PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [خبر اختصاصی] کپکام اعلام کرد : نسخه باز سازی شده Resident Evil 1 به صورت HD سال 2015 عرضه میشود!

sonixax
22-11-2014, 07:30
خوب باز هم یک خبر خوب برای دوست داران اویل دارم!
خیلی از شما دوستانی که Wii یا GameCube داشتید یا دارید احتمال خیلی زیاد نسخه Remake اویل 1 رو بازی کردید!
حالا کپکام اعلام کرده که قراره سال دیگه نسخه HD این بازی برای کنسولهای Xbox 36 و Ps3 و Ps4 و Xbox One و PC هم عرضه بشه!

این هم لینک خبر بازی از سایت Capcopm :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکسهاش و مقایسه کیفیت ورژن Wii و GameCube رو با ورژن جدید رو هم میتونید همونجا ببینید! من این دو مورد رو براتون میذارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

brain
22-11-2014, 13:30
سلام.
من remake این نسخه رو بازی کردم. این فرق داره یعنی ؟
فکر کنم فرقش اینه که خود کپکام اینو داره میسازه.

آره اونی که من دارم واسه یه گروه روسی بنام nightlection است که سال 2011 عرضه شد.

sonixax
24-11-2014, 03:58
اون ریمیک رو هم خود کپکام ساخته بود! (روی Wii !) اونی که شما میگید یه چیز دیگست!
توی این نسخه HD اش کردند.

Hamid..God
02-12-2014, 19:08
سلام من دارم این نسخه رو بازی میکنم ولی او معما هاش خیلی گیر میکنم از کجا میتونم راهتمایی بگیرم؟

sonixax
04-12-2014, 05:54
سلام من دارم این نسخه رو بازی میکنم ولی او معما هاش خیلی گیر میکنم از کجا میتونم راهتمایی بگیرم؟

کجاش گیر کردید ؟!
من خیلی وقت پیش بازی کردم! ولی اگر Evil 1 رو بازی کرده باشید خیلی نباید توی این گیر کنید!
بهترین جا برای راهنمایی هم سایت GameSpot.com هستش. IGN هم خوبه.

danielo
04-12-2014, 17:19

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidgame
05-12-2014, 18:11
کپکام تایید کرد که بازی 20 ژانویه برای همه پلتفرم ها منتشر میشه
همچنین بازی برای نسل قبلی به صورت 720p و برای نسل فعلی به صورت 1080p هست
یه سری عکس جدید هم در زیر می بینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

البته بازی ظاهرا توی ژاپن به صورت دانلودی منتشر شده و لینک های اونم موجوده
اونایی که بازی کردن از بازی تعریف کردن به خصوص گرافیکش

در ضمن اگه در مورد بازی می خواید صحبت کنید براش تاپیک بزنید و اینجا فقط مربوط به اخبار و بحث در مورد اونه نه بحث در مورد بازیی که منتشر شده...

LOVEFORLOVE
23-12-2014, 20:18
این همون اویل 1 پلی استیشنه غیر از گرافیکش حرکاتش فرق کرده؟

دیشب نشستم بازی اویل 6 نصب کردم تازه شروع کردم یادش بخیر بچگیام چقدر این اویل 3 رو دوس داشتم چند باری تا اخرش رفتم!

sonixax
25-12-2014, 06:21
این همون اویل 1 پلی استیشنه غیر از گرافیکش حرکاتش فرق کرده؟

دیشب نشستم بازی اویل 6 نصب کردم تازه شروع کردم یادش بخیر بچگیام چقدر این اویل 3 رو دوس داشتم چند باری تا اخرش رفتم!

بله خیلی فرق کرده، کلی از بخشهای گنگ و نا مشخص بازی که بعدها به داستان بازی اضافه شده درش هست گیم پلی که به کل کنفیکون شده و بسیاری از سین ها و صحنه ها و اتاق ها و ... بازسازی شدند و حتی ظاهر و ترکیبشون عوض شده.شدیدا پیشنهاد میشه اگر بازی نکردید تهیه کنید و بازی کنید. من 4-5 بار تمومش کردم توی کمتر از یک هفته. از کار و زندگی افتاده بودم :دی
در ضمن 20 ژانویه 2015 بازی رلیز میشه (خبر از فیسبوک رسمی بازی) .

mr_khodaei2008
25-12-2014, 21:09
هیچی اویل 2 و 3 پلی 1 نمیشه

sonixax
29-12-2014, 07:06
هیچی اویل 2 و 3 پلی 1 نمیشه

اینو بازی کن نظرت عوض میشه :n16:

Alireza.M67
05-01-2015, 22:37
Goooooooooooooooood
اگه بعد از سالها می خواید بازم یه Evil بازی کنید، این بازی رو بگیرید...
واقعا عالی و هیجان انگیزه.
فکر نمی کردم انقدر فوق العاده باشه.

ahmad32
07-01-2015, 12:08
Goooooooooooooooood
اگه بعد از سالها می خواید بازم یه Evil بازی کنید، این بازی رو بگیرید...
واقعا عالی و هیجان انگیزه.
فکر نمی کردم انقدر فوق العاده باشه.این بازی مگه امده! شما که میگین میخواد بیاد!!

ahmad32
07-01-2015, 12:15
خیلی دوست دارم بازیش کنم اگه لینکش رو دارین ممنون میشم بزارین

sonixax
08-01-2015, 03:39
این بازی مگه امده! شما که میگین میخواد بیاد!!

این بازی خیلی وقته که اومده! فقط قراره یک نسخه HD ازش برای همه کنسولها و کامپیتورهای خانگی بیاد!
اگر HD بودن یا نبودنش براتون فرقی نمیکنه میتونید این بازی رو با Wii یا GameCube یا شبیه سازهاشون بازی کنید.

ahmad32
08-01-2015, 09:23
این بازی خیلی وقته که اومده! فقط قراره یک نسخه HD ازش برای همه کنسولها و کامپیتورهای خانگی بیاد!
اگر HD بودن یا نبودنش براتون فرقی نمیکنه میتونید این بازی رو با Wii یا GameCube یا شبیه سازهاشون بازی کنید.منظور منم همین نسخه جدیدش بود با اون قدیمیه چون گرافیکش خوب نیست حال نمیکنم

sonixax
09-01-2015, 03:01
منظور منم همین نسخه جدیدش بود با اون قدیمیه چون گرافیکش خوب نیست حال نمیکنم

برای این باید دست کم 11 روز دیگه صبر کنید :n02:
اون اویل 1 ای هم که شما یادتونه با این ریمیک که دارند HD اش رو میسازند فرق داره!!!
فقط توی رزولوشن فرق هست میتونید توی عکسهای پست اول فرقشون رو ببینید.