PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قابلیت 4g در تبلت galaxy tab s 8.4 lte وجود نداره!

smahdis
02-12-2014, 12:02
سلام دوستان،

من تبلت t705یا galaxy tab s lteرو اخیرا خریدم.

دیروز سیم کارت 4gایرانسل رو خریدم و روش که میذارم، علامت lte نمیاد! اصلا تو تنظیمات mobile networks چیزی به نام lte یا 4g نداره، فقط همون wcmda و gsm هستش!

در حالیکه همون سیم کارت رو با گوشی دادشم که اولترا زد داره تست کردم علامت lte اومد و تازه تو تنظیماتش lte هم داره.

چی کار کنم حالا؟ مگه t705 قابلیت 4gرو نداره؟

smahdis
03-12-2014, 08:14
سلام دوستان,

مثل اینکه این مشکل فقط روی این تبلت نیست و روی بسیاری از گوشیهای دیگه سامسونگ هم وجود داره منتها چون هنوز ملت 4G بهشون نرسیده, متوجه نشدن و هنوز گندش در نیومده.

البته احتمالا این مشکل با تعویض رام به یه رام غیر آسیایی حل میشه یا با نصب یه نرم افزار شاید بشه حلش کرد (البته بعد از روت کردن)

smahdis
05-12-2014, 23:26
فعالسازی قابلیت 4G یا LTE در تبلت Galaxy Tab S و نوت 3 و گلکسی اس 5 و اس 4 و سایر گوشیهایی که این قابلیت در اونها مخفی شده:

برای این که گزینه اولی در شکل زیر رو به دست بیاریم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول از همه: باید سیم کارت 4G داشته باشید.
2: باید گوشی/تبلت روت شده باشه.
3: با نرم افزار Root Explorer به پوشه Data/Property رفته و فایل persist.radio.lteon رو با ویرایشگر خود برنامه باز کرده و False رو True کنید.

دستگاه رو ریستارت کنید. حالا خواهید دید که همانند تصویر بالا گزینه LTE هم اضافه خواهد شد.

این مشکل از خود دستگاه نیست بلکه از طرف خدمات دهنده هست. در حقیقت زمانی که شما سیم کارت 4G رو وارد دستگاه میکنید, دستگاه با تشخیص اینکه سیم کارت U-Sim وارد دستگاه شده, باید این گزینه رو به طور خودکار نمایش بده اما گاهی دستگاه ها با بعضی از اپراتورهای موبایل همخوانی ندارن و نمیتونن تشخیص بدن که آیا سیم کارت وارد شده 4G هست یا نه و....

WHICH1
26-02-2015, 14:18
این اموزش هم میشه بدون روت اینکار انجام داد
کد:#1100#*
بترتیب اول دوتا back میزنید بعد مسیر خیلی طولانی رو میرید
=E stting & information=>setting
protocol
NAS
NETWORK CONTROL
BAND SELECTION
SELECT ALL BAND
SELECT TRI MODE ALL BAND
BACK
APPLY BAND CONFIGURATION
APPLY

وقتی 4G هست گوشی تعطیل میشه نه زنگ میخوره نه پیام

smahdis
05-05-2015, 10:23
آپدیت نسخه 5 این تبلت هم رسید. همین امروز.