PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری ***کارنکردن دکمه + در دستگیرهps3 ؟؟؟؟

BEST 2
05-12-2014, 18:00
با درود

دوستان گل ایا درسته که دکمه + که برای بالا پایین و چپ و راست دستگیره کنسول ps3 برا بازی کار نمیکنه و فقط برای حرکت تنظیمات و اپشنهای کنسول کارایی داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برا من برا بالا کردن تنظیمات خود سیستم مشکلی نداره اون جوی استیک ولی توی بازی فقط با اون غلطکه که فلش زدم میشه حرکت کرد.این دوستمون میگفت تو ps3 اینجوریه کلا.

alipsp
15-12-2014, 23:51
بله تو اکثر بازی ها اینجوری هست
دسته مشکلی نداره

BEST 2
16-12-2014, 16:12
تو تنظیمات میشه به حالت نرمال برشگردوند.هر بازی هم تنظیماتش مشخصه

Amir_Ariamehr2003
05-01-2015, 00:44
تو تنظیمات میشه به حالت نرمال برشگردوند.هر بازی هم تنظیماتش مشخصه

خدا خیرت بده مثلا توی بازی GTA و فیفا 15 چجوری میشه به حالت کلاسیک و قدیمی برش گردوند و با شوک بازی نکرد
بخاطر همین بازی کردن با شوک ها و عادت نداشتن از خرید PS3 تقریبا دارم پشیمون میشم و یه سوال فوق تخصصی آیا کیبورد و موس مخصوص پلی استیشن 3 کلا اختراع شده؟؟؟؟؟

Amir_Ariamehr2003
05-01-2015, 23:07
----------------------------------

joykiller360
06-01-2015, 02:13
خدا خیرت بده مثلا توی بازی GTA و فیفا 15 چجوری میشه به حالت کلاسیک و قدیمی برش گردوند و با شوک بازی نکرد
بخاطر همین بازی کردن با شوک ها و عادت نداشتن از خرید PS3 تقریبا دارم پشیمون میشم و یه سوال فوق تخصصی آیا کیبورد و موس مخصوص پلی استیشن 3 کلا اختراع شده؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز بعضی بازی ها این امکان رو ندارن که از حالت شوک خارج بشن باید چک کنین ببنین توی توی ستینگ هست یا نیست و اینکه کلا بازی با انالوگ خیلی راحت هست و وقتی چند وقت بازی کنین متوجه میشین چی میگم...
راستی من خودم تا اونجا که یادمه موس و کیبورد pc به ps3 وصل میشد و کار هم میکرد ولی یادم نمیاد توی بازی ها هم عمل میکرد یا نه