PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پارتیشن بندی SSD

remix.hotel
29-11-2014, 22:10
سلام اساتید

اقا من بعد کلی یارانه گرفتن یه لبتاپ خریدم کهSSDهست ..حالا مشکل اینجاست که نمیدونم الان
شما اینا رو پارتیشن بندی میکیند ؟اصلا میشه؟
اخه اون زمان همین هاردای مکانیکی بود هر بلای میخاستی سرش میاوردی...

اما بخاطر فاصله از تکنولوژی نمیدونم الان باید چیکار کنم؟

ممنون میشم امشب راهم بندازین تا بک اپ بگیرم بره برای استفاده

HOJ-JAT
29-11-2014, 23:24
یینید هارد های مکانیکی رو پارتیشن بندی میکردن تا تمامی صفحات و هد ها کار نکنند و فقط بخشی ازشون فعال باشند..اما چون ssd کلا قضیع ی چیز دیگه است نمیشه گقت پارتیشن بندی نیاز هست البته اگر لپتاپت مک بوک نیست پیشنهاد میکنم یک پارتیشن ۳۰ گیگ برای ویندوز و بقیه رو برای نرم افزار و... بزاری چون اگر ویندوزت خراب شد اطلاعاتت پاک نشن ... فقط بهمین دلیل..

remix.hotel
29-11-2014, 23:50
ممنونم،ویندوزی هست،خب با اکرونیس یا پاراگون؟،چی پیشنهاد میدین؟،من یادمه سونی نمیزاشت حتی رو هارد معمولی خودش کاری کرد.نظر شما کدوم برنامه هست؟

HOJ-JAT
30-11-2014, 00:02
فک کنم بتونی با دیسک منیحمت ویندوز تعییر بدی اگه نشد دوستانم تو این بخش تخصصی تر کمکت میکنن
هارد دیسک، اپتیکال درایوها و سایر ابزار ذخیره سازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

remix.hotel
30-11-2014, 00:07
اها پس با خود ویندوز؟،مگه میتونه؟

pooya777
30-11-2014, 00:15
اگر لپتاپت فقط یه ssd داره و ویندوزش هم اورجیناله باید یه بخش ریکاوری رو ssd باشه که با فرمت کردن کلش اونهم از دست میره.در اینصورت میتونی با دیسک منیجمنت خود ویندوز پارتیشن اضافه کنی از طریق شرینک.و برای ssd حتما باید Quick Format انتخاب بشه چون فرمت کامل به ssd آسیب میزنه.اگه ویندوزت هفته حتما دیفرگمنت اتومات رو هم غیرفعال کن.

remix.hotel
30-11-2014, 14:30
پس حتما باید لطف کنید راهنمایم کنید،
وین ۸،و تک هارد ،ssd128
،پس با خود ویندوز اینکارو کنم؟

HOJ-JAT
30-11-2014, 17:52
پس حتما باید لطف کنید راهنمایم کنید،
وین ۸،و تک هارد ،ssd128
،پس با خود ویندوز اینکارو کنم؟
عرض کردم اینجا بهتر بهتون کمک میکنن
هارد دیسک، اپتیکال درایوها و سایر ابزار ذخیره سازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])