PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس کاهش پینگ Pingpass

frozen01
22-11-2014, 01:25
به نام خدا

یکی از مشکلاتی که ما گیمر ها در ایران با اون مواجه هستیم پینگ بالا و تایم اوت در بازی های انلاین هست.

به همین دلیل کاربر مجبور هست با پینگ بالای 250 در بازی هایی مثل دوتا 2 و . . . بازی کنه که از بازی کردن بیزار بشه

خوب با این وجود لذت بازی انلاین با خاک یکسان میشود وقتی به خاطر داشتن پینگ بد میبینیم کسی که هیچی بارش نیست داره ما رو میکشه دی :n02:

خوب راه حل این کار چی هست ؟

ما میتونیم با خربد سرویس های کاهش پینگ , پینگ خودمون رو تا حداقل کاهش بدیم و لذت بازی های انلاین رو با پینگی حدود 100 داشته باشیم.

برای مثال این اینترنت من هست که مشاهده میکنید پینگ واقعا بالا هست و در هنگام استفاده از این سرویس به 115 کاهش پیدا میکنه

و همچنین تایم اوت ها یا همون Packet loss هم تا حد بسیاری کم و یا حتی از بین میرن

پینگی که مشاهده میکنید مربوط به سرور Europa West در بازی Dota 2 هست که میبینید چقدر کاهش پیدا کرده بعد از فعال کردن سرویس

برای بحث و تبادل نظر پیرامون سرویس pingpass روم pingpass.ir را از داخل Dota 2 اد کنید.

User ID در بازی دوتا 2 106200083

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای پینگ گرفتن دکمه های ترکیبی Windows+R را فشار دهید و فرمانهای زیر را تایپ کنید تا عملیات پینگ گرفتن شروع بشه.

در زیر تعدادی از سرور های بازی ها رو مینویسم که پینگ بگیرید و تست کنید.

سرور Europa west dota 2

ping lux.valve.net -t
ping 146.66.152.1 -t

سرور Europa east Dota 2

ping vie.valve.net -t
ping 146.66.155.1

Ping google.com -t

ping 8.8.8.8 -t

ping 4.2.2.4 -t

در اینجا فایل های پینگ رو برای شما عزیزان آماده کردم که فقط نیاز به اجرا کردن هست و پینگ به صورت خودکار گرفته میشود.
توجه ابتدا از Zip در بیارید فایل ها رو. فایل ها با فرمت .Bat هستند.

دانلود کانکشن و پینگ های اماده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همچنین شما میتونید Ip بازی های خود رو با سرچ کردن در بیارید و تست کنید.

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ _________________________

خوب با نحوه پینگ گرفتن اشنا شدیم و این که پینگ بالا چه مشکلاتی رو بوجود میاره.

شما با سرویس کاهش پینگ تایم Pingpass میتونید پینگ خودتون رو به راحتی کاهش بدید.

توجه اگر پینگی حدود 120 و پایین تر دارید خرید این سرویس پیشنهاد نمیشه چون نیازی ندادید مگر اینکه تایم اوت داشته باشید.

کانکشن تست رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید

برای پینگ گرفتن از پینگ های آماده ای که برای شما حاضر کردیم هم میتونید استفاده کنید قبل از هر کاری از حالت فشرده خارج کنید

دانلود کانکشن و پینگ های اماده
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اکانت های ما بر روی قوی ترین سرورهای موجود در ایران نگهداری میشوند به همین دلیل ما شاهد پایین بودن چشمگیر پینگ هستیم.

برای خرید سرویس به سایت ما مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبان: YAhoo MoeinFrozen

اگر پشتیبان افلاین بود پیام بگذارید حتما به سوالات شما عزیزان پاسخ داده میشود

شماره تماس در صورت نیاز به سوالات ضروری :09353395779

همیشه در کنار شما

Pingpass.ir

قوانین پست دادن در این بخش

از بحث های بیهوده و درست کردن جنجال خودداری کنید

از بحث و تبادل نظر در مورد سرویس دهنده های کاهش پینگ دیگر خودداری کنید

اگر سرویس را خریداری کرده اید و به مشکل خورده اید صبور باشید پست های شما را خواهیم دید و به انها هم جواب میدهیم

هر گونه پستی که خلاف این قوانین در این بخش نوشته شود کاربر گزارش میشود.

frozen01
22-11-2014, 18:22
اکانت تست 100 مگابایت

دوستانی که با اکانت تست رایگان نمیتوانند کار کنند و یا پینگ را میخواهند در بازی چک کنند از اکانت تست 100 مگابایت استفاده کنند

توجه مهم :این اکانت را بعد از خرید شارژ نکنید

اکانت تست رایگان

برای استفاده از اکانت تست رایگان بعد از دانلود کانکشن از قسمت مرکز دانلود با یوزر و پسورد test متصل شوید

سرعت یوزر تست رایگان به 20 کیلوبایت در ثانیه محدود شده است و زمان تست 2 دقیقه میباشد این اکانت فقط برای تست پینگ میباشد

آموزش تست پینگ

برای تست پینگ فایل های آماده ای همراه کانکشن آماده کردیم که میتونید از آنها برای پینگ گرفتن تا سرور بازی خود تست بگیرید

برای مثال ما پینگ خود را تا بازی Dota 2 سرور Europa West با استفاده از فایل های آماده فولدر Ping Server تست میکنیم

مشاهده میکنید که قبل از وصل شدن به سرور کاهش پینگ , پینگ ما تا سرور بازی Dota 2 سرور Europa West حدود 300 تا 500 متغییر هست

همچنین Packet Lose نیز مشاهده میشود ولی در زمانی که ما به سرور متصل میشویم هم پینگ کاهش پیدا کرده و هم Packet Lose از بین میرود

این همون دلیلی هست که بسیاری از گیمر ها داخل بازی وقتی هستند میبینند در یک لحظه بعضی از افکت های بازی اجرا نشده و شما در حالت تیک مانند بازی میکنید

نحوه کار سیستم

خوب حالا روش کار سیستم به چه صورت هست

شما برای وصل شدن به سرور های بازی مسیر های زیادی رو باید طی کنید تا به سرور مورد نظرتون برسید

کار این سیستم کم کردن این مسیر ها هست تا هم پینگ پایین تری داشته باشید و هم از Packet Lose جلوگیری کنید

و میشه گفت قوی ترین اینترنت ایران بر روی این سرور ها قرار داره که تا خارج از کشور پینگ پایینی دارند

و پینگ داخل کشور هم حدود 10 تا 50 که بازم بستگی به ISP داره متغییر هست

برای مثال میانگین پینگ داخل سرور های ما بین 85 تا 100 متغییر هست

مثلا اگر ما با پینگ 15 به سرور وصل بشیم و پینگ داخل سرور هم 95 باشه پینگ نهایی شما تا سرور بازیتون میشه 110

پس اگه پینگ داخل کشورتون خوب نباشه طبیعتا پینگ تا خارج از کشورتون هم پایین نمیاد

برای تست پینگ تا سرور های ما از پوشه Ping Server فایل های Ping Shoma Ta Server 1 و 2 را اجرا کنید

همچنین میتوانید از ویدیو آموزشی ما در آپارات برای آموزش بهتر استفاده کنید
Pingpass در آپارات: آموزش نحوه وصل شده به سرور و پینگ گرفتن در آپارات
کم نشدن پینگ یا داشتن Timeout - Packet Lose

بعضی از دوستان میگن یا پینگ کم نمیشه و یا Time out دارند برای فهمیدن این که مشکل از کجا هست به این صورت عمل کنید

شما باید تا Ip سرور ما Trace بگیرید که همان دنبال کردن مسیر دیتا هست

ip سرور های ما 185.8.172.102 و 130.185.74.164 هست و شما باید به این صورت عمل کنید مثلا سرور 1 را تست میکنیم به این صورت

برای گرفتن پینگ و باز کردن Cmd کلید Windows+R را بزنید و در پنجره Run عبارت Cmd را تایپ کنید

در Cmd به این صورت تایپ کنید Tracert 185.8.172.102

خوب حالا یک سری درگاه با ip های متفاوت میبینید مثل عکس زیر که مسیر عبور دیتا شما تا سرور ما هست

توجه این تست در سیستم من است و درگاه های زیر در هر ISP و سیستمی متفاوت است

کم نشدن پینگ

خوب الان میبینید من با پینگ 71 به سرور وصل میشم چون اینترنت داخل کشورم فعلا مشکل داره

این پینگ + پینگ داخل سرور که حدود 85 تا 100 هست میشه پینگ تا سرور بازی شما

البته بیشتر پینگ داخل کشور حدود 15 هست و بعضی اوقات اینطور میشه و بالا میره حدود 40 یا 71

دنبال کردن Timeout - Packet Lose

خوب حالا شما باید تمامی Ip هایی که از Tracert گرفتید را پینگ یکسره بگیرید مانند زیر Ping Ip -t
ping 10.70.246.253 -t
ping 10.70.246.49 -t
ping 172.30.64.145 -t
ping 172.30.64.90 -t
ping 46.100.143.177 -t
ping 78.38.240.54 -t
ping 10.201.22.205 -t
ping 10.201.42.6 -t
ping 94.232.169.189 -t
ping 185.8.172.102 -t

توجه این کار باید به ترتیبی که در پنجره Trace دارید انجام بشه

اکر بعد از TRace گرفتن در یکی از میسر ها Time out داشتید و پا پینگ بالا بود با پشتیبانی ADSL تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید

ارر های کانکشن در هنگام وصل شدن به سرویس

ارر 691 و 734 : یوز یا پسورد را اشتباه وارد میکنید یا حجم شما تمام شده است

توجه داشته باشید این ارر ها در زمان استفاده از شبکه بیسیم نا پایدار هم نشان داده میشوند

در صورت مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید
همیشه در کنار شما هستیم
مدیریت Pingpass.ir

موفق و معید باشید

javad34
22-11-2014, 19:09
پاکش شود..

frozen01
22-11-2014, 19:36
جدای از کاهش پینگ محدودیت کاهش سرعت رو هم دور میزنه. تست کردم. آخه مخابرات تهران دانلود از سرورهای خارج رو محدود کرده به 60 کیلوبایت الان با این کانکشن با 240 دانلود میکنه از خارج. هم پینگ هم میاد پایین.

سرویس خوبیه به نظرم.

این درست اما تعرفه این سرویس چون بر روی بهترین سرور ایران هست به صرفه برای دانلود نیست.

بازم خود دانید.

موفق باشید.

amir433
24-11-2014, 04:50
سلام من هم اکانتتون رو گرفتم نه time out داره و نه Dc پینگ هم خوب هست.

و ممنون از پشتیبانیتون.

frozen01
26-11-2014, 20:11
مشکل درگاه پرداخت سایت حل شد با تشکر .

Kamyar_AnathemA
27-11-2014, 22:54
اکانت خریداری شده بعد چه مدتی فعال میشه ؟
2-3 ساعتی گذشته اما ارور یوزر پس میده

frozen01
28-11-2014, 00:17
اکانت خریداری شده بعد چه مدتی فعال میشه ؟
2-3 ساعتی گذشته اما ارور یوزر پس میده

خرید و تحویل سرویس به صورت انی هست.

موفق باشید

Kamyar_AnathemA
28-11-2014, 01:12
خرید و تحویل سرویس به صورت انی هست.

موفق باشید

پس یه بررسی بکنید چون 5-6 ساعت گذشته اما ارور یوزر پس میده

اگه اطلاعاتی چیزی نیاز هست بگین بفرستم

frozen01
28-11-2014, 02:41
پس یه بررسی بکنید چون 5-6 ساعت گذشته اما ارور یوزر پس میده

اگه اطلاعاتی چیزی نیاز هست بگین بفرستم

مشخصات شماره تلفن ساعت پرداخت و نوع محصول را ارسال کنید ار طریق پیامک

Kamyar_AnathemA
28-11-2014, 06:28
مشخصات شماره تلفن ساعت پرداخت و نوع محصول را ارسال کنید ار طریق پیامک

فزستاده شد.

frozen01
28-11-2014, 07:03
فزستاده شد.

یوزر و پسورد فرستاده شد.

در صورت بروز مشکل با اکانت یاهو تماس برقرار کنید.

موفق باشید.

iilliya
30-11-2014, 23:18
ماشالا سرور ها توپ من الان اومدم بازی کنم پینگ داغون کلا یارو من رو کشته رفته من تازه میبینم ا اومد:n02:

قرار بود یوزر پس من رو ایمیل کنید که اونم نکردید گفتید به یاهو میل بزن زدم ماشالا ساپورت:n02:

frozen01
01-12-2014, 00:29
ماشالا سرور ها توپ من الان اومدم بازی کنم پینگ داغون کلا یارو من رو کشته رفته من تازه میبینم ا اومد:n02:

قرار بود یوزر پس من رو ایمیل کنید که اونم نکردید گفتید به یاهو میل بزن زدم ماشالا ساپورت:n02:

مشکل از مرکز مخابراتی شما بود که مثل اینکه حل شده.

قراری بر ارسال ایمیل هم نبود.

موفق باشید.

frozen01
09-12-2014, 08:03
در حال جا به جایی سرور سایت هستیم در صورت مشکل تماس بگیرید

frozen01
12-12-2014, 00:35
پروتکل L2TP اضافه شد بدلیل درخواست کاربران.

برای دریافت کانکشن جدید را دانلود کنید

موفق باشید.

frozen01
12-12-2014, 22:24
سروردر تاریخ 12/12/2012 ساعت 21 ارتقا پیدا کرد و شاهد کاهش پینگ چشمگیر هستیم.

با تشکر از شما عزیزان.

لطفا هر گونه مشکلی در مورد سرویس را با ما در میان بگذارید.

mehrabooni
12-12-2014, 23:08
سروردر تاریخ 12/12/2012 ساعت 21 ارتقا پیدا کرد و شاهد کاهش پینگ چشمگیر هستیم.

با تشکر از شما عزیزان.

لطفا هر گونه مشکلی در مورد سرویس را با ما در میان بگذارید.

دو سال پیش ارتقا دادی

Sent from my iPhone using Tapatalk

frozen01
13-12-2014, 00:09
دو سال پیش ارتقا دادی

اون سایت بود.

این vps هست.

شما برو فرقش رو سرچ کن تو گوگل .

mehrabooni
13-12-2014, 00:22
اون سایت بود.

این vps هست.

شما برو فرقش رو سرچ کن تو گوگل .

چه ربطی داشت

میگم دو سال پیش ارتقا دادی

ننوشتی چیو ارتقا دادی

frozen01
13-12-2014, 00:49
چه ربطی داشت

میگم دو سال پیش ارتقا دادی

ننوشتی چیو ارتقا دادی

هاست رو میگن سرور سایت.

دوما سرور سایت هنوز هم در حال انتقال هست یک سری کار ریزه کاری داره

دلیل انتقال هم ارسال نشدن ایمیل به کاربران هست.

انتقال انجام بشه همینجا اعلام مبشه.

ولی در خرید کاربران هیچ مشکلی پیش نمیاد.

mehrabooni
13-12-2014, 09:15
هاست رو میگن سرور سایت.

دوما سرور سایت هنوز هم در حال انتقال هست یک سری کار ریزه کاری داره

دلیل انتقال هم ارسال نشدن ایمیل به کاربران هست.

انتقال انجام بشه همینجا اعلام مبشه.

ولی در خرید کاربران هیچ مشکلی پیش نمیاد.

چی میگی تو ! تاریخ عضویتت رو نگاه کن ! تو اومدی به من میگی که سرور چیه هاست چیه :)))))))) چرا در مقابل فهمیدن مقاومت نشون میدی ، نفهمیدی من چی پرسیدم که تو انقدر بی ربط جواب دادی :)))))))) یکی هم نیست بهت تذکر بده

من توی همون اولین پستی که کوت کردم میگم ننوشتی چیو ارتقا دادی ، فقط همین

اینهمه اسپم الکی نوشتی که چی ؟ چرا هموو اول جواب ندادی ؟ این مطالب بی ربط با سوال چیه اخه

frozen01
13-12-2014, 09:40
چی میگی تو ! تاریخ عضویتت رو نگاه کن ! تو اومدی به من میگی که سرور چیه هاست چیه :)))))))) چرا در مقابل فهمیدن مقاومت نشون میدی ، نفهمیدی من چی پرسیدم که تو انقدر بی ربط جواب دادی :)))))))) یکی هم نیست بهت تذکر بده

من توی همون اولین پستی که کوت کردم میگم ننوشتی چیو ارتقا دادی ، فقط همین

اینهمه اسپم الکی نوشتی که چی ؟ چرا هموو اول جواب ندادی ؟ این مطالب بی ربط با سوال چیه اخه

بله کاملا از لحن صحبت کردنتون مشخص هست که کاربر قدیمی هستید.

شما میفهمید و ما نه.

این بحث رو هم ادامه ندید . اگر سوالی دارید تماس بگیرید .

شماره تماس در پست اول هست.

frozen01
17-12-2014, 12:09
دوستانی که قصد وصل شدن به سیستم عامل مک رو دارند ip و یوزر پسورد رو کپی کنید و در گوگل اموزش وصل شدن به PPTP در مک رو سرچ کنید

javad34
17-12-2014, 12:25
داداش سرویس خصوصی سازی خط چیه

frozen01
17-12-2014, 12:31
داداش سرویس خصوصی سازی خط چیه

برای اون سرویس با پشتیبانی یاهو تماس بگیرید.

javad34
17-12-2014, 12:35
پاکش شود..

javad34
17-12-2014, 14:53
پاکش شود..

SirJ
18-12-2014, 21:26
درود بر شما
دوست عزیز من همونطور که فرمودید یه عدد خریداری کردم و همه چی مرتب بود و پینگ هم کاهش پیدا کرد. ولی متاسفانه یهو یه چیزی انگار از پهنای باند استفاده میکنه که توی تسک منیچر هم نشونش نمیده باعث میشه پینگ بره بالا از اونطرف هم حجمه مصرفیم الکی بره . شما میتونین کمکم کنید؟

frozen01
18-12-2014, 22:36
درود بر شما
دوست عزیز من همونطور که فرمودید یه عدد خریداری کردم و همه چی مرتب بود و پینگ هم کاهش پیدا کرد. ولی متاسفانه یهو یه چیزی انگار از پهنای باند استفاده میکنه که توی تسک منیچر هم نشونش نمیده باعث میشه پینگ بره بالا از اونطرف هم حجمه مصرفیم الکی بره . شما میتونین کمکم کنید؟

در حال حاضر بهترین شیوه برای جلوگیری از مصرف ویندوز 8 یا 8.1 قرار داردن سرویس BITS در فایروال است

که فایل Svghost دیگر تبادل دیتایی نخواهد داشت.

موفق باشید.

javad34
26-12-2014, 19:20
پاکش شود..

frozen01
28-12-2014, 00:03
به نام خدا.

سرور یک سری مشکلات داشت که امشب حل شد و سرور دوباره راه اندازی شد.

با تشکر از صبر شما دوستان عزیز.

javad34
30-12-2014, 14:20
پاک شود......

frozen01
07-01-2015, 00:08
سلام خدمت کاربران گرامی .

امشب یه قعطی پیش اومده که سراسری بوده و مشکل از دیتا سنتر هست

با تشکر.

frozen01
07-01-2015, 00:28
مشکل از طرف دیتا سنتر مرتفع گردید و سرورها در حال سرویس دهی میباشند.

frozen01
07-01-2015, 13:35
سرور 2 pingpass افتتاح شد.

ما مدعی هستیم بهترین هستیم و بهترین حق شماست

کیفیت اتفاقی نیست.

pingpass.ir

frozen01
07-01-2015, 16:07
قابلیت اتصال 2 کاربر به صورت همزمان اضافه شد

frozen01
07-01-2015, 16:33
کلاه برداری بعضی از سایت ها !!!

دوستان جدیدا سایتهای سرور های کاهش پینگ حجم هایی مثل 2 گیگ رو زدند 4 تومان.

خوب در این مورد که من تحقیق کردم متوجه شدم شارژ برای شما 2 گیگ هست ولی در هنگام کم کردن از شما به صورت 2 برابر شاید هم بیشتر کم میکنه و مشتری اصلا متوجه نمیشه.

پس دوستان گول تبلیغات رو نخورید.

و به این افراد اصلا اعتماد نکنید این شیوه فقط برای بازدید بیشتر سایت هست و عملا کلاه برداری هست.

frozen01
08-01-2015, 17:43
دوستان ادرس سرور ها عوض شده و سرور جدید اضافه شده.

لطفا کانکشن جدید را دانلود کنید

frozen01
12-01-2015, 07:01
طی 3 روز اینده تغییراتی در سایت داریم دوستان اگر در هنگام خرید با مشکل مواجه شدند با پشتیبانی تماس بگیرند

frozen01
13-01-2015, 00:32
خب دوستان قالب جدید سایت با امکانات فراوان اماده سرویس دهی به شما عزیزان میباشد.

حتما کش مرورگر را خالی کنید با کلید های ترکیبی Ctrl +F5

دوستان سعی کنند اکانت های جدید بسازند بعد از اتمام اکانت های قبلی.

javad34
14-01-2015, 09:44
پاک شود.............

frozen01
14-01-2015, 23:18
امروز اکانت سومم خریدم. مشتریتون شدم .
اکانت جدیدی که امروز تحویل گرفتم username حرف اولش به بزرگی کوچکی حساس شده اینو به نظرم حساسیتشو بردارید بهتره:n40:این خط" _ " هم اضافه شده وسطش به نظرم نبود خیلی بهتر بود.

این کار هم عالی بود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مانده حجم فارسی

برای سرور 2 هم ممنون

یه پیشنهاد دوستانه :
اگر از این شکل عکسای گرد بزاری خیلی باحال میشه سایت :n01:.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام.

شما میتونید با وارد کردن یوزر و پسورد در هنگام خرید یوزر و پسورد مورد نظر خودتون رو بسازید.

در غیر این صورت سیستم به صورت خودکار به شما یوزر و پسورد اختصاص میده

ویرایش: گزینه _ از یوزر و پسورد ها حذف شد.

frozen01
15-01-2015, 21:56
تمامی سرور ها فعال.

.

پست 2 ویرایش شد و تمامی توضیحات مورد نیاز کاربران درج شد.

توضیحات در مورد Pingpass ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.

saeed871
19-01-2015, 00:29
دوست عزیز این سوریس ها بدرد گرنا و دوتا میخوره یا فقط برای سرور های خارجی مفیده؟

frozen01
19-01-2015, 03:46
دوست عزیز این سوریس ها بدرد گرنا و دوتا میخوره یا فقط برای سرور های خارجی مفیده؟

در گارنا اگر در روم های ایران بخوایید بازی کنید تاثیری نداره ولی اگر مقصد شما روم های خارج هست در اروپا بله تاثیر داره.

shahin azad
21-01-2015, 16:33
سلام سرویس هاتون عالی هست و پینگم رو توی بازی خیلی کاهش داد.

ممنون بابت پستیبانی عالی تون.

در ضمن سایت هم خیلی خوب شده.

به قول این دوستمون این هم عالی هست.

در کل خواستم بگم ممنون از زحماتتون.

bektozen
26-01-2015, 00:17
سلام داداش برای گارنا تو رومای ایران راه حلت برای کاهش پینگ چیه ؟ :n13:

frozen01
26-01-2015, 01:05
سلام داداش برای گارنا تو رومای ایران راه حلت برای کاهش پینگ چیه ؟ :n13:

سلام.

توی روم ایران چون داخل کشور هست انتظار پینگ زیر 80 نباید داشت.

فقط باید هاست مورد نظر بکشه سیستم و اینترنتش.

حالا شما مشکلت دقیقا چیه و اینکه پینگت چند هست در روم ایران با بیشتر هاست ها.؟

مثلا اگه شما پینگتون بالا تر از 80 هست از کاهش پینگ استفاده کید پینگتون پایین میاد ولی انتظار زیر 80 رو نداشته باشید.

در ضمن باید ببینید پینگتون تا خود سرور ما چند هست.

Gregar
26-01-2015, 15:47
من دیروز این سرویس رو گرفتم . منتهی خیلی کاهش چشمگیری ندارم . پینگم رو از 200 به 150 میاره و تایم اوتها هم که کمتر نمیشه ، بیشتر هم میشه .

قبل از تغییر سرورها که اکانت تست رو امتحان کرده بودم فرق میکرد . پینگ قشنگ زیر 120 میرفت و تایم اوت هم تقریبا حذف میشد . اما حالا اینطوری نیست . مشکل از طرف مخابراته یا سرورهای جدید ؟ چون همون زمان هم مخابرات پینگش 200 بود و تایم اوت زیاد داشت .

frozen01
26-01-2015, 20:54
من دیروز این سرویس رو گرفتم . منتهی خیلی کاهش چشمگیری ندارم . پینگم رو از 200 به 150 میاره و تایم اوتها هم که کمتر نمیشه ، بیشتر هم میشه .

قبل از تغییر سرورها که اکانت تست رو امتحان کرده بودم فرق میکرد . پینگ قشنگ زیر 120 میرفت و تایم اوت هم تقریبا حذف میشد . اما حالا اینطوری نیست . مشکل از طرف مخابراته یا سرورهای جدید ؟ چون همون زمان هم مخابرات پینگش 200 بود و تایم اوت زیاد داشت .

با سلام خدمت همشهری عزیز.

در مورد اینترنت استان ما باید عرض کنم پینگ داخل کشور تا سرور ما از 15 تا 70 متغییر هست.

و این هم به دلیل تغییراتی که مخابرات داره ایجاد میکنه هست و این تایم اوت ها هم به همون دلیل هست که امیدوارم با تغییر شرکت خصوصی مثل گلدنت حل بشه.

و اما در مورد پینگ داخل سرور پینگ سرور ها بسیار پایین بوده و بدون تایم اوت پینگ سرور 2 هم ترجیحا فعلا پایین تر هست.

سوال دیگری داشتید در خدمتم.. ....

Gregar
26-01-2015, 22:35
با سلام خدمت همشهری عزیز.

در مورد اینترنت استان ما باید عرض کنم پینگ داخل کشور تا سرور ما از 15 تا 70 متغییر هست.

و این هم به دلیل تغییراتی که مخابرات داره ایجاد میکنه هست و این تایم اوت ها هم به همون دلیل هست که امیدوارم با تغییر شرکت خصوصی مثل گلدنت حل بشه.

و اما در مورد پینگ داخل سرور پینگ سرور ها بسیار پایین بوده و بدون تایم اوت پینگ سرور 2 هم ترجیحا فعلا پایین تر هست.

سوال دیگری داشتید در خدمتم.. ....

پس احتمالا این مشکلات در اینده کم میشه؟ چون دیگه ماها مجبوریم از همین مخابرات بگیریم وگرنه ISP رو عوض میکردم .

frozen01
26-01-2015, 22:51
پس احتمالا این مشکلات در اینده کم میشه؟ چون دیگه ماها مجبوریم از همین مخابرات بگیریم وگرنه ISP رو عوض میکردم .

بله این طوری که من صحبت کردم با پشتیبانی قرار هست رفع بشه تایم اوت ها.

bektozen
28-01-2015, 00:01
سلام.

توی روم ایران چون داخل کشور هست انتظار پینگ زیر 80 نباید داشت.

فقط باید هاست مورد نظر بکشه سیستم و اینترنتش.

حالا شما مشکلت دقیقا چیه و اینکه پینگت چند هست در روم ایران با بیشتر هاست ها.؟

مثلا اگه شما پینگتون بالا تر از 80 هست از کاهش پینگ استفاده کید پینگتون پایین میاد ولی انتظار زیر 80 رو نداشته باشید.

در ضمن باید ببینید پینگتون تا خود سرور ما چند هست.
مشکلم تایم اوته ... مخابرات 2مگ دارم... پینگا خوبه ها ولی جدیدا یه یه هفته ای میشه نت تایم اوت میده و نمیشه گیم زد ... ما منطقه هنرستان هستیم ... راستی داداش dns خودتو رو چند ست کردی؟

frozen01
28-01-2015, 03:12
مشکلم تایم اوته ... مخابرات 2مگ دارم... پینگا خوبه ها ولی جدیدا یه یه هفته ای میشه نت تایم اوت میده و نمیشه گیم زد ... ما منطقه هنرستان هستیم ... راستی داداش dns خودتو رو چند ست کردی؟

dns مهم نیست اصلا توی این کار.

چون مسیر خودکار تایین میشه شما هر چقدر هم DNS رو ست نکنید بازم مسیر دیتا عوض نمیشه.

برای تست هم میتونید Trace بگیرید.

Gregar
28-01-2015, 17:13
دوست عزیز شما که میگفتی سرویس شما دوبرابر از حجم کم نمیکنه . من سه روز پیش سرویس 1 گیگ رو گرفتم و تا الان هم تقریبا 500 مگ استفاده کردم بعد حالا میبینم اعتبارم تموم شده . تو این سه روز به طور کلی حتی 1 گیگ هم از اینترنتم استفاده نکردم چه برسه فقط موقع بازی که کانکشن رو فعال میکنم .

frozen01
28-01-2015, 17:29
دوست عزیز شما که میگفتی سرویس شما دوبرابر از حجم کم نمیکنه . من سه روز پیش سرویس 1 گیگ رو گرفتم و تا الان هم تقریبا 500 مگ استفاده کردم بعد حالا میبینم اعتبارم تموم شده . تو این سه روز به طور کلی حتی 1 گیگ هم از اینترنتم استفاده نکردم چه برسه فقط موقع بازی که کانکشن رو فعال میکنم .

در زمانی که استفاده از سرویس ندارید سرویس رو خاموش کنید.

چون حتی ممکن هست شما بازی نکنید ولی خود ویندوز هم در background مصرف داره.

javad34
28-01-2015, 19:57

برای منم همینطور .550 مگ مصرف کردم اما 1 گیگم تموم شد.
اینم عکس کانکش لوگ که نشون میده 10 بار کلا اتصال داشتم و 550 مگ مصرف کردم اون چنتا اتصال آخری ارور یوزر و پس میداد چون حجم خالی شده بوده..
اینم حجم 1 گبگ که بعد از 550 مگ مصرف خالی شده
وقتی موضوع رو به ایشون از طریغ پیغام خصوصی اطلاع دادم کانکشن لوگ پاک شد...!
اینم کانکشن لوگ همون عکس اولی که پاک شد بعد از اطلاع به ایشون

اینم صحبت من با ایشون از پیغام خصوصی

این قسمتم که بهشون گفتم 550 مگ زده تو کردیت ایشون پرسیدن یوزرت چند بوده و بعد کانکشن لوگ پاک شد

من 3 تا سرویس از شما خریدم ولی دیگه به هیچ عنوان از شما خرید نخواهم کرد.2 تا اولی خوب بود درست بود اما آخریه زودتموم شد شک کردم .کانکشن لوگ رو نگاه کردم 550 مگ زده بود !به شما اطلاع دادم پاک شد!

تو پیغام خصوصی هم بحتون احترام گذاشتم گفتم حق باشماست ولی بعد که دیدم دیگران هم شاکی شدن به خودم اجازه دادم که منم حقمو بگیرم مثل دیگران.

javad34
28-01-2015, 20:14
من تمام پستهای یکه تو این تاپیک از سرویس ایشون تعریف و تمجید کرده بودم رو ویراش کردم و نشوتم پاک شود..چون نمیخواستم مدیون کسی بشم

Gregar
28-01-2015, 20:50
در زمانی که استفاده از سرویس ندارید سرویس رو خاموش کنید.

چون حتی ممکن هست شما بازی نکنید ولی خود ویندوز هم در background مصرف داره.

دوست عزیز بچه دبستانی هم میدونه که باید بعد از بازی کانکشن رو قطع کنه .

من دارم میگم توی این سه روز حتی 1 گیگ هم مصرف اینترنت نداشتم . هم خودم همیشه چک میکنم هم خود ریزکارکرد مخابرات داره نشون میده که توی این سه روز فقط 700 مگ مصرف کردم که خودم میدونم 500 مگ فقط واسه بازی مصرف کردم .

حالا با توجه به پست این دوست دیگه مون به نظر دیگه خرید نکنیم بهتره . واسه یک اکانت 500 مگی 3700 تومن خیلی زیاده . امروز که بدون این سرویس به سرور وصل شدم پینگ خیلی هم فرقی نکرد و حتی تایم اوتها هم بهتر شد .

frozen01
28-01-2015, 23:21
برای منم همینطور .550 مگ مصرف کردم اما 1 گیگم تموم شد.
اینم عکس کانکش لوگ که نشون میده 10 بار کلا اتصال داشتم و 550 مگ مصرف کردم اون چنتا اتصال آخری ارور یوزر و پس میداد چون حجم خالی شده بوده..
اینم حجم 1 گبگ که بعد از 550 مگ مصرف خالی شده
وقتی موضوع رو به ایشون از طریغ پیغام خصوصی اطلاع دادم کانکشن لوگ پاک شد...!
اینم کانکشن لوگ همون عکس اولی که پاک شد بعد از اطلاع به ایشون

اینم صحبت من با ایشون از پیغام خصوصی

این قسمتم که بهشون گفتم 550 مگ زده تو کردیت ایشون پرسیدن یوزرت چند بوده و بعد کانکشن لوگ پاک شد

من 3 تا سرویس از شما خریدم ولی دیگه به هیچ عنوان از شما خرید نخواهم کرد.2 تا اولی خوب بود درست بود اما آخریه زودتموم شد شک کردم .کانکشن لوگ رو نگاه کردم 550 مگ زده بود !به شما اطلاع دادم پاک شد!

تو پیغام خصوصی هم بحتون احترام گذاشتم گفتم حق باشماست ولی بعد که دیدم دیگران هم شاکی شدن به خودم اجازه دادم که منم حقمو بگیرم مثل دیگران.

من تمام پستهای یکه تو این تاپیک از سرویس ایشون تعریف و تمجید کرده بودم رو ویراش کردم و نشوتم پاک شود..چون نمیخواستم مدیون کسی بشم

من دارم میگم توی این سه روز حتی 1 گیگ هم مصرف اینترنت نداشتم . هم خودم همیشه چک میکنم هم خود ریزکارکرد مخابرات داره نشون میده که توی این سه روز فقط 700 مگ مصرف کردم که خودم میدونم 500 مگ فقط واسه بازی مصرف کردم .

حالا با توجه به پست این دوست دیگه مون به نظر دیگه خرید نکنیم بهتره . واسه یک اکانت 500 مگی 3700 تومن خیلی زیاده . امروز که بدون این سرویس به سرور وصل شدم پینگ خیلی هم فرقی نکرد و حتی تایم اوتها هم بهتر شد .

دوست عزیز اون فایل هایی لوگ که شما در اون قسمت دارید نشون میدید.

به دلیل پاکسازی سرور هست که از زمانی که فایل های لوگ پاکسازی میشه هر چقدر شما مصرف کنید در اون قسمت به نمایش در میاد.

در عکس بالا total Credit used به معنی کل حجم کلی اکانت هست که براتون شارژ شده .

حالا من یک سوال دارم خدمت شما ایا وقتی شما حجم رو خریداری کردید مگه به شما 1 گیگ نداد سرور ؟

با پاک شدن Log شما هر چقدر از سرور استفاده کرده باشید این قسمت 0 میشه ولی از حجم شما کم نمیشه.

در کل این که در اون قسمت شما رو به اشتباه انداخت شاید اشتباه از ما باشه ولی شما هم نباید زود قضاوت کنید.

من در پیام هم خدمت شما عرض کردم.

frozen01
28-01-2015, 23:25

پاسخ شما در پست قبل داده شده که مربوط به حجم بود.

و اما در مورد تایم اوت.

شما پینگ یکسره تا سایت های معتبر داخی کشور بگیرید میبینید تایم اوت دارید.

پس مشکلات داخلی استان خراسان و اینترنت داخل کشور خودتون به این قضیه مربوط نمیشه

frozen01
29-01-2015, 00:00
به زودی سرور اکانتینگ سایت عوض میشود.

تاریخ تعویض سرور امشب ساعت 2 شب.

دوستان اگر در شارژ اکانت مشکلی داشند با پشتیبانی تماس بگیرند.

دوستان در مورد مسایل بالا.

برای اینکه سرور به خوبی کار کنه فایل های لوگ هر 1 ساعت یکبار پاک میشه.

پس به اشتباه نیوفتید و قسمت total Credit used رو فکر کنید حجم مصرفی شماست !

برای اینکه تمامی شبهه ها هم برداشته بشه تاریخ پاک شدن لوگ سرور از روزانه به ماهانه تغییر میکنه.

Gregar
29-01-2015, 00:12
پاسخ شما در پست قبل داده شده که مربوط به حجم بود.

و اما در مورد تایم اوت.

شما پینگ یکسره تا سایت های معتبر داخی کشور بگیرید میبینید تایم اوت دارید.

پس مشکلات داخلی استان خراسان و اینترنت داخل کشور خودتون به این قضیه مربوط نمیشه

من که حجمم رو چک نکردم بعد از خرید . چون شما از بچه های همین فروم هستید به سایتتون اعتماد کردم و توی این سه روز هم از تو سایت چک نکردم حجمم رو تا اینکه یه دفعه وسط بازی قطع شد .
اخه چطوری سرور به اشتباه میتونه به جای یک گیگ ، 500 مگ شارژ کنه . نه عزیز ، مشکل همینه که سرویس شما بر خلاف گفته تون دوبرابر حجم کم میکنه و هنوز هم منکر میشید .

frozen01
29-01-2015, 00:17
من که حجمم رو چک نکردم بعد از خرید . چون شما از بچه های همین فروم هستید به سایتتون اعتماد کردم و توی این سه روز هم از تو سایت چک نکردم حجمم رو تا اینکه یه دفعه وسط بازی قطع شد .
اخه چطوری سرور به اشتباه میتونه به جای یک گیگ ، 500 مگ شارژ کنه . نه عزیز ، مشکل همینه که سرویس شما بر خلاف گفته تون دوبرابر حجم کم میکنه و هنوز هم منکر میشید .

ببینید سرور ما بجای 1 گیگ 500 مگ شارژ نمیکنه.

فقط برای اینکه شما دارید میگید 500 مگ استفاده کردم من اون قظیه رو پیش کشیدم.

که این دوست عزیز به اشتباه جای اشتباهی رو نگاه میکرد.

و حتی من در پیام خصوصی هم به ایشون گفتم ولی کم لطفی کردند و این موضوع رو با خودم مطرح نکردند.

و در مورد حرف اخر شما شما که به قول خودتون همشهری هستید و از بچه های انجمن .

پیام بدید شماره هر چند تا از مشتری هام رو بخوای بهتون بدم و در مورد کار ما از انها سوال کنید.

دلیل اینکه شما نتونستید درست سیستم رو مانیتورینگ کنید به ما بر نمیگرده !!

C0OPeR
29-01-2015, 00:41
جهت اطلاع دوستان عرض میکنم وگرنه بنده از این سایت خرید نکردم .
من هم مشکل اتمام حجم رو داشتم مثلا 500 - 600 مگ که مصرف میشد میگفت تمومه حجمت . بارها موارد رو اطلاع دادم ولی رفع نشد
بعد از بررسی لوگ ها متوجه شدم ارسال و دریافت هر دو محاسبه میشن و مجموع تبادل با سرور از حجمتون کم میشه بعنی مجموعه دانلود و آپلود از طریق اون سرور از حجمتون کم میکنه
شما یه بررسی کنید احتمالاً مشکلتون حل میشه . یا برید از سایت هایی خرید کنید که فقط در صورت دانلود از حجم شما کم شه

frozen01
29-01-2015, 00:45
من هم مشکل اتمام حجم رو داشتم مثلا 500 - 600 مگ که مصرف میشد میگفت تمومه حجمت . بارها موارد رو اطلاع دادم ولی رفع نشد
بعد از بررسی لوگ ها متوجه شدم ارسال و دریافت هر دو محاسبه میشن و مجموع تبادل با سرور از حجمتون کم میشه بعنی مجموعه دانلود و آپلود از طریق اون سرور از حجمتون کم میکنه
شما یه بررسی کنید احتمالاً مشکلتون حل میشه . یا برید از سایت هایی خرید کنید که فقط در صورت دانلود از حجم شما کم شه

بله هم ارسال و هم دانلود محاسبه میشه مثلا شما با 700 مگ اپلود و 300 مگ دانلود 1 گیگ میشه کل عددی که کم میشه.

تازه در جریان باشید این 1 گیگ رو اول سرور میگیره و بعد میفرسته به سرور گیم و دوباره برمیگرده به خود سرور.

یعنی شما اکانت 1 گیگ رو که استفاده کنید در اصل از سرور 2 گیگ استفاده میکنید ولی ما همون 1 گیگ رو لحاظ میکنیم.

Gregar
29-01-2015, 00:52
ببینید سرور ما بجای 1 گیگ 500 مگ شارژ نمیکنه.

فقط برای اینکه شما دارید میگید 500 مگ استفاده کردم من اون قظیه رو پیش کشیدم.

که این دوست عزیز به اشتباه جای اشتباهی رو نگاه میکرد.

و حتی من در پیام خصوصی هم به ایشون گفتم ولی کم لطفی کردند و این موضوع رو با خودم مطرح نکردند.

و در مورد حرف اخر شما شما که به قول خودتون همشهری هستید و از بچه های انجمن .

پیام بدید شماره هر چند تا از مشتری هام رو بخوای بهتون بدم و در مورد کار ما از انها سوال کنید.

دلیل اینکه شما نتونستید درست سیستم رو مانیتورینگ کنید به ما بر نمیگرده !!

پیام های مشتری ها تو همین تاپیک رو دیدم که از شما خرید کردم دیگه . بعد هم مانیتورینگ واسه کسی مهمه که نگران پولیه که داده که حجمش رو نخورن و بعد هم بخواد حرفش رو اثبات کنه و غرامت بگیره . من واسه خودم این قضیه اثبات شده اس و احتیاج به اثبات برای شما ندارم .

من فقط میخوام ببینم این 500 مگ از دست رفته رو چطوری توجیح میکنین که اگه مشکلی در سرورتون دارید حلش کنید .
من دارم میگم حتی اگه کانکشن من تمام مدت هم فعال بوده بازم من توی سه روز چطوری میتونستم 1 گیگ حجمم رو تموم کنم در حالی که حتی توی ریزکارکرد مخابرات هم 1 گیگ استفاده نکردم (همش 700 مگ) . بماند که من حتی با این کانکشن سایت هم باز نمیکردم ریزکارکرد خودم رو همیشه چک میکردم .
تنها موردی که با منطق جور در میاد اینه که یا همون اول 500 مگ شارژ شده حساب من یا سرور شما دو برابر حجم کم میکنه . و یا اینکه کلا سیستم من و مخابرات مشکل داره و حجم مصرفی رو نصف مقدار واقعی میزنه .

من فقط یک دلیل منطقی میخوام . حالا شما اگه میخوای منکر باگ سیستم یا هر چیز دیگه بشی واسم مهم نیست . چون انکار این قضیه فقط یه چیزی رو مشخص میکنه که اونم اینه که یا شما از باگهای سیستمتون خبر ندارید و یا اینکه ... دیگه یماند .

با توجه به پست این دوستمون هم باید بگم وقتی در مورد حجم مصرفی صحبت میکنیم منظور همون مجموع دانلود و اپلوده . من هم اپلود رو چک میکنم و هم دانلود رو که سرجمع 500 مگ مصرف داشتم .

frozen01
29-01-2015, 01:00
پیام های مشتری ها تو همین تاپیک رو دیدم که از شما خرید کردم دیگه . بعد هم مانیتورینگ واسه کسی مهمه که نگران پولیه که داده که حجمش رو نخورن و بعد هم بخواد حرفش رو اثبات کنه و غرامت بگیره . من واسه خودم این قضیه اثبات شده اس و احتیاج به اثبات برای شما ندارم .

من فقط میخوام ببینم این 500 مگ از دست رفته رو چطوری توجیح میکنین که اگه مشکلی در سرورتون دارید حلش کنید .
من دارم میگم حتی اگه کانکشن من تمام مدت هم فعال بوده بازم من توی سه روز چطوری میتونستم 1 گیگ حجمم رو تموم کنم در حالی که حتی توی ریزکارکرد مخابرات هم 1 گیگ استفاده نکردم (همش 700 مگ) . بماند که من حتی با این کانکشن سایت هم باز نمیکردم ریزکارکرد خودم رو همیشه چک میکردم .
تنها موردی که با منطق جور در میاد اینه که یا همون اول 500 مگ شارژ شده حساب من یا سرور شما دو برابر حجم کم میکنه . و یا اینکه کلا سیستم من و مخابرات مشکل داره و حجم مصرفی رو نصف مقدار واقعی میزنه .

من فقط یک دلیل منطقی میخوام . حالا شما اگه میخوای منکر باگ سیستم یا هر چیز دیگه بشی واسم مهم نیست . چون انکار این قضیه فقط یه چیزی رو مشخص میکنه که اونم اینه که یا شما از باگهای سیستمتون خبر ندارید و یا اینکه ... دیگه یماند .

سیستم ما هیچ مشکلی نداره

شما مشکلتون این هست فکر میکنید مانیتورینگ مخابرات خراسان رضوی درست هست .

چقدر در مورد مانیتورینگ مخابرات اطلاع دارید..

چقدر در مورد اپلود و دانلود اطلاع دارید .

اون تاپیک مخابرات اگه مشکلی درش نبود 1494 صفحه جلو نمیرفت.

جمع بندی.

سیستم ما هیچ مشکلی نداره .

و انتخاب اخر با شماست که از کجا خرید میکنید.

فقط در همه جا همین تست ها رو بکنید.

موفق باشید.

frozen01
29-01-2015, 05:36
سرور مدیریت اکانت ها تعویض شد با تشکر از شما.

Milad4171
31-01-2015, 20:14
سلام

تاپیک به انجمن شبکه اینترنت منتقل شد

لطفا اول از همه مسائل و مشکلات رو تیکت کنید اگر جواب نگرفتید در این تاپیک با مدیریت مکاتبه کنید.
مرسی.

frozen01
01-02-2015, 04:07
سایت راه اندازی مجدد شد با قابلیت های فراوان

خرید

شارژ

ریکاوری اکانت

تمامی سرور ها فعال

در صورت بروز هر گونه مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید.

با تشکر.

frozen01
12-02-2015, 22:27
به نام خدا

تغییراتی در سایت ایجاد و پنل کاربری اضافه گردید.

قابلیت های این پنل

تغییر پسورد

شارژ اکانت

نمایش میزان اعتبار اکانت

موفق باشید

همیشه در کنار شما هستیم

Pingpass.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frozen01
23-02-2015, 15:35
update .........

IvIoI-IsEn
27-02-2015, 09:28
سلام خدمت شما دوست عزیز ، من یه خواهش ازتون داشتم اینکه اگه میشه سرویس کاهش پینگ رو حجمیش نکنید ولی در عو ض دسترسی به کلیه اینترنت رو بردارید یعنی مختص بازیش کنید ، شما گیگی رو 3700 تومان دارید میفروشید در صورتی که اگه دوستان عزیز لطف کنند و برن تو سایت های خارجی مثل lowerping و wtfast و غیره چک کنند اون ها هم مثل سرویس شما رو به همین شکل میدن و پینگ رو پایین میارن و حجمی هم نیستن و فقط و فقط و فقط مختص بازی های خاص خودشون هستند 1 ماهه دو ماهه تا 12 ماهه دارن ولی خداییش کجای دنیا اینقدر به کاربرای اینترنتیش به اندازه ایران ظلم میشه ، من بدبخت یه ارزو به دلم مونده وقتی بازی میکنم انلاین پینگم پایین باشه خداییش پول مفت و زبون بسته رو هی باید بریزی تو جیب این isp ها با پینگ افتضاح تو کشور اصلا اینترنت انلاین تمیشه بازی کرد ، صبح میرم سر کار عصر که میخوام از اینترنت استفاده کنم پینگم رو 450 هست زنگ میزنم اسیا تک میگم ببخشید من پینگم بالاست با همه سایت ها ، سرعت 10 مگ ازتون خریده بودم 2 ساله پینگشرو 450 هست میگه خوب عادی هست کلا پینگ زیر 500 قانونا پینگ خوبیه و شما نمی تونید اعتراضی کنید و باید منتظر بمونید تا پینگتون خودش بهتر بشه و ما نمیتونیم براتون کاری انجام بدیم من تنها راهم سرویس کاهش شماست چون حتا پینگم با تمام کاهش دهنده های پینگ خارجی هم رفته رو 300 به بالا فقط با سرور شما میاد رو 100 تا 150 به خدا من نه میخوام دانلود کنم نه ول گردی رو اینترنت کنم من میخوام انلاین بازی کنم یه بازی خاص چرا باید گیگی 3700 تومان بدم که همش 2 روزه تموم میشه به isp هم باید مجزا پول بدم خداییش هر چی در میارم باید بدم باج تا بتونم یه انلاین کوفتی بازی کنم

frozen01
27-02-2015, 23:52
سلام خدمت شما دوست عزیز ، من یه خواهش ازتون داشتم اینکه اگه میشه سرویس کاهش پینگ رو حجمیش نکنید ولی در عو ض دسترسی به کلیه اینترنت رو بردارید یعنی مختص بازیش کنید ، شما گیگی رو 3700 تومان دارید میفروشید در صورتی که اگه دوستان عزیز لطف کنند و برن تو سایت های خارجی مثل lowerping و wtfast و غیره چک کنند اون ها هم مثل سرویس شما رو به همین شکل میدن و پینگ رو پایین میارن و حجمی هم نیستن و فقط و فقط و فقط مختص بازی های خاص خودشون هستند 1 ماهه دو ماهه تا 12 ماهه دارن ولی خداییش کجای دنیا اینقدر به کاربرای اینترنتیش به اندازه ایران ظلم میشه ، من بدبخت یه ارزو به دلم مونده وقتی بازی میکنم انلاین پینگم پایین باشه خداییش پول مفت و زبون بسته رو هی باید بریزی تو جیب این isp ها با پینگ افتضاح تو کشور اصلا اینترنت انلاین تمیشه بازی کرد ، صبح میرم سر کار عصر که میخوام از اینترنت استفاده کنم پینگم رو 450 هست زنگ میزنم اسیا تک میگم ببخشید من پینگم بالاست با همه سایت ها ، سرعت 10 مگ ازتون خریده بودم 2 ساله پینگشرو 450 هست میگه خوب عادی هست کلا پینگ زیر 500 قانونا پینگ خوبیه و شما نمی تونید اعتراضی کنید و باید منتظر بمونید تا پینگتون خودش بهتر بشه و ما نمیتونیم براتون کاری انجام بدیم من تنها راهم سرویس کاهش شماست چون حتا پینگم با تمام کاهش دهنده های پینگ خارجی هم رفته رو 300 به بالا فقط با سرور شما میاد رو 100 تا 150 به خدا من نه میخوام دانلود کنم نه ول گردی رو اینترنت کنم من میخوام انلاین بازی کنم یه بازی خاص چرا باید گیگی 3700 تومان بدم که همش 2 روزه تموم میشه به isp هم باید مجزا پول بدم خداییش هر چی در میارم باید بدم باج تا بتونم یه انلاین کوفتی بازی کنم

میدونید دوست عزیز این سرویس رو ما با این قیمت که اراییه میدیم از حدود 3000 به بالا که میفروشیم تازه سود داره برای ما

منطقی هست کمتر از این باشه ؟

ولی در کل سودی نداره سودش رو دیتا سنتر میبره نه ما.

به قول شما اینجا ایران هست و کاریش نمیشه کرد

کلا ما از بهترین امکانات موجود داریم استفاده میکنیم که بهترین سرویس رو به شما اراییه بدیم.

میتونیم سرور از شرکت های دیگه بگیریم ولی پینگ زیاد پایین نمیاد.

یه چیزی رو هم بگم.

اون زمانی که من این سرویس رو راه اندازی کردم همه جا قیمت هر گیگ بالای 6 تومان بود و من به شخصه اگه به این قیمت و با این کیفیت جایی گیر میاوردم خودم اولین نفر اکانت میخریدم.

یک نصیحت هم دارم اگه اینترنت برای بازی میخوایید نیاز ندارید اینترنت سرعت بالا بگیرید چون سرعت به پینگ مرتبط نیست.

میتونید یک اینترنت بگیرید که سرعتی حدود 100 کیلوبایت در ثانیه برای دانلود و 50 کیلوبایت برای اپلود داشته باشید.

و از سرویس ما استفاده کنید تا پینگتون هم کاهش پیدا کنه.

در مورد فروش اکانت های ماهانه اگه این کار رو بکنیم خیلی در میاد قیمت تمام شده و اصلا استقبال نمیشه.

IvIoI-IsEn
28-02-2015, 16:38
دیروز اینترنتم رو دوباره برگردوندم به همون شاتل ای اس پی قبلیم خداییش صد شرف داره به آسیا تک با اون پینگ مزخرفش ، خداییش گول دی اس ال باکس 2 ساله ده مگش رو خوردم فکر میکردم چون اسیاتک سرور های بازی مثل کانتر و ورد اف وارکرافت رو برا گیمر ها راه اندازی کرده برا داخل حتما پینگش رو هم برا ما که بازی های خارجی بازی میکنیم پایین میا ره تعجبم بود که چرا اینقدر ارزونه دیدم هر گیگی رو بالای 40 میده هزارو ششصد تومان ولی بعد از 2 هفته فهمیدم پامو از بهشت گذاشتم تو جهنم وقتی از سرور بازیم trace route گرفتم دیدم کلا اسیاتک از بیست نقطه میگذره تا به اروپا برسه با هیچ سرور خارج کشور خوب نبود الا سنگاپور که اصلا پینگ رو پایین نماورد ، وقتی شب raid شروع میشد سرور pingpass بهم میریخت هی دی سی میشدم raid wipe میشد اشکم در اومده بود هی تو تیم اسپیک ازشون معذرت خواهی میکردم میگفتم من تو ایران زندگی میکنم و با اینه بالاترین سرعت دارم ms من تو بازی 450 هست برا همین از lower ping استفاده میکنم طف میگفت wow چقدر زیاد من تو بازی 40 هستم :n06: اون روزی که زنگ زدم پشتیبانی فنیشون (آسیا تک) برا هشتمین بار چنان تو ذوقم زد که اصلا میخواستم مودم دی لینک رو خرد و خمیرش کنم امدم با کاکام اینا صحبت کردم گفتم من دو ساله ده مگ اسیا تک رو خریدم سیسصد و پنجاه و نه هزار تومان میفروشمش بهتون 200 هزارتومان ازم میخریدش گفتن باشه همون شبش هشت مگ شاتل وصل کردم خداییش حداقل پشتیبانی فنیشون گا..... تشریف ندارن اومدن برام گیمینگ رو فعال کردن سری قبلش و بعد بازی انلاینم رو star wars knight of the old republic رو برا چند وقت مانیتورینگ کرد و پینگ رو برام اوردن رو 160 خداییش حال کردم با سرویس کاهش دهنده پینگ هم دیگه میشه دسته گل

frozen01
16-03-2015, 23:06
Offer های ویژه سرویس ها

سال جدید را با شما هستیم.

سال 1394 پیشاپیش مبارک.

Pingpass.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frozen01
26-03-2015, 01:00
افزایش سرور های کاهش پینگ تایم.

کانکشن جدید را دانلود کنید.

با تشکر

frozen01
16-04-2015, 13:53
up .............

eatshitanddie
20-04-2015, 00:25
یک سوال دارم. چطوریه که بعضی ها استفاده می کنن بن میشن؟
چی کار کنم بن نشم تو بازی؟

frozen01
20-04-2015, 17:48
یک سوال دارم. چطوریه که بعضی ها استفاده می کنن بن میشن؟
چی کار کنم بن نشم تو بازی؟

با سلام.

استفاده کردن از سرویس کاهش پینگ تایم ربطی به بن شدن کاربر نداره.

موفق باشید.

حسام عدالت
21-04-2015, 00:05
با سلام.

استفاده کردن از سرویس کاهش پینگ تایم ربطی به بن شدن کاربر نداره.

موفق باشید.

بنظرتون علت بن شدن چی هستش ؟!

frozen01
21-04-2015, 18:35
بنظرتون علت بن شدن چی هستش ؟!

اول باید دید بازی چی هست.

بعد این که کاربر چه کارهایی انجام داده که احتمالا خلاف قوانین اون بازی بوده.

کلا این موارد باید موشکافانه بررسی بشه.

و یا میتونید با ارسال تیکت به ادمین گیم خود دلیل بن شدن خود را جویا شوید.

موفق باشید..

frozen01
16-05-2015, 13:25
up ............

frozen01
02-06-2015, 11:29
up ...............

frozen01
02-06-2015, 20:05
با سلام و عرض ادب

تغییرات و جا به جایی سرور های سایت

امروز از ساعت 21 الی 24

با تشکر pingpass.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

frozen01
12-06-2015, 02:28
up ...........

soroosh_cz
18-07-2015, 14:07
نمیدونم من حس میکنم اینطوریه، یا واقعا اینطوریه ولی به نظرم این سرویس، حجم خوری داره :n24:
همیشه از سرویس های دیگه که استفاده میکردم، خیلی طول میکشید تا سرویس تموم بشه، شاید 3 روز با بازی زیاد(APB بازی میکنم و هر ساعت حدود 50 مگ ترافیک مصرف میشه)! ولی از این سرویس که استفاده کردم دیدم که حداکثر 2 روز دوام آورد، بعد گفتم شاید اشتباه از من بوده و دوباره سرویس تهیه کردم و باز هم سریع تموم شد!
این دفعه خریداری کردم ولی کانکشن ویندوز رو دستی ساختم! تا باش وصل بشم و تست کنم! چیزهای عجیبی دیدم، شاید 1 گیگ ترافیک، حداکثر 800 مگ دووم بیاره! یعنی حدود 4/5 ترافیک خریداری شده! از اونجایی که سرویس، پنل کاربری با جزییات(مثل IBSng) نداره و فقط مقدار حجم باقیمونده رو نشون میده، این شک رو تقویت میکنه که یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست! (برای مثال من یکبار چک کردم که از طرف کامپیوتر من، حدود 40 مگ استفاده شده ولی تو پنل 50مگ کم شد)
خلاصه، من بعد از شارژ 1 گیگابایت ترافیک، ریز کانکشن ها رو ذخیره کردم و سعی کردم همه ی کانکشن ها رو قبل از قطع کردن، ذخیره کنم!(ممکنه این وسط در کل 10 مگ هم اضافه مصرف شده باشه به دلیل قطعی و ... ولی اصلا اونقدر نیست که قابل ملاحظه باشه).

این فایل تصاویر اتصال های من هست با مقدار مصرفشون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته این نکته رو هم ذکر کنم، که باید کانکشنی 10 هم اضافه میشد که به دلیل اتمام ترافیک و قطع شدن ارتباط، موفق به ذخیره نشدم. من صبح دو ساعت بازی کردم قبل از قطع شدن اتصال که فرض میکنیم 100مگ هم اضافه بر تصاویر بالا مصرف شده باشه!
توی تصاویر، مجموع ترافیک مصرف شده به صورت زیر هست:

حالا درخواست هایی دارم:
1) اگر از دوستان اینجا استفاده میکنن از سرویس، اونا هم چک کنن ببینن.
2) اگر نرم افزار دقیق تری برای مانیتورینگ کلی کانکشن میدونید معرفی کنید.
3) اگر امکانش هست امکانت مشاهده ریز مصرف رو فراهم کنید تا به شخصه ببینم چطور 1GB ترافیک مصرف شده.
4) اگر ایراد نرم افزاری یا عمدی هست برطرفش کنید!!!

سرویس شما در حال حاضر بهترین پینگ رو برای من داره وگرنه قبل از سرویس های دیگه استفاده میکردم ولی پینگ اونها حدود 20میلی ثانیه بیشتر هست و قطعی و پکت لاس هم دارن...

frozen01
18-07-2015, 15:06
نمیدونم من حس میکنم اینطوریه، یا واقعا اینطوریه ولی به نظرم این سرویس، حجم خوری داره :n24:
همیشه از سرویس های دیگه که استفاده میکردم، خیلی طول میکشید تا سرویس تموم بشه، شاید 3 روز با بازی زیاد(APB بازی میکنم و هر ساعت حدود 50 مگ ترافیک مصرف میشه)! ولی از این سرویس که استفاده کردم دیدم که حداکثر 2 روز دوام آورد، بعد گفتم شاید اشتباه از من بوده و دوباره سرویس تهیه کردم و باز هم سریع تموم شد!
این دفعه خریداری کردم ولی کانکشن ویندوز رو دستی ساختم! تا باش وصل بشم و تست کنم! چیزهای عجیبی دیدم، شاید 1 گیگ ترافیک، حداکثر 800 مگ دووم بیاره! یعنی حدود 4/5 ترافیک خریداری شده! از اونجایی که سرویس، پنل کاربری با جزییات(مثل IBSng) نداره و فقط مقدار حجم باقیمونده رو نشون میده، این شک رو تقویت میکنه که یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست! (برای مثال من یکبار چک کردم که از طرف کامپیوتر من، حدود 40 مگ استفاده شده ولی تو پنل 50مگ کم شد)
خلاصه، من بعد از شارژ 1 گیگابایت ترافیک، ریز کانکشن ها رو ذخیره کردم و سعی کردم همه ی کانکشن ها رو قبل از قطع کردن، ذخیره کنم!(ممکنه این وسط در کل 10 مگ هم اضافه مصرف شده باشه به دلیل قطعی و ... ولی اصلا اونقدر نیست که قابل ملاحظه باشه).

این فایل تصاویر اتصال های من هست با مقدار مصرفشون:

البته این نکته رو هم ذکر کنم، که باید کانکشنی 10 هم اضافه میشد که به دلیل اتمام ترافیک و قطع شدن ارتباط، موفق به ذخیره نشدم. من صبح دو ساعت بازی کردم قبل از قطع شدن اتصال که فرض میکنیم 100مگ هم اضافه بر تصاویر بالا مصرف شده باشه!
توی تصاویر، مجموع ترافیک مصرف شده به صورت زیر هست:

حالا درخواست هایی دارم:
1) اگر از دوستان اینجا استفاده میکنن از سرویس، اونا هم چک کنن ببینن.
2) اگر نرم افزار دقیق تری برای مانیتورینگ کلی کانکشن میدونید معرفی کنید.
3) اگر امکانش هست امکانت مشاهده ریز مصرف رو فراهم کنید تا به شخصه ببینم چطور 1GB ترافیک مصرف شده.
4) اگر ایراد نرم افزاری یا عمدی هست برطرفش کنید!!!

سرویس شما در حال حاضر بهترین پینگ رو برای من داره وگرنه قبل از سرویس های دیگه استفاده میکردم ولی پینگ اونها حدود 20میلی ثانیه بیشتر هست و قطعی و پکت لاس هم دارن...

با سلام

لطفا نام کاربری خود را ذکر کنید تا بررسی شود .

تغییرات زیر هم در اینده در حال انجام شدن هست.

ساخت کانکشن هوشمند برای ویندوز اندرویید و مک.

soroosh_cz
18-07-2015, 16:45
با سلام

لطفا نام کاربری خود را ذکر کنید تا بررسی شود .

تغییرات زیر هم در اینده در حال انجام شدن هست.

ساخت کانکشن هوشمند برای ویندوز اندرویید و مک.

اضافه شدن ریز مصرف در پنل کاربری .
نام کاربری
sorooshcz
لطفا هر ۳ گیگ رو بررسی کنید.
من فقط با L2TP میتونم وصل بشم، بخاطر محدودیت های مخابرات.

Sent from my ST15i using Tapatalk

frozen01
18-07-2015, 17:12
نام کاربری
sorooshcz
لطفا هر ۳ گیگ رو بررسی کنید.
من فقط با L2TP میتونم وصل بشم، بخاطر محدودیت های مخابرات.

خدمت شما

Report 1

Report 2

موفق باشید.

soroosh_cz
19-07-2015, 01:19
خدمت شما

Report 1

Report 2

موفق باشید.
طبق عکس شما برای هر گیگابایت، مقدار 10K اعتبار داده میشه، حالا بررسی کنیم نتایج رو. چون من 3 گیگ خریدم و مقدار کلی مجموع شده 30K

الان شما دقت کنید به عکس اول ردیف دوم، اون اتصال از طرف من به این جزییات هست:
ترافیک کلی مصرفی: 183.64 ~ 184MB که اگر به نسبت بگیریم شما 10000 واحد برای هر 1GB واریز میکنید، میشه 1840 واحد ولی از من 2271 واحد کم شده!!! :n29: یعنی باز حدود 25% بیشتر از مقدار واقعی مصرف شده! :n26:

نمونه ای دیگر:

ترافیک مصرفی در ردیف 5، میشه عکس شماره 8 من:

توی این عکس، مصرف من به مگابایت: 183.12 ~ 184MB بوده ولی در اکانتینگ از من 2418 واحد کم شده در حالی که باید حدود 1850 واحد کم میشد!

همچنین اگر دقت کنیم، تو دو عکس، یکیشون مقدار دانلود بیشتر و آپلود کمتری داره ولی در کل مجموع دریافت و ارسال نزدیک به همی دارن، در صورتی که توی اکانتینگ اتصال دوم بیشتر از اتصال اول کنتور بیشتر انداخته! یعنی اینکه احتمال زیاد کنتور دانلودتون زیادی میندازه(یا حداقل بیشتر از آپلود کنتور میندازه با فرض اینکه آپلود هم کنتور میندازه)!

بررسی کنید و ایراد رو رفع کنید!! علی القاعده من باید حدود 600مگ اضافه بگیرم بخاطر این باگ!

دقت کنید به تصویر زیر، کانکشنهای خودم رو با کانکشن های اکانتینگ مقایسه کردم:

frozen01
19-07-2015, 07:17
طبق عکس شما برای هر گیگابایت، مقدار 10K اعتبار داده میشه، حالا بررسی کنیم نتایج رو. چون من 3 گیگ خریدم و مقدار کلی مجموع شده 30K

الان شما دقت کنید به عکس اول ردیف دوم، اون اتصال از طرف من به این جزییات هست:

ترافیک کلی مصرفی: 183.64 ~ 184MB که اگر به نسبت بگیریم شما 10000 واحد برای هر 1GB واریز میکنید، میشه 1840 واحد ولی از من 2271 واحد کم شده!!! :n29: یعنی باز حدود 25% بیشتر از مقدار واقعی مصرف شده! :n26:

نمونه ای دیگر:

ترافیک مصرفی در ردیف 5، میشه عکس شماره 8 من:

توی این عکس، مصرف من به مگابایت: 183.12 ~ 184MB بوده ولی در اکانتینگ از من 2418 واحد کم شده در حالی که باید حدود 1850 واحد کم میشد!

همچنین اگر دقت کنیم، تو دو عکس، یکیشون مقدار دانلود بیشتر و آپلود کمتری داره ولی در کل مجموع دریافت و ارسال نزدیک به همی دارن، در صورتی که توی اکانتینگ اتصال دوم بیشتر از اتصال اول کنتور بیشتر انداخته! یعنی اینکه احتمال زیاد کنتور دانلودتون زیادی میندازه(یا حداقل بیشتر از آپلود کنتور میندازه با فرض اینکه آپلود هم کنتور میندازه)!

بررسی کنید و ایراد رو رفع کنید!! علی القاعده من باید حدود 600مگ اضافه بگیرم بخاطر این باگ!

دقت کنید به تصویر زیر، کانکشنهای خودم رو با کانکشن های اکانتینگ مقایسه کردم:

با سلام یوزر شما بررسی گردید.

مشکل مرتفع گردید.

حجم مورد نظر به پنل کاربری شما اضافه گردید .

موفق باشید .

soroosh_cz
20-07-2015, 21:53
با سلام یوزر شما بررسی گردید.

مشکل مرتفع گردید.

حجم مورد نظر به پنل کاربری شما اضافه گردید .

موفق باشید .

تشکر میشود

pinkdreammss
17-08-2015, 18:10
سلام. من با اکانت تست شما که امتحان کردم پینگ زیر 135 نمیاد.

frozen01
21-08-2015, 15:28
سلام. من با اکانت تست شما که امتحان کردم پینگ زیر 135 نمیاد.

با سلام

در مورد پینگ در توضیحات در سایت رو اگه خونده باشید چند متغییر در پایین امدن پینگ وجود داره.

1. پینگ شما تا خود سرور ما

2. پینگ داخل سرور تا سرور گیم شما

3. در جریان باشید در سرور های ما متغییر پینگ تا سرور ها گیم معتبر در اروپا حدود 90 تا 100 است .

موفق باشید .

pinkdreammss
24-08-2015, 18:10
با سلام

در مورد پینگ در توضیحات در سایت رو اگه خونده باشید چند متغییر در پایین امدن پینگ وجود داره.

1. پینگ شما تا خود سرور ما

2. پینگ داخل سرور تا سرور گیم شما

3. در جریان باشید در سرور های ما متغییر پینگ تا سرور ها گیم معتبر در اروپا حدود 90 تا 100 است .

موفق باشید .
من با اکانت تست شما وقتی پینگ میگیرم 150 میده ولی داخل بازی CS:GO یا Red Orchestra یا Insurgency هیچ تغییری نمیکنه، علت چیه؟

frozen01
25-08-2015, 19:14
من با اکانت تست شما وقتی پینگ میگیرم 150 میده ولی داخل بازی CS:GO یا Red Orchestra یا Insurgency هیچ تغییری نمیکنه، علت چیه؟

با سلام .

اول مطمیین بشید که سروری که دارید پینگ میگیرید و به شما پینگ 150 میده همان سروری هست که در بازی بهش وصل میشید .

pinkdreammss
26-08-2015, 08:47
با سلام .

اول مطمیین بشید که سروری که دارید پینگ میگیرید و به شما پینگ 150 میده همان سروری هست که در بازی بهش وصل میشید .
تو بازی هایی مثل CS:GO یا Insurgency نمیشه سرور انتخاب کرد و به صورت رندم به یه سرور متصل میشه. در ضمن سرورهاتون مشخص نیست که هرکدوم برای کدوم کشور هستن.

frozen01
28-08-2015, 18:32
تو بازی هایی مثل CS:GO یا Insurgency نمیشه سرور انتخاب کرد و به صورت رندم به یه سرور متصل میشه. در ضمن سرورهاتون مشخص نیست که هرکدوم برای کدوم کشور هستن.

تمامی سرور های ما در ایران هستند .

شما احتمالا به سروری به غیر از اروپا وصل میشید به همین دلیل پینگتون بالا هست .

frozen01
13-09-2015, 22:18
با سلام

تغییراتی در سرور ها صورت گرفت و سرور ها از دیتا سنتر دیگر اضافه شد .

frozen01
12-10-2015, 22:08
افزایش سرور های کاهش پینگ .

frozen01
18-11-2015, 23:03
کانکشن هوشمند سایت ورژن 1 به زودی ....

frozen01
24-11-2015, 18:03
با سلام.

با عرض پوزش از مشکلات 2 روز اخیر

سرور اکانتینگ با موفقیت جا به جا شد

تمامی مشکلات مرتفع گردید

تمامی سرور ها فعال

frozen01
03-12-2015, 11:57
با سلام

با عضویت در کانال تلگرام Pingpass از مزایای زیر بهره مند شوید

دریافت کد های تخفیف روزانه

دریافت اخرین اخبار سایت و تغییرات در سرور ها

با تشکر

frozen01
11-12-2015, 15:16
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی.

ادرس های سرور ها عوض شده است.

برای دریافت ادرس های جدید وارد پنل کاربری خود در سایت شوید.

با تشکر مدیریت

frozen01
24-12-2015, 16:25
با سلام وعرض ادب خدمت کاربران

کانکشن هوشمند سایت با امکانات فراوان برای استفاده اماده است .

هم اکنون میتوانید اخرین ورژن را از سایت دانلود نمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

QSEVEN
20-01-2016, 19:21
سروری که بازی fifa 16 میشه روش چی هستش و شما برای بازی فیفا 16 وضعی سرورهاتون چطوری اهستش اورجین هستش

frozen01
20-01-2016, 21:27
سروری که بازی fifa 16 میشه روش چی هستش و شما برای بازی فیفا 16 وضعی سرورهاتون چطوری اهستش اورجین هستش

با سلام .

برای اجرای بازی ها از همه ی سرور ها میتوانید استفاده کنید .

QSEVEN
21-01-2016, 17:46
با سلام .

برای اجرای بازی ها از همه ی سرور ها میتوانید استفاده کنید .

من امروز دیدم از شما اکانت داشتم تست کردم اصلا نمیشه بازی کرد نه که بگم پینگ پایین باشه اینگار پوتهاش بسته است برای فیفا هیشکی رو توی سیسن پیدا نمیکنه قبلا از یک شرکت دیگه داشتم عالی باز میکرد ولی اونم مدتی هستش خراب شده همش قطع میشه برای همین دوباره دارم دنبال کاهش پینگ میگردم

frozen01
25-01-2016, 08:02
من امروز دیدم از شما اکانت داشتم تست کردم اصلا نمیشه بازی کرد نه که بگم پینگ پایین باشه اینگار پوتهاش بسته است برای فیفا هیشکی رو توی سیسن پیدا نمیکنه قبلا از یک شرکت دیگه داشتم عالی باز میکرد ولی اونم مدتی هستش خراب شده همش قطع میشه برای همین دوباره دارم دنبال کاهش پینگ میگردم

با سلام این مورد از سمت دیتا سنتر است و سراسری .

ولی ما نیز برای این مورد راه حل های جدیدی داریم که طی چند روز اینده اعمل میشود .

- - - Updated - - -

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی.

نرم افزار سرویس کاهش پینگ به ورژن 0.1.5 اپدیت شد

برای دانلود اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر مدیریت

Pingpass.ir

amirdiba
31-01-2016, 16:26
من پینگم 200 با کانکشن شما 220 یعنی چه؟

frozen01
04-02-2016, 11:30
من پینگم 200 با کانکشن شما 220 یعنی چه؟

با سلام .

منظورتون رو دقیق نفهمیدم میشه واضح تر توضیح بدید .

با تشکر .

frozen01
06-03-2016, 03:34
با سلام و عرض ادب

تغییر تعرفه های سرویس کاهش پینگ برای پیشواز سال جدید

جوایز ویژه برای خرید و شارژ اکانت ها

frozen01
12-04-2016, 22:26
با سلام

تعرفه های جدید سرویس ها اضافه گردید.

با تشکر مدیریت

frozen01
24-04-2016, 16:43
با سلام

کاهش تعرفه سرویس های کاهش پینگ و افزایش سرعت اینترنت
اضافه شدن سرویس جدید با حجم 20 گیگابایت

frozen01
19-05-2016, 16:09
با سلام و عرض ادب

تغییرات جدید در سایت

مشکل خرید از سایت مرتفع گردید

مشکل اتصال به سرور ها مرتفع گردید

کاربران سرویس افزایش سرعت اینترنت مجددا قادر به استفاده از نرم افزار کانکشن اختصاصی سایت خواهند بود

با تشکر مدیریت

itgohar
28-05-2016, 01:21
با سلام من می خوتستم بدونم کسی از دوستان از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خرید کرده تجهیزات وایرلس و شبکه می فروشه ؟

frozen01
05-06-2016, 19:01
با سلام و عرض ادب

سرور های جدید اضافه شدند
کاربرانی که از کانکشن اصلی سایت استفاده مینمایند نرم افزار را بسته و مجددا اجرا نمایند
کاربرانی که از کانکشن PBK استفاده مینمایند کانکشن جدید را دانلود و یا از طریق پنل کاربری اقدام به دریافت و جایگزینی ادرس سرور ها کنند
تخفیفات ویژه نیز به مناسبت مسابقات دوتا 2 در سایت موجود میباشد
برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر مدیریت

frozen01
23-08-2016, 10:36
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی

سرویس جدید VIP برای کاربران در سایت قرار داده شد
کد تخفیف مخصوص کاربران p30world نیز به شرح زیر میباشد

کد تخفیف : p30world

این کد تخفیف ویژه مخصوص سرویس VIP میباشد و تخفیف تا 3 شهریور قابل استفاده میباشد

بهترین کیفیت را از ما بخواهید

tmy
01-10-2016, 14:33
سلام دوستان.
کسانی میخواهند با لینوکس و Cpanel و هاستینگ به طور کامل آشنا شوند، ما این آموزشات را رایگان برای شما در سایت polserver هست ممنون میشم اگر بازید کنید و مشکلاتتون رو حل کنید برای ورود به سایت polserver را سرچ کنید

frozen01
20-01-2017, 21:07
با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی

افزایش سرور ها و تغییرات در سرور های کاهش پینگ

برای دیدن اخرین اخبار و خرید سرویس به سایت مراجعه فرمایید

با تشکر

frozen01
18-02-2017, 16:43
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اضافه شدن سرویس کاهش پینگ *** VIP *** به لیست سرویس های سایت

پایین ترین پینگ در بازی خود را با سرویس های ما تجربه کنید

برای اطلاعات بیشتر به پیج زیر مراجعه فرمایید

با تشکر

frozen01
17-03-2017, 16:08
[CENTER][SIZE=3]با سلام و عرض ادب خدمت کاربران گرامی

frozen01
05-01-2019, 18:39

با سلام خدمت کاربران گرامی

اخرین تغییرات سایت به شرح زیر میباشد

1 . اضافه شدن سرور MI برای دست یابی به پینگ پایین تر بر روی ایپی های متفاوت

2 . اضافه شدن سرویس کاهش پینگ نامحدود به لیست سرویس ها

3. تا 70 درصد کاهش تعرفه های سایت