PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : ساخت برنامه اي براي درخواست User و Password

blacksword
06-09-2006, 17:44
سلام به تمام دوستان خوب ديگه بالاخره بعد از يه عمر گور به گوري دوباره پيدامون شد شايد اين بدترين خبري بود كه تا حالا شنيدين ولي كاريش نميشه كرد :biggrin: بدون روده درازي بريم سر آموزش:
ما اينجا ميخوايم صفحه اي بسازيم كه در ابتداي ورود به سايت مخصوصا صفحه هاي خصوصي مثل صفحه هايي كه عكس هاي شخصيتون رو گذاشتين و دوست دارين هر كسي نبينه و فقط اشخاص خاصي اجازه ديدنشون رو داشته باشن براي ساخت اين صفحه يه سند جديد در فلش ايجاد ميكنيم در روي Stage با استفاده از ابزار Text دو Input Text ايجاد ميكنيد (ابتدا يه Text معمولي ايجاد كنيد و در پانل Properties قسمت Static Text رو به Input Text تغيير بديد) و به ترتيب زير همديگه ميچينيدشون اولي رو انتخاب و در قسمت Properties در قسمت Var نام a رو و مشابه اين كار رو براي دومي انجام بديد و در همون قسمت نام b رو بنويسيد حالا از منوي Windows گزينه Library رو كليك تا پنجره مربوط به اون باز شه از منوي Insert گزينه New Symbole رو انتخاب و در منوي باز شده قسمت Behavior گزينه Button را انتخاب كنيد و Ok را بزنيد تا وارد قسمت ويرايش سمبل بشين يك كليد ايجاد كنيد و اون رو به داخل صفحه Stage بكشونيد حالا با استفاده از ابزار Text يه Dynamic Text ايجاد كنيد و از پانل Properties و در قسمت Var نام c را وارد كنيد روي دكمه اي كه ساختيد كليك كنيد و كد هاي زير را داخلش بنويسيد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به خط دوم كد توجه كنيد بعد از if كلمه a==arya قرار گرفته و كلمهb==9021 در واقع a,b همون Input Text هايي هستن كه ما ساختيمشون و زماني كه اين دو دقيقا برابر arya,9021 قرار بگيرن عبارت شرط درست تشخيص داده ميشه و در Dynamic Text عبارت Welcome Arya نوشته ميشه شمه ميتونين مقدار a,b رو برابر هر چيزي كه ميخواين قرار بديد و در نهايت با كمي خلاقيت ميتونين برنامه رو توسعه بدين و در اونو در ابتداي يه صفحه قرار بديد و با استفاده از فرمان gotoAndPlay(); در صورتي كه شرط درست باشه به سكانس ديگه اي انتقال بديد يا به يه صفحه ديگه سوالي باشه در خدمتم موفق باشيد.

Shahin King
06-09-2006, 20:26
سلام

به به خیلی جالبه ، به درد من که می خوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دستت درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ

blacksword
07-09-2006, 00:52
خواهش میکنم شاهین جان امیدوارم مورد قبول دوستان دیگه هم قرار گرفته باشه

Elfin-D
07-09-2006, 09:16
سلام
مرسي دوست عزيز
بسيار عالي بود

Sir.AShkaN
07-09-2006, 09:37
مرسي از اموزش خوبتون ;)

siadate
08-09-2006, 06:40
دوباره مر سی blacksword !!

Aminneo
09-09-2006, 00:18
عالي بود يك سورس بگذار چون آموزشت گيج شدم!

mahsoft
09-09-2006, 01:08
مرسی جالب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

armin_goooodboy
09-09-2006, 01:51
ممنون
خیلی عالیه

blacksword
09-09-2006, 11:11
اينم سورس Download User,Pass ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درضمن آموزشامو از هيچ سايتي كپي نميكنم چون دوست دارم سايت هاي ديگه بيان P30World و اين آموزشارو جاي ديگه اي پيدا نكنن و اونا باشن كه از ما كپي ميكنن نه ما از اونا موفق و پيروز باشيد

Aminneo
09-09-2006, 22:57
دستت درد نكنه ممنون!