کلی تعریف کرد
گفتم ببینم چطوره
دیگه دیدم جی تگ شده خیلی خوبه چون بازی رو میشه کپی کرد و بدون نیاز به دی وی دی بازی کرد
گفتم همینو بخرم
تا بالاخره برم سر کار بتتونم همون پلی 4 رو بگیرم
تازه خدمت تموم کردم داغون گیم هستم خخ :n10::n24::n19::n25::n31:

xfati
20-12-2014, 00:49
راستی منم بخاطر همون gta و call of duty 11
اینو میخام
دیگه سیستم خونه فعلا جواب اینگونه بازی ها رو نمیده خخ:n02:

yoseffaraji
20-12-2014, 01:25
چقدر قیمت دادن بهت؟به نظرم یه ایکس باکس ارزون قیمت بخری بهتره چون داره عمرش تموم میشه و ممکنه بعدا قیمتش پایین بیاد و نتونی بفروشی.راستی دسته ایکس باکس خیلی خوش دسته و برای بازیهایی مثل فوتبال خیلی مناسبه

xfati
20-12-2014, 03:07
راستش یه اکانت کلش دارم لول 131 میخام باهاش معوضه کنم :n02:
فروش نمیره برا همین به همین هم راضی هستم:n06:

xfati
20-12-2014, 13:31
والا داداش من 800 قیمت گذاشته بودم رو اکانت که دیگه دارم اینو تعویض میکنم
به نظر خودت کنسول با اون چیزایی که گفتم چند ارزش داره ؟

yoseffaraji
20-12-2014, 14:16
به نظرم 700تومن خوبه برای همچین کنسولی.800زیاده.من چند ماه پیش ایکس باکس خودمو 430خریدم.با این مشخصات.هارد 20 دو تا دسته اسلیم -برد جاسپر ساخت 2009-لنز سالم و دستگاه خیلی تمیزه-یه کابل VGAاتصال به مانیتور هم همراهش بود.همین چند وقت پیش قیمت گرفتم 500بیشتر نمیخرن ازم.حالا کنسول شما هاردش 120 و جیتگ شده هست به نظرم 700بیشتر نمیارزه.آخرش 700

xfati
20-12-2014, 14:40
اره تو همین حدودا
دادا هنوز بازی ها رو خوب جواب میده دیگه درسته ؟
بعد این برد جاسپر hdmi هم داره خودش ؟ خروجی

yoseffaraji
20-12-2014, 23:25
بازی ها رو جواب میده ولی با گرافیک خیلی پایین تر نسبت به کنسول های جدید یا PC.شما مقایسه ی کنسول های نسل جدید و قدیم رو ببینید تو بازی کال اف دیوتی جدید متوجه میشید چقدر تفاوت دارن.البته اگه گرافیک براتون اهمیت نداشته باشه مشکلی نیست.
بله جاسپر HDMIداره

sajad-tnt
21-12-2014, 11:42
سلام.
البته دوست گلم به یک نکته توجه داشته باشید که اگه اشتباه نکنم ,تا بعداز 2 ماه آینده, دیگه بازی جدیدی برای کنسول های نسل قبل (Ps3 و xBox360) منتشر نمیشه (بجز بازیهای ورزشی!)!.
(درکل شاید 2/3 ماه به زور 1 بازی ریلیز شه!).
منبع هم وب سایت vgreleases.com هست, خودتون برید و چک کنید...
پس در این صورت؛ تا چند ماه دیگه قیمت این 2 کنسول بشدت افت میکنه ... .
.
.
مـوفق باشــید.