PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کمبود حافظه برای گوشی

yarima1
14-12-2014, 23:55
سلام

من گوشی سامسونگ گلکسی اس دارم. دیروز روش برنامه نصب کردم که بعد از اون خطا داد که حافظه کمه و تعدادی از فایل ها رو پاک کنم. رفتم یه کارت حافظه 16 گیگ براش خریدم. الان زدمش داخل گوشی. اما همچنان خطا میده که حافظه کمه. :n28: چکار باید بکنم. ممنون میشم راهنماییم کنید آخه اصلا گالری رو باز نمیکنه و اجازه عکسبرداری رو نمیده.

شبتون خوش

Rossin
14-12-2014, 23:59
سلام

من گوشی سامسونگ گلکسی اس دارم. دیروز روش برنامه نصب کردم که بعد از اون خطا داد که حافظه کمه و تعدادی از فایل ها رو پاک کنم. رفتم یه کارت حافظه 16 گیگ براش خریدم. الان زدمش داخل گوشی. اما همچنان خطا میده که حافظه کمه. :n28: چکار باید بکنم. ممنون میشم راهنماییم کنید آخه اصلا گالری رو باز نمیکنه و اجازه عکسبرداری رو نمیده.

شبتون خوش

سلام
دوست گرامی اروری که برای کمبود حافظه میاد از حافظه داخلی خود گوشی هست نه مموری
باید برنامه ها و عکس های اضافی حافظه داخلی رو به مموری منتقل کنید یا حذفشون کنید.

yarima1
15-12-2014, 00:09
ممنون از راهنماییی تون. اما یه سوال دیگه، بعد از پاک کردن حافظه داخلی، عکس هایی که بعدا گرفته میشه و بقیه دیتا ها خودبه خود روی کارت حافظه ذخیره میشن یا تنظیمات خاصی داره یا باید پس از وارد شدن به حافظه داخلی به کارت حافظه منتقل بشن؟ بارم ممنون:n12::n12::n12:

clau
15-12-2014, 00:26
برای انتقال عکس ها از حافظه داخلی میتونی گوشی وقتی وصل کردی به کامپیوتر

تو مموری کارتت پوشه مجزا براش بسازی فایل هات از جمله فیلم و عکس و موزیک انتقال بدی بهش

فیلم و عکس و موزیکات انتقال بدی به مموری خیلی بهتره حافظه داخلی بزار برا نصب برنامه هات

بعضی از برنامه های نصبی هم تو محیط نصبش بری move to sd card داره

yarima1
15-12-2014, 00:32
برای انتقال عکس ها از حافظه داخلی میتونی گوشی وقتی وصل کردی به کامپیوتر

تو مموری کارتت پوشه مجزا براش بسازی فایل هات از جمله فیلم و عکس و موزیک انتقال بدی بهش

فیلم و عکس و موزیکات انتقال بدی به مموری خیلی بهتره حافظه داخلی بزار برا نصب برنامه هات

بعضی از برنامه های نصبی هم تو محیط نصبش بری move to sd card داره

خیلی خیلی ممنون :n12: بازم شرمنده بابت این سوالات ابتدایی.:n06: