PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب نرم افزار tell me more french در مَک mac

ALI V8
18-12-2014, 18:30
مشکل در نصب نرم افزار tell me more french در مَک :

دوستان من این نرم افزار رو از سایت دانلود کردم ولی تو مک نمیتونم نصب کنم روی dvd هم رایت کردم اما فایل نصب رو نمیدونم کدوم هست برای مک...لطفن راهنمایی کنید

SAMCRO
19-12-2014, 13:14
می تونین یه عکس بزارین از فایلا ؟

ALI V8
20-12-2014, 22:50
بفرمایید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

DogForum.ir
21-12-2014, 12:43
دوست عزیز مطمئن هستید که این برنامه مخصوص مک هستش ؟

ALI V8
22-12-2014, 03:30
دوست عزیز مطمئن هستید که این برنامه مخصوص مک هستش ؟

نه از تو پي سي دانلود، دانلود كردم. هيچ راهي نداره اجراش كنم تو مك؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

DogForum.ir
22-12-2014, 07:32
ببینید اگر میخواهید روی مک نصب کنید تنها راهی که ۱۰۰٪ نیست (۵۰/۵۰ هستش) استفاده از یک برنامه هستش به نام CrossOver که همونطور که گفتم همیشه جواب نمیده .

به نظر من ابتدا برای ورژن مکینتاش اون سرچ کنید که مظمئن باشید یا خودش یا مشابهش رو پیدا خواهید کرد.

ALI V8
22-12-2014, 18:45
ببینید اگر میخواهید روی مک نصب کنید تنها راهی که ۱۰۰٪ نیست (۵۰/۵۰ هستش) استفاده از یک برنامه هستش به نام CrossOver که همونطور که گفتم همیشه جواب نمیده .

به نظر من ابتدا برای ورژن مکینتاش اون سرچ کنید که مظمئن باشید یا خودش یا مشابهش رو پیدا خواهید کرد.

در مورد برنامه Crossover بیشتر توضیح میدی رفیق؟ ممنون

DogForum.ir
22-12-2014, 23:25
برنامه CrossOver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در واقع یه برنامه هستش که با اون میتونی یه سری از برنامه های ویندوز رو روی مک نصب کنی. این برنامه به صورت پیش فرض یک سری از برنامه ها رو مثل MS Office ویندوز رو ساپورت میکنه. توجه کن که کلا برنامه هایی که نیاز به Framework شبکه (network) ویندوزی داره رو نمیشه با استفاده از این برنامه نصب کرد مثل Internet Explorer . من خیلی از برنامه های مشابه این رو تست کردم .. میتونم راحت بگم که در نوع خودش کامل ترین هستش.
اما ........
من شخصا ار این برنامه استفاده نمیکنم .. چون اولا خیلی از برنامه ها رو ساپورت نمیکنه ثانیا اون کارایی رو که شم انتظار داری شاید به شما نده.

ببینید من حدود ۴ سال هستش که از ویندوز اومدم سراغ مک و کاربردی هم با مک کار میکنم یعنی با اینکه رشته من کد نویسی نبوده اما به دلیل علاقه خودم به طراحی و کد نویسی وب سایت کمی هم وارد سیستم UNIX و کامند های اون شدم ... بنابراین به شما پیشنهاد میکنم اول برین دنبال پیدا کردن ورژن مک یا مشابه مک این برنامه ... برنامه های مک خیلی بیشتر از ویندوز یافت میشن و واقعا کاربردی تر و ساده تر هستند...

ولی باز اگر اصرار دارین برنامه Parallels رو نصب کنید و ویندوز رو در داخل مک بالا بیارین که در اون حالت به راحتی میتونید برنامه های ویندوز رو همزمان با مک اجرا کنید.

موفق باشید

Machid
05-01-2015, 12:53
اگه نصبم نکردی نکردی . منم این نرم افزارو دانلود کردم عملا به هیچ دردی نمیخوره من پاکش کردم الکی هم اینهمه دانلود کردم

DogForum.ir
05-01-2015, 18:12
حق با دوستمون هستش چون برنامه های که ساپورت میکنه خیلی محدود اما باید گفت بهترین برنامه بین برنامه هایی هستش که موجوده ...