PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسشهایی پیرامون خرید پلی استیشن 3 دسته دوم

Amir_Ariamehr2003
16-12-2014, 00:14
در زمان خرید پلی استیشن 3 دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کنم و چه جوری سنگینترین تستها رو انجام بدم
سلام
قصد خرید یه پلی استیشن 3 دسته دوم با مشخصات زیر رو دارم :
Playstation 3 Fat Hard 60GB با هارد 1ترابایت که نمیدونم اینترنال هست و یا اکسترنال 48 ساعت مهلت تست و قیمت بدون هارد550 و با هارد 750تومن
اول اینکه قیمتش کم یا زیاد نیست و بعدش به چه نکات حیاتی باید توجه کنم که دستگاه سالم هست یا نه ؟؟؟
اگه سالم باشه بعد تست باید چه علائمی داشته باشه و بعکس اگه مشکلی داشته باشه کدوم مشکل از همه بدتر هست

و مهمترینش کجا باید چک کیم با چه ورژنی کپی خور شده مثلا 3.55 یا 4.60
و جریان این مولتی من و مولتی منیجر چی هست
و این روگرو یا حبیب اینا چی هست و از کجا بفهمم کدوم از این دوتا بالایی که اسم بردم روش نصب شده

Amir_Ariamehr2003
16-12-2014, 22:29
دوباره سلام

راستش یه سوال دارم ازتون و اونم این هست که :

اگه من یه پلی 3 اورجینال خور بخرم که قابلیت کپی خور کردن نرم افزاری رو داشته باشه(تاجایی که تحقیق کردم فریمور 3.55 به پایین باید باشه) و اگه ورژن بالاتر بود باید بدیم با دانگل کبری کپی خورش کنن و به اصطلاح دانگرید بشه

با توجه به اینکه تا دلتون بخواد با کامپیوتر و نرم افزارهاش و همچنین ----- اپن سورس لینوکسی و برنامه هاش کلنجار میرم و از پسش بر میام(البته اینم بگم میگردم و آموزشهای کامل و نکته به نکته در رابطه باهاشون رو پیدا میکنم وطبق آموزش مشکلاتم رو حل میکنم یا به اندوخته های علمیم می افزایم)

حالا با این توضیحات بنظرتون خودم میتونم کپی خور کنم دستگاه رو

چون شیراز پرسیدم واسه کپی خور کردن نرم افزاری چیزی در حدود 250 تا 350 دستمزد میگیرن

حالا درخواستی که دارم چه خودم بخوام کپیخور کنم و چه نخوام لطفا E-Book گام به گام کپی خور نرم افزاری رو واسم آپلود کنید یا پاسم کنید به لینک ویا برنامه مورد نیاز

Amir_Ariamehr2003
18-12-2014, 02:08
بابا دمتون گرم چرا هیچکس محل به ما نمیزاره؟؟؟

S.R Download
18-12-2014, 11:12
دوست عزیز شاید کسی در مورد پلی استیشن 3 دسته دوم اطلاعاتی نداره :n01:
ولی بازم شما صبر کن :n06:

Layken
19-12-2014, 00:57
در زمان خرید پلی استیشن 3 دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کنم و چه جوری سنگینترین تستها رو انجام بدم
سلام
قصد خرید یه پلی استیشن 3 دسته دوم با مشخصات زیر رو دارم :
Playstation 3 Fat Hard 60GB با هارد 1ترابایت که نمیدونم اینترنال هست و یا اکسترنال 48 ساعت مهلت تست و قیمت بدون هارد550 و با هارد 750تومن
اول اینکه قیمتش کم یا زیاد نیست و بعدش به چه نکات حیاتی باید توجه کنم که دستگاه سالم هست یا نه ؟؟؟
اگه سالم باشه بعد تست باید چه علائمی داشته باشه و بعکس اگه مشکلی داشته باشه کدوم مشکل از همه بدتر هست

و مهمترینش کجا باید چک کیم با چه ورژنی کپی خور شده مثلا 3.55 یا 4.60
و جریان این مولتی من و مولتی منیجر چی هست
و این روگرو یا حبیب اینا چی هست و از کجا بفهمم کدوم از این دوتا بالایی که اسم بردم روش نصب شده

سلام

قبل از پاسخ سوالی که من دارم اینه که چرا شما مدل FAT رو برای خرید انتخاب کردید؟ از لحاظ بودجه ؟ چون که اگر میتونید یک کنسول اسلیم بخرید از نظر من بهتره چه بسا که نمیگم FAT ایارد دارن یا نخرید نه ولی خب اگر میتونید کنسول اسلیم بخرید.

این قیمتی که میخرید با اون هارد قیمت خوبیه و معقول هستش، برای تست سالم بودنش هم کار خاصی نمی خواد فقط تو همین مدت 48 ساعت یکی دو باز بازی انجام بدید مخصوصا بازی های انحصاری که قدرت زیادی از کنسول میکشن
وقتی دید که روون اجار میشه و در لود ها زیاد تاخیر نداره و کنسول پشت سر هم هنگ نمی کنه در واقع دستگاه سالم هستش.
بازی های کپی خور هم که اجرا بکنه معلوم که مشکلی از این بابت نخواهد بود.
ورژن کنسول از طریق سیستم Setting داخل بازی قابل خوندن هستش که البته وقتی اخرین بازی منتشر شده اجرا بشه مثلا فیفا 15 دیگه یعنی کنسول اپدیت شدست و مشکلی هم از این بابت نداره.

مولتی من همون نرم افزاری هستش که باعث اجرای بازی شما به صورت کپی میشه، چیز انچنان شاخی نیست خیلی راحت اشنا میشید و میبینید که فقط یک پنجرست که میرید داخل اون و بازی رو اجرا میکنید.

Amir_Ariamehr2003
19-12-2014, 22:41
آقا دمت گرم نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم
و آره بزرگترین مشکلم محدود بودن بودجه من هست که از اینور و اونور بالا و پایین زدم شده 750 تومن موجودیم و اینکه اینم بگم یکی از دلایلش که به سمت این کنسول کشیده شدم اول اینکه طرف همشهریم هست و بچه شیرازه و دومیش اینکه میبینم یه هارد 1 ترابایت هم همراه کنسول گیرم میاد
البته اینم بگم در حال حاضر خودمم یه هارد 4 ترابایت دارم که 2 ترابایت هنوز فری هست ولی خب شنیدم که حتما باید فرمتش فت32 باشه
حالا من اطلاعاتم رو چیکار کنم که فرمت هاردم NTFS هست و اینکه در آخر غیر از بودجه آخرشم نگفتید دلیل علمی و واقعی که بیخیال فت باید بشم چی هست خب؟؟؟
عاجزانه خواهش میکنم زودتر جوابم رو بدین و متقاعدم کنید

Amir_Ariamehr2003
20-12-2014, 19:46
-----------------------------------------------------

Layken
24-12-2014, 21:28
آقا دمت گرم نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم
و آره بزرگترین مشکلم محدود بودن بودجه من هست که از اینور و اونور بالا و پایین زدم شده 750 تومن موجودیم و اینکه اینم بگم یکی از دلایلش که به سمت این کنسول کشیده شدم اول اینکه طرف همشهریم هست و بچه شیرازه و دومیش اینکه میبینم یه هارد 1 ترابایت هم همراه کنسول گیرم میاد
البته اینم بگم در حال حاضر خودمم یه هارد 4 ترابایت دارم که 2 ترابایت هنوز فری هست ولی خب شنیدم که حتما باید فرمتش فت32 باشه
حالا من اطلاعاتم رو چیکار کنم که فرمت هاردم NTFS هست و اینکه در آخر غیر از بودجه آخرشم نگفتید دلیل علمی و واقعی که بیخیال فت باید بشم چی هست خب؟؟؟
عاجزانه خواهش میکنم زودتر جوابم رو بدین و متقاعدم کنید

دلیل علمی یا قطعی براش وجود نداره
بیشتر تبدیل به یک صحبت میون من و شما و ملت گیمر هستش که چون مدل های فت قدیمی هستن، به هر حال 5-6 سالی از تولیدشون میگذره دیگه برای همین زیاد فت توصیه نمیشه.
ولی خب شما به فروشنده بگید که چون کنسول فت هستش کمی بیشتر زمان برای تست نیاز دارید مثلا 4 روز تا باهاش کار کنید و این فرصت میتونه عیب و ایرادشو نشون بده.