PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ---->>>> ساعت دیواری فانتزی بگیرم یا نه ؟؟؟؟ <<<<<-----

L E N A
14-12-2014, 13:52
سلام دوستان
من مدتیه دنبال ساعت دیواری فانتزی میگردم. چند تا سایت فروش اینترنتی پیدا کردم مدلاشون خیلی خوشگلن فقط یه مشکلی هست، اینکه نمیدونم اون چیزی که در مورد ساعتاشون نوشتن واقعیه یا نه؟ :n36::n13:
مثلا اینکه موتورش اصل تایوانه یا اینکه تیک تاکی ممتاز بدون صدا ست
میخواستم بدونم کسی تا حالا ازین ساعتا گرفته ؟؟ ازش راضی هست؟؟ :n27::n29:
میترسم بخرم بعد چند ماه موتورش خراب شه،به جای ساعت تبدیل شه به استیکر دیوار !! :n38:

Atghia
14-12-2014, 14:23
در چه رنج قیمتی هستند؟
معمولاتا رنج قیمتی زیر 100 بدون صدا بعیده باشند! یکی از اقوام از این فانتزی ها که فرضا شبیه گل هست و نگین دار است و...گرفته راضی هست یعنی جنس درجه یکی نیست ولی اینجوری هم نیست که یکماه بعد کلا خراب شه ساعتش:n39:
حالا باز شاید من دقیق متوجه مدل ساعتی که گفتید نشده باشم:n16:

shkz
14-12-2014, 15:42
نهایتش اینه که موتورش خراب شه. ی موتور میخری عوض میکنی. موتورش ارزونه(10 تا 15 فوقش)

L E N A
14-12-2014, 21:41
در چه رنج قیمتی هستند؟
معمولاتا رنج قیمتی زیر 100 بدون صدا بعیده باشند! یکی از اقوام از این فانتزی ها که فرضا شبیه گل هست و نگین دار است و...گرفته راضی هست یعنی جنس درجه یکی نیست ولی اینجوری هم نیست که یکماه بعد کلا خراب شه ساعتش:n39:
حالا باز شاید من دقیق متوجه مدل ساعتی که گفتید نشده باشم:n16:

ببینید مثلا تو این سایت :
قیمتاش همه زیر 100 تومنه

L E N A
14-12-2014, 21:43
نهایتش اینه که موتورش خراب شه. ی موتور میخری عوض میکنی. موتورش ارزونه(10 تا 15 فوقش)

اگه بشه موتورشو عوض کرد خوبه ولی گاهی اوقات میبری واسه تعمیر یا تعویض کلی عیب میذاره روش که اینا چنان و چنین ان ...

Atghia
14-12-2014, 22:03
ببینید مثلا تو این سایت :
قیمتاش همه زیر 100 تومنه

بله من منظورم همین مدلها هستند (میتونید عکس یا عکسشون رو بگذارید:n16:)
با نظر دوستمون موافق هستم که با هزینه کمی کل موتورش رو عوض میکنن...
بهرحال نکته ای هست قطعا به اندازه زیباییشون کیفیت ندارند:n39:

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-12-2014, 10:56
سلام
چیزی بخرین که به دردتون بخوره
ساعت رومیزی و دیواریِ کاسیو , دیجیتالی با مصرف بسیار بسیار کم , بدون صدا , دارای نمایشگر بسیار بزرگ , دماسنج بسیار دقیق , رطوبت سنج بسیار دقیق , تقویم کامل .
قیمت در کویت حدود 120 ت
بهتون رطوبت و دما رو نشون میده . دانستن میزان رطوبت برای سلامتی اهل خونه خیلی مهم هست
عکسهاش و توضیح بیشتر در این تاپیک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shkz
16-12-2014, 09:46
ساعت رومیزی و دیواریِ کاسیو ,.......................
قیمت در کویت حدود 120 ت
بهتون رطوبت و دما رو نشون میده . دانستن میزان رطوبت برای سلامتی اهل خونه خیلی مهم هست

دوست عزیز این چیزها برای شما که اونور آبی مفهوم پیدا میکنه.
اینجا آلودگی هوا به مرز هشدار میرسه کسی حتی به روی خودش نمیاره. بعد با اون وضع، بچه های دبستانی رو میبرن تو حیاط ورزش کنن وقتی هم به مدرسه اعتراض میکنی با قیافه حق به جانب میگن که ورزش برای بچه ها لازمه. آخه به کی بگم غم دلموووووووووووووووووووووو :n34:

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-12-2014, 11:08
دوست عزیز این چیزها برای شما که اونور آبی مفهوم پیدا میکنه.اینجا آلودگی هوا به مرز هشدار میرسه کسی حتی به روی خودش نمیاره. بعد با اون وضع، بچه های دبستانی رو میبرن تو حیاط ورزش کنن وقتی هم به مدرسه اعتراض میکنی با قیافه حق به جانب میگن که ورزش برای بچه ها لازمه. آخه به کی بگم غم دلموووووووووووووووووووووو :n34:
سلام
فرقی نمیکنه کجا باشیم
دانستن دما و رطوبت محیط خیلی مفید هست برای سلامتی
اگه کسی پاش میلنگه , بگه چون پام مشکل داره دیگه به بهداشت و سلامتی بقیه اعضای بدنم توجه نکنم ؟
:20:
آلودگی هوا همه جا هست . نباید بخاطرش از موارد دیگه غافل بشیم

shikotak
23-08-2017, 15:37
سلام دوست عزیز.این مطلب رو توصیه میکنم بخونی:

کدام ساعت دیواری برای سبک کلاسیک مناسب است؟

در سبک کلاسیک وقار و شخصیت خاصی نهفته است و باید در تمام وسایل و لوازم هم این نکته رعایت شود. ساعت‌های ایستاده کلاسیک با همه طرح و نقوشی که دارند، اصالت دکوراسیون داخلی شما را بیشتر می‌کند.

ساعت‌های پاندولی در نوع ایستاده یا ساعت دیواری فانتزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای سبک کلاسیک منزل انتخاب مناسبی هستند.

به طور کلی ساعت‌های پاندولی در نوع ایستاده یا دیواری برای سبک کلاسیک منزل انتخاب مناسبی هستند. اگر می‌خواهید نوع ساده تری از ساعت دیواری را برای دکوراسیون خود داشته باشید، به سراغ ساعت‌های گرد بروید. انتخاب رنگ‌های تیره مانند سیاه و قهوه‌ای و همچنین رنگ طلایی برای ساعت دیواری با سبک کلاسیک هم خوانی بیشتری دارد. ساعت دیواری کلاسیک دارای تزیینات و طرح‌هایی است که جذابیت فضا را بیشتر می‌کند. اعداد رومی و یا عقربه‌های فرم دار نیز برای این سبک مناسب است. به یاد داشته باشید که رنگ‌های شاد و یا متریال جدید در سبک کلاسیک جایگاهی ندارند.