PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث بازيهاي پلي استيشن 1

A-H Entertainment
06-09-2006, 17:32
سلام.
من اين تاپيك رو زدم تا هر كسي كه مشكلي در مورد بازيهاي پلي استيشن 1 داشت در اينجا مطرح كنه من خودم خيلي از بازيها رو تا آخرش رفتم اگه كسي خواست كمكش كنم.بالاخص در بازي Digimon 1 كه خيلي بازي خوب و ماجرايي است.
در ضمن اگه كسي لينك دانلود بازي را براي پلي استيشن 1 خواست مي تونه اينجا مطرح كنه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Viking
18-09-2006, 00:32
سلام.
من اين تاپيك رو زدم تا هر كسي كه مشكلي در مورد بازيهاي پلي استيشن 1 داشت در اينجا مطرح كنه من خودم خيلي از بازيها رو تا آخرش رفتم اگه كسي خواست كمكش كنم.بالاخص در بازي Digimon 1 كه خيلي بازي خوب و ماجرايي است.

بابا جمع ش کنید این حرف ها رو الان دیگه بحث بحث پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 و سوپر نینتندو هستش
دیگه باید پلی استیشن 1 رو خارج از رده حساب کنیم .

Viking
18-09-2006, 00:34
درسته که زمانی پلی استیشن 1 شاهکاری در مقابل سگا و آتاری به حساب میومد ولی دوست عزیز
باید واقع گرا باشیم و دیگه کنسول پلی استیشن 1 رو از رده خارج بدونیم .

Master
18-09-2006, 04:59
درسته که زمانی پلی استیشن 1 شاهکاری در مقابل سگا و آتاری به حساب میومد ولی دوست عزیز
باید واقع گرا باشیم و دیگه کنسول پلی استیشن 1 رو از رده خارج بدونیم .
موجت عزیزم بغدا د و گرفت ... نه عزیز یه سر به فورم های گیم بزن دوزاری کجت می افته ... نه تنها ایران خیلی از کشورهای دیگه هم همین الانش دارن مثل خور بازی میکنند ...نمونشم درخواست بازی های پلی استیشن بود که ئقتی دیدم درخواست ه از خارج زیادشده یه توضیح انگلیشم گذاشتم ...
به هر حال هر وقت پول ایکس باکس 360 و داشتی بای هاشو به وفور گیر اووردی اونوقت بیا بگو پلی استیشن پر ..

A-H Entertainment
18-09-2006, 09:55
مستر راست مي گه در ضمن عزيز كسي مجبورت نكرده اينجا باشي.

MARTIN
19-09-2006, 01:15
دوستان کسی digimon world 3 رو تموم کردهمن رو اون غول چهارمی که سوار اسب گیر کردم خودم و کشتم الان level 56 هستم ولی یارو با شمشیرش می زنه بعد ما فرار می کنیم.

Viking
19-09-2006, 01:56
همین شماهایین که سطح انجمن رو پایین می یارین دیگه !
درسته خود من خیلی ناراحتم از اینکه چرا باید هنوز تاپیک پلی استیشن 1 به بقیه تاپیک های کنسول های نسل جدید برتری داشته باشه .
خوب Master عزیز شما جایگاه پلی 2 رو فراموش کردی ؟ بابا میون این پلی استیشن 1 و پلی 3 و ایکس باکس 360 ، پلی استیشن 2 هم وجود داره .
دوست عزیز

Viking
19-09-2006, 01:59
البته اینو هم بگم خودم زمانی یکی از طرفدارهای پروپا قرص پلی استیشن 1 بودم.
اینجور بگم زمانی که وارد ایران شد و در نقطه اوج قرار داشت خریدم ؛
یادش بخیر اون موقع کلاس اول ابتدایی بودم

A-H Entertainment
20-09-2006, 09:37
سلام مارتين جان شرمنده خودم دي جي مون 3 رو نرفتم ولي برات دنبالش مي گردم .
از اينجا مي توني چند تا سيو بگيري.
Digimon World 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Viking
20-09-2006, 18:34
سیو های بازی های پلی استیشن 1 !!!!!!!!!!!!!
مگه پلی استیشن 1 به کامپیور وصل کرد ؟

Mehrshad-msv
20-09-2006, 21:20
سیو های بازی های پلی استیشن 1 !!!!!!!!!!!!!
مگه پلی استیشن 1 به کامپیور وصل کرد ؟

بله....بااستفاده ازشبيه سازهايي كه داش مهدي يه قدم اونورترمعرفي كردن...ولي پي اس به كامپيوتروصل نمي شه بلكه اين شبيه سازاكامپيوترشماروتبديل به پي اس مي كنن! :happy:
------------------------------------------------------------------------------------------------

آقامنم تواويل 3 اونجايي كه الماس قرمزروبايدپيداكنم گيركرديم...يادم رفته چجوري بود...كسي نيست به فريادم برسه؟ به قول اونوريا help me help :biggrin:

Viking
21-09-2006, 01:47
بله....بااستفاده ازشبيه سازهايي كه داش مهدي يه قدم اونورترمعرفي كردن...ولي پي اس به كامپيوتروصل نمي شه بلكه اين شبيه سازاكامپيوترشماروتبديل به پي اس مي كنن! :happy:
------------------------------------------------------------------------------------------------

آقامنم تواويل 3 اونجايي كه الماس قرمزروبايدپيداكنم گيركرديم...يادم رفته چجوري بود...كسي نيست به فريادم برسه؟ به قول اونوريا help me help :biggrin:

بابا اینو میدونستم که من تعجب کردم گفتم حتما ً پورتی برای وصل کردن پی اس 1 به کامپیوتر
درست کردن .
ولی بازم ممنونم ;)

MARTIN
22-09-2006, 01:45
سلام مارتين جان شرمنده خودم دي جي مون 3 رو نرفتم ولي برات دنبالش مي گردم .
از اينجا مي توني چند تا سيو بگيري.
Digimon World 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اقا متشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A-H Entertainment
25-09-2006, 09:52
خب الماس مي تونه در زير زمين رستوران روي جنازه فرد مرده باشه يا در اتاقي كه بايد صندلي رو هل بدي تا كليد بالا را بزني و در باز مي شه مي ري طبقه بالا داخل اتاق بعد روي ميز رو مي گردي. :cool:

Naseriano
04-06-2008, 17:26

با چه برنامه ای میشه سیوهایی که برای بازی دیجیمون گذاشتین باز کرد و در پی سی استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:10:خیلی ممنون.

A-H Entertainment
05-06-2008, 16:53

با چه برنامه ای میشه سیوهایی که برای بازی دیجیمون گذاشتین باز کرد و در پی سی استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:10:خیلی ممنون.

به وسیله نرم افزار EPXE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( از دو سال پیش تا حالا این تاپیک بالا نیومده بود ...)

p3yman_xl
05-06-2008, 19:45
سلام.
ممنون از تاپیک.
موفق باشی :)

baghera
30-04-2009, 18:32
سلام
كسي ميتونه به من كمك كنه.توي بازي digimon world 3قسمت عبور از mobius desert موندم.
متشكرم.

khaksarrr
01-05-2009, 04:02
با سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه و بگه چطور میشه بازی crash4 رو چطور میشه با epexe fhc راهاندازی کرد هر کاری میکنم اجراش نمیکنه

ehsan_1987
19-05-2009, 19:01
من با کامپیوتر و برنامه CVGS بازی تیکن 3 را بازی میکنم.فایل مربوط به سیو بازی که کله گیر ها رو ازاد می کند را می خواستم.اصلا کله گیر ها چه جوری فعال می شود؟؟

mojtaba770
10-07-2009, 14:07
با سلام
اگه كسي رمز هاي بازي درياور 2 رو داره به من بده؟