PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید چای ساز ارجینال

javad34
09-12-2014, 18:55
سلام چای سازم خراب شد بعد 1 سال ایرانی بود جنسش خوب نبود. حالا یه برند چای ساز معرفی کنید و همچنین مرکز فروشش چون تو بازار همش چینی یه برند ارجینال فرانسوی یا هر چیز مثلا مولینکس الان داره چای ساز ارجینال داره؟ کجای تهران میفروشن ؟ یه مغازه بود تو قیطریه یسری رفتم دیدم جنسای ارجینال انگلیسی میفروشه اما اونموقع دقت نکردم به چای ساز داره یا نه ..

شما برند خاصی در نظر ندارید؟

با تشکر :n16:

NAZISM
09-12-2014, 23:49
سلام چای سازم خراب شد بعد 1 سال ایرانی بود جنسش خوب نبود. حالا یه برند چای ساز معرفی کنید و همچنین مرکز فروشش چون تو بازار همش چینی یه برند ارجینال فرانسوی یا هر چیز مثلا مولینکس الان داره چای ساز ارجینال داره؟ کجای تهران میفروشن ؟ یه مغازه بود تو قیطریه یسری رفتم دیدم جنسای ارجینال انگلیسی میفروشه اما اونموقع دقت نکردم به چای ساز داره یا نه ..

شما برند خاصی در نظر ندارید؟

با تشکر :n16:

درود

دوست گرامی

من چند سالی است که مدل پارس خزر دارم و تاکنون هیچ خرابی هم نداشته نمیدانم مدل دستگاه شما چه بوده
مولینکس هم مارک خوبی است اما گرانه در کنار آن بوش و کن وود هم خوب هستند؛ بستگی به هزینه یی است که میخواهید انجام بدید
اما باز هم پیشنهاد میکنم پارس خزر بگیرید
سپاس

javad34
10-12-2014, 00:26
دوست عزیز ممنون از راهنماییت پارس خزر خودم دارم ولی 1 بار خراب شد دادم تعمیر درست شد اینسری خراب شد دیگه تعمیر نمیشه.

من حقیقتش از این خوشم اومده قوریشم داخلی و آسانسوریه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی تو ایران این مارک نیستش مارک gastroback هستش که همین شکلی ولی چینیشه.

کسی نمیدونه breville کدوم فروشگاه میفروشه؟

یسری امین حضور بودم از یه نفر پرسیدم گفتش تو شریعتی یع فروشگاه هست ( در مورد جاروبرقی حرف میزدیم) گفتش bocsh اصل آلمان داره می خوام ببینم کسی همچین فروشگاهی میشناسه اجناس breville آمریکا رو داشته باشه؟