PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دانلود منیجر

kvhsade
09-12-2014, 14:30
مشکل با دانلود منیجر

سلام دوستان
من نرم افزار دانلود منیجر را نصب کردم ولی میگه که این نسخه جعلی است بعد من کلا آن را از سیستم حذف کردم حالا هر چی میخام به صورت عادی دانلود کنم با وجودی که نرم افزار را حذف کردم ولی بازم پیغام جعلی بودن میده من اصلا نمیتونم چیزی دانلود کنم کسی میدونه چاره کار چیه؟؟؟
با تشکر

ali_mohandes
09-12-2014, 14:36
باید کرکش کنید

kvhsade
09-12-2014, 14:41
من کلا uninstall کردم یعنی الان در کنترل پنل در لیست برنامه ها نیست ولی بازم وقتی میخام چیزی دانلود کنم پیغام جعلی بودن میده و نمیتونم چیزی دانلود کنم

vissoto
09-12-2014, 15:07
من کلا uninstall کردم یعنی الان در کنترل پنل در لیست برنامه ها نیست ولی بازم وقتی میخام چیزی دانلود کنم پیغام جعلی بودن میده و نمیتونم چیزی دانلود کنم

سلام

پس از uninstall ؛ سیستم را restart نمایید.

یا نرم افزارهای دانلود دیگر را نصب نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

+ این جا برسید :كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ghomeishi
09-12-2014, 15:39
شما اول باید Disable Activation را اجرا کنید بعد پچ کنید

kvhsade
09-12-2014, 18:46
ممنون از همه دوستان
فعلاً با uninstall کردن و ریستارت سیستم به طور عادی دانلود انجام میشه قبلا هم uninstall وریستارت کردم ولی مثلا بعد یه نصف روز دوباره پیغام جعلی بودن میداد ببینم این بار هم دوباره تکرار میشه یا نه؟ حالا سوال اینجاست گه چرا اصلا میگه که نرم افزار جعلی است؟ البته باید بگم چند ماه پیش دانلود منیجر را داشتم و کار هم میکرد یک بار خواستم که آپدیت کنم دیگه نشد و پیغام جعلی بودن میداد و اون را uninstall کردم و مشکلی نداشتم چند روز پیش دوباره که خواستم نصب کنم بعدِ نصب پیغام جعلی بودن میداد این بار هم uninstall و ریستارت کردم ولی بازم پیغام میداد حالا که فعلا درست شده
فقط جناب "ghomeshi" این دو مرحله کاری که فرمودید به چه شکلی باید اجرا بشه؟

vissoto
09-12-2014, 19:52
ممنون از همه دوستان
فعلاً با uninstall کردن و ریستارت سیستم به طور عادی دانلود انجام میشه قبلا هم uninstall وریستارت کردم ولی مثلا بعد یه نصف روز دوباره پیغام جعلی بودن میداد ببینم این بار هم دوباره تکرار میشه یا نه؟ حالا سوال اینجاست گه چرا اصلا میگه که نرم افزار جعلی است؟ البته باید بگم چند ماه پیش دانلود منیجر را داشتم و کار هم میکرد یک بار خواستم که آپدیت کنم دیگه نشد و پیغام جعلی بودن میداد و اون را uninstall کردم و مشکلی نداشتم چند روز پیش دوباره که خواستم نصب کنم بعدِ نصب پیغام جعلی بودن میداد این بار هم uninstall و ریستارت کردم ولی بازم پیغام میداد حالا که فعلا درست شده
فقط جناب "ghomeshi" این دو مرحله کاری که فرمودید به چه شکلی باید اجرا بشه؟

سلام

اگر از کرک برای فعال سازی iDM استفاده می کنید (دانلود از سایتهای ایرانی ) ؛ نباید نرم افزار را آپدیت کنید و باید نرم افزار را

uninstall وسپس سیستم را restart وسپس نسخه جدید را دانلود و نصب و کرک نمایید.

(اگر می خواهید نرم افزار را به صورت مستقیم آپدیت کنید (از تنظیمات IDM) باید نرم افزار را به صورت قانونی خریداری نمایید.)

در ایران هم سایتی برای فروش قانونی این نرم افزار وجود دارد.

البته از سایت رسمی این نرم افزار هم می توانید آخرین ورژن نسخه قانونی این نرم افزار را دانلود و برای مدت 30 روز بدون

هیچ مشکلی استفاده کنید.(در این 30 روز نیز به صورت مستقیم می توانید نرم افزار را آپدیت نمایید.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsenmas
26-12-2014, 18:08
سلام
من وقتی در حال دانلود فایلی با idm هستم به محضی اینکه یک بروزر مثل IE یا فایرفاکس باز میکنم دانلود متوقف میشه و وقتی بروزر اینترنت رو مینیمایز میکنم دو باره دانلود شروع میشه.
مشکل از چی هست؟ چند وقتی هست اینجوری شده. یعنی نمیشه همزمان بروزر باز باشه و IDM دانلود کنه.

taj2520
06-02-2015, 19:16
با سلام!ببخشید که سوالم رو توی این تاپیک مطرح میکنم.چون بدجوری گیر کردم لطفا هرکی میدونه جوابمو بده.من میخام از طریق برنامه free download manager یکی از فایلهای موجود در فایل زیپ داخل سایت رو دانلود کنم .بدون اینکه کل فایل دانلود شه.مثلا زیرنویس فیلم رو از فایل زیپ داخل سایت رو!لطفا راهنماییم کنین چطوری این کار رو بکنم!منتظرم!!!!!