PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ماشين ظرفشويي

ويدا.م
18-11-2014, 11:48
سلام - من ظرفشويي LGهشت نفره دارم . در مورد برنامه هاي كاربرديش راهنمايي ميخوام . منظورم توضيحات دفترچه اش نيست توضيحات كاربردي لازم دارم . تا حالا از برنامه DUAL SPRAY استفاده مي كردم كه دو ساعت و ربع با آب خيلي داغ ظرفها را مي شوره ولي متوجه شدم رنگ ظروف چيني را از بين مي بره . در مورد ساير برنامه ها كسي پيشنهادي داره ؟؟؟ ضمنا به نظر من برنامه نصف ظ رفيت هم كاربرد نداره چون زمانش تغيير نداره و كمتر نميشه و ضمنا هر دو بازوي آبپاش هم كارميكنند پس عملا تغييري ايجاد نمي شه آيا همين ظوره ؟؟؟ ممنون از راهنمايي هاتون .

کاربر شماره ی یک
18-11-2014, 12:26
سلام - من ظرفشويي LGهشت نفره دارم . در مورد برنامه هاي كاربرديش راهنمايي ميخوام . منظورم توضيحات دفترچه اش نيست توضيحات كاربردي لازم دارم . تا حالا از برنامه DUAL SPRAY استفاده مي كردم كه دو ساعت و ربع با آب خيلي داغ ظرفها را مي شوره ولي متوجه شدم رنگ ظروف چيني را از بين مي بره . در مورد ساير برنامه ها كسي پيشنهادي داره ؟؟؟ ضمنا به نظر من برنامه نصف ظ رفيت هم كاربرد نداره چون زمانش تغيير نداره و كمتر نميشه و ضمنا هر دو بازوي آبپاش هم كارميكنند پس عملا تغييري ايجاد نمي شه آيا همين ظوره ؟؟؟ ممنون از راهنمايي هاتون .

اطلاعات خاصی در این مورد ندارم ولی یه نکته میتونم بگم که میتونیدبه بخش مشتریان ال جی ایمیل بزنید و با انتخاب مدل درخواست راهنمایی کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-11-2014, 09:37
سلام
من ظرفشويي LGهشت نفره دارم .
در مورد برنامه هاي كاربرديش راهنمايي ميخوام . منظورم توضيحات دفترچه اش نيست توضيحات كاربردي لازم دارم .
تا حالا از برنامه DUAL SPRAY استفاده مي كردم كه دو ساعت و ربع با آب خيلي داغ ظرفها را مي شوره ولي متوجه شدم رنگ ظروف چيني را از بين مي بره .
در مورد ساير برنامه ها كسي پيشنهادي داره ؟؟؟
ضمنا به نظر من برنامه نصف ظرفيت هم كاربرد نداره چون زمانش تغيير نداره و كمتر نميشه و ضمنا هر دو بازوي آبپاش هم كارميكنند پس عملا تغييري ايجاد نمي شه آيا همين طوره ؟؟؟
ممنون از راهنمايي هاتون .سلام
در کاتالوگ یک ظرفشوئی بوش خوندم که:
باید به مرور زمان ظرفها رو یا ظرفهای مخصوص شستشو در ماشین ظرفشوئی عوض کنین چون ظرفهای معمولی و نقشهای رویِ اون در ماشین ظرفشوئی صدمه میبینه حتی انواع گرانقیمت

arazboy
21-11-2014, 21:09
یه عکس بگیر و واضح بذار تا راهمایی کامل کنیم

mohammadsony
25-11-2014, 14:05
مطمن هستيد ظرف شويي 8 نفره با برند ال جي و ضمانت گلديران داريد؟؟؟؟؟؟