PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Call of Duty®: Heroes

tranceyou
02-12-2014, 13:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به تمامی عزیزان ، چندی پیش بازی Call of Duty®: Heroes برای اندروید و IOS عرضه شد ، باید بگم واقعاً اکتیویژن
عالی کار کرده یک بازی آنلاین استراتژیکی با کلی امکانات و گرافیک عالی.
باید بگم خلاقیت های جالبی برای این مدل از بازی های COD توی این بازی هست ، پیشنهاد میکنم حتما نصب کنید و از اون
لذت ببرید یه فضای جدید از سری بازی های Call Of Duty

عکس :

stealer
11-12-2014, 19:56
اقا منم دارم بازی میکنم واقعا بازی قشنگ و جالبی هست:دی

javad34
14-12-2014, 11:14
خدا کنه جای کلش اف کلن رو بگیره. منم دارم نصبش میکنم

مال من نصب نشد تو همین صفحه اول موقع لودینگ میپره بیرون : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دستگاه ios جیلبریک

stealer
14-12-2014, 11:37
خدا کنه جای کلش اف کلن رو بگیره. منم دارم نصبش میکنم

مال من نصب نشد تو همین صفحه اول موقع لودینگ میپره بیرون : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دستگاه ios جیلبریک
بازی چه نسخه ایه؟
الان باید 1.1.1 باشه

javad34
14-12-2014, 11:51
بازی چه نسخه ایه؟
الان باید 1.1.1 باشه
درست شد رفیق یه بار اینترنت رو قطع وصل کردم رفت توبازی..

وایییییی عجب گرافیکی داره عجب 3d عجب گیم پلی عجب صداگذاری..خیلی توپه همین الان معتاد شدم. چت گلوبال هم داره.دیگه چی می خوام؟ همه چی داره خیلی سرتره از clash

اصلا اینقدر جذب شدم نمی خواستم بیام اینجا جواب بدم ولی گفتم زشته جواب شما رو ندم لطف کردید کمک کردید.:11:

tranceyou
15-12-2014, 10:37
بله واقعاً عالیه ، کلا برای اندروید شما وقتی دیتا رو هم میریزید تو android/data برای اولین بار حتما باید دانلود کنه یکسری
فایل رو