PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منتخب اسانسهای سوئیسی و فرانسوی در فروشگاه "عطر یاد یار" ؛ خاطره ساز لحظه لحظه زندگی شما!

ramshad
04-12-2014, 11:47
دوستان سلام. با اسانسهای محبوب شما؛ با کیفیت/قیمتی که کمتر نظیرش در اینترنت یا خارج از آن دیده می شه در خدمت تون هستم. قیمت خرده فروشی این فروشگاه بی رقیبه! در مورد کیفیت نظر مشتریان قبلی بهترین راهنمای شما میتونه باشه در انتخاب. برای خوندن نظرات لطفا عبارت پاتوق عطربازها رو سرچ کنین تو گوگل.
لیست عطرها :

(کارهای سوئیسی): (از 61 تا 71 هم سوئیسیه)

1- بلک افغان ؛ (در یک کلام: شیک! عالی برای تلخ پسندها با بویی تمیز و حتی لطیف)

2 - رالف لورن بلو ؛ ( یکی از بهترین عطرها با بوی گل. با ماندگاری و پخش بوی خیلی خوب )

3 - اسکار دلارنتا؛ ( انتهای لطافت گلهای بهاری؛ خنک؛ عالی برای استفاده در جشن ها)

4 - اسپرینگ ؛ ( خنک و ته بوی کمی تلخ)

5 - سی بای کلوهه ؛ ( بوی سیب! کمتر از قبلی ها خنکه و رایحه نسبتا قدرتمندی داره)

6 - کریستال ورساچه نویر (رایحه ای آشنا برای علاقمندان عطر؛ نسبتا گرم و آمیزه ای از تلخی و شیرینی)

7 - کیس می اتمام موجودی فقط تستر اودکلن شدش مونده 5 میل

8- toffee chocolate
9 - وان میلیون اینتنس ( گرم و هیجان انگیز؛ سمفونی دلنواز پاکو رابان پخش بوی خیلی خوب)

10 - سیمپلی پینک ( رایحه بسیار قدرت مند گرم میوه ای)

11 - اکلت لانوین (به لطافت و نرمی برگ گل)

12 - بلو فور من (خنک و دلپذیر)

13 - سیلور سنت بوگارت ( نسبتا تلخ و کمی گرم. برای من کلاس بالا و پرستیژ رو تداعی می کنه)

14 - س ... ک س ی من 212 مردانه (تلخ دوست داشتنی)

15 - اکوا دی جیو (خنک با بوی ملس / کمی تلخ و کمی میوه ای)

16 - رچاز من بای رچاز (rochas man by rochas ملایم تا کمی گرم)

17 - آکوا بولگاری رایحه خنک

18 - هوگو رد هوگو باس ( رایحه تند و نسبتا گرم جنگلی)

19 - لالیک انسر نویر (لالیک مشکی)

20 - گوچی راش (ملایم و کمی تلخ)

21 - کرید اونتوس ( رایحه خنک و ملایم)

22 - آیدل گرلن ( رایحه ای قوی از گل ها به ویژه یاس)

23 - آزارو کروم لجند ( خنک و شیک با رایحه بسیار دلپذیر)

24 - استیل ( نسبتا خنک و ملس)

25 - هوگو انرژی ( نسبتا گرم )

26 - این ویکتوس پاکو رابان (نسبتا خنک و ملس)

27 - د وان دیزایر دولس اند گابانا ( گرم و کمی ملس)

28 - کارتیر پاشا ( گرم و تلخ؛ پخش بو و ماندگاری فوق العاده)

29 - ویکند باربری (ملایم و کمی شیرین با بوی گل)

30 - باربری لندن (ترکیب گل و میوه؛ لطیف و ملایم)

31 - شانل چنس (نسبتا تند و ته بوی شیرین)

32 - کوکو شانل (تند تر از شانل چنس؛ ته بوی شیرین)

33 - بی دلیشس! (برخی به اسم very س ک س ی می فروشن. با شکوه ترین بوی خنک هست تو کارهام. پخش بو و ماندگاریش رو تجربه کنید! اسمش خیلی جالبه: خوش مزه باش)

34 - Axe, the special one یک بوی تک و خاص! درجه حرارتش ملایم تا نسبتا گرم و طعمش شیرینه. فکر کنم از موز هم استفاده شده توش.

35 - باندراس یک عطر خنک و شیک با رایحه ای قدرتمند.

36 - Blue magic جادوی آبی! یک عطر خنک و شیرین مشترک (مردانه و زنانه) با رایحه ای جادویی. اسمش واقعا بهش میاد.

37 - مونت بلانک این دی ویژوال .... مونت بلک لجند را فراموش کنید! دوستان میدونن که من مونت بلانک لجند خیلی شرکتها رو تست کردم و با وسواس خاصی که در کار عطر دارم نتونستم هیچ کدومش رو انتخاب کنم. اما این عطر صلاحیت ورود به عطرهای منتخب منو داشت. به نظر من خیلی سره از مونت بلانک لجند.

38 - ترکیب شمعدانی؛لیمو؛چرم؛مشک؛یاس؛ رز؛زنبق؛میخک؛سدر؛استوقدوس و... یک عطر نسبتا خنک و تلخ ساخته با بوی فوق العاده عالی. دانهیل آلفرد رو عرض می کنم. کپی برابر اصل اودکلن.
اودکلن 50 میلش حدود 120 تومنه. دقیقا با اودکلن مطابقت دادم اسانسش رو و حالا با افتخار تقدیم می کنم به عاشقان روایح چوبی؛ رایحه های خنک و تلخ! این اسانس با نام be gentle بی جنتل هم فروخته میشه. فکر می کنم فوق العاده مورد استقبال تلخ پسندها و خنک پسندها قرار بگیره. به هیچ وجه بوی تند نداره. خیلی شیک و اودکلنیه. تلخی خیلی ملایم داره و مثلا در حد 212 نیست.

39 - تام فورد توسکان لدر (ترکیبی بسیار خاص از چرم و زعفران؛ این توسکان لدر منتخب بنده از همین محصول در چند شرکت سوئیسی و فرانسوی است؛ بسیار توصیه میشه!)

40 - تام فورد بلک ارکید ( من کلا به اسم تام فورد که می رسم زبونم از توصیف کوتاه میشه. این بلک ارکیدی که براتون انتخاب کردم بدون شیرینی اضافه ای است که در بلک ارکید خیلی شرکتها دیدم)

41 - تام فورد توباکو وانیل توباکو وانیل انتخابی هم شیرینی زائدی که خیلی از توباکو وانیلها داره؛ نداره.

42 - پگاسوس
برند مارلی که معرف حضورتون هست؟ پگاسوس رایحه ای است به لحاظ درجه حرارت نسبتا گرم و به لحاظ طعم آمیزه ای بسیار عالی از تلخی و شیرینی. بوش منو یاد جوپ قرمز میندازه (جوپ هوم قرمز بوش مرکباتی تر از اینه) و خیلی دوست دارم هر دوشون رو.
درصد بسیار پایین تلخیش از بادام میاد که خیلی خوب توی ترکیب نهایی رو به شیرینیش حس میشه. پخش بو و ماندگاری بسیار خوب داره.

43 - دیور هوم اینتنس
با گرمی و تلخی معتدل که به تدریج و طی ساعتها از تلخی آن کاسته میشه و یک رایحه ی بسیار خوش وانیلی / شکلاتی به شامه تون می خوره. یک بوی خاص و تک!

44 - اگزریوس
اگزریوس بوی خیلی شیکی داره. درجه حرارت معتدل (به سمت گرمی) و تلخی بسیار خوش عطر پرتقال. پخش بو عالی.

45 - ال هوم
بوی خنک و ملایم . آرام بخش و خوش رایحه.

46 - تام فورد نویر با رایحه ای نسبتا تند و گرم. پخش بو و ماندگاری عالی و ته بوی فوق العاده پنکیک

47 - تق هرمس . نزدیک ترین اسانس تق هرمس به اودکلنش. رایحه تلخ و ملایم.

48 - ورساچه آبی مردونه Eau Fraiche با بوی ملایم نسبتا خنک و تلخ اما یک رگه شیرینی هم توش دیده میشه.

49 - بلو شنل (نسبتا خنک و تلخ) ؛

50 - مونت بلانک لجند

51 - چمپیون دیویدف (خنک و تلخ)؛

52 - ورساچ عود نویر (ملایم ترین بوی عود؛ بخاطر ورساچ بودنش!)

53 - ورساچه آبی (فرش)

54 - کرید امپریال خنک

55 - کرید سیلور مانتن خنک

56 - کرید گرین آیریش خنک

57 - The Dark تلخ با دمای معتدل به سمت گرم

58 - بلک ایکس S بوی آناناس!

59 - ری اکشن خنک

60 - جوپ هوم؛ کپی برابر اصل اودکلن!

61 - تامی تی ؛ رایحه ای نسبتا خنک با طعم میوه و مرکبات؛ ته بوی کمی تلخ

62 - بلک کد آرمانی؛ به لحاظ حرارت معتدل به سمت گرمی؛ طعم کمی تلخ

63 - ال هوم اسپرت ایف سن لورن؛ رایحه ای نسبتا قدرتمند به لحاظ حرارت معتدل و ته بوی کمی تلخ

64 - گوچی گیلتی مردونه؛ کمی گرم و تلخ

65 - بوس من

66 - جگوار بلک رایحه ای قدرتمند ته بوی کمی تلخ / کمی شیرین

67 - جینز بوی یکی از بهترین عطرها با طعم میوه (بوی نارنگی قویه تو نت ابتداییش)

68 - پلو بلو با رایحه قدرتمند خنک و کمی ملس؛ بسیار شیک!

69 - لاگوست این پلی با رایحه ای کاملا قدرتمند؛ خنک و نسبتا تند؛ پخش بوش رو امتحان کنین

70 - آرماند کد آیس فور من ؛ از اون تک بوهای خاص خنک

71 - پرستیژ رایحه ای قدرتمند و به لحاظ دما نسبتا معتدل؛ به لحاظ طعم کمی تلخ

72 - قهوه تلخ COFFEE با قدرت فوق العاده در پخش و موندگاری! ترکیبش با تافی چاکلت رو حتما تست کنید اگه شکلات قهوه دوست دارین. اگه بوی تلخ دوست دارین با توسکان لدر و توباکو وانیل یا کاپیتان بلک ترکیبشو تست کنید.

73 - PASSION نت اولیه اش برای من یک لیوان اب پرتقال خنکه که تلخی خاص پوست پرتقال هم توشه! بعد یه سبد میوه است که مهم ترینش هلو است. یک هلوی درشت و آبدار! برخی افراد که بو کردن بهم گفتن توش بوی شلیل و گلابی هم به مشام شون می خوره ... فرداش فقط بوی لطیف و بسیار دلپذیر هلو به مشام میرسه. پخش بو و موندگاری بسیار رضایت بخش.

74 - یخ آبی BLUE ICE
بلو آیس یا یخ آبی تو عطرهای خنک 5 ستاره دریافت می کنه . به شامه ی من با بوی چای خنک شروع میشه و به تدریج بوی لیمو و آناناس میاد. بعد دوباره انگار بوی چایی برمی گرده و نهایتا بوی گل رز تا ساعت آخر به مشام میرسه. برای خنک پسندانی که دغدغه موندگاری پایین عطر خنک رو دارن بلو آیس یک سورپرایزه! رایحه ی محشرش سبب میشه تو هر سفارش تون حتما بلو آیس هم بخرین! گرمی 1200 تومن

75 - کاپیتان بلک ؛ ترکیبش رو با یکی دو قطره قهوه بسیار توصیه می کنم به تلخ پسندها. لطفا این پست رو بخونین برای اطلاعات بیشتر. گرمی 1100 عرضه میشه.

76 - هل و دارچین و وانیل در کنار سیب و لیمو و گل رز و گل یاس با مشک و عنبر یک رایحه فوق العاده رو رقم زده به اسم فراری بلک!
پخش بو و موندگاری کاملا رضایت بخش در کنار تلخی و شیرینی که به ظرافت کنار هم نشستن و بوی دلچسب و خاطره سازی رو ساختن دلیل کافی میده برای تست این عطر دل انگیز. گرمی 1200 تقدیم میشه.

77 - واتر وایت دیویدوف ؛ خنک و شیرین با پخش و موندگاری مناسب

78 - تام فورد گری وتیور ؛ خنک و تلخ؛ پخش و موندگاری خیلی خوب

79 - اینترلود آمواج : این عطر با بوی پونه کوهی، ترنج و فلفل آغاز می‌شود و در ادامه با اوپوپوناکس، عنبر، لادن و بخور ترکیب شده و رایحه‌ای دوست داشتنی ارائه می‌کند، و سپس نوبت به چرم می‌رسد تا در کنار عود، چوب صندل و نعناع هندی رایحه پر بار این ادکلن را تکمیل کند

80 - ایپک آمواج: روایح دودی و عود و چرم و ... یک معجون عجیب ساختن که بوی نهاییش به شامه ی من از نظر درجه حرارت معتدل و به لحاظ طعم؛ کمی تلخ میاد.

سوالی بود در خدمتم ... "عطر یاد یار" براش مهمه که براتون خاطره بسازه. شعار من اینه:
عطر یاد یار؛ یادگار ماندگارترین خاطره معطر در جهان!
ظرف های 20 و 30 و 50 و 100 میل اسپری هم موجود است. جعبه دار و بی جعبه. در شکلها و قیمتهای مختلف ؛ ظرفهای جعبه دار کادویی برای مصارف خیلی خاص ...

ramshad
05-12-2014, 06:42
محض اطلاع دوستان عرض کنم که برخی از عطرهای من در اینترنت توسط همکاران با قیمتهای بسیار عجیب غریب فروخته میشه. مثلا رالف لورن بلو رو گرمی 4 تومن فروختن. یا توباکو وانیل رو گرمی 6 تومن. هر کس سندش رو خواست آدرس میدم تو چند ثانیه خودتون چک کنید صحت و سقم حرف بنده رو . در مغازه های بیرون از اینترنت هم از ارزان فروشی خبری نیست. بلک افغان را اکثرا گرمی 3 هزار تومن می فروشن.

ramshad
05-12-2014, 18:20
الان در گوگل عطر یاد یار رو سرچ کردم؛ بین 577000 نتیجه؛ دومیش همین تاپیک در پی سی ورلده. اما گزینه سومش برام واقعا سورپرایز بود! اگر مایلین بدونین این سورپرایز چی بود؛ عطر یاد یار رو در گوگل سرچ کنین تا ببینین ...
یا همین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو باز کنید.

عجیبه از صفحه اول گوگل حذف شدم! نمی دونم چرا!

arash59b
05-12-2014, 22:29
سلام دوست عزیز

با اینکه باخودم عهد بسته بودم دیگه عطر گرمی نخرم ولی با دیدن اسانسها و قیمت هاتون دوباره وسوسه شدم

همونطور که اشاره کردید متاسفانه در انجمن همسایه بعضی از فروشندگان قیمت های خیلی بالایی برای بعضی از اسانس ها ارایه میدن که معمولا هم از شهر های شمالی کشور هستند. امیدوارم کیفیت اسانس ها هم عالی باشه.
هرچند فعلا اوضاع اقتصادی سخت شده و تو همین ماه هم چندبار خرید عطریات داشتم ولی انشااله باز یه لیست اماده میکنم تا حداقل یه تستی روی از اسانس ها تون بزنم

همونطور که قبلا سوال کردم درصورتی که امکان تهییه ادکلن های برندهای معروف با قیمت مناسب رو هم دارید اطلاع بدید

باتشکر

arash59b
05-12-2014, 22:38
اگه اسانس های معروف دیگه ای مثل مونت بلنک لجند مردانه و دیور هوم اینتنس هم موجود هست قیمت اش رو لطف کنید

ramshad
06-12-2014, 10:12
سلام. ممنون از لطفت آرش عزیز. راستش من فروشگاه اینترنتی باز کردم تا بساط اون شیاد رو جمع کنم. دیروز یکی از مشتریاش اومد گفت بلک افغان رو گرمی 20 هزار تومن خریده ازش.سندش رو برات در پیغام خصوصی می فرستم حتما بخون.

من اصلا تو کار اودکلن نیستم و سر رشته ندارم. یه دلیلش شاید اینه که مثلا محبوب ترین عطرم (تام فورد توباکو وانیل) اودکلن 50 میلش 790 هزار تومنه. خود منم که عشق عطرم والله برام زور داره این قدر پول بدم برای یک عطر! اسانسش رو می زنم خیلی هم راضیم.
مونت بلک لجند ان شاءلله هفته بعد در بار جدید. دیور هوم اینتنس رو باید چک کنم خبر بدم.
مطمئنم قیمتهام به شدت متفاوت از اون چیزیه که دوستان تا حالا دیدن! بساط آقای ف به زودی رو هواست چون با اون قیمتهای نجومی که عطر داده محاله بتونه مثل من قیمت بده. اگه همکار داشته باشیم اینجا می تونه تصدیق کنه که قیمت عمده فروشی بعضی کارها (مشخصا دو تا تام فوردهام) بالاتر از قیمت خرده فروشی منه!
پیام خصوصیت رو چک کن لطفا

ramshad
07-12-2014, 05:26
دوستان از فرصت محدود در نظر گرفته شده برای افتتاح فروشگاه استفاده کنند تا قیمتها برای مصرف کننده عالی است. قیمت عمده فروشی بعضی کارها (مشخصا دو تا تام فوردهام) بالاتر از قیمت خرده فروشی منه!

arash59b
07-12-2014, 07:10
بنظرتون عطرها رو بدون فیکساتور بخرم بهتر نیست؟ از نظر کیفیت رایحه و ماندگاری عطر منظورم هست

Xx Hossein xX
07-12-2014, 09:08
بنظرتون عطرها رو بدون فیکساتور بخرم بهتر نیست؟ از نظر کیفیت رایحه و ماندگاری عطر منظورم هست

سوال منم هست، چه نسبتی از فیکساتو پیشنهاد میشه؟
فکر کنم بدون فیکساتور اسانس خوب اسپری نمیشه و پخش بوش پایین میاد.

ramshad
07-12-2014, 16:14
سلام. حق با حسین آقاست. بسیاری از عطرها پخش بوشون رو با اضافه شدن اودکلنساز نشون میدن چون وقتی اسپری میشن به شکل پودر روی فضای بیشتری از لباس می شینن. البته گاهی هم اسپری به صورت حجمی می پاشه رو لباس ولی باز پخش بوش بیشتر از اینه که از ظرف رولی استفاده شه. درصد اضافه شدن اودکلن ساز از عطر به عطر فرق می کنه. مثلا برای بلک افغان و توباکو وانیل بهتره بیشتر اضافه شه اما برای اکلت خیلی کمتر. هر چقدر خود بو ذاتا ملایم باشه کمتر میزنیم.
برخی رایحه ها مثل تافی چاکلت حتی بدون فیکساتور پخش بوشون در حد جام جهانیه!

arash59b
08-12-2014, 07:41
سلام رضا جان
پیرو صحبت های دیشب، سفارش رو براتون پی ام کردم.
از راهنمایی ها و وقتی که گذاشتید ممنونم

Xx Hossein xX
08-12-2014, 20:43
سلام.
اسانس های زیر به آقا رضا سفارش داده شد و در حال انجام مراحل تحویل گرفتنم.
بعد از تحویل هم حتما در مورد کیفیت اسانس ها پست ارسال میکنم.

Black Afgano
CREED Aventus
Tom Ford Black Orchid
Tom Ford Tobacco Vanille
Ralph Lauren Blue
Bvlgari Aqva
Azzaro Chrome Legend

ramshad
09-12-2014, 19:27
سلام.
اسانس های زیر به آقا رضا سفارش داده شد و در حال انجام مراحل تحویل گرفتنم.
بعد از تحویل هم حتما در مورد کیفیت اسانس ها پست ارسال میکنم.

Black Afgano
CREED Aventus
Tom Ford Black Orchid
Tom Ford Tobacco Vanille
Ralph Lauren Blue
Bvlgari Aqva
Azzaro Chrome Legend

سلام. عطرهاتون یک ساعت پیش ارسال شد. مبارک تون باشه و ان شالله همیشه تو شادی و خوشی ازش استفاده کنین. من هم مثل باقی دوستان منتظر مشروح نظر شما در خصوص 7 عطری که خریدین و همین طور تسترهای روی کاغذ هستم.

ramshad
09-12-2014, 19:28
سلام رضا جان
پیرو صحبت های دیشب، سفارش رو براتون پی ام کردم.
از راهنمایی ها و وقتی که گذاشتید ممنونم

سلام عزیز دل! به امید خدا فردا عطرهاتون ارسال میشه.

Xx Hossein xX
09-12-2014, 21:01
سلام. عطرهاتون یک ساعت پیش ارسال شد. مبارک تون باشه و ان شالله همیشه تو شادی و خوشی ازش استفاده کنین. من هم مثل باقی دوستان منتظر مشروح نظر شما در خصوص 7 عطری که خریدین و همین طور تسترهای روی کاغذ هستم.

سلام.
بسته رو تحویل گرفتم.
اول تشکر میکنم از شما بابت پیگیری خوبتون و اینکه لطف کردید و خیلی سریع عطرها رو برام ارسال کردید.
دوستان ایشون واقعا فروشنده ای نیستن که هر روز بتونید مشابه شون روببینید، واقعا به فکر مشتری هستن، خوشحالم که ازشون خرید کردم.

من هفت قلم عطر گرفتم در ظرف های 50 - 30 - 8 میلی
اول در مورد ظرف ها بگم که ظرف های 30 میلی با ظاهر خیلی ساده و جعبه ای که دارن واقعا خوشکله و برای کادو دادن هم مناسبه.
ظرف 50 میلی هم قشنگه و پمپ خیلی خوبی داره، عطر رو به طور کامل پودر میکنه و با فشار زیاد پخش میکنه و اصلا به صورت قطره به بیرون پرتاب نمیشه، فقط حواستون باشه از نزدیک به لباس اسپری نکنید چون لک میشه.
ظرف های 8 میل هم شبیه خودکار هستن و خیلی راحت میتونید جابجاش کنید.

من زیاد توی توصیف بوی عطر ادکلن خوب نیستم و بنظرم کار واقعا سختیه ولی چیزی که بنظرم میرسه مینویسم شاید به کار دوستان بیاد.

اول از Black Afgano شروع میکنیم که همیشه دوست داشتم ببینم چه بویی میده، بوی عجیبیه، خیلی سنگینه و شاید در لحظه ی اول که بوش میکنید اذیتتون کنه، اما بعد از چند دقیقه واقعا جالب میشه.
بوی های ادویه ای طور خیلی توش واضحه، که شبیه بوی شاهدانه خرد شده هستش، از خیلیا شنیده بودم این ادکلن بوی وید میده ولی واقعا اون بو رو نمیده :دی
در کل بوی خاصیه احتمالش هست خیلیا خوششون نیاد، و به هیچ وجه از این ادکن در محیط گرم یا فصل گرم استفاده نکنید چون باعث میشید مردم از دستتون فرار کنن، بنظرم این از اون ادکلاناییه که ذهنیت افراد رو در موردتون عوض میکنه!
ضمنا این عطر رو تا جایی که میتونید رقیق تهیه کنید، من میخواستم 90% بگیرم به پیشنهاد آقا رضا 50% کردمش که بنظر بازم میتونه رقیق بشه چون بوی بسیار شدیدی داره.

Tom Ford Tobacco Vanille: در اولین نت یه بوی تندی داره منظور از تند واقعا تندیه، مثل فلفل قرمز و در کنارش یکم وانیل، تام فورد رو همیشه دوست داشتم و نظر کلا کار بد نمیتونه تولید کنه.
بوی باکلاسی داره و حس لاکچری طوری به آدم منتقل میکنه، برای فصل های گرم پیشنهاد میشه با غلظت 50-60 درصد.

CREED Aventus: بوی خنک و اکتیوی داره، اولش به طور واضحی بوی سیب/لیمو به مشام میرسه و از اون بوهایی هست که احتمالا همه خوششون میاد، بو طوری هست که بیشتر برای فصل های گرم مناسبه ولی میشه برای همه فصل ها استفاده کرد بنظرم.

Tom Ford Black Orchid: و باز هم تام فورد فقید! بلک ارکید از اون بوهاییه که بهش اعتیاد پیدا میکنید و دائم شیشه عطر رو کنار بینیتون میگیرید!
بوی شیرینی داره، مثل وانیل و بوی گل یاس، من به شخصه بوی یاس رو زیاد دوست ندارم ولی توی این ادکلن خیلی خوب گنجانده شده.
اگه اشتباه نکنم این عطر یونی هست و برای هر دوجنس مناسبه، حتما پیشنهاد میشه اگه نمیدونید چه عطری میخواید. مخصوصا برای خانم ها.

Ralph Lauren Blue:درمورد این عطر کنجکاو شده بودم در موردش که چطوریه، غالب بوش بوی گل هست، گل رز و محمدی و شاید در ابتدا یاد عطر حرم بیوفتید :دی
ولی کم کم وقتی بو سبک میشه خیلی خوب میشه، اگه این عطر رو میگیرید زود در موردش قضاوت نکنید و یکم بهش وقت بدید.
پیشنهاد میشه این عطر رو هم رقیق تهیه کنید 50% مثلا.

Bvlgari Aqva: بوی عجیب و خیلی تیزی داره، حقیقتش اصلا نمیتونم متوجه بشم بوی چیه! تا الان که زیاد دوستش نداشتم ولی هنوز باید بیشتر تستش کنم، خصوصا روی لباس و در زمان طولانی.

Azzaro Chrome Legend: واقعا خوبه! پرتتون میکنه به یه روز آفتابی خوب توی یک باغ میوه و پرتغال، بوی غالب میوه ای هست و از اون بوهاییه که ازتون میپرسن چی زدی؟
بوی خنکی داره و بیشتر مناسب تابستونه، حتما در سفارش بعدی این اسانس رو در حجم بیشتر تهیه میکنم. کاملا پیشنهاد میشه.

حالا در مورد تست ها که رو کاغذ بودن و آقا رضا لطف کردن فرستادن. کاغذ (مقوا شایدم) حدود دو سانت کاملا به اساس آغشته شده که شاید نیم میل عطر کشیده باشه به خودش! دوباره تاکید میکنم که ایشون واقعا به مشتری اهمیت میدن و صرفا نمیخواستن که یه کاغذی که یکم بوی عطر میده رو ارسال کنن.

هر چند که مشامم تقریبا تعطیل شده و در موردشون کوتاه مینویسم.

212 مردونه: بوی خوبی داره و شاید توی سری بعدی از این سفارش دادم.

بی دلیشس: بوی میوه ای خیلی جالبی داره، مثل بوی هندونه میمونه و بوش خیلی شاده! البته فکر میکنم بیشتر زنونه باشه و من خیلی دوسش داشتم، حتما در آیده از این هم میگیرم.

توسکان لیدر: بازم میگم مگه میشه تام فورد کار بد بسازه؟ این اسانس رو قبلا داشتم و فقط میشه گفت شاهکاره. بوی چرم و دود خیلی باکلاسی داره. با غلظت پایین حتما تهیه کنید.

تافی: بوی فانتزی هستش، کاملا بوی تافی کره ای میده، میشه توی جمع های خودمونی و دوستانه در فصل های سرد ازش استفاده کرد، بنظرم اگه بچه 5-6 ساله دختر دارید این اسانس رو براش تهیه کنید :دی از این عطرهای باربیی بد که واقعا بوی میده و گرون هم هست خیلی سرتره!

وان میلیون: این هم قبلا اسانسش رو داشتم ولی جالبه که اسانس ایشون یکم با اون فرق داره، خیلی بوی خوبیه برای فصل های سرد.

اینایی که نوشتم بیشتر در مورد بوی عطر ها بود در مورد ماندگاری یکم زمان میبره و باید تستشون کنم، فعلا که حدود یک ساعته دارم این مطلب رو مینویسم همه ی بوها با تمام قدرت دارن توی محیط پخش میشن!

ramshad
09-12-2014, 21:39
سلام و تشکر از لطف و محبتی که به من داشتین. خوبی از خودتونه.
چند نکته در مورد فرمایش تون :
به همه عطرها اجازه بدین حداقل یکی دو ساعت بگذره بعد حتما نظر دقیق تری میشه در موردش داد. بلک افغان البته حتما مناسب تره برای فصل پاییز و زمستون؛ اما همون طور که مصر بودم اجازه بدین رقیقش کنم؛ لایتش معرکه است. به خصوص تندی دقایق اولش که بره. بعدا رو لباس امتحان کنین بدون این که لباس تون اغشته به بوی دیگه ای باشه.
توباکو وانیل هم لایتش رو خیلی دوست دارم. البته اونم مثل بلک افغان در هوای سرد بیشتر می چسبه.
بلک ارکید و توباکو وانیلی که فرستادم خدمت تون "کم شیرین ترینه" تو بین کارهای موجود در بازار!
رالف لورن یک شاهکار کم نظیره. اگر روی یک لباست زدی از چند ساعت بعدش ماجرا شروع میشه!
آکوا بولگاری رو بهش زمان بده اگه هنوز نتونستی باهاش رابطه برقرار کنی! از نظر من نسیم خنک عشقه! به همون لطافت و مهربانی. شخصا از لحظه ی اول دوستش دارم.
در مورد ازارو کروم لجند حق مطلب ادا شد!
بی دلیشس واقعا خوش مزه است!
توسکان لدر هم باید مثل بلک افغان و بلک ارکید و توباکو وانیل لایت مصرف شه. این پیشنهاد همیشگی منه!
در مورد تافی چاکلت؛ همیشه افراد بزرگ سال اینو بردن اما به هر حال به نظر من عطر نه سن و سال میشناسه نه جنسیت.
هر رایحه متعلق به کسی است که دوستش داره!
راستی اون وان میلیون نبود فرستادم خدمتت. وان میلیون اینتنس بود و همون طور که قبلا نوشتم این سمفونی گرم و هیجان انگیز رو فقط باید روی پوست بو کرد!
بوهایی که در فضای اتاقت پخشن حالا حالاها مهمونتن!
بازم از مهربونیت تشکر می کنم و خوشحالم که رضایتت جلب شده

ramshad
11-12-2014, 19:22
عطرهای دوست عزیز arash59b ارسال شد و کد رهگیری مرسوله پستی خدمت شان ارائه شد.

arash59b
11-12-2014, 19:32
عطرهای دوست عزیز arash59b ارسال شد و کد رهگیری مرسوله پستی خدمت شان ارائه شد.

ممنون مهندس بابت پیگیری هاتون. اینم شانس ما بود اینقدر طول کشید :n01:

انشاءاله رسید تست می کنم نظرم رو میزارم

ramshad
11-12-2014, 21:05
ممنون مهندس بابت پیگیری هاتون. اینم شانس ما بود اینقدر طول کشید :n01:

انشاءاله رسید تست می کنم نظرم رو میزارم

صبح پست به من گفت یک شنبه میرسه. اما چون خیلی به پست اعتماد ندارم؛ بهت نگفتم یک وقت تو انتظار نمونی!
به دوستان تهران نشین هم چنان پیشنهاد می کنم حضوری دریافت کنن یا با پیک. اما شهرستان تقریبا راهی جز پست نیست.

arash59b
11-12-2014, 21:38
صبح پست به من گفت یک شنبه میرسه. اما چون خیلی به پست اعتماد ندارم؛ بهت نگفتم یک وقت تو انتظار نمونی!
به دوستان تهران نشین هم چنان پیشنهاد می کنم حضوری دریافت کنن یا با پیک. اما شهرستان تقریبا راهی جز پست نیست.

احتمالش زیاده چون تو ایام تعطیل هم کار می کنند.

تو یک سال اخیر زیاد با پست کار کردم اگه چشم شون نزنم از پست اهواز کاملا راضی هستم. بنده خداها بعضی اوقات 5 شنبه شب هم بسته رو اوردن بهم تحویل دادن. هر وقت هم که خونه نبودم با موبایلم تماس می گیرن

یا خودشون دوباره میارن یا خودم میرم تحویل میگیرم. کلا قشر زحمت کشی هستند.

M . Sayid
12-12-2014, 18:59
سفارش من :

بلک افغان
تافی چاکلت
وان میلیون اینتنس
سیلورسنت بوگارت
کرید اونتوس
آزارو کروم لجند
بی دلشس
هر سه مورد تام فورد

ramshad
12-12-2014, 20:34
سفارش من :

بلک افغان
تافی چاکلت
وان میلیون اینتنس
سیلورسنت بوگارت
کرید اونتوس
آزارو کروم لجند
بی دلشس
هر سه مورد تام فورد

سلام. در پیام خصوصی جزییات خدمت تون ارسال شد. تشکر از خریدتون.

ramshad
13-12-2014, 19:47
دوست عزیزمون arash59b لطفا فردا بعد تحویل گرفتن عطرها؛ صحت مرسوله دریافتی و هم چنین نظرتون رو در خصوص عطرها در تاپیک اعلام فرمایید.

دوست عزیز M. Sayid یازده عطر سفارش جناب عالی به همراه چند تستر از عطرهایی نظیر آکوا بولگاری؛ آکوا دی جیو؛ 212 س ک س ی مردونه؛ بلو فور من فردا صبح برای تان ارسال می شود. فقط به من خبر دهید دانشگاه تان همان صنعتی معروف است؟ در ادرس ارسالی اسم خیابان ذکر نشده و فقط نوشتین دانشگاه.

ramshad
14-12-2014, 15:17
سلام. جناب M. sayid مرسوله ارسال شد کد پیگیری را در پیام خصوصی برای تان فرستادم.

ramshad
15-12-2014, 10:48
با تشکر از سه دوست عزیزی که در هفته اول افتتاح فروشگاه عطر یاد یار ؛ عطر خرید کردن؛ حسین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آرش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سعید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مجدد به اطلاع باقی دوستان می رسونم که قیمتهای اعلام شده به مناسبت افتتاح فروشگاه بوده و از ابتدای دی ماه قیمتهای فعلی 50 درصد افزایش خواهند داشت مگر برای خرید حداقل 100 گرم. از این فرصت باقی مونده استفاده کنید و هدیه برای مناسبتهای پیش رو را از الان تهیه کنید!
آرش عزیز قراره امروز نظرشو در مورد عطرها برامون بنویسه. حسین اقا قبلا نظرشون رو مفصل نوشتن؛ آقا سعید هم فردا عطر میرسه دستش (ارسال با پست بوده) و امیدوارم خیلی زود نظرشو برامون بنویسه.

arash59b
15-12-2014, 13:29
سلام
اسانس های من هم دیروز رسید. طبق وعده ای که به استارتر محترم داده بودم و ارادتی که توی این مدت به ایشون در خودم احساس می کردم سعی کردم تجربه خودم از کیفیت رایحه ، پخش بو و ماندگاری اسانس ها رو با بقیه دوستان به اشتراک بزارم . شاید باعث بشه در تصمیم گیری بعضی از دوستان در خرید درست و مطابق با سلیقه شون تاثیر داشته باشه.
اول باید بگم که در زمینه عطر وادکلن قرار و عهدی با خودم گذاشته بودم که دیگه هیچ وقت سراغ عطرهای اسانسی (گرمی) نروم چون بعداز هزار بار تست این اسانس ها به این نتیجه رسیدم بود که ارزش پول دادن رو ندارند و بهتره ادم صبر کنه هر وقت پول دستش اومد یه ادکلن مارک دار و اسم و رسم دار بخره ولی خوب با اشنایی که با استارتر عزیز در انجمن همسایه پیدا کرده بودم و تعاریفی که از اسانس ها داشتند تصمیم گرفتم یه بار دیگه دل رو به دریا بزنم.
اگرچه وجود اسانس هایی از تام فورد که بخاطر قیمت بالاشون می دونستم شاید هیچوقت شانس تجربه رایحه اصیل شون رو نداشته باشم هم در تصمیمم بی تاثیر نبود
قبل از دادن هر نظری 24 ساعت صبر کردم تا خوب بتونم اونا رو تست کنم. بخاطر اینکه خیلی از رایحه ها رو دیدم که نظر اول خوب بودن ولی به مرور نظرم عوض شده و همینطور برعکس. چون حوصله تایپ رو هم ندارم به ترتیب اهمیت و علاقه
شخصیم اسانس ها رو معرفی می کنم
یه نکته ای که باید قبل از شروع بهش اشاره کنم نسبت ترکیب اسانس و فیکساتور هست. چون زیاد طرفدار بوهای ملایم و لایت نیستم و دوست دارم رایحه سنگین باشه طبق قراری که با مهندس داشتم نسبت ترکیب رو 10 به 7 انتخاب کردم. (10 میل اسانس با 7 میل فیکساتور).

از تام فورد
توسکان لدر:
می شه گفت یکی از دوست داشتنی ترین رایحه های من هست. بوی تلخ چرم و جیر عالی و دوست داشتنی. همونطور که استارتر گفته بودن شیرینی این رایحه نسبت به کوپی های دیگه واقعا کمتر هست و برای کسانی
مثل من که از بوی شیرین زیاد خوششون نمیاد عالی و رویایی بود. ولی دوست داشتم تلخیش و بوی چرم اش باز هم بیشتر باشه بهمین خاطر دفعه بعد مطمئنا اجازه نمی دم بیشتر از 3 میل قیکساتور بهش اضافه بشه. دی:
پخش بوی عالی داره و از اون بهتر ماندگاریش هست که بعد از 10 ساعت هم هنوز ابراز وجود می کنه

بلاک ارکید: باز هم عالی و بدون نقص. همونطور که می دونید نت اصلی بلاک ارکید شیرین هست که روی بقیه رایحه ها تاثیر میزاره. ولی باز تو این اسانس هم نت شیرین خیلی کمتر نسبت به اسانس های مشابه هست که برای من خیلی مطلوب تر بود.

توباکو وانیل: اولین شوکی که بهم وارد شد. میشه گفت چیزی که تو این اسانس نسبت به مدل تام فورد اصل در حداقل هست همون بوی تنباکو بود. رایحه ای اصلی اسانس بای بوی تند ادویه مثل فلفل شروع میشه و با وانیل تموم میش. رایحه اش نتونست من رو ارضاء کنه چون اولویت رایحه های من بعد از توسکان بوی توتون و تنباکو هست و چندان علاقه ای به رایحه وانیل ندارم و اگه هم بخوام اسانس با رایحه وانیل استفاده کنم می تونم از اسانس ها و ادکلن های مشابه که کم هم نیستند استفاده کنم.

بلک افغان:
شوک دوم. واقعا نمی دونم چرا این اسانس اینقدر گرونه. با اینکه از رایحه های سنگین خوشم میاد ولی اصلا نتونستم با این اسانس ارتباط برقرار کنم. بلافاصله بعد از استفاده از این اسانس در عرض 10 دقیقه با اظهارنظر سه نفر از اطرافیان مواجه شدم که همگی تو یه جمله مشترک بودن "کی عطر عربی زده!!!". با اینکه فعلا اهواز زندگی می کنم و اینجا به این رایحه ها و بوهای تند ادکلن های عربی عادت دارند ولی بازخورد خوبی از بلاک افغان نداشتم. خودم بیشتر دنبال نت تلخ این اسانس بودم ولی میشه گفت همه نت ها تند و تیز بود. شاید دفعه دیگه این اسانس رو بسیار بسیار لایت و با فیکساتور دوبرابر سفارش دادم.

یه سری سفارش دیگه هم مثل 212 بود که نظر من رو اصلا جلب نکرد.

در پایان می تونم بگم نقطه مثبت و مشترک تمامی این اسانس ها کیفیت بالا بهمراه ماندگاری و پخش بوی قابل قبول (حتی بیش از انتظار) بود که من تا الان تو هیچ اسانس گرمی دیگه ای ندیده بودم.

ramshad
15-12-2014, 13:34
سلام
در پایان می تونم بگم نقطه مثبت و مشترک تمامی این اسانس ها کیفیت بالا بهمراه ماندگاری و پخش بوی قابل قبول (حتی بیش از انتظار) بود که من تا الان تو هیچ اسانس گرمی دیگه ای ندیده بودم.

ممنون آرش جان . از اظهار لطفت به من و عطرهام.
1) در خصوص بلک افغان و توباکو وانیل؛ من اصرار به لایت داشتم. شما اصرار به رایحه سنگین. مطمئنم اگر لایت برمی داشتی این دو تا رو؛ نظرت حتما چیز دیگه ای می شد. درسته که بعد چند ساعت بو سبکتر میشه. اما این که از اول لایت باشه چیز دیگه است. امیدوارم دوستان دیگه؛ توصیه های منو در هنگام خرید مورد توجه قرار بدن. متاسفم که از این دو تا راضی نبودی؛ اما بهت اطمینان میدم بلک افغانش لطیف ترین توی بازار ایرانه و شما حتما تو شهر خودتون از عطرفروشیها بلک افغانشون رو بگیر بو کن. در مورد توباکو هم قطعا کم شیرین ترین توباکوی داخل ایرانه که من دیدم. این کم شیرینی در مورد توسکان لدرم صادق نیست. تلخ تر از اون دیدم. خوشحالم که بلک افغان رو گرمی 20 هزار تومن نخریدی و توباکو رو هم گرمی 6 هزار تومن نگرفتی.
2) چه خوب که توسکان لدر و بلک ارکید رو دوست داشتی و باهاش ارتباط گرفتی.خوشحالم.
3 ) هر موقع اومدی بلک افغانت رو بیار عینا در همون ظرف یک بلک افغان لایت به شما میدم. مصر هستم که در عمل شما ببینی لایت بلک افغان من آخر بوی تلخ با کلاسه! بسیار مجلسی و شیک.
در خدمتم!

ramshad
15-12-2014, 17:42
جناب M. sayid در سایت پست پیگیری کردم دیدم عطرها دیروز عصر اصفهان بوده. لطفا اگه تحویل گرفتین ؛ اول در خصوص به سلامت تحویل گرفتن و بعد در مورد عطرها نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارین.

Xx Hossein xX
15-12-2014, 18:34
سلام.
منم بعد از چند روز تست اسانس ها دوباره نظرم رو میگم
دوستان در مورد توباکو وانیل عرض کنم که بنظرم توی نت اولش بوی فلفل و تنباکو به یه اندازه هست و بعد از چند لحظه به طور واضح بوی وانیل پخش میشه.
دقت کنید که توباکو وانیل و بلک افعان رو حتما رقیق تر از 50 درصد بگیرید (فکر میکنم 30-25 درصد خوب بشه) در غیر این صورت احتمالا از این دو اسانس خوشتون نمیاد.
من بلک افعان رو روی لباسم اسپری کردم تازه بعد از 48 ساعت داره بوی خیلی خوبی تولید میکنه، برای همین اسرار دارم که رقیق تهیه کنید که سریعتر به این مرحله برسید.
در کل دوتا عطر خاص هستن اینا که شاید مورد پسند همه واقع نشه.
اگه بخوام بعد از چند روز به عطر هام از 10 نمره بدم اینطوری میشه:

کرید اونتوس: 10/10 (واقعا شاهکاره و به عطر مورد علاقه‌م تبدیل شد، ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی هم داره)
رالف لورن : 8/10
آزارو کروم لجند: 8/10 (رقیق تهیه کنید، به عنوان یک بوی سرد حجم بوش زیاده)
بلک ارکید: 7/10
بلک افعان: 7/10
توباکو وانیل: 5/10 (کیفیت عطر عالیه ولی زیاد طرفدار این سبک بو نیستم، بوهای ادویه ای یکم اذیتم میکنه)
آکوا بولگاری: 1/10 (واقعا هرچی سعی کردم این بو رو دوست داشته باشم نتونستم)

نمره های بالا کاملا شخصیه و طبیعیه که برای هر فرد فرق داره.
توصیه آخرم اینه که اساس میگیرید فکر نکنید که هرچی غلیطتر بگیرید بهتر میشه (من اینطوری فکر میکردم)، فقط بوی عطر خراب میشه.حداقل 50 درصد رقیق سازی رو پیشنهاد میکنم برای همه عطر ها.

ramshad
15-12-2014, 19:09
سلام.
منم بعد از چند روز تست اسانس ها دوباره نظرم رو میگم
اسانس میگیرید فکر نکنید که هرچی غلیطتر بگیرید بهتر میشه (من اینطوری فکر میکردم)، فقط بوی عطر خراب میشه.حداقل 50 درصد رقیق سازی رو پیشنهاد میکنم برای همه عطر ها.
به قول شاعر:
خوش تر آن باشد که سر دلبران؛ گفته آید در حدیث دیگران!

arash59b
16-12-2014, 10:22
رضا جان ، قیمت ظرف های 5 تا 20 میل چه غلطکی و چه اسپری رو می خوام البته با عکس شون.

اگه راحت تری تو پیغام خصوصی یا واتس اپ بده

ramshad
16-12-2014, 12:27
رضا جان ، قیمت ظرف های 5 تا 20 میل چه غلطکی و چه اسپری رو می خوام البته با عکس شون.

اگه راحت تری تو پیغام خصوصی یا واتس اپ بده
سلام. واتساپ چواب دادم.
5 میله عکسش هست همینجا.
20 میل هم شیشه ایه و پست قبول نمی کنه
8 و 17 میل رو هم که ظرفهاشو داری و دیدی.

ramshad
16-12-2014, 12:33
جناب M. sayid در سایت پست پیگیری کردم دیدم عطرها دیروز عصر اصفهان بوده. لطفا اگه تحویل گرفتین ؛ اول در خصوص به سلامت تحویل گرفتن و بعد در مورد عطرها نظرتون رو با ما به اشتراک بگذارین.

سلام مجدد. لطفا اطلاع رسانی کنین. از یک شنبه عطرها در دفتر پست دانشگاه بوده. هم چنان مشغول تست هستین؟

M . Sayid
16-12-2014, 16:42
یکشنبه که عطرها رو فرستادن ، امروز سه شنبه رفتم دفتر پست تحویل گرفتم !

در مورد تست هم احتمالا توی 2 نوبت بنویسم ! از یه جایی به بعد دیگه شامه آدم قاطی می کنه :دی !

ramshad
16-12-2014, 17:36
یکشنبه که عطرها رو فرستادن ، امروز سه شنبه رفتم دفتر پست تحویل گرفتم !

در مورد تست هم احتمالا توی 2 نوبت بنویسم ! از یه جایی به بعد دیگه شامه آدم قاطی می کنه :دی !

خب خدا رو شکر که رسید. ایراد نداره داداش شما تو هر چند نوبت که دلت خواست بنویس. اگه تسترهای کاغذی بوشون قاطی نشده باشه با خودشون و بوی عطرهای دیگه؛ شما با داشتن 18 عطر از عطرهای من؛ رکورد زدی! من یه روز تو یک شرکتی بودم حدود 60 تا عطر رو بو کردم و آخری رو هم مثل اولی راحت حس کردم. طرف چند بار بهم گفت تا حالا ندیده بودم کسی بیشتر از 10 یا 12 تا عطر رو بتونه بو کنه و شامه اش پر نشه! قهوه کنار دستت بذار اگه شامه ات پر شد ازش کمک بگیری.

M . Sayid
16-12-2014, 17:55
قهوه که آره بغل دستمه !
شما هم که ماشالله !

amirdj007
16-12-2014, 18:12
درود @ramshad

امکانش هست اطلاعات تماس و سایت پیغام خصوصی کنید بنده امکان ارسال پیغام خصوصی رو ندارم

ممنون

ramshad
16-12-2014, 18:36
درود @ramshad

امکانش هست اطلاعات تماس و سایت پیغام خصوصی کنید بنده امکان ارسال پیغام خصوصی رو ندارم

ممنون

سلام. پ خ ارسال شد. اما در همین سایت؛ در صفحه پروفایلم هم عکسم هست هم کارت ویزیتم با شماره تماس که وایبر و واتساپ و تلگرامم هم با همون شماره ست

ramshad
17-12-2014, 21:42
قهوه که آره بغل دستمه !
شما هم که ماشالله !

ماشالله به شما سعید جان که هنوز در حال تست عطر هستین و نتیجه ش رو به ما نمی گین!

ramshad
18-12-2014, 07:25
به زودی: تق هرمس و مونت بلک لجند ...دو رایحه بسیار محبوب و پر طرفدار در فروشگاه "عطر یاد یار"

M . Sayid
18-12-2014, 17:31
خب شروع می کنم !:دی !

توسکان لدر :

بوی بسیار خوب و دلپذیری داره ، ترکیب زعفران و چرم ! هر چند که بوی چرم نمود بیشتری داره و یه جورایی بوی زعفران گمه ، ولی چیزی از عالی بودنش کم نمی کنه ! به نظرم باید با حجم بیشتر و نسبت بیشتری سفارش می دادم !

رالف لورن بلو :

بوی تندی داره به نظرم ! کلا در مورد عطرهای زنونه اطلاعی ندارم که بخوام بگم ! اینم برا خونواده گرفتم !

سیلور سنت بوگارت :

بوی جالبی داره ، آقا رضا گفتن کلاس و پرستیژ رو تداعی می کنه ، من کلا توی خط کلاس و ... نیستم و برام مهم نیست ! ولی از بوی این عطر خیلی خوشم اومد ! شاید بشه گفت بعد از توسکان لدر اینو بیشتر از بقیه دوست دارم .

کرید اونتوس :

بوی خنک و خوبی داره ، من که راضیم ! هر چی هم که دوستان ازین عطر تعریف کردن ، کاملا به جا بوده ! متاسفانه آقا رضا خیلی بهش نپرداخته بود .

تافی چاکلت :

دقیقا بوی تافی کره ای رو میده ! آدمو غلغلک میده ! کلا بوی شیرین و خوشمزه ایه ! برای بچه ها هم خیلی مناسبه و حتما خوششون میاد !

بلک ارکید :

بوی گل ارکیده بوضوح استشمام میشه و خوب و راضی کنندس ولی هیچ نکته اعجاب انگیز و خارق العاده ایی رو من تجربه نکردم ! ولی بازم میگم بوش خوب بود ! بنظر میرسه بعد مدتی بوش بهترم میشه !

وان میلیون اینتنس :

وقتی تست کردم اون تهش یه بوی ترش خوشایندی داشت که باعث شد خوشم بیاد ! اطرافیان هم استقبال کردند .

بلک افغان :

رضایت یا عدم رضایت ازین عطر بسیار بسیار سلیقه ایه ! یکی از دوستام بسیار خوشش اومد و بنظر خودم چیز خاصی نداشت و متوسط بود !

توباکو وانیل :

کلا از بوی وانیل خیلی خوشم میاد ! این عطرم ترکیب عجیب و غریبیه ! نیاز به بررسی بیشتری داره !

آزارو کروم لجند و بی دلشس :

هر دو بوی خنکی دارن ولی بی دلشس یه جور بوی شیرینی داره که باعث شد بیشتر از لجند ازون خوشم بیاد !

تستر ها هم که بوهاشون همه با هم قاطی شده و نمیشه نظری داد !

ramshad
18-12-2014, 20:26
خب شروع می کنم !:دی !

توسکان لدر :

بوی بسیار خوب و دلپذیری داره ، ترکیب زعفران و چرم ! هر چند که بوی چرم نمود بیشتری داره و یه جورایی بوی زعفران گمه ، ولی چیزی از عالی بودنش کم نمی کنه ! به نظرم باید با حجم بیشتر و نسبت بیشتری سفارش می دادم !

رالف لورن بلو :

بوی تندی داره به نظرم ! کلا در مورد عطرهای زنونه اطلاعی ندارم که بخوام بگم ! اینم برا خونواده گرفتم !

سیلور سنت بوگارت :

بوی جالبی داره ، آقا رضا گفتن کلاس و پرستیژ رو تداعی می کنه ، من کلا توی خط کلاس و ... نیستم و برام مهم نیست ! ولی از بوی این عطر خیلی خوشم اومد ! شاید بشه گفت بعد از توسکان لدر اینو بیشتر از بقیه دوست دارم .

کرید اونتوس :

بوی خنک و خوبی داره ، من که راضیم ! هر چی هم که دوستان ازین عطر تعریف کردن ، کاملا به جا بوده ! متاسفانه آقا رضا خیلی بهش نپرداخته بود .

تافی چاکلت :

دقیقا بوی تافی کره ای رو میده ! آدمو غلغلک میده ! کلا بوی شیرین و خوشمزه ایه ! برای بچه ها هم خیلی مناسبه و حتما خوششون میاد !

بلک ارکید :

بوی گل ارکیده بوضوح استشمام میشه و خوب و راضی کنندس ولی هیچ نکته اعجاب انگیز و خارق العاده ایی رو من تجربه نکردم ! ولی بازم میگم بوش خوب بود ! بنظر میرسه بعد مدتی بوش بهترم میشه !

وان میلیون اینتنس :

وقتی تست کردم اون تهش یه بوی ترش خوشایندی داشت که باعث شد خوشم بیاد ! اطرافیان هم استقبال کردند .

بلک افغان :

رضایت یا عدم رضایت ازین عطر بسیار بسیار سلیقه ایه ! یکی از دوستام بسیار خوشش اومد و بنظر خودم چیز خاصی نداشت و متوسط بود !

توباکو وانیل :

کلا از بوی وانیل خیلی خوشم میاد ! این عطرم ترکیب عجیب و غریبیه ! نیاز به بررسی بیشتری داره !

آزارو کروم لجند و بی دلشس :

هر دو بوی خنکی دارن ولی بی دلشس یه جور بوی شیرینی داره که باعث شد بیشتر از لجند ازون خوشم بیاد !

تستر ها هم که بوهاشون همه با هم قاطی شده و نمیشه نظری داد !

با تشکر از سعید عزیز که محبت کرد و تجربه اش رو در اختیار دیگر دوستان قرار داد.
در مورد کرید اونتوس؛ حق با شماست؛ من روش مانور ندادم؛ آخه فکر کنم اکثرعطربازها
کرید اونتوس با اون نماد سلطنتی شیکش رو می شناسن. لینک خرید کرید اونتوس از خود سایت کرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قیمت: 350 دلار. هر دلار 3500 رو رد کرده؛ یک میلیون و دویست و بیست و پنج هزار برای وارد کننده اش آب می خوره. یک هزینه گمرکی برای ترخیص داره؛ حداقل 150 تا 200 هزار هم می کشه روش تا برسه دست مشتری؛ کرید اصل بالای یک و نیم میلیونه. خودتون لینک رو چک کنید و حساب کنید!
به شهادت مشتریان (لینک نظر مشتری رو چون متعلق به انجمن همسایه است اجازه ندارم اینجا بگذارم ولی تو پیام خصوصی هر کی خواست بهش میدم) کرید اونتوس من؛ خیلی خیلی نزدیک به اودکلنشه.
در خصوص رالف لورن بلو؛ پخش بو و ماندگاری بسیار بالا داره و اگر خواستین برای مهمونی بزنین؛ دو سه ساعت قبل بزنین تا ملایم تر بشه. از چند ساعت بعد زدنش چک سفید امضا میدم که می ترکونه! آقایان که خیلی می برن؛ هیچ؛ حتی یک خانم ندیدم عاشق بوش نشه! در روز های بعد از زدنش هم چنان بوش هست و لذت میده.اولین باری که رالف رو کشف کردم گفتم دیگه هیچ وقت هیچ اودکلن دیگه ای نمی زنم! ( اما این جمله رو برای خیلی اودکلنها گفتم:دی:)
وان میلیون اینتنس برام واقعا سمفونیه. یک ارکستر که شروع به نواختن می کنه و کم کم اوج می گیره ... داغ و پر هیجان! فقط من هیچ ته بوی ترش ازش نمی گیرم.دقیقا می دونم داری به چی اشاره می کنی؛ اما واقعا هیچ لغتی برای توصیف اون رایحه پیدا نمی کنم.
کلا توصیف هات رو خیلی دوست داشتم؛ مثلا در مورد بلک افغان یا توباکو وانیل. دو کار خیلی خاص که هم عاشق سینه چاک دارن و هم کسانی که اصلا دلشون نمی خواد استفاده کنن ( برای همین حتما باید لایت استفاده بشن؛ غلیظ اصلا خوب نیست)
توسکان لدر که اصلا سروره برای خودش. چه می کنه تام فورد با این عطرش!
در مورد تافی؛ برام جالبه که دوست دیگه ای هم نظر شما رو داد که خوبه به بچه ها تافی بدیم بزنن؛ من خودم در جمع های خودمونی و مهمانی غیر رسمی تافی می زنم. شنیدن مکرر این جمله که برو بیار بخوریم ازش برام خسته کننده نمیشه
حالا شما چند روزه رسیده دستت اینها؛ حتما نظرات کاملتری می تونی در آینده بدی. در مورد پخش بو و ماندگاری و بوی ملایم شده ی برخی کارها مثل رالف لوران و بلک ارکید...
راه حلی که در مورد تسترها نوشتم رو انجام دادی؟ جواب نداد؟ هنوز بوی تسترها تفکیک نشده؟ تستر برات زیاد گذاشته بودم. حیف شد که بوهاشون ترکیب شد. کارهای خیلی شاخ زنانه و مردانه مثل اسکار دلارنتا و سی بای کلوهه ...
به هر حال خوشحالم که در کل عطرهاتو دوست داشتی و رضایتت جلب شد.
با عطرهات خاطره بساز ... این مهم ترین هدف منه!

M . Sayid
18-12-2014, 21:42
راه حلی که در مورد تسترها نوشتم رو انجام دادی؟ جواب نداد؟ هنوز بوی تسترها تفکیک نشده؟ تستر برات زیاد گذاشته بودم. حیف شد که بوهاشون ترکیب شد. کارهای خیلی شاخ زنانه و مردانه مثل اسکار دلارنتا و سی بای کلوهه ...

دیروز اونکارو کردم ، فعلا صبر می کنم ببینم چی میشه !

aiza1372
18-12-2014, 22:41
درود
آق رضا اینجا هم هستی شما ؟!
آقا رضا اون کوچولو مبلغ هم بمونه برا خرید های بعدی ایشاللا !
از کارای تام فورد چیزی برای اضافه کردن به لیست در نظر ندارین ؟؟؟
من خیلی دنبال کارای دیگشم ، منتها با قیمت مناسب !
مثلاً ایتالین قبرس ، عود وود و ... !
باتشکّر

ramshad
18-12-2014, 23:10
درود
آق رضا اینجا هم هستی شما ؟!
آقا رضا اون کوچولو مبلغ هم بمونه برا خرید های بعدی ایشاللا !
از کارای تام فورد چیزی برای اضافه کردن به لیست در نظر ندارین ؟؟؟
من خیلی دنبال کارای دیگشم ، منتها با قیمت مناسب !
مثلاً ایتالین قبرس ، عود وود و ... !
باتشکّر

درود بر شما!

بله من خیلی ساله اینجام. قبل از درست شدن انجمن پی سی ورلد ؛ وبلاگ نویس بودم و لینک وبلاگم در صفحه اصلی سایت پی سی ورلد بود.
من چند کار دیگر تام فورد رو دارم که در لیست نگذاشتم. مثل تام فورد نویر که یک بار از ظرفش ریخت روی لباسم و تا یک ماه بوش نمی رفت؛ دلم هم نمی آمد لباسمو بشورم. تام فورد وایت پچولی؛ تام فورد من ...
تام فورد نویر وقتی می مونه بویی شبیه پنکیک و این جور چیزا میده که خیلی باحاله. تست کردی؟
ایتالین قبرس رو تا حالا ندیدم. ولی عود وود رو مطمئن نیستم خیلی طرفدار داشته باشه. از اون بوهای خیلی خاصه که مخالف و موافق زیاد داره. مثل توباکو وانیل و بلک افغان. با این تفاوت که این دو معروف تر هستن از عود وود.
کلمه ی مناسب رو های لایت کردی رفیق! شما اگه قیمت پایین تر از قیمت عطرهای من با همین کیفیت سراغ داری؛ لطفا خبر بده. چک سفید امضا هم می گذاریم وسط! قبول؟
پی نوشت: امشب دو بار چک سفید امضا کشیدم! خدا به خیر کنه.

aiza1372
19-12-2014, 00:34
درود بر شما!

بله من خیلی ساله اینجام. قبل از درست شدن انجمن پی سی ورلد ؛ وبلاگ نویس بودم و لینک وبلاگم در صفحه اصلی سایت پی سی ورلد بود.
من چند کار دیگر تام فورد رو دارم که در لیست نگذاشتم. مثل تام فورد نویر که یک بار از ظرفش ریخت روی لباسم و تا یک ماه بوش نمی رفت؛ دلم هم نمی آمد لباسمو بشورم. تام فورد وایت پچولی؛ تام فورد من ...
تام فورد نویر وقتی می مونه بویی شبیه پنکیک و این جور چیزا میده که خیلی باحاله. تست کردی؟
ایتالین قبرس رو تا حالا ندیدم. ولی عود وود رو مطمئن نیستم خیلی طرفدار داشته باشه. از اون بوهای خیلی خاصه که مخالف و موافق زیاد داره. مثل توباکو وانیل و بلک افغان. با این تفاوت که این دو معروف تر هستن از عود وود.
کلمه ی مناسب رو های لایت کردی رفیق! شما اگه قیمت پایین تر از قیمت عطرهای من با همین کیفیت سراغ داری؛ لطفا خبر بده. چک سفید امضا هم می گذاریم وسط! قبول؟
پی نوشت: امشب دو بار چک سفید امضا کشیدم! خدا به خیر کنه.
ایول . . .
کلاً من عاشق کارای تام فوردم !
تا حالا توباکو ، توسکان ، بلک ارکید ، نویر رو امتحان کردم و خیلی دوسشون دارم ! مخصوصاً توباکو وانیل ! من عاشقشمـــ !♥
چون خیلی تو چش نیست قیمتای خیلی پرتی میدن ! کلاً اهل تنوع ـَم ولی نه به هر قیمتی !:n24:
اگه ایزی میاکه رو هم بیارین من طالبشمـــ !♥ من این اسانسو بدون فیکس مصرف میکنم ! مال شرکت لوزی ! با غلطکی پخشش فوق العادس اگه بره تو ظرف اسپری دیگه واویلا ...:n08:
البته مونت بلانک هم بعد از اینکه بیاد ، یه مقدار برا من بفرستین !
از عمده فروش شهرمون من خرید میکنم ! قیمتاش خوب درمیاد ! ایشاللا بعد از تست عطر های شما و مقایسشون میتونم بهتر نظر بدم !
البته تو خونه بیشتر از 400 میل عطر دارم ولی نتونستم خودمو کنترل کنم !:n09:
تشکّر

arash59b
19-12-2014, 07:36
درود بر شما!
من چند کار دیگر تام فورد رو دارم که در لیست نگذاشتم. مثل تام فورد نویر

رضا جان پس یه لیست هم از اون اسانس هایی که قایم کردی به ما بده ببینیم چی هست؟

البته اگه کیفیت اش ون رو تضمین میکنی

درسته بعضی اسانس ها موافق و مخالف زیاد دارند مثل افغان یا تغ هرمیس[emoji40] ولی بالاخره هر اسانسی ارزش یبار تست رو داره

اگه بتونی این خاص ها رو حتی بمقدار کم تهیه کنی دوستان هم می تونند نظر بدن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ramshad
19-12-2014, 08:46
ایول . . .
کلاً من عاشق کارای تام فوردم !
تا حالا توباکو ، توسکان ، بلک ارکید ، نویر رو امتحان کردم و خیلی دوسشون دارم ! مخصوصاً توباکو وانیل ! من عاشقشمـــ !♥
چون خیلی تو چش نیست قیمتای خیلی پرتی میدن ! کلاً اهل تنوع ـَم ولی نه به هر قیمتی !:n24:

لطفا تو لیست عاشقان توباکو وانیل اسم من و کل خانواده ام رو هم بنویسین! حسن توباکو وانیل من اینه که شیرینی زائد بقیه توباکو وانیلها رو نداره. حالا سفارشهای هفتگانه شما فردا میرسه دست تون می بینینش!

ramshad
19-12-2014, 08:51
رضا جان پس یه لیست هم از اون اسانس هایی که قایم کردی به ما بده ببینیم چی هست؟

البته اگه کیفیت اش ون رو تضمین میکنی

درسته بعضی اسانس ها موافق و مخالف زیاد دارند مثل افغان یا تغ هرمیس[emoji40] ولی بالاخره هر اسانسی ارزش یبار تست رو داره

اگه بتونی این خاص ها رو حتی بمقدار کم تهیه کنی دوستان هم می تونند نظر بدن

آرش جان؛ تنوع خیلی بالاست در بین کارهایی که دارم و اینجا نیست.برای همین عنوان تاپیک هست:"منتخب اسانسهای ..." برداشت من این بود که اگه لیست تعداد عطرهاش خیلی باشه بیننده حوصله اش نمی گیره همه رو بخونه بی خیال میشه. واسه همین به تدریج زیادشون می کنم؛ با اعلام قبلی؛ الان مونت بلک لجند و تق هرمس رو در نظر دارم.

arash59b
19-12-2014, 11:28
بی زحمت یه لیست از بقیه اسانس ها برای من پی ام کن. چه اونایی که داری و تو پست اول نیست و چه اونایی که نداری ولی می تونی تهیه کنی

ramshad
19-12-2014, 12:52
بی زحمت یه لیست از بقیه اسانس ها برای من پی ام کن. چه اونایی که داری و تو پست اول نیست و چه اونایی که نداری ولی می تونی تهیه کنی
داداش؛ اگه قرار باشه این لیست رو تهیه کنم صدها قلم عطر میشه. راحت تر اینه که شما بگی دنبال کدوم عطرها هستی.
نکته خیلی مهم: تعداد قابل توجهی از این عطرها هستن که تا حالا اودکلنش رو ندیدم! فقط چون بوی خوبی داشته آوردم به مشتری دادم یا آوردم بازخورد مشتریها رو ببینم.
گاهی موقع ها هم برخی شون رو با برخی برای استفاده شخصی ترکیب می کنم ببینم چطور میشه. اخیرا تام فورد توباکو وانیل رو با مونت بلک لجند ترکیب کردم بوی جالبی شد! اطرافیان هم پسندیدن. بوی توباکو کمی خنک تر رو تصور کنین میشه اینی که من برای خودم ساختم! در حجم خیلی کم.
قبلا بی دلیشس رو با تافی چاکلت ترکیب کردم اونم خیلی باحال شد!

arash59b
19-12-2014, 15:21
۳ موردش رو قبلا چندبار ذکر کردم

مونت بلانک لجند
اسپایس بمب
دیور هوم اینتنس
سی کی وان شوک
ایسه میاکی لئو بلو
کنزو وودی
خانواده تام فورد

ramshad
19-12-2014, 19:59
۳ موردش رو قبلا چندبار ذکر کردم

مونت بلانک لجند
اسپایس بمب
دیور هوم اینتنس
سی کی وان شوک
ایسه میاکی لئو بلو
کنزو وودی
خانواده تام فورد

پاسخ ارسال شد.

arash59b
19-12-2014, 22:37
ممنون
امروز بعد از دو روز اومدم خونه ، هنوز توباکو وانیلی که به لباسم زده بودم پخش بوش و داره

کلا تو اسانس های تام فورد ماندگاری و پخش بوی ارکید از همه بهتره بعد توباکو و اخر توسکان
البته تو این رتبه بندی ، از توسکان توقع بیشتری داشتم

ramshad
19-12-2014, 23:05
ممنون
امروز بعد از دو روز اومدم خونه ، هنوز توباکو وانیلی که به لباسم زده بودم پخش بوش و داره

کلا تو اسانس های تام فورد ماندگاری و پخش بوی ارکید از همه بهتره بعد توباکو و اخر توسکان
البته تو این رتبه بندی ، از توسکان توقع بیشتری داشتم

هر سه کار پخش و موندگاری بالایی دارن؛ اما اگر بخوام علیرغم فاصله کم شون رتبه بندی کنم رتبه یک رو میدم به توسکان! دوم به توباکو و سوم به ارکید.

arash59b
19-12-2014, 23:20
انتظار من هم همین بود ولی توسکان برای من سریعتر نیاز به تجدید پیدا می کنه هرچند هرسه شون عالی هستند

شایدبخاطر میزان لایت شدن شون باشه

ramshad
19-12-2014, 23:54
انتظار من هم همین بود ولی توسکان برای من سریعتر نیاز به تجدید پیدا می کنه هرچند هرسه شون عالی هستند

شایدبخاطر میزان لایت شدن شون باشه

بله دقیقا همینه. شما توباکوتون خیلی سنگینه و اصلا لایت نیست.

ramshad
20-12-2014, 22:47
چند عطر جدید به مجموعه لیست منتخب اضافه شد. لطفا به تاپیک اول مراجعه شود. آیتم های 34 تا 37
به خاص پسندها پیشنهاد می شود ...

تستر

امکان خرید تسترهای دو گرمی از هر عطر هست. تقریبا به همان قیمت عطر

با خرید هر 25 گرم عطر؛ یک اشانتیون از عطر دلخواه خود دریافت کنید

ramshad
21-12-2014, 19:24
دوستانی که هم بی دلیشس خریدن هم تافی؛ با اطمینان از خوش بویی نتیجه؛ هر دو را با هم اسپری کنن روی لباس و ترکیبش رو ببینن.
همین طور ترکیب دلارنتا و تافی. محشر میشه بوشون با هم. تست کنید و نتیجه رو گزارش بدین. من برای خودم اینها رو ترکیب می کنم تو یک ظرف بعد اودکلنساز اضافه می کنم و اسپری می کنم روی لباس. چه می کنه این ترکیب ساخته شده!

ramshad
23-12-2014, 07:15
این فروشگاه به مناسبت ایام سال نوی میلادی و کریسمس 20 درصد تخفیف می دهد. قیمت خرید عطرهای تان را بر اساس لیست قیمت ارائه شده محاسبه کنید و سپس 20 درصد از آن کم کنید!

ramshad
24-12-2014, 10:36
مونت بلانک individual رایحه ای فراتر از یک نام! با استفاده از این عطر؛ از دیگران متمایز شوید. شاید بین اودکلنهای شما هم این عطر به زودی جایگاه ویژه ای پیدا کند!

ramshad
24-12-2014, 12:26
دوست مون جناب ثنایی از بجنورد در انجمن همسایه (!) با خرید 18 عطر از بنده؛ رنبه اول خرید رو داشتن. نظرشون رو در خصوص عطرها این طور اعلام کردن که در اینجا نوشته ایشون رو عینا برای اطلاع دوستان این انجمن نقل می کنم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و ادامه نظرشون:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و بخش پایانی:

متن نظرات ایشون که تصویرش رو در بالا گذاشتم بدین شرحه:

با عرض معذرت خدمت دوست عزیزم چون کسالت داشتم چند روزی نتونستم تست کنم عطرهات رو.معذرت که نگرانت کردم.ایشون هم دوست خوبی هستن هم فروشنده مطمین و با انصاف و علاقمند به کار.خوب بریم سراغ عطرها.اولا که بسته بندی که کرده بودن فک کنم باهاش فوتبال هم بازی میکردن هیچی نمیشد از بس مسایل ایمنی رو رعایت کرده بودن.ماشالا خوش سلیقه هم هستن.چون تعداد عطرهام زیاد بود و همشو امروز تست کردم ممکنه نظراتم دقیق نباشه چون دیگه حس بویایی جواب نمیداد.
1-توسکان لدر یه عطر مجلل وشیک و گرم مخصوصص مجالس به خوبی بوی چرم و زعفران و یاس و چرم رو میشد حس کرد.اولش یکم سنگینه ولی این سنگینی رو من دوست داشتم ولی وقتی یکم بهش زمان میدی نشون میده بیخود نیست اسم شاهکار روش مونده و قیمتش بالاست منکه خیلی خوشم اومد حتما بازم میخرم
2-بلک افغان . تلخ و سنگین با اینکه من رقیق سفارش داده بودم بازم باید یکم زمان بدی تا به بوی چوب و تنباکو و بخور رسید.توصیه اکید اصلا در تابستان استفاده نشود.یکبار دیگه باید امتحان کنم ولی فک نکنم دوباره سفارش بدمش
3-توباکو وانیل .راستش چون فک میکردم خیلی شیرینه 20 میل گرفتم ولی اولش یکم تندی فلفل و بوی تنباکو داشت ولی اینقد قشنگ تغییر بوش به شیرینی وانیل ظریف و اروم بود که ادم لذت میبرد.لذت بیشترش اینبود شیرینیش کم بود.چون اگه زیاد بود بدم میومد.بازم تو لیست خرید هست
4-بلک ارکید .یک عطر با مخلوطی از بوی گل و وانیل و بدون شیرینی زیاد. بوی وانیل و گل یاس .چه بویی زیباتر از این دوتا.یه عطر مجلل هست.و خاطره انگیز.بازم میخرم
5-رالف لورن .خیلی عطر باحالیه.یه حس طراوت شادابی بهت میده.یه عطر با بوی گل که اگه یکم بهش زمان بدی نشون میده یه شاهکار واقعی هستش.جالبیش اینه پخش بوی عالی داره همراه با ماندگاری زیاد
6-اسکاردلارنتا. تو لیستم نبود به اصرار دوستم و توصیه اقا رضا ورداشتم.راحت میشه لطافت گلهای بهاری و خنکی و بوی پرتقال و ترنج و بهارنارنج رو حس کرد.خیلی خیلی خوش بو هست با اینکه زنانه هست ولی دوست دارم ترکیبی ازش استفاده کنم.با تافی هم ترکیبی زدم خیلی باحال شده بود.امتحان کنید عاشقش میشید
7-ایفوریا اسپرینگ.نسخه خنک شده ایفوریای قدیم خودمون هست.از شیرینیش کم شده تا بشه تو فصل گرم هم استفاده کرد.واسه کم کردن شیرینیش و افزودن خنکی از گل و شکوفه و مشک استفاده شده.اخرش یکم به تلخی میزد
8-بی دلیشس .باشکوه ترین بوی خنکی که شنیدم.ادم رو شاداب میکنه بوی میوه بوی زردالو و هندونه و سیب روحیه میده به ادم.خیلی عطر رویایی هست واسه فصل بهار حتما امتحان کنید. با تافی هم معرکه میشه دلت میخواد بخوریشون.بازم میخرم
9- کوکو شنل.من با تصور اینکه کوکو مادمازل شنل هست گرفتم که متاسفانه نبود.یکم تند با ته بوی شیرین.بوی رز و یاس و وانیل و مشک .بد نیست .با سلیقه من جور نبود.چطوری بگم انگار تکراری بود چیز جدیدی نبود.
10-باربری لندن. ترش بود انتظار بوی گل و میوه داشتم یا به قول اکثر افراد باید بوی البالو میداد ولی معلوم نبود بوی چی میده بیشتر بوی اسطوخودوس میداد.خوشم نیومد
11-کرید اونتوس .خنک وملایم یک عطر فوقالعاده خاص با بوی میوه در نتهای اول و مشک عنبر وانیل در اخر.فک کنم تو چهار فصل بشه استفاده کرد.نمره قبولی گرفت
12-اکوا بولگاری. خیلی خنک و تیز .یجور خاص بود به نظرم زمان میخواد خودشو نشون بده.نارنگی و بهارنارنج و عنبر رو میشد حس کرد.یه بار دیگه باید امتحان کنم تا نظر بدم.الان که خوب نبود.
13-وان میلیون اینتنس که قبلا هم داشتم.مثل همیشه گرم و هیجان انگیز با بوی زعفران وفلفل و هل.ماندگاری و پخش بوی خوب.کیفیت اسانس رو میشد به خوبی حس کرد.عالی بود.
14-کیس می. ملایم خوشبو با یکم شیرینی کم و ملایم که اذیت کننده نبود.یه عطر روزانه و خوشبو
15-سی بای کلوهه کمی خنک و معتدل و ملایم مخلوطی از بوی گل و میوه.بوی سیب و گل یاس ترکیب عالیی هستش.یکم بهش زمان بدی خوب خودشو نشون میده
16-ورساچه نویر . یک عطر زنانه مجلل و معروف.یک عطر تلخ با شیرینی کم مخلوطی از بوی گل یاسمن و مشک و عنبر و پرتقال.ماندگاری خوبی هم داره.طرفدارهای زیادی داره
17-تافی شکلات .قبلا هم گفتم خوردنی شیرین خوشمزه.تنها نمیشه استفادش کرد مگه واسه جاهای خاص.ولی ترکیبی با دلیشس و دلارنتا عالی میشه.بزنید یکم زمان بدین ببینید چی میشه.فقط تافی رو یکم کمتر بزنید که غلبه نکنه.
18-ازارو کروم لجند .تند بود ولی اصلا نتونستم بفهمم چی هست.اصلا هم خوشم نیومد.شایدم عطر زیاد بوکرده بودم نتونستم تشخیص بدم چطوره.در هر حال نتونستم ارتباط برقرار کنم.
در کل این دوستمون از وقتی که پست کرد تا دیروز همه کارهارو پیگیری کرد یعنی گارانتی تا توی خونه و خدمات پس از فروش هم داشت.خودش هم پسر گلیه.کیفیت عطرهاش هم به هرکی نشون دادم تایید کرد.من خودم خرید ادکلن زیاد داشتم و دارم ولی ازین به بعد مشتری ثابت ایشون هستم.ایشالا تو کارش موفق باشه کم پیدا میشه تو کاسبی ادم مثل ایشون

با تشکر از دوست عزیز جناب M. Sayid و کسب اجازه از ایشون؛ برای نقل نظرات شون در جای دیگه.

M . Sayid
24-12-2014, 13:38
:دی !
من که اصفهانی نیستم :دی !
دوستمون از اصفهانم :دی !

ramshad
24-12-2014, 14:33
:دی !
من که اصفهانی نیستم :دی !
دوستمون از اصفهانم :دی !

سلام. منظورم همون دوست مون از اصفهان بود! نظر آقای ثنایی (دوست مون از بجنورد!) رو در مورد اسکاردلارنتا خوندی؟ من دیگه به هر کی بخوام دلارنتا و بی دلیشس بفروشم پیشنهاد می کنم یه کم تافی بزنم توش. نسبت 5 به یک . عطر تافی در مقدار کم وقتی میشینه توی یه بوی خنکی مثل دلارنتا یا بی دلیشس ؛غوغا می کنه! به یک مشتریم بی دلیشس رو دادم و هم زمان بی دلیشس+تافی. جفتشو بو کرد بی دلیشس+تافی رو سفارش داد.

ramshad
25-12-2014, 19:10
یکی از دوستان مون در مشهد( در انجمن همسایه) در لیست سفارشش؛ ترکیب بی دلیشس و تافی هم بود. عطرهاش که رسید دستش و نظرش رو نوشت؛ با گرفتن عکس از نوشته اش؛ کپی پیست می کنم دوستان در این انجمن هم بخونن .

ramshad
27-12-2014, 10:46
تخفیف ویژه سال نوی میلادی 25 درصد شد و خرید حداقل 100 گرم اسانس تخفیف 40 درصد داره. دوستان از این فرصت عالی استفاده کنن و با عطرهای جدید آشنا بشن. قیمتهای اعلام شده +کیفیت عطرها در اینترنت و خارج از آن هرگز پیدا نمی شود!

musketeer
28-12-2014, 12:42
عزیز برای سفارش در پخ باهاتون در تماس هستم برای سفارش. بعد از خرید حتما نظرم رو در مورد اقلام خریداری شده همینجا منعکس میکنم.

ارادتمند :n16:

ramshad
28-12-2014, 22:23
عزیز برای سفارش در پخ باهاتون در تماس هستم برای سفارش. بعد از خرید حتما نظرم رو در مورد اقلام خریداری شده همینجا منعکس میکنم.

سفارش دوست عزیزمون 13 تا عطر شد. قراره حضورا تحویل بدم خدمت شون. ایستگاه متروی میدان محمدیه.
با تشکر از توجه شما به این تاپیک

ramshad
29-12-2014, 22:43

تعداد 13 اودکلن تحویل این دوست مون شد که خودش میاد برامون میگه نظرشو!
حضوری در میدان محمدیه تهران؛ ایستگاه مترو مولوی خدمت شون بودم.

musketeer
29-12-2014, 23:46
با سلام خدمت همه دوستان
من عطرهام رو تحویل گرفتم و بعضیا رو سریع تست مختصر کردم (بجز یکی دو تاش که دیگه از مختصر رد کرد!) بقیه رو هم همین الآن اومدم که تست کنم، نظرات تکمیلیم رو بعدا اضافه میکنم به امید خدا. اینم بگم من تخصص ندارم در زمینه عطر و پرفیوم فقط به عنوان نظر یک یوزر بخونید :دی
توسکان لدر که قبلن هم داشتم و بهم گفته بودن اصله. بهرحال این بوش با اون فرقی نداره (یا حداقل فرقش برای من غیرقابل تشخیصه) راستش به محض اینکه رسیدم خونه داشتم میرفتم بیرون اینو زدم و رفتم و همون موقع که زدم کاملن بوی تلخیش برام همون بود و قیافه ی شیشه همونی که داشتم برام تداعی شد. :n28: خیلی راضی ام ازش بهرحال.
بلک افکانو، به نظرم خوبه. یکم شاید برای من گرم باشه. ولی خوبه کلن. فکر کنم باید استفاده کرد تا بشه خوب نظر داد.
کرید هم بوی خوبی داره. اینو یبار بهم پیشنهاد شده بود و اسمش یادم رفته بود. احساس میکنم اگه آدم شرایط روحی خوبی داشته باشه خیلی رایحه ی مناسبیه. خیلی بانمکه و احساس سرزندگی وجود داره توی بوش :n07: برای مهمونی ها فکر میکنم گزینه خیلی خوبیه.
سیلورسنت رایحه ی ملایمی داره که دقیقا باب میل منه. احتمالا زود تمومش میکنم :n02:
توباکو وانیل در کمال تعجب با اینکه یکم زنونه بود به نظرم (احتمال بسیار زیادی داره که اشتباه کنم) خیلی نظرم رو جلب کرد.
وان میلیون خیلی خوشم نیومد ازش و اصلن درک نمیکنم چرا :n29: اینو مطمئنم که بعدا در موردش بازم مینویسم.
-- تا اینجا رو تقریبا میشه گفت تست کرده بودم، الآن بقیه رو دارم تست میکنم و احتمال خیلی زیادی وجود داره که قاطی کنم (با اینکه طبق توصیه ینفر که بیشتر از من بارشه قهوه بو میکنم بینشون! راستش نمیدونم تاثیر داره یا نه :دی)
اینویکتوس فکر کنم اینم زود تموم کنم :دی خوشم میاد از بوش.
هوگو رد احتمالا باید دفعه بعد با غلظت بیشتری سفارش بدمش. شاید این رو زیاد استفاده نکنم.
آکوا دی جیو بسیار راضی هستم ازش. تا حالا یادم نمیاد بویی شبیه به این به مشامم خورده بوده باشه. خیلی ممنون از فروشنده عزیز که پیشنهادش دادن :n12:
ایندیویژوال رو راستش من نپسندیدم. (ویرایش: با استفاده ی واقعی و نه امتحان الکی، به این نتیجه رسیدم که خیلی هم خوبه :دی)
212 روم به دیواری که قبلن هم استفاده کرده بودم، و اونی که استفاده کرده بودم تندتر بود. فقط نمیتونم تندتر بهتره یا همین :دی این که خوبه بهرحال.
بولگاری آکوا یکی از جالبترین بوهایی که به مشامم خورده بود تا حالا. اینو حتما باز سفارش میدم خیلی خوب بود.
کروم لجند هم بسیار آشنا بود و خیلی خوب. به تظرم یه بوی کاملن استاندارد که همیشه میشه استفاده کرد ازش.

این آخریا مخصوصا ممکنه دقیق نباشه. احتمال بسیار زیادی هست که نظرم رو عوض کنم در موردشون :دی ماندگاری و اینکه در طول زمان بوهاش چه تغییری میکنه و اینا رو واقعا فقط با سپری شدن زمان میشه فهمید. پخش بو هم که خب فکر کنم فقط برای خانم ها مهمه کاری نداریم باهاش.
یه نکته بسیار مهم ازنظر من، اینکهخود دوستمون هم فوق العاده خوش برخورد و در عین حال حرفه ای هستن، که خیلی جالبه در نوع خودش، معمولا حرفه ای های هر فیلد خوب خودشون رو میگیرن:n02: خرید فوق العاده دلچسبی بود، حتما بازم مزاحمشون میشم.

ramshad
30-12-2014, 06:18
توباکو وانیل در کمال تعجب با اینکه یکم زنونه بود به نظرم (احتمال بسیار زیادی داره که اشتباه کنم) خیلی نظرم رو جلب کرد.
وان میلیون خیلی خوشم نیومد ازش و اصلن درک نمیکنم چرا :n29: اینو مطمئنم که بعدا در موردش بازم مینویسم.

سلام! دوست من احتمالا شما بوی گرم دوست ندارین که وان میلیون اینتنس رو نپسندیدید. شاید نت اولیه اش رو دوست نداشتی. لطفا به یک لباس که هیچی بهش نزدی؛ اینو بزن و یک دو ساعت بعد؛ بوش رو گزارش کن که چه نظری در موردش داری. اگه بازم دوست نداشتی؛ شما سراغ بوهای گرم نباید بری.
کنجکاوم بدونم چرا از مونت بلنک ایندیویژوال خوشت نیومد. بوی خنک و کم شیرین محشری داره. بوی تمیزی و احساس بعد از استحمام رو منتقل می کنه. شبیه مونت بلانک لجنده فقط فکر کنم آهک شو حذف کردن که تیز نباشه. دوستان می دونن که من مونت بلانک لجند رو بخاطر آهکش دوست ندارم (خدا وکیلی چه فکری کردن آهک ریختن توش) و چون مشتری خیلی سراغشو می گرفت؛ یه ورژن باکلاس تر و بهتر و همه پسندتر اونو پیدا کردم.
توباکو وانیل کاملا مردانه است رفیق!
هر چند که من خانمهای خاطرخواه توباکو رو زیاد دیدم.
از نظر لطفت نسبت به خودم و کیفیت عطرهام تشکر می کنم. برای منم دیدار کوتاه لذت بخشی بود. لطف عالی مستدام.

musketeer
30-12-2014, 11:25
سلام! دوست من احتمالا شما بوی گرم دوست ندارین که وان میلیون اینتنس رو نپسندیدید. شاید نت اولیه اش رو دوست نداشتی. لطفا به یک لباس که هیچی بهش نزدی؛ اینو بزن و یک دو ساعت بعد؛ بوش رو گزارش کن که چه نظری در موردش داری. اگه بازم دوست نداشتی؛ شما سراغ بوهای گرم نباید بری.
کنجکاوم بدونم چرا از مونت بلنک ایندیویژوال خوشت نیومد. بوی خنک و کم شیرین محشری داره. بوی تمیزی و احساس بعد از استحمام رو منتقل می کنه. شبیه مونت بلانک لجنده فقط فکر کنم آهک شو حذف کردن که تیز نباشه. دوستان می دونن که من مونت بلانک لجند رو بخاطر آهکش دوست ندارم (خدا وکیلی چه فکری کردن آهک ریختن توش) و چون مشتری خیلی سراغشو می گرفت؛ یه ورژن باکلاس تر و بهتر و همه پسندتر اونو پیدا کردم.
توباکو وانیل کاملا مردانه است رفیق!
هر چند که من خانمهای خاطرخواه توباکو رو زیاد دیدم.
از نظر لطفت نسبت به خودم و کیفیت عطرهام تشکر می کنم. برای منم دیدار کوتاه لذت بخشی بود. لطف عالی مستدام.

ارادتمند هستم قربان. :n12:
والا در رابطه با اون موارد مسلما نظر تکمیلی باید بدم، یک مقدار که استفاده کنم مسلما نظرم میتونه دقیق تر باشه. وان میلیون رو خودم هم نمیدونم چرا اینطوری بود برام. حتما توصیه اتون رو به کار میگیرم. :n16: در مورد توباکو وانیل هم که بزارید به حساب کم اطلاعی من :دی بهرحال خداروشکر که خوشم اومده ازش :n20:

ramshad
30-12-2014, 19:53
ترکیب شمعدانی؛لیمو؛چرم؛مشک؛یاس؛ رز؛زنبق؛میخک؛سدر؛استوقدوس و... یک عطر نسبتا خنک و تلخ ساخته با بوی فوق العاده عالی. دانهیل آلفرد رو عرض می کنم. کپی برابر اصل اودکلن.
اودکلن 50 میلش حدود 120 تومنه. دقیقا با اودکلن مطابقت دادم اسانسش رو و حالا با افتخار تقدیم می کنم به عاشقان روایح چوبی؛ رایحه های خنک و تلخ! این اسانس با نام be gentle بی جنتل هم فروخته میشه. گرمی 1000 تومن برای معرفی خدمت دوستان ارائه میشه. فکر می کنم فوق العاده مورد استقبال تلخ پسندها و خنک پسندها قرار بگیره. به هیچ وجه بوی تند نداره. خیلی شیک و اودکلنیه. تلخی خیلی ملایم داره و مثلا در حد 212 نیست.
فردا سی و یکم دسامبر و آخرین روز تخفیف 25 درصدی است. قیمتها بسیار مناسبه. کیفیتها رو از زبان دوستان خریدار بخونید. من ادعای داشتن 2500 تا عطر رو ندارم. (یک همکار که ساکن شمال ایرانه و قیمتهای بسیار نجومی برای عطرهاش میده؛ شنیدم توباکو وانیلش شده 9 هزار تومن - گرمی - و بلک افغانش گرمی 20 هزار تومن؛ رسما تو فروشگاهش بهانه می کنه و نوشته چون تعداد کارهام خیلی زیاده نه می تونم لیستش رو بنویسم نه می تونم قیمتش رو بنویسم ...) همینها که هست؛ همه ش قیمت اعلام شده دارن و هیچ کس نگرانی نداره که چه قیمتی قراره تو پیام خصوصی دریافت کنه. از همه ی دوستانی که در این کمتر از یک ماه از افتتاح فروشگاه بنده و عطرهام رو مورد لطف قرار دادن صمیمانه سپاسگزارم. عمیقا لذت می برم وقتی می بینم کسی با عطرهای من برای خودش و بقیه خاطره می سازه. اینجا؛فروشگاه عطر یاد یار؛ شما شارژ شگفت انگیز عطر می شوید!
مخلص همه
رضا هادی

ramshad
31-12-2014, 17:08
مژده به همه دوستانی که شارژ شگفت انگیز عطر رو دوست دارن! از فردا اول ژانویه 2015
با قیمتهای جدید همراه عطر یاد یار بمانید!

قیمتها کاهش یافت.

لیست قیمتها را در پست اول دوباره ببینید.

ramshad
01-01-2015, 07:37
تبریک سال نوی 2015 میلادی
امید که امسال برای همه دوستان عزیزم آرامش؛ شادی؛سلامتی و رفاه بیشتری رو به همراه داشته باشه و روزهای قشنگ و پر خاطره ای رو تجربه کنین!

ramshad
02-01-2015, 11:48
یک کاسب واقعی‫؛‬ درک درستی از مفاهیم سود و سرمایه داره. میدونه که مشتری کسی نیست که یک بار خرید بکنه و تموم! حتی اگه در یک معامله سود خوبی برای فروشنده داشته باشه (معمولا سود بالا در یک معامله به خصوص در شغلی مثل عطر؛ دلیلش کم اطلاعی خریداره و وای به وقتی که خریدار متوجه میشه چه کلاهی سرش رفته! احساس می کنه پوستش کنده شده یا از اون بدتر سلاخی شده. در این حالت حتی اگه بهش عطر خوب هم داده باشی؛ چون عطر با عواطف و احساسات سر و کار داره؛ حالش از اون رایحه هم بهم می خوره)
مشتری کسی است که مداوم خرید می کنه و فروشنده و محصولاتش رو به دیگرون پیشنهاد میده. با این تعریف مشتری بخشی از سرمایه ی فروشنده است. دادن جنس بی کیفیت به قیمت بالا؛ یا حتی دادن جنس ولو با کیفیت به قیمت پرت؛ از دست دادن سرمایه است. هیچ عاقلی این کار رو نمی کنه! همون طور که کسی به خودش شلیک مستقیم نمی کنه.
تو کار عطر؛ فراوان دیدم عطرفروشانی که فقط دنبال این بودن که برای یک بار یه عطری رو به یکی بفروشن و پولی گیرشون بیاد.کم و بیش عطرفروشان در مترو این جورین. دیدین روی ظرف هاشون اسم عطر نیست؟ دلیلش اینه که مثلا اگه ازشون نارسیس (نسبتا گرم و شیرین) خواستی و نداشتن؛آکوا دی جیو (خنک و کمی تلخ) رو به اسم نارسیس بذارن جلوت و حالا یا شما میدونی نارسیس بوش چیه و میگی این که نارسیس نیست. طرف در کمال وقاحت تو چشمت نگاه می کنه و میگه ورژن جدیدشه (از دیروز دیگه میشه 2015) یا این که نمیدونی و دی جیو رو به اسم نارسیس می بری.
بسیاری از مشتریام به خصوص در خارج از اینترنت؛ مطلقا اهمیتی به اسم عطر نمیدن. بارها بهم گفتن از همین که به خودت زدی برام بیار! یا میگن چنتا عطر خوب برام بیار... رایحه خوب می خوان. پخش بو و نهایتا ماندگاری. (همه عطرها ماندگاری بالا ندارن) اینجا انتخاب با منه چی بهشون پیشنهاد بدم و چه اسمی برای عطر انتخاب کنم. اما نمیشه مشتری نارسیس بخواد دی جیو بهش بدم یا عطر حرم بدم اما پول 5 تا رالف لورن بلو رو ازش بگیرم.
من اگه کانتینر کانتینر هم عطر داشته باشم؛ اما اعتماد مشتریهام رو نداشته باشم؛ تنها مصرف کننده عطرهام خودمم. اعتماد مشتریهام بخش مهم تر سرمایه منه تو کسب.
افتخار می کنم که اعتماد دوستان رو جلب کردم.
اینجا؛فروشگاه عطر یاد یار؛ شما شارژ شگفت انگیز عطر می شوید!

ramshad
03-01-2015, 18:07
دوستان عزیز؛ تستر اودکلن شده اسپری دار 5 میل این 20 رایحه که تقریبا دو گرمش اسانسه ؛ موجوده از دم دانه ای2500 تومن. تعدادش محدوده لطفا اگر مایلین بوها رو تست کنین این تسترها رو قبل اتمام تهیه کنین. خریدش کاملا مقرون به صرفه است و پیشنهاد میشه!
اسپرینگ ؛ کریستال ورساچ نویر؛سیمپلی پینک؛بلک ارکید؛سی بای کلوهه؛بی دلیشس؛رالف لورن بلو؛تافی چاکلت؛اسکاردلارنتا؛کیس می؛بلو فور من؛ ویکند باربری؛اکلت؛باربری لندن؛توباکو وانیل؛بلک افغان؛توسکان لدر؛آکوا دی جیو؛سیلور سنت بوگارت؛وان میلیون اینتنس
20 رایحه با نمره 20
فقط رالف لورن بلو و بلک افغان تسترش 3 هزار تومنه.

ramshad
05-01-2015, 09:33
وان میلیون اینتنس: این هم قبلا اسانسش رو داشتم ولی جالبه که اسانس ایشون یکم با اون فرق داره، خیلی بوی خوبیه برای فصل های سرد.

و این 2 عطر یکیش وان میلیون اینتنس هست که علاوه بر نظر مثبت من بهش خانواده هم ازش خوششون اومد. و دیگری بی دلیشس هست که عطریه که الان دارم 10 دقیقه بوش می کنم
;)

13-وان میلیون اینتنس که قبلا هم داشتم.مثل همیشه گرم و هیجان انگیز با بوی زعفران وفلفل و هل.ماندگاری و پخش بوی خوب.کیفیت اسانس رو میشد به خوبی حس کرد.عالی بود.
در کل این دوستمون از وقتی که پست کرد تا دیروز همه کارهارو پیگیری کرد یعنی گارانتی تا توی خونه و خدمات پس از فروش هم داشت.خودش هم پسر گلیه.کیفیت عطرهاش هم به هرکی نشون دادم تایید کرد.من خودم خرید ادکلن زیاد داشتم و دارم ولی ازین به بعد مشتری ثابت ایشون هستم.ایشالا تو کارش موفق باشه کم پیدا میشه تو کاسبی ادم مثل ایشون

سفارش دومم رو تحویل گرفتم
توسکان لدر و وان میلیون اینتنس خیلی خوب بودند، تستر بلو مجیک هم عالی بود. احتمالا از مواردی است که در آینده خرید می کنم. کلا آقا رضا خیلی با حوصله و پر انرژی هستند.
آشنایی با ایشون افتخاری است.
باز هم از ایشون تشکر میکنم
برای آشنایی دوستان با عطرها؛ هر هفته یک عطر قیمت استثنایی برای همان هفته به خود اختصاص می دهد. همان طور که از خواندن سطور بالا متوجه شدین؛ قیمت استثنایی این هفته برای وان میلیون اینتنس است.
تا پایان این هفته وان میلیون اینتنس را به قیمت باور نکردنی گرمی 800 تومان خریداری کنید! قیمت عادی این عطر فوق العاده در همین فروشگاه ؛ گرمی 1100 تومان است.لیست قیمتها در پست اول قابل مشاهده است!
اینجا فروشگاه عطر یاد یار است؛ شما شارژ شگفت انگیز عطر می شوید!

arash59b
06-01-2015, 06:22
سلام سفارش دوم
باتشکر از مهندس عزیز بابت پیشنهادهای خوبشون و وقتی که گذاشتن

کرید اونتوس
رالف لورن
بی دلیشس
تافی
مونت بلانک ایندیویژوال
تام فورد نویر
بلوگاری اکوا

تستر
اسکار دلارنتا ، اسپرینگ ، بای سی کلوهه و بوگارت

ramshad
06-01-2015, 17:02
سلام سفارش دوم
باتشکر از مهندس عزیز بابت پیشنهادهای خوبشون و وقتی که گذاشتن

کرید اونتوس
رالف لورن
بی دلیشس
تافی
مونت بلانک ایندیویژوال
تام فورد نویر
بلوگاری اکوا

تستر
اسکار دلارنتا ، اسپرینگ ، بای سی کلوهه و بوگارت

سلام آرش جان. تشکر از لطفت به بنده و عطرها. اودکلنهاتون ارسال شد و کد پیگیری رو پ خ کردم. مشتاق دریافت نظراتت پس از دریافت عطرها هستم.

ramshad
09-01-2015, 11:53
عطر دوستان عزیز @arash59b و @mostafa a رسیده دست شون بعد تست کردن لطف می کنن نظرشون رو برامون می نویسن.
برای هفته ی پیش رو می خوام تام فورد بلک ارکید رو عطر هفته معرفی کنم و قیمت شگفت انگیز گرمی 600 تومن براش بگذارم! شما هم می تونید پیشنهاد بدین کدوم عطر رو مایلین عطر هفته معرفی کنم.
نوشته های چند تن از دوستان عزیزی که تام فورد بلک ارکید منو خریدن در مورد این عطر بخوانید. مشک آن است که ببوید نه آن که عطار بگوید!

Tom Ford Black Orchid: و باز هم تام فورد فقید! بلک ارکید از اون بوهاییه که بهش اعتیاد پیدا میکنید و دائم شیشه عطر رو کنار بینیتون میگیرید!
بوی شیرینی داره، مثل وانیل و بوی گل یاس، من به شخصه بوی یاس رو زیاد دوست ندارم ولی توی این ادکلن خیلی خوب گنجانده شده.
اگه اشتباه نکنم این عطر یونی هست و برای هر دوجنس مناسبه، حتما پیشنهاد میشه اگه نمیدونید چه عطری میخواید. مخصوصا برای خانم ها.

بلک ارکید هم پخش خیلی خوبی داره ! به نظرم بیشترین پخش رو داره و بعد هم بلک افغانو !
البته به نظر من توباکو هم خوردنیه ، نمیدونم چطور عطر شده !

بلک ارکید: باز هم عالی و بدون نقص. همونطور که می دونید نت اصلی بلاک ارکید شیرین هست که روی بقیه رایحه ها تاثیر میزاره. ولی باز تو این اسانس هم نت شیرین خیلی کمتر نسبت به اسانس های مشابه هست که برای من خیلی مطلوب تر بود.

4-بلک ارکید .یک عطر با مخلوطی از بوی گل و وانیل و بدون شیرینی زیاد. بوی وانیل و گل یاس .چه بویی زیباتر از این دوتا.یه عطر مجلل هست.و خاطره انگیز.بازم میخرم.

arash59b
10-01-2015, 09:27
دو سه روز بعد از رسیدن سفارش جدید فرصت شد که نظر و تجربه ای که از این سری اسانس ها داشتم را با دوستانی که علاقه مند هستند درمیون بزارم امیدوارم که در انتخاب شفاف تر و دقیق تر شون تاثیر داشته باشه

کرید اونتوس
از اون عطرهای معروف هست که طرفدارهای خاص خودش رو داره و میشه گفت بیشتر اشخاص ازتباط خوبی باهاش برقرار می کنند. رایحهای متفاوتی میشه ازش استشمام کرد ولی غلبه اصلی با بوی ترنج ( لیمو مانند) هست شاید دلیل اصلی دوستانی که رایحه این اسانس رو با مدل اصلی متفاوت می دونند هم همین باشه چون همینطور که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])می تونید ببینید کسایی که از این ادکلن استفاده کردن رایحه غالب رو اناناس انتخاب کردن (هرچند که خودم تا حالا اصل این اودکلن رو تجربه نکردم) ولی با همه اینها توی اسانس های رضا جان جز کارهای خوب و بالا محسوب می شه که ارزش تست رو داره

رالف لورن
انتظار چنین بوی خوبی رو از این اسانس نداشتم میشه گفت تمام عطرها و رایحه های گل های بهاری رو با هم جمع کرده و یه بوی شاد و لطیف رو ساخته برای منی که طرف دار رایحه های تلخ و اسپایسی هستم جالب بود هر چند کار مردانه است ولی میشه گفت رایحه عطر خانم ها بسیار نزدیک میشه

تافی
همونی که خود آقا رضا و بقیه دوستان می گن هست. تنها رایحه ای که همه باهاش اشنا هستند بوی تافی ولی با غلظت بالا و پخش بوی فوق العاده زیاد. (حتما با فیکساتور بالا باید تهیه بشه برای من 60% اسانس بود)

بی دلیشن:
رایحه خنک و دوست داشتنی و در یک کلام خود هندوانه. نگهش داشتم برای روزهای گرم تابستان جنوب ، اونوقت قدرت خودش رو بهتر نشون میده

تام فورد نویر
یک از کارهایی که رضا جان لطف کردن پیشنهاد دادن و چون تام فورد بود نتونستم نه بیارم. مثل همه کارهای تام فورد پخش بو و ماندگاری بالا. رایحه غالب نسبتا تند و (گرم) هست که شاید خیلی ها باهاش ارتباط برقرار نکنند ولی یه رایحه دوم و ضعیف تری داره که واقعا عالی و دوست داشتنی هست بقول مهندس بوی پنکیک لوازم ارایشی خانم ها رو داره و بنظر من ته رایحه ای است که تو دیور هوم اینتنس هم وجود داره یه نوع بوی عود یا زنبق باید باشه (برای من حس خاک ابپاشی شده رو داره که ادم دوست داره مزش کنه) اینم اسانس هم باید فوق العاده لایت و با فیکساتور زیاد تهیه بشه

مونت بلانک اندیویژوال
اصالت خانواده مونت بلانک تو دیده میشه رایحه اش مقدار کمی تند و تیز و فوق العاده خنک هست. حس اب نبات های نعنایی تند که موقع سرما خوردگی برای باز شدن بینی استفاده می کنم رو داشت. ازش واقعا خوشم اومد رایحه جالبی داره

دلارنتا
رایحه خوب و مورد پسند اغلب خانم ها رو داره بنظر من جز انتخاب های مناسب هست اگه بخوام خیلی نکته بینی بخرج بدم میشه گفت رایحه ها خوب هستند ولی سرزنده نیستند

بوگارت: قابل قبول و میشه گفت تاحدی تلخ

چندتا تستر کاغذی هم فرستاده بودن که از توشون میشه به بلومجیک و الفرد دانهیل اشاره کرد رایحه های واقعا خوب داشتند و از این دوتا خیلی خوشم اومد بلو مجیک تا حدودی رایحه توت فرنگی و دانهیل هم واقعا در مقابل دانهیلی که خودم داشتم بهتر بود میشه گفت رایحه دارچین توش بیشتر خودش رو نشون میداد ولی بنظر من بدترین نوع تست یه عطر، تست کاغدی اون هست چون خیلی از نقاط قوت یا حتی ضعف عطر رو بخوبی نشون نمی ده ترجیح میدنم از این به بعد اگه می خوام یه رایحه را واقعا بررسی کنم از تستر های دو گرمی استفاده کنم

مورد اخر که باید بهش اشاره کنم و تو سفارش اول در موردش صحبت کردم در مورد بوی توباکو وانیل هست. توباکویی که من سفارش داده بودم با غلضت بالا بود بخاطر همین رایحه اولیه ای که داشت بوی اسپایسی و فلفی تندی بود از فیکساتوری که اقا رضا برای لایت کردن بلک افغان فرستاده بودن دو گرم هم به توباکو اضافه کردم که باعث شد بوی فلفی کمتر و رایحه تنباکو بیشتر خودش رو نشون بده البته رایحه انتهایی وانیل هم میشه گفت قوی تر شد. من که خودم هر دوحالتش رو دوست درام ولی دوستانی که زیاد با بوی فلفل و ادویه راحت نیستند سعی کنند توباکو وانیل رو بیشتر بصورت لایت سفارش بدن

ramshad
14-01-2015, 08:00
یکی از دوستان در پ خ پی سی ورلد نوشته تاپیکت رو در انجمن همسایه (!) هم دیدم؛ سفارش عطر رو اونجا میدم. احتمالا خیلی از دوستان مثل خود من در هر دو انجمن عضون. فرقی هم نداره سفارش شون رو اینجا ثبت کنن یا اونجا یا هر دو جا!
داشتم با خودم فکر می کردم چرا بیشتر سفارشها اونجا ثبت میشه؟ یکی از دوستان ساکن اصفهان دیروز 65 عطر سفارش داد و براش هم ارسال کردم. عضو این انجمن هم هست. با آیدی به نام اسم و فامیلش.اما به دلیلی شخصی تمایلی به ثبت سفارش در پی سی ورلد رو نداشت.

ramshad
15-01-2015, 20:08
تام فورد نویر
یه رایحه دوم و ضعیف تری داره که واقعا عالی و دوست داشتنی هست بقول مهندس بوی پنکیک لوازم ارایشی خانم ها رو داره و بنظر من ته رایحه ای است که تو دیور هوم اینتنس هم وجود داره یه نوع بوی عود یا زنبق باید باشه (برای من حس خاک ابپاشی شده رو داره که ادم دوست داره مزش کنه)

امروز اودکلن دیور هوم و دیور هوم اینتنس رو بو کردم. اسانسی که الان دست منه به دیور هوم نزدیکتره تا دیور هوم اینتنس. تست پخش بو و ماندگاری که بگیرم خبر میدم.تعدادی از دوستان دنبال دیور هوم بودن و حالا باید از تست بگذره تا وارد لیست عطرای من شه! بوی اسانسشو دوست دارم. رایحه متفاوت و خاصیه. نه تلخیش تو ذوق میزنه نه گرمیش. تازه متوجه شدم منظور آرش جان از خاک آب پاشی شده چیه! در اسانس دیور هوم یک بوی خاصی هست که به حاک آب پاشی شده تشبیه کرده دوست عزیزمون.
بوش ؛ بوی تام فورد نویر رو تداعی می کنه. هر دو نسبتا تلخ و گرمند اما دیور هوم ملایم تر از تام فورد نویره.
چند کار دیگه رو هم دارم تست می کنم:
کرید سیلور مانتن؛گرین ایریش؛ ال هوم ؛ بلک کد ارمانی ...

ramshad
16-01-2015, 15:02
چند عطر جدید به مجموعه اضافه شد. لیست قیمتها بازبینی و قیمت برخی عطرها کاهش یافت.
دیور هوم اینتنس و پگاسوس مارلی رو امتحان کنین!

ramshad
17-01-2015, 22:46
چند روز پیش یکی از دوستان اودکلن فروش فعال در پی تی رو دیدم و دقایقی با هم گپ زدیم. بهش گفتم که من عطربازم و یه پاتوق کوچیک درست کردم برای عطربازها (همین فروشگاه)؛ خیلی خودمونی در مورد عطرهای مورد علاقه مون حرف می زنیم و تبادل نظر می کنیم و سلیقه مون رو به اشتراک می گذاریم.
یه بار یکی از مشتریام بهم حرف قشنگی زد:"فلانی تو جوری در مورد عطر حرف میزنی که انگار یه موجود زنده است"! و راست می گفت. به نظر من عطر (درست مثل یک قطعه موسیقی) چون با احساس و عاطفه و روان و خاطره ی آدما سر و کار داره؛شبیه موجودات زنده است. حتما برای شما هم پیش اومده که با استشمام یک رایحه؛ یه دفعه سالها در زمان جا بجا شدین و به یک زمان و مکان دیگه در ذهن تون منتقل شدین. احساسی بهتون دست داده که هیچ توضیح و توجیهی براش نداشتین. فقط می دونستین و با تمام وجود حس می کردین که این بو حالتون رو عوض کرده.
با یک رایحه که خاطره بسازی؛ این اتفاق زیاد می افته. برای من هر رایحه کلی خاطره رو به همراه داره. بعضی خاطره ها تلخن بعضی شیرین. عطر فروشی با فروختن کالاهای دیگه تفاوت داره. مشتریهای عطرهام با خودم هم ارتباط برقرار می کنن. دلیلش هم خیلی ساده است؛ چیز مشترکی بین مون هست که هر دو بهش حس داریم:عطر

Atghia
17-01-2015, 23:12
یکی از دوستان در پ خ پی سی ورلد نوشته تاپیکت رو در انجمن همسایه (!) هم دیدم؛ سفارش عطر رو اونجا میدم. احتمالا خیلی از دوستان مثل خود من در هر دو انجمن عضون. فرقی هم نداره سفارش شون رو اینجا ثبت کنن یا اونجا یا هر دو جا!
داشتم با خودم فکر می کردم چرا بیشتر سفارشها اونجا ثبت میشه؟ یکی از دوستان ساکن اصفهان دیروز 65 عطر سفارش داد و براش هم ارسال کردم. عضو این انجمن هم هست. با آیدی به نام اسم و فامیلش.اما به دلیلی شخصی تمایلی به ثبت سفارش در پی سی ورلد رو نداشت.

سلام
الان دقیقا منظورتون از این توضیح چی بوده دوست گرامی؟
به رخ کشیدن تعداد مشتری ها؟
تشویق کاربران این انجمن به خرید؟
آپ کردن تاپیک؟
یا؟

ramshad
17-01-2015, 23:56
سلام
الان دقیقا منظورتون از این توضیح چی بوده دوست گرامی؟
به رخ کشیدن تعداد مشتری ها؟
تشویق کاربران این انجمن به خرید؟
آپ کردن تاپیک؟
یا؟

سلام. پاسخ خدمت تون ارسال شد.

ramshad
18-01-2015, 16:20
تام فورد نویر و اگزریوس و ال هوم به لیست اضافه شدن. ته بوی اگزریوس بعد 50 ساعت بسیار دوست داشتنیه و هر چند که دیگه پرتقال نیست؛ اما رایحه دلچسبیه.
یکی از ماندگارترین اسانسهایی که تو عمرم دیدم تام فورد نویره. خیلی عجیبه قدرت اسانس خالصش.
ال هوم بوی خنک و ملایمی است و شما در 24 ساعت نیاز به استفاده مجدد دارین؛ اما واقعا خوش بو و نابه!

Xx Hossein xX
22-01-2015, 22:14
سفارش دوم من از ایشون، تحویل گرفتم نظرم رو در موردشون میگم

تق هرمس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
رالف لورن بلو ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
کرید اونتوس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
کوکو شانل ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
بی دلیشس ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
تام فورد توسکان لدر ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
بی دلیشس ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
آزارو کروم لجند ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
لالیک انسر نویر ==> ظرف 30 میل ==> 20 میل اسانس + 10 میل رقیق کننده
تام فورد نویر ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
مونت بلانک این دی ویژوال ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده
سیلور سنت بوگارت ==> ظرف 30 میل ==> 15 میل اسانس + 15 میل رقیق کننده

musketeer
24-01-2015, 21:58
قربان سفارش دوم رو از طریق پخ تقدیم کردم. :n12:

ramshad
24-01-2015, 22:35
سلام دوست عزیز! متن سفارش رو میشه در همینجا هم نوشت. ابهامی در فهم سفارش تون رخ داد که پ خ کردم!
ممنون

musketeer
24-01-2015, 22:41
سلام دوست عزیز! متن سفارش رو میشه در همینجا هم نوشت. ابهامی در فهم سفارش تون رخ داد که پ خ کردم!
ممنون
راستش گفتم سفارش که بسته شد بعد لیستش رو بنویسم، چون من واقعن ترجیح میدم از تجربه و راهنماییتون کمال سوءاسفاده رو بکنم همیشه کم و زیاد میشه! لیست اولیه تغییر میکنه :n07:
با این حال اطاعت امر:

تام فورد بلک ارکید
تام فورد نویر
پگاسوس
ترکیب بی دلیشس و تافی چاکلت
دیور هوم
+
توسکان لدر
بلک افگانو

ظرف های 5میلی لیتری.
در مورد 2تا آخری هم تو پخ عرض کرده بودم که که اینها دفعه قبل هم گرفته بودم ازتون، خواستم اگه ممکنه خالصترشون رو هم بگیرم امتحان کرده باشم. دفعه قبل توسکان لدر 10 میل در ظرف 20 میلی لیتری و بلک افگانو 6میل در ظرف 20میلی گرفته بودم ازتون. ببینید دیگه تا جایی که میشه غلیظش کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
نمیدونم شاید اگه صلاح میدونید توسکان لدر رو حتی خالص و بلک افگانو مثلا 50% یا 60%
کلن با بوهای تند یا سنگین مشکلی ندارم. اگه لازمه تا جایی که صلاحه غلیظ کنید. مخصوصا برای این فصل این گرمها انگار خیلی بهترن. البته با همین غلظت هایی که دادید هم عالین فقط محض تست...

ramshad
24-01-2015, 23:14
قربان بنده در خدمت شما هستم برای همین مشاوره ها! اصلا سوءاستفاده نیست!
الان کوچکترین ظرفم 6 میله. می خوای همه رو با حجم 5 گرم اسانس ببر. تنها استثنا ترکیب بی دلیشس+تافیه. این ترکیب رو باید در حجم بیشتری ساخت. چون درصد بی دلیشس رو نزدیک به ده برابر تافی پیشنهاد میدم. در غیر این صورت بوی تافی کاملا غلبه می کنه بر اودکلن و شما اصلا بی دلیشس رو نمی بینی!
اگزریوس هم رایحه بسیار قوی داره با پخش و موندگاری در حد جام جهانی! برای کوچکترین ظرف اسپری پیشنهاد من اینه که تافی+بی دلیشس رو جایگزین کن با اگزریوس.
دفعه پیش 17 تا رایحه رو بردی. کدومش رو بیشتر از همه دوست داشتی؟ 5 تای اولش رو به ترتیب علاقه ات برامون بنویس.
راحت باش؛ اینجا پاتوق عطربازهاست. همه خودین! تا حالا شده دو یا سه عطر رو با هم اسپری کنی ترکیب بوها رو ببینی چطور میشن؟ کدوما رو؟ نتیجه چی شد؟

musketeer
24-01-2015, 23:25
قربان بنده در خدمت شما هستم برای همین مشاوره ها! اصلا سوءاستفاده نیست!
الان کوچکترین ظرفم 6 میله. می خوای همه رو با حجم 4 گرم اسانس ببر. تنها استثنا ترکیب بی دلیشس+تافیه. این ترکیب رو باید در حجم بیشتری ساخت. چون درصد بی دلیشس رو نزدیک به ده برابر تافی پیشنهاد میدم. در غیر این صورت بوی تافی کاملا غلبه می کنه بر اودکلن و شما اصلا بی دلیشس رو نمی بینی!
اگزریوس هم رایحه بسیار قوی داره با پخش و موندگاری در حد جام جهانی! برای کوچکترین ظرف اسپری پیشنهاد من اینه که تافی+بی دلیشس رو جایگزین کن با اگزریوس.
دفعه پیش 17 تا رایحه رو بردی. کدومش رو بیشتر از همه دوست داشتی؟ 5 تای اولش رو به ترتیب علاقه ات برامون بنویس.
راحت باش؛ اینجا پاتوق عطربازهاست. همه خودین! تا حالا شده دو یا سه عطر رو با هم اسپری کنی ترکیب بوها رو ببینی چطور میشن؟ کدوما رو؟ نتیجه چی شد؟
من ارادت دارم آقا البته که راحت هستم :n16:
اتفاقا خیلی خوبه اینطوری، حداقل من که اینطوری 100% ترجیح میدم. کلن من همیشه سعی میکنم تو هر زمینه ای یه نفر خبره پیدا کنم کم کم از سلیقه ام شناخت پیدا کنه و ریش و قیچی رو بدم دستش، کلن مشتری ثابت هستم چه تو بوتیک چه آرایشگاه چه ... :n31:
والا تو این فصل اینطور که به نظر میاد بوهای گرم رو ترجیح میدم، البته اصلن و ابدن حرفه ای نیستم و اطلاعات فوق العاده محدودی دارم در این زمینه. تو قبلیا توسکان لدر رو که خب قبلن هم داشتم فوق العاده پسندیدم، بلک افگانو و توباکو وانیل (همه اش شد تام فورد که :n07:) بیشتر جذبم کردن. غیر از اینها کرید اونتوس هم خیلی خوب بود. البته تقریبا از همشون خوشم اومد ولی کم کم متوجه شدم از اینها که اسم بردم بیشتر استفاده میکنم تا بقیه.
در مورد ترکیب، راستش خیلی مواقع توسکان لدر و بلک افگانو بوهاشون قاطی میشد، چون به تناوب یبار اینو میزدم یبار اون و تقریبا تمام لباس هام همواره یه ته بویی از این 2تا رو دارن! آره جالب میشه گاهی اوقات مخصوصا بلک افگانو اصلن مهم نیست از آخرین اسپری چقدر گزشته باشه، حتما باز حضور گرمش رو اعلام میکنه lol
کلن تغییراتی که فرمودید یا قراره بفرمایید مورد تایید هست :n02:

چاکریم :n16:

ramshad
24-01-2015, 23:38
قربانت؛ خیلی محبت داری.
مواردی که تا الان برای سفارش دومت خواستی +اگزریوس در راستای سلیقته. وان دیزایر و کارتیر پاشا و رچاز من رو هم یه نگاه بنداز. میونه ات با تق هرمس چطوره؟ ملایم و تلخ. مثل لالیک انسر نویر (اونم ملایم و تلخه)
راستی وان میلیون اینتنس رو چطور دیدی؟ به سلیقه ی شخصیم؛ تو کارهای مردونه گرم؛ نمره اش 20 تمومه!

musketeer
25-01-2015, 00:00
قربانت؛ خیلی محبت داری.
مواردی که تا الان برای سفارش دومت خواستی +اگزریوس در راستای سلیقته. وان دیزایر و کارتیر پاشا و رچاز من رو هم یه نگاه بنداز. میونه ات با تق هرمس چطوره؟ ملایم و تلخ. مثل لالیک انسر نویر (اونم ملایم و تلخه)
راستی وان میلیون اینتنس رو چطور دیدی؟ به سلیقه ی شخصیم؛ تو کارهای مردونه گرم؛ نمره اش 20 تمومه!
ارادتمندم
وان میلیون رو چند بار استفاده کردم، خوب هست 100%. مثلا برادر کوچکترم اظهار داشته که این بین همه ی عطرهایی که تا حالا داشته ام از همه بهتر بوده! شایدم اشتباه میکنم ولی حس میکنم پیر شدم تقریبا 27 سالمه دیگه بوهای اونطوری تاثیر نمیزاره روم lol
تق هرمس رو والا ازش چند بار شنیدم ولی متاسفانه نمیدونم بوش چطوریه، از لالیک فقط یدونه لالیک مشکی رو بو کرده ام که آره خب بوش خیلی دلنشینه ولی تو لیستتون ندیدم. اگه هست که لطفا اضافه بفرمایید. اونهای دیگه که فرمودید هم کوچکترین شناختی ندارم، بهرحال همونطور که عرض کرده بودم طبق صلاحدید اضافه بفرمایید، بینهایت ممنون میشم.

ramshad
25-01-2015, 07:02
سلام. عطر 19 لالیک انسر نویره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-image-0).
تق هرمس هم این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-image-0) رو ببین
لطفا تصمیم نهاییت رو بعد جمع بندی اعلام کن.

musketeer
25-01-2015, 08:52
سلام. عطر 19 لالیک انسر نویره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-image-0).
تق هرمس هم این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-image-0) رو ببین
لطفا تصمیم نهاییت رو بعد جمع بندی اعلام کن.
ممنون بابت لینک ها، اینها رو هم اضافه کنید پس، به نظر میاد کاملا ارزش تست کردن رو دارن

پس شد:

تام فورد بلک ارکید

تام فورد نویر

پگاسوس
اگزریوس

ترکیب بی دلیشس و تافی چاکلت
دیور هوم
لالیک
تق هرمس

+
توسکان لدر

بلک افگانو
توی پخ هم چند تا با بوی لیموترش خواهش کردم پیشنهاد بدید و بزارید، با نهایت سپاس

ببخشید تعداد دفعات تغییر زیاد شد :دی

Xx Hossein xX
25-01-2015, 22:47
سلام.
منم امروز سفارش دومم رو تحویل گرفتم که اینا بود:
14 ظرف 30 میل

تق هرمس
رالف لورن بلو
کرید اونتوس - 3 سری
کوکو شانل
بی دلیشس - 2سری
تام فورد توسکان لدر
آزارو کروم لجند
لالیک انسر نویر
تام فورد نویر
مونت بلانک این دی ویژوال
سیلور سنت بوگارت

که در مورد رالف لورن - کرید اونتوس - آزارو کروم - [در این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])] به طور کامل نوشته بودم.

تق هرمس: من توی این دو سری ای که از آقا رضا عطر گرفتم تقریبا مطمئن شدم که بیشتر به عطر های میوه ای و خنک علاقه دارم.
تق هرمس دقیقا جزو این مواره، بوی ابتداییش بنظرم خیلی شبیه لیمو ترشه ولی گویا بوی گیریپ فروت و پرتعاله، واقعا بوی خنک و شادابی داره
این عطر از نظر همه پسند بودن مثل اونتوس کرید هستش بنظرم.
واقعا کسی پیدا نمیشه که بگه از این بو خوشم نمیاد، برای همین میتونم پیشنهاد کنم اگه قبلا تستش نکردید بدون نگرانی میتونید تهیه ش کنید و مطمعنا ازش لذت خواهید برد.

توسکان لدر: یک کلام بگم که واقعا شیک و شاهکاره، اولین بار که بو میکنید احتمالا بویی شبیه توت فرنگی (داخل اطلاعات سایت ها نوشتن تمشک ولی من با بوی توت فرنگی آشناترم :دی) و زعفرون رو احساس میکنید.
یکم که میگذره و عطر سبک تر میشه بوی چرم هم کاملا حس میشه. واقعا ازش لذت بردم و پشیمونم که چرا برای خودم نگرفتم (این رو برای یکی از اقوام سفارش داده بودم)

لالیک انسر نویر: لالیک هم برای یکی از اقوام گرفتم، اینو ادکلانشو داشتم و واقعا بوی اسانس به ادکلان اصلی نزدیکه و خیلی سخت میشه تفاوتی پیدا کرد، بو رو خوب نمیتونم توصیف کنم ولی کلیتش سرد و تلخه.
لالیک واقعا خوبه، احساس میکنم توی نوت اول بوی هویج میاد ولی میدونم اشتباه میکنم :دی و چیزی که از چند وقت پیش توجه ام رو جلب کرده اینه که این بو بین مردم خیلی زیاد شده و بارها شده توی مترو و اتوبوس بوی لالیک رو استشمام کردم. دقیقا مثل بلک ارکید

کوکو شانل : زیاد برای تستش وقت نداشم و باید میدام به صاحبش، بوی شیرینی داشت و از نظر من کاملا نمره ی قبولی رو برای یه عطر زنونه میگرفت.

تام فورد نویر و مونت بلانک این دی ویژوال و سیلور سنت بوگارت یکم بیشتر باید تستشون کنم چون مشامم کامل پر شده و اصلا نمیتونم تفاوتشون رو بفهمم، که در مورد اونا هم به زوری نظر میدم.
همچنین آقا رضا لطف کردن و برام به رایگان 30 میلی گرم رقیق کننده فرستادن که توباکو وانیل سری قبل رو رقیق کنم که در مورد اون هم وقتی رقیق شد و تست کردم دوباره نظرمو میفرستم، چون سری پیش خیلی غلیظ بود و بوی فلفلش اذیتم میکرد

musketeer
26-01-2015, 19:57
با تشکر از جناب هادی :n11: امروز عطرهام رو ازشون تحویل گرفتم. یه امتحان اجمالی کردم عطرهای این سری رو، بهمراه قهوه و این داستانها :دی ولی بازم مسلما دقیق نیست و تا استفاده نشه قشنگ نمیشه نظر داد، بهرحال اول اونهایی رو میگم که بیشتر پسندیدم:
تام فورد نویر و بلک ارکید رو بسیار پسندیدم، البته همین انتظار هم میرفت :دی مخصوصا نویر بسیار به سلیقه ام نزدیک تره. تق هرمس خیلی تعریف شنیده بودم ازش و واقعا فوق العاده هست. راستش یه مورد روانی دارم در موردش بخاطر این اسمش که اینطوری تلفظ میکنن آدم احساس میکنه دارن کلاس بیجا میزارن نصفش فرانسوی نصفش انگلیسی lol از نظر بو بهرحال فوق العاده اس واقعن :دی لالیک مشکی هم خوبه برام و هرچند قبلن که بو کرده بودم به نظرم متفاوت از این میاد. حتما تو استفاده روزمره ام قرار میگیره. دیور هوم اینتنس هم همینطور، بوی خاصی هم داره. (فکر کنم دیگه از سیکل توسکان لدر <-> بلک افگانو میام بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اگزریوس هم بسیار بسیار خوشم اومده، یه ته تلخی خاصی داره که من بلد نیستم مثل بقیه دوستان توصیف کنم ولی باحاله بهرحال. احساس میکنم یه ادکلنی که دوستم داد بو کردم دقیقا همین بو رو میداد ولی اسمش مطمئنم این نبود! بهرحال خوبه. دلارنتا احتمالا اولین عطر زنونه ای هست که خوشم میاد ازش. شاید استفاده نکنم ولی بوی بسیار خوبی داره، مخصوصا که الآن لابلای بوهای مختلف گم و گور شدم وقتی بوش میکنی انگار که یه دسته گل گرفتن جلوی صورتت، خیلی جالبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بلو فور من هم بوی بسیار عالی داره که یه طورایی هیجان انگیزه. شاید حتی قبل از گرم شدن هوا هم استفاده کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ترکیب تافی چاکلت + بی دلیشس رو هم گرفتم که بوی جالبی شده، کاملا ارزش داره آدم تو مهمونی های شاد و خودمونی استفاده کنه. دانهیل آلفرد یک بوی کاملا استاندارد و میشه گفت خوب. ولی فکر نمیکنم زیاد استفاده کنم ازش. (بخاطر این میگم بوش خوبه که مطمئنم بارها و بارها به مشامم خورده و حتما بوی خوبی داره که اینقدر پرفروشه.) پگاسوس برای مشام من کمی زیادی شیرینه. کیس می هم به عنوان یه عطر زنونه خوبه. میوه ای و شیرین.
اگه نظرم در مورد هر کدوم عوض شد (که بسیار محتمله!) همین پست رو ویرایش خواهم کرد.

با سپاس :n40:

ramshad
26-01-2015, 23:50
با تشکر از جناب هادی :n11: امروز عطرهام رو ازشون تحویل گرفتم. یه امتحان اجمالی کردم عطرهای این سری رو، بهمراه قهوه و این داستانها :دی ولی بازم مسلما دقیق نیست و تا استفاده نشه قشنگ نمیشه نظر داد، بهرحال اول اونهایی رو میگم که بیشتر پسندیدم:
تام فورد نویر و بلک ارکید رو بسیار پسندیدم، البته همین انتظار هم میرفت :دی مخصوصا نویر بسیار به سلیقه ام نزدیک تره. تق هرمس خیلی تعریف شنیده بودم ازش و واقعا فوق العاده هست. راستش یه مورد روانی دارم در موردش بخاطر این اسمش که اینطوری تلفظ میکنن آدم احساس میکنه دارن کلاس بیجا میزارن نصفش فرانسوی نصفش انگلیسی lol از نظر بو بهرحال فوق العاده اس واقعن :دی لالیک مشکی هم خوبه برام و هرچند قبلن که بو کرده بودم به نظرم متفاوت از این میاد. حتما تو استفاده روزمره ام قرار میگیره. دیور هوم اینتنس هم همینطور، بوی خاصی هم داره. (فکر کنم دیگه از سیکل توسکان لدر <-> بلک افگانو میام بیرون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) اگزریوس هم بسیار بسیار خوشم اومده، یه ته تلخی خاصی داره که من بلد نیستم مثل بقیه دوستان توصیف کنم ولی باحاله بهرحال. احساس میکنم یه ادکلنی که دوستم داد بو کردم دقیقا همین بو رو میداد ولی اسمش مطمئنم این نبود! بهرحال خوبه. دلارنتا احتمالا اولین عطر زنونه ای هست که خوشم میاد ازش. شاید استفاده نکنم ولی بوی بسیار خوبی داره، مخصوصا که الآن لابلای بوهای مختلف گم و گور شدم وقتی بوش میکنی انگار که یه دسته گل گرفتن جلوی صورتت، خیلی جالبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بلو فور من هم بوی بسیار عالی داره که یه طورایی هیجان انگیزه. شاید حتی قبل از گرم شدن هوا هم استفاده کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ترکیب تافی چاکلت + بی دلیشس رو هم گرفتم که بوی جالبی شده، کاملا ارزش داره آدم تو مهمونی های شاد و خودمونی استفاده کنه. دانهیل آلفرد یک بوی کاملا استاندارد و میشه گفت خوب. ولی فکر نمیکنم زیاد استفاده کنم ازش. (بخاطر این میگم بوش خوبه که مطمئنم بارها و بارها به مشامم خورده و حتما بوی خوبی داره که اینقدر پرفروشه.) پگاسوس برای مشام من کمی زیادی شیرینه. کیس می هم به عنوان یه عطر زنونه خوبه. میوه ای و شیرین.
اگه نظرم در مورد هر کدوم عوض شد (که بسیار محتمله!) همین پست رو ویرایش خواهم کرد.

با سپاس :n40:

محمد جان تشکر زیاد بابت لطف و محبتت و وقتی که صرف کردی. احتمالا نت اولیه ی پگاسوس رو شیرینی گرفتی ازش. اسپری کن رو یک لباس و فردا بوش کن. بعد بیا خبر بده ببینم نظرت چی شده. تلخی بادام به وضوح چنان شکوهی به پگاسوس میده که نگو و نپرس! اصلا تمام قشنگی بوش به تلخی اون بادومشه که ظاهر میشه!

musketeer
27-01-2015, 08:15
محمد جان تشکر زیاد بابت لطف و محبتت و وقتی که صرف کردی. احتمالا نت اولیه ی پگاسوس رو شیرینی گرفتی ازش. اسپری کن رو یک لباس و فردا بوش کن. بعد بیا خبر بده ببینم نظرت چی شده. تلخی بادام به وضوح چنان شکوهی به پگاسوس میده که نگو و نپرس! اصلا تمام قشنگی بوش به تلخی اون بادومشه که ظاهر میشه!
بروی چشم حتما به توصیه اتون عمل میکنم. :n16:

M . Sayid
28-01-2015, 09:50
بی دلشس وحشیه :دی ! خودم توسکان لدر زده بودم کناریم بی دلشس ! نفهمیدیم این توسکان کجا رفت :دی ! بوی بی دلشس پیچیده بود اساسی :دی !

احتمالا تا آخر شب سفارش دومم تکمیل بشه !

M . Sayid
29-01-2015, 11:33
سفارش دوم :

رالف لورن بلو*2
وان میلیون اینتنس
لالیک انسر نویر
کریستال ورساچه نویر
گوچی راش
کارتیر پاشا
Axe, the special one
Blue magic
مونت بلانک این دی ویژوال
دانهیل آلفرد
پگاسوس
دیور هوم اینتنس
اگزریوس
ال هوم
تام فورد نویر
تق هرمس

ramshad
31-01-2015, 15:45
سعید جان عطرهاتون ارسال شد کد پیگیری رو برات پخ می کنم. جناب mohsen8013 که جوون خیلی خوش رو و مودبی بود حضورا همه 20 تستر 5 میل رو خرید و دریافت کردن.

ramshad
07-02-2015, 18:27
لیست عطرهای جدید

47 - تق هرمس . نزدیک ترین اسانس تق هرمس به اودکلنش. رایحه تلخ و ملایم. من با این اسانس به بوی تق هرمس علاقمند شدم. قبلا اصلا دوست نداشتم.

48 - ورساچه آبی مردونه Eau Fraiche با بوی ملایم نسبتا خنک و تلخ اما یک رگه شیرینی هم توش دیده میشه.

49 - بلو شنل (نسبتا خنک و تلخ) ؛

50 - مونت بلانک لجند

51 - چمپیون دیویدف (خنک و تلخ)؛

52 - ورساچ عود نویر (ملایم ترین بوی عود؛ بخاطر ورساچ بودنش!)

53 - ورساچه آبی (فرش)

54 - کرید امپریال

55 - کرید سیلور مانتن

56 - کرید گرین آیریش

57 - The Dark تلخ با دمای معتدل به سمت گرم

58 - بلک ایکس S بوی آناناس!

59 - ری اکشن

60 - جوپ هوم؛ کپی برابر اصل اودکلن!

musketeer
08-02-2015, 18:56
با سلام خدمت جناب هادی.
قربان خواستم سفارش سومم رو تقدیم کنم:

بلک XS
ورساچ عود مشکی
Eau Fraiche
چمپیون دیویدف
جوپ

بینهایت ممنونم.

ramshad
09-02-2015, 19:33
عطرهای سوئیسی جدید:
همگی مردونه

61 - تامی تی ؛ رایحه ای نسبتا خنک با طعم میوه و مرکبات؛ ته بوی کمی تلخ؛

62 - بلک کد آرمانی؛ به لحاظ حرارت معتدل به سمت گرمی؛ طعم کمی تلخ

63 - ال هوم اسپرت ایف سن لورن؛ رایحه ای قدرتمند به لحاظ حرارت معتدل و ته بوی کمی تلخ؛

64 - گوچی گیلتی مردونه؛ کمی گرم و تلخ؛

65 - بوس من

66 - جگوار بلک رایحه ای قدرتمند ته بوی کمی تلخ / کمی شیرین!

67 - جینز بوی یکی از بهترین عطرها با طعم میوه (بوی نارنگی قویه تو نت ابتداییش)

68 - پلو بلو با رایحه قدرتمند خنک و کمی ملس؛ بسیار شیک!

69 - لاگوست این پلی با رایحه ای کاملا قدرتمند؛ خنک و نسبتا تند؛ پخش بوش رو امتحان کنین!

70 - آرماند کد آیس فور من ؛ از اون تک بوهای خاص خنک.

71 - پرستیژ رایحه ای قدرتمند و به لحاظ دما نسبتا معتدل؛ به لحاظ طعم کمی تلخ

Xx Hossein xX
10-02-2015, 13:53
سلام.
کارای جدید خیلی خوبه آقا رضا، هنوز 1% عطر قبلی ها رو هم مصرف نکردم ولی وسوسه شدم دوباره :دی

خیلی دنبال بلو شانل بودم
و در مورد اون سه تا کار جدید کرید و آرمانی و کارهای ورساچ کنجکاو شدم.

ramshad
10-02-2015, 20:05
سلام.
کارای جدید خیلی خوبه آقا رضا، هنوز 1% عطر قبلی ها رو هم مصرف نکردم ولی وسوسه شدم دوباره :دی

خیلی دنبال بلو شانل بودم
و در مورد اون سه تا کار جدید کرید و آرمانی و کارهای ورساچ کنجکاو شدم.

سلام حسین جان. خوبی؟ تو انجمن همسایه ماجرای قهوه ی تلخ و ترکیبش با عطرهای دیگه رو دنبال می کنی؟
چند تا عطر فوق العاده دیگه رو ظرف روزهای آتی معرفی می کنم که به خصوص یکی شون آخر آخرشه تو بوهای خنک. موندگاری خیلی عجیب داره با بوی چایی (به مشام من چایی میاد) خیلی خوش طعم شروع میشه در ادامه بوی لیمو و آناناس به مشام می خوره بعد دوباره بوی چایی رو داری و کم کم بوی گل رز ظاهر میشه و فرداش دیگه کامل گل رزه. اودکلن رز الکتریک رو دیدی؟ بوی رز خنک؟ اخرش میشه اون.

bghgtc
11-02-2015, 22:05
سلام
ببخشيد براى سفارش بايد چطور اقدام كنم؟
١٠٠ گرم تافى چاكلت ميخوام براى تست

ramshad
11-02-2015, 22:29
سلام
ببخشيد براى سفارش بايد چطور اقدام كنم؟
١٠٠ گرم تافى چاكلت ميخوام براى تست
سلام. پاسخ خدمت تون ارسال شد. با سپاس.

ramshad
13-02-2015, 11:33
73 - PASSION نت اولیه اش برای من یک لیوان اب پرتقال خنکه که تلخی خاص پوست پرتقال هم توشه! بعد یه سبد میوه است که مهم ترینش هلو است. یک هلوی درشت و آبدار! برخی افراد که بو کردن بهم گفتن توش بوی شلیل و گلابی هم به مشام شون می خوره ... فرداش فقط بوی لطیف و بسیار دلپذیر هلو به مشام میرسه. پخش بو و موندگاری بسیار رضایت بخش.

bghgtc
17-02-2015, 23:39
اگر امکانش هست بگید چطور با وایبر باهاتون در ارتباط باشم
تهران هستم و تقریبا" همکار

ramshad
18-02-2015, 17:47
اگر امکانش هست بگید چطور با وایبر باهاتون در ارتباط باشم
تهران هستم و تقریبا" همکار

سلام. خوش وقتم. عزیز تلفن من در کارت ویزیت و آواتارم نوشته شده!

ramshad
19-02-2015, 15:19
سه عطر جدید؛ توصیه ویژه!

74 - یخ آبی BLUE ICE
بلو آیس یا یخ آبی تو عطرهای خنک 5 ستاره دریافت می کنه . به شامه ی من با بوی چای خنک شروع میشه و به تدریج بوی لیمو و آناناس میاد. بعد دوباره انگار بوی چایی برمی گرده و نهایتا بوی گل رز تا ساعت آخر به مشام میرسه. برای خنک پسندانی که دغدغه موندگاری پایین عطر خنک رو دارن بلو آیس یک سورپرایزه! رایحه ی محشرش سبب میشه تو هر سفارش تون حتما بلو آیس هم بخرین!

75 - کاپیتان بلک ؛ ترکیبش رو با یکی دو قطره قهوه بسیار توصیه می کنم به تلخ پسندها. لطفا این پست رو بخونین برای اطلاعات بیشتر.

76 - هل و دارچین و وانیل در کنار سیب و لیمو و گل رز و گل یاس با مشک و عنبر یک رایحه فوق العاده رو رقم زده به اسم فراری بلک!
پخش بو و موندگاری کاملا رضایت بخش در کنار تلخی و شیرینی که به ظرافت کنار هم نشستن و بوی دلچسب و خاطره سازی رو ساختن دلیل کافی میده برای تست این عطر دل انگیز.

ramshad
25-02-2015, 17:25
عطر شماره 77
- واتر وایت دیویدوف ؛ خنک و شیرین با پخش و موندگاری مناسب

ramshad
27-02-2015, 21:26
سلام. دوستان لطفا اطلاع بدن در میهمانیها و دید و بازدیدهای نوروز پیش رو از کدوم عطر استفاده خواهند کرد. شاید یک پیشنهاد ویژه در انتظارشون باشه! هم میتونین اینجا بنویسین هم پ خ کنین! اسم عطر رو بگین بقیه ش رو بسپرین به شانس تون!

ramshad
28-02-2015, 09:51
هدیه ویژه نوروز به همه دوستانی که در سال 93 خرید داشتن تعلق می گیره و با آخرین سفارش شون در روزهای باقی مونده سال ارسال میشه. این هدیه ؛ سلیقه ی هر دوست رو در نظر می گیره بر اساس نظرات ابراز شده. با آرزوی نوروزی سرشار از شادی و امید؛ دوستان از امروز می تونن برای دریافت هدیه شون اقدام کنن. عزیزانی که خرید داشتن و سلیقه شون رو اعلام نکردن؛ در پ خ بنویسن که کدوم عطرها رو بیشتر دوست داشتن تا هدیه دلخواه شون رو دریافت کنن.

ramshad
01-03-2015, 10:51
عزیزانی که در پیغام خصوصی سفارش تافی چاکلت میدن به اطلاع شون می رسونم که موجودی این عطر به اتمام رسیده و باید صبر کنیم در سال جدید ببینیم کی بار جدیدش میرسه.

bghgtc
02-03-2015, 15:31
سلام به همه
آقا رضا ایول داری برادر
من باب استحضار به دوستان عرض کنم که به نوعی با آقا رضای عزیز همکار هستم.
به دوستان عزیزم توصیه میکنم که حتما " حتما " حتما" بلو آیس رو بگیرند
حرف نداررررررره
من در حال حاضر از بوهای گرم تلخ و گرم و شیرین بیشتر خوشم میاد البته همه نوع بویی رو استفاده میکنم
ولی از بوهای خنک خیلی خوشم نمیاد استفاده کنم
اما بلو آیس معرکه هم بوش هم پخشش هم موندگاریش
تافی چاکت که اصلا " نیازی به تعریف نداره اینقدر بوی خوبی داره که نمیشه دربارش حرف زد
پگاسوس رو من ادکلنش رو هم دارم و دیروز موقع خرید زده بودم با عطری که گرفتم به جرات میتونم بگم نزدیکترین بو توی تمام عطرهای دنیا به ادکلنش هست.
یه حرکت هم زدم که خودم خوشم اومد دوستان اگر دوست داشتند میتونند امتحان کنند
ترکیب یک به سه کرید سیلور(یک) با بلو آیس(3) دیوانه کننده میشه
باقی عطرها رو تست نکردم هنوز بعد از تست دوباره پست میذارم.
راستی سفارش هم میخوام بدم آقا رضای عزیز
100 گرم بلوآیس 250 گرم تافی
یکمی هم نمونه از کرید سیلور و کرید اونتوس میخوام
اگر دیور هوم کولوجن هم داری میخوام

M . Sayid
03-03-2015, 19:29
تام فورد نویر ( نوآر ) :

تا حالا تام فورد توسکان لدر ، بلک ارکید ، توباکو وانیل رو امتحان کرده بودم و حالا هم تام فورد نویر (نوآر) . توسکان لدر اونقدر شگفت ، عالی ، هیجان انگیز و مرموزه که سایر کارهای تام فورد هیچ وقت از زیر سایه سنگینش بیرون نیومدن ، در این مورد هم همینطور ! شاید خیلیا ازین بو خوششون بیاد و شاید هم نه ، اما هر طوری که باشه خواه ناخواه با توسکان لدر مقایسش می کنم و اونجاست که کم میاره !

ال هوم :

هم بوی پرتقال میده و هم رگه هایی از تلخی رو میشه به وضوح احساس کرد ، شاید بشه گفت ترکیب منحصربفرد و عجیبیه ! از بوی مرکبات خوشم میاد و همین باعث شده از ال هوم هم خوشم بیاد .

دیورهوم اینتنس :

بعد از مدتی بوی شکلاتی وانیلی خوبی میده ! البته بوی شکلاتشو بیشتر احساس کردم یه جورایی شبیه تافی چاکلت ، ولی اینجا یک سنگینی و وقاری رو میشه احساس کرد که توی تافی چاکلت حس نکردم .

گوچی راش :

چه لطافتی ! بوی نارنگی ! از بوی مرکبات هم که گفتم خوشم میاد ! نتیجه اینکه با یک چیز لذت بخشی به نام گوچی راش طرف هستید ، ازون بوهایی که دوست دارید همیشه استشمام کنید ! یک حس خوبی داره که فقط باید تجربه کنید .

تق هرمس :
چیز خاصی ندیدم .

کارتیر پاشا :

تلخ ، تلخ ، تلخ ، همین .

دانهیل آلفرد :

عالی ! بوی خوش ! لذت بخش ! به راحتی بوی لیمو احساس میشه که خیلی خوشاینده ! خیلی خوشم اومده ! به همه توصیه می کنم .

Axe :

بوی خاص و غریب ! هر بار که بود می کنید انگار یک دنیای تازه رو کشف می کنید ، هر دفعه می پرسید (( چطور شد ؟ نفهمیدم چی شد و چه بویی داد )) !! شاید سرشار از زندگی .

بلو مجیک :

بوی شیرینی خیلی خوبی داره ، یه جور جذابیت خاصی در این بوی شیرین هست که خوشم اومد . با گذشت زمان این شیرینی بهتر میشه !

پگاسوس مارلی :

بعضی مواقع فکر می کنم بویی شبیه به توباکو وانیل داره ! چندان خوشم نیومد ! بوی چوب میده انگار .

کریستال ورساچه نویر :

بوی گل ! آخ که چقدر لطیفه این بو ! انگار که یک لطافتی وجودت رو پر می کنه ! آرامش خاطر لذت بخشی رو منتقل می کنه ! انگار که زمان برای مدت کوتاهی متوقف میشه ! زمانی به کوتاهی بوییدن یک گل !

مونت بلان ind و اگزریوس :

بوی هر 2 خوبه و بعد از مدتی بهتر میشه ، به نظرم بوی اگزریوس بهتر از مونت بلان بود .

لالیک انسر نویر ( نوآر ) :

بوی خوشی داره که آدمو سر حال میاره ! هر بار بو می کنید که بفهمید این سرزندگی از کجا میاد و هر بار یک جواب تازه ، شاید هم اصلا به جوابی نرسید ، کسی چه میدونه .

رالف لورن بلو :

این چه خزعبلی بوده که من گفتم ! آخه کسی نبود ما رو توجیه کنه ! رالف لورن بلو ، تند ؟ مرد حسابی بوی به این شاهکاری و لطافت رو چجوری گفتی تند !

ramshad
03-03-2015, 23:37
محمد سعید عزیز؛ خیلی ممنونم بابت لطفت. نظرات شما این بار هم عینا در پاتوق عطر یاد یار (واقع در انجمن همسایه!) کپی پیست شد تا دوستان آن طرف هم بهره مند بشن.

SNOW PATROL
07-03-2015, 22:23
سلام با تشکر سفارش که من ثبت کرده بودم امروز رسید ....

بلو ایس چوب خنک و کمی هم تند البته بعد از نیم ساعت تندیش کم میشه و راحیه اصلیش مشخص میشه کلا راضی ام تا حدودی هم به چای سبز میزنه
اما ترکیب که ایشون با نام کد سی میفروشن یعنی کرید اونتوس و بلک ایکس اس فوق العاده ..جالبیش اینه که هرچی میگذره بهتر میشه یک رایحه میوه ای و جنگلی و البته شیک

ایشون لطف کردن یک پشن به عنوان اشانتیون برای بنده فرستادند که اینم خیلی خوبه

.......جدا از کیفیت خوب کارهاشون ایشون واقعا اخلاق و منش فوقالعاده ای دارند که واقعا بسیار کم در جامعه میبینیم من حتما در اینده بازهم مزاحم ایشون میشم

ramshad
11-03-2015, 08:59
دوستانی که در شهرستانها تشریف دارن از روز دوشنبه 25 اسفند تا 5 فروردین سال جدید امکان ارسال عطر با پست براشون نیست. لطفا در صورت نیاز به تهیه عطر تا دوشنبه اقدام کنید!

ramshad
12-03-2015, 09:01
تام فورد گری وتیور رسید. خنک و تلخ؛ با پخش بو و موندگاری خیلی خوب

ramshad
12-03-2015, 15:28
از برند آمواج؛ اینترلود و اپیک هم رسید.

mohsen8013
19-03-2015, 17:27
ترکیب عطر تافی شکلاتی با قهوه تلخ هم بوی عالی میده و هم ماندگاری عالی دارد ،به دوستان توصیه میشه اگر بوی تافی خوششون میاد تست کنند.

ramshad
25-03-2015, 17:33
با تبریک سال نو خدمت همه دوستان؛ مجددا امکان ارسال با پست از امروز 5 فروردین فراهم شد.

ramshad
08-04-2015, 13:35
امروز اصل اودکلنهای آمواج (اینترلود و اپیک) رو بو کردم. خوشبختانه اینترلود که اسانس من با اودکلن بسیار گرون قیمتش (آمواج همه اودکلنهاش سمت یک میلیون قیمتشه) مو نمی زد؛ اپیک هم بسیار شبیه بود.
اینترلود آمواج رو تست کنید! پخش و موندگاریشم بسیار رضایت بخشه.

ramshad
12-04-2015, 18:06
دوستانی که بلو فورمن می بردن؛موجودیش تموم شده. جاش پلو بلو رو می تونن استفاده کنن. هم شیک تره هم موندگاریش بیشتره.

ramshad
15-04-2015, 07:47
پست مربوط به تغییر شماره وایبر بود که ویرایش شد. به نظر میرسه دیگه امکان استفاده از وایبر در عمل منتفی شده!

ramshad
20-04-2015, 19:59
عطر ترکیبی بلک ارکید خنک و کمی تلخ ساخته شده برای فروش. دوستانی که خواستن می تونن سفارش بدن. از اصل بلک ارکید خیلی بهتر شده به نظرم!
همیشه دوست داشتم بلک ارکید خنک بود!

ramshad
27-04-2015, 09:33
سلام. گزارش تصویری بازدیدم از نمایشگاه بین المللی صنایع ارایشی بهداشتی رو به تدریج در "پاتوق عطربازان" ( در انجمن پی تی) دارم منتشر می کنم.علاقمندان برای مطالعه به اونجا مراجعه کنن.
ممنون.

ramshad
08-05-2015, 14:12
این پست حذف شده است.

ramshad
13-05-2015, 18:27
دوستان توجه کنن که عطر فروشی متروی میدان محمدیه تهران کمترین ارتباطی از هر نظر با من و عطرهام نداره!
اصولا فروشنده های مترو قابل اعتماد نیست عطراشون؛ مگه این که عکسش ثابت شه. قیمتهاشون که بماند!

ramshad
19-05-2015, 09:20
با سلام؛
بخاطر اعمال ضریب تخفیف روی همه عطرها؛ لیست قیمت حذف شده.

ramshad
21-05-2015, 10:35
متن این پست به علت منع لینک دادن به انجمنهای دیگه؛ عینا از "پاتوق عطربازها" کپی پیست شده براتون:
با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت همه دوستان؛ به ویژه رفقای گل عطر بازم.
در مورد ترکیب عطرها و تفاوت رایحه ها ؛ می خواستم نکاتی رو خدمت تون عرض کنم. مهمه این پست. لطفا دقت کنین!
1 - حتما تست کردین و می دونین که یک اودکلن خاص؛ مثلا کرید یا توسکان یا هر چی ... اورجینالش رو از هر جا بحرین یک بو میده. اما به اسانس که می رسین؛ به تعداد کمپانیهای عطر ساز ما کرید داریم و توسکان داریم و ...
هر تولید کننده ای برای خودش یه جور ساخته. همشون سعی کردن اورجینالش رو شبیه سازی کنن. اما به دلایل مختلف نظیر مواد اولیه ای که بکار بردن و این که فرد سفارش دهنده (مثلا کمپانی وارد کننده اش در ایران) تا چه رنج قیمتی خواسته محصول نهایی در بیاد ... عطر نهایی متفاوت از محصولات دیگر کمپانی های تولید کننده شده.
من که لیست قیمت و محصولات اکثر کمپانیها دستمه؛ به همگی دوستان اطمینان میدم؛ که اختلاف قیمت عطرهای هم نام در دو کمپانی؛ حداکثر چند صد تومنه و مطلقا این جور نیست که قیمت دو عطر هم نام (یعنی مثلا گرین آیریش دو کمپانی) اختلاف قیمت در حد چندین برابر داشته باشن. یکی 7-8-10 برابر دیگری!

2 - دوستان از ترکیب دو عطر هم نام از دو کمپانی مختلف در یک ظرف؛ خودداری کنین. احتمالا بوی بهتر و کیفیت برتر این وسط فدا میشه!

3 - من موقعی دو عطر رو در یک ظرف ترکیب می کنم که قصد داشته باشم نتی رو در یکی از عطرها از بین ببرم یا تضعیف کنم یا تقویت کنم. مثلا در ارکان وایت که ترکیب ارکان بلک (بلک افغان) و واتر وایت دیویدوفه؛ واقعا قصدم از بین بردن تیزی و گرمی بلک افغان بود. به هدفم هم رسیدم! اگه قصد تغییر جدی رایحه رو ندارین؛ در یک ظرف ترکیب نکنین. هم زمان روی لباس اسپری کنین. نه بر روی هم. یکی سمت راست لباس یکی سمت چپ. یا بالا و پایین لباس. در این حالت بوی حاصله باز هم ترکیبیه. هم به شامه خودتون هم به شامه بقیه. با این تفاوت که هر دو عطر با همه نت (ها) شون حاضرن هم زمان. چیزی حذف نمیشه.

4 - همون طور که عرض شد ما به تعداد کمپانیهای اسانس ساز؛ مثلا بلک افغان و واتر وایت داریم. اگه ترکیب این دو اسانسی که من دارم (در یک ظرف) عطر خوبی رو تولید کرده مطلقا به این معنا نیست که هر بلک افغانی رو میشه با هر واتر وایتی ریخت تو یه ظرف و توقع رایحه خوش داشت.

5 - برای تنوع بخشیدن به تجربه های عطری تون؛ حتما بوهایی که حس می کنین برای هم ساخته شدن؛ به نوعی مکمل هم هستن رو هم زمان و در کنار هم استفاده کنین (مطابق توضیح بند 3 همین پست).مثلا من گری وتیور رو در کنار اینترلود خیلی دوست دارم. عزیزان دیگر هم بارها در پاتوق نوشتن ترکیب کدوم عطرها رو دوست دارن.مثلا این لینک. خالق عطر خودتون باشین. بهترین عطر عطریه که شما بسازین و ازش لذت ببرین.

امیدوارم نکات مفیدی رو خدمت تون عرض کرده باشم. بعدا چیزی به ذهنم رسید این پست رو تکمیل می کنم. لینکش رو هم در پست شماره یک میگذارم تا همیشه در دسترس باشه. پست شماره یک همیشه حاوی اطلاعات مهمیه. به خصوص لینکهایی که گذاشتم!
مخلص همگی.

وحید ایکس
22-05-2015, 17:23
سلام‌دوست عزیز..لطفا قیمتهاتون و نحوه سفارش رو برام پخ کنید.ممنون

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

Xx Hossein xX
23-05-2015, 20:44
خرید سوم از اقا رضای عزیز:

ال هوم --- 14 میل در ظرف 20 میل
بلو شنل --- 14 میل در ظرف 20 میل
امپریال --- 15 میل در ظرف 20 میل
سیلور مانتن --- 15 میل در ظرف 20 میل
گرین آیریش --- 15 میل در ظرف 20 میل
گری وتیور --- 13 میل در ظرف 20 میل
اینترلود --- 10 میل در ظرف 20 میل

رالف --- 10 میل در ظرف 20 میل
وان میل اینتنس --- 10 میل در ظرف 20 میل
اونتوس --- 10 میل در ظرف 20 میل
آزارو لجند --- 10 میل در ظرف 20 میل
تق --- 10 میل در ظرف 20 میل
توسکان --- 10 میل در ظرف 20 میل

اونتوس --- 10 میل در ظرف 20 میل

4rooos
05-06-2015, 10:16
سلام چجوری باید از شما خرید کنم؟

ramshad
10-06-2015, 21:16
تام فورد نرولی پورتوفینو اضافه شد!

کاندیدای بهترین عطر جهان در سال 2011
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramshad
11-06-2015, 14:07
جوبیلیشن آمواج
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!1.jpg

bghgtc
22-06-2015, 11:45
سفارش سوم
سلام برادر وقت بخير
از تام فورد گرى ويتور
تام فورد نرولى پورتوفينو
جينزبوى
بى دليشز
٥٠ گرم از هركدوم ميخوام

ramshad
28-06-2015, 07:58
سلام. دوستان؛ قیمت های جدید را در پیام خصوصی بپرسید! 10-15 تا عطر قیمتش نصف شده که در مقایسه با قیمت مغازه؛ تقریبا رایگان محسوب میشه!

ramshad
21-07-2015, 12:01
سلام.
لیست عطرهای جدید به زودی در "پاتوق عطربازها" گذاشته میشه. بهترین عطر مردانه سال 2014 برنده جایزه انجمن عطر فرانسه از آیدل گرلن هم جزوشون هست.

ramshad
10-08-2015, 15:43
از تام فورد دو کار ایتالین سایپرس و عود وود با بالاترین کیفیت امکان سفارش هست. به پاتوق عطربازها مراجعه فرمایید.

ramshad
07-09-2015, 18:10
با سلام؛
وبلاگ پاتوق عطربازها پست های خواندنی پاتوق (در سایت پرشین تولز) را بازنشر می کند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پاتوق عطربازها در شبکه اجتماعی تبیان هم در دسترس است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ramshad
11-09-2015, 10:43
قالب وبلاگ پاتوق عطربازها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نهایی شد. مناسب ترین قالبی که برای وبلاگ پیدا کردم رو ویرایش کردم و الان از نتیجه کاملا راضیم. همون طور که قبلا نوشتم قراره در این وبلاگ مهم ترین و خواندنی ترین مطالب پاتوق رو از بدو تاسیس تا امروز باز نشر کنم

ramshad
17-10-2015, 21:35
لیست عطرهای جدید (مهر 94) در پاتوق اعلام شده. لطفا همونجا مراجعه فرمایید.

yavarshirvan
31-08-2016, 16:54
سلام خسته نباشید عطر تام فورد میلی چنده

yavarshirvan
31-08-2016, 17:35
باز هم سلام من قبلا از جای دیگه خرید میکردم و بنده خدا انصافا قیمتهاش خوب بود یکسال هست که عطر خرید نکردم و حالا عطرهام رو به اتمام هست و با شما اشنا شدم اولین خرید من میشه انشاله دنبال کیفیت خوب هستم اگه من راضی باشم از عطرهایی که میفرستین مطمعن باشین که بقیه همکارام هم حتما خریدارن من از مارک تام فورد بک ارکید رو داشتم از بقیه تام فورد ها خبر ندارم واا از توسان هم خیلی تعریف شنیدم ولی نمیدونم . بلک ارکید رو که حتما میخام از بقیه تام فوردها به انتخاب خودتون که وارد تر هستین بهترین رو انتخاب کنید 2تا باشن و خاهشن در طرفی باشه که خوب اسبری کنه و بخش بشه نمیخام به صورت قطره ایی باشه بس ظرف برام خیلی مهم هست قیمتها رو برام بفرست تا انشاله سفارش بدم از عطرهای دیگه که عالی باشن چندتا تستر بفرست شاید بچه ها خاستن:n02:

yavarshirvan
31-08-2016, 17:37
راستی این جریان فیکساتور برای عطر چی هست یه توضیح بدی ممنون میشم:n01:

Reza7575
17-11-2017, 19:20
سلام خسته نباشی.نحوه‌ی سفارش چگونه میباشد؟

Zahra.mos
20-11-2017, 18:16
سلام خسته نباشید . اسکار د لارنتا و رالف لورن چند تا مدل زنونه و مردونه داره. برای ما تازه واردها میشه بگین دقیقا کدوم رایحه منظورتونه تا بتونیم سرچ کنیم؟

Zahra.mos
20-11-2017, 18:27
سلام خسته نباشید . برای منی که تازه وارد هستم میشه بگید رالف لورن و اسکار د لارنتا چندتا رایحه مردونه و زنونه داره منظور شما کدوماشه؟

چاری
26-01-2018, 12:29
سلام,باچه آدرسی باشما درتماس باشیم