PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع بی دلیل اینترنت مخابرات

parsrayaneh
19-11-2014, 22:52
سلام دوستان
اگه جای خوبی تاپیک نزدم شرمنده
من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم سرعت 512 چند وقتیه مشکل قطع و وصل مکرر رنج می برم، زنگ زدم ولی گفتن مشکلی وجود ندارد.
من زیاد از مودم سر در نمیارم ولی قسمت snr عکس تهیه کردم ببینید مشکل از نویز و یا چیز دیگه.اسم مودم هم تندا هست اگه اطلاعات دیگر نیاز هست بفرمایید.
منتظر راهنمایی دوستان هستم.

worldm
20-11-2014, 19:27
شماسه تا اشتباه کردید اولیش اینه که بله جای اشتباه پست زدید بعدیشم اینه که ازمخابرات سرویس گرفتید منم قبلا داشتم که درنهایت با شکایت وکلی دردسربه شاتل کوچ کردم مثل شما هردقیقه قطع ووصلی داشت خونه هم مشکلی نداشتم به اونا زنگ بزنی همینو میگن اصولا اینا هیچی روقبول نمیکنن
اشتباه سومتون اینه که از مارک تندا مودم گرفتیتد ما توامغازه مون بیشترین برگششتی وخرابی رواز همین مودم داریم
به هرحال سرویسدهنده رو عوض کنید ان شالله حل میشه الکی هم وقتتونو نلف نکنید کسی جوابگونیست مشکل از داخل مخابرات و تجهیزاتشون هس

k1ozil
20-11-2014, 19:50
سلام دوستان
اگه جای خوبی تاپیک نزدم شرمنده
من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم سرعت 512 چند وقتیه مشکل قطع و وصل مکرر رنج می برم، زنگ زدم ولی گفتن مشکلی وجود ندارد.
من زیاد از مودم سر در نمیارم ولی قسمت snr عکس تهیه کردم ببینید مشکل از نویز و یا چیز دیگه.اسم مودم هم تندا هست اگه اطلاعات دیگر نیاز هست بفرمایید.
منتظر راهنمایی دوستان هستم.
از مخابرات کجا؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن بله او اسکرین شات رو هم بزارین تا ببینیم

parsrayaneh
20-11-2014, 20:36
ببخشید یادم رفت
مخابرات مازندران قایم شهر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsrayaneh
20-11-2014, 20:38
شماسه تا اشتباه کردید اولیش اینه که بله جای اشتباه پست زدید بعدیشم اینه که ازمخابرات سرویس گرفتید منم قبلا داشتم که درنهایت با شکایت وکلی دردسربه شاتل کوچ کردم مثل شما هردقیقه قطع ووصلی داشت خونه هم مشکلی نداشتم به اونا زنگ بزنی همینو میگن اصولا اینا هیچی روقبول نمیکنن
اشتباه سومتون اینه که از مارک تندا مودم گرفتیتد ما توامغازه مون بیشترین برگششتی وخرابی رواز همین مودم داریم
به هرحال سرویسدهنده رو عوض کنید ان شالله حل میشه الکی هم وقتتونو نلف نکنید کسی جوابگونیست مشکل از داخل مخابرات و تجهیزاتشون هس
من خیلی وقته دارم و این مشکل جدیدا برای من اتفاق افتاده و تا به حال راضی بودم
در مورد مودم بله حق با شماست چون زیاد هنگ میکنه

ممنون میشم بفرمایید چه کارهایی باید انجام بدم
و یه نکته دیگه اینکه در جایی که ما هستیم فقط یه سرویس دهنده میده، اونم مخابراته

k1ozil
20-11-2014, 20:47
ببخشید یادم رفت
مخابرات مازندران قایم شهر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مودم و خطت مشکلی ندارن سرعتتون دانلودتون چنده؟؟؟ ودقیق مشکلتون رو توضیح بدین

parsrayaneh
20-11-2014, 20:50
سرعت دانلودم 120-150 هستش
مشکلم قطعی چند دقیقه ای دارم
یعنی مثلا 2 ساعت اینترنت دارم بعد 3 دقیقه قطع میشه باز دوباره وصل میشه بعضی وقتا میزان قطعی بیشتره
قبلا چنین مشکلی نداشتم ولی یه 3 ماهی میشه این مشکل پیش اومده
امکان داره از مودم باشه ؟

k1ozil
20-11-2014, 20:53
یا مشکل از مودمه یا مخابرات اول مودم رو فیزیکی ریست و بعد کانفیگ کن اگه حل نشد زنگ بزن پبشتیبانی بگو خطتو برات ریست کنن وگرنه دیگه کاری از دستت برنمیاد

bijandarbari
20-11-2014, 20:57
سرعت دانلودم 120-150 هستش
مشکلم قطعی چند دقیقه ای دارم
یعنی مثلا 2 ساعت اینترنت دارم بعد 3 دقیقه قطع میشه باز دوباره وصل میشه بعضی وقتا میزان قطعی بیشتره
قبلا چنین مشکلی نداشتم ولی یه 3 ماهی میشه این مشکل پیش اومده
امکان داره از مودم باشه ؟

سلام

زنگ بزن بگو سرعت خط رو پایین بیارن.( ترجیحا سرعت اپلود رو پایین بیارین یا اینکه هر دو رو پایین بیارن )
چون snr شما تو اپلود پایین هستش و همین باعث قطعی میشه.SNR زیر 9 دسی بل باعث قطعی میشه.
تغییری تو سرعتتون حس نمی کنید ولی Snr خط تون بهتر میشه.

parsrayaneh
20-11-2014, 20:57
یا مشکل از مودمه یا مخابرات اول مودم رو فیزیکی ریست و بعد کانفیگ کن اگه حل نشد زنگ بزن پبشتیبانی بگو خطتو برات ریست کنن وگرنه دیگه کاری از دستت برنمیاد

مودم و ریست کردم دوباره هم کانفیگ کردم، در واقع همه پیشفرض فقط یوزر پسورد وارد میکنیم البته گفتن تنظیمات خاصی نمیخواد . زنگ زدم ریست کردن ولی مشکلم حل نشد

میشه بفرمایید خطم نویز داره و اینکه بگید از خیلی خوب ، خوب،متوسط، بد کدومش هست و با چه علایمی مشخص میشه

k1ozil
20-11-2014, 21:00
مودم و ریست کردم دوباره هم کانفیگ کردم، در واقع همه پیشفرض فقط یوزر پسورد وارد میکنیم البته گفتن تنظیمات خاصی نمیخواد . زنگ زدم ریست کردن ولی مشکلم حل نشد

میشه بفرمایید خطم نویز داره و اینکه بگید از خیلی خوب ، خوب،متوسط، بد کدومش هست و با چه علایمی مشخص میشه
نویز دانلودتون عالی و اپلود داغون مود مودم رو عوض کنید ببینین snr اپلود بالا نمیره

parsrayaneh
20-11-2014, 21:01
سلام

زنگ بزن بگو سرعت خط رو پایین بیارن.( ترجیحا سرعت اپلود رو پایین بیارین یا اینکه هر دو رو پایین بیارن )
چون snr شما تو اپلود پایین هستش و همین باعث قطعی میشه.SNR زیر 9 دسی بل باعث قطعی میشه.
تغییری تو سرعتتون حس نمی کنید ولی Snr خط تون بهتر میشه.

العان snr زیر 9 هست ؟

k1ozil
20-11-2014, 21:07
العان snr زیر 9 هست ؟
yes.......

parsrayaneh
20-11-2014, 21:11
مود مودم و چجوری عوض کنم؟
میشه بیشتر توضیح بدین

parsrayaneh
20-11-2014, 22:47
کسی جواب نمیده؟

farshad0123
20-11-2014, 22:52
خطت هیچ مشکلی نداره استریم ها هم نیازی نیست تغییر داده بشن از بابت خط تلفن و snr خیالت راحت

parsrayaneh
20-11-2014, 23:06
پس مشکل کار کجاست،چرا اینترنتم قطع و وصل میشه درصورتی که هیچکس چنین مشکلی نداره تو منطقه ای هستم،حتی همسایمون

g122
25-11-2014, 23:38
مشکل از کابل هستش من هم همین مشکل رو داشتم احتمالا اتصال داره یا به فلز متصل هستش یا نزدیک کابل برق است یا اگه باران اومده باشه اگه سیم لخت باشه اون قسمت لخت رنگش سبز میشه که نویز می اندازه

g122
27-11-2014, 08:03
کابل رو چک کن به فلز بسته نشده باشه یا اگه قسمتی از کابل لخت باشه تو هوای مرطوب به رنگ سبز در میاد که باعث نوبز میشه درضمن کابلت نباید نزدیک سیم برق باشه (اگه کابلت مسی باشه عوضش کن واز کابل 4 رشته ای استفاده کن).خطت رو با یه مودم دیگه تست کن اگه همه اینها رو انجام دادی ومشکلت حل نشد مطمئن باش مشکل از مخابراته .یه عکس از استاتوس مودم بگیر و ببر مخابرات