PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سئوال مهم از جناب سياوش ؟!

ritana
06-09-2006, 15:26
با عرض تشكر از مقاله بسيار جالب شما راجع به حك گوشيهاي سوني اريكسون !

اما من دو مشگل در اين رابطه دارم :

1- موقع وصل كردن گوشي به كابل بعداز پرشدن يك پيغام خطا مي دهد كه پورت دي سي يو 60 وصل نميباشد در حاليكه من درايور گوشي را وصل كردم و از برنامه ماي فون اكسپلورر استفاده ميكنم و كانكت هستم . پس چرا بمن پيغام خطا ميدهد؟ چطور مشگل را حل كنم ؟

2-پس از وصل شدن نحوه كپي كردن فايلها مثلا درايورهاي دوربين را در آن توضيح دهيد.

با تشكر و سپاس فراوان از زحمات شما

R@R#M@N
06-09-2006, 15:58
عزيزم چرا تاپيك ميزني
خاب همينجا بگو ديگه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
06-09-2006, 16:27
يه كلاس چگونه تاپيك بزنيم بايد واسه بعضي عزيزان بذاريم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ritana
06-09-2006, 18:21
يه كلاس چگونه تاپيك بزنيم بايد واسه بعضي عزيزان بذاريم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببخشيد دوستان محترم من اين سئوالات را از آقاي سياوش كردم نه از شما !!!

R@R#M@N
06-09-2006, 20:25
خاب ميدونيم ميگيم چرا همونجايي كه خوندي پست ندادي و يدونه تاپيك درست كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ritana
06-09-2006, 21:29
خاب ميدونيم ميگيم چرا همونجايي كه خوندي پست ندادي و يدونه تاپيك درست كردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

علتش هم كاملا واضحه !!

سئوالاتي كه ته پست انجام ميشه مدتها طول ميكشد تا جواب داده شود و من به جواب آن نياز فوري دارم !!

Monica
06-09-2006, 21:36
نه خیر دوسته عزیز . اتفاقا وقتی تو تاپیکه مطرح کنید اولا ممکنه مشکله چند نفره دیگه هم بر طرف بشه ... در ثانی موقع سرچ به جایه اینکه n تا تاپیک پیدا بشه که هر کدومش یه قسمتی از مطلبه مورد نظر رو شامل می شه یه تاپیک با متوایه کامل نمایش داده می شه ... ثالثا وقتی یه نفر مسئولیته یه تاپیکی رو به عهده می گیره مسئولیته سوالهایی که در مورده تاپیکش ایجاد شده هم به عهدش هست ( به این معنی که سوالاته مربوطه باید تو همون تاپیک پرسیده بشه) شما فکر کن هر کس یه سوال داشت واسش یه تاپیک بزنه با این توجیح که می خوام زودتر جوابمو بدن چه وضعی درست می شه تو انجمن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نتیجه : این تاپیک باید پیوست بشه به تاپیکه مربوطه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ritana
06-09-2006, 22:09
[QUOTE=Monica]نه خیر دوسته عزیز . اتفاقا وقتی تو تاپیکه مطرح کنید اولا ممکنه مشکله چند نفره دیگه هم بر طرف بشه ... در ثانی موقع سرچ به جایه اینکه n تا تاپیک پیدا بشه که هر کدومش یه قسمتی از مطلبه مورد نظر رو شامل می شه

اگر شما اينقدر به اين موضوع حساسي يك نگاهي به تايپيكهاي پائين بينداز بيشتر آنها تكراري هستند!! :blush:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Monica
06-09-2006, 22:20
همیشه برایه جبرانه اشتباه فرصت هست ....
گویا شما نمی خواید قبول کنید کارتون اشتباهه !
منم دیگه اینجا پستی نمی دم چون تو پسته قبل حرفامو زدم...
شما هم یه کم رویه حرفام فکر کنید بد نیست ... انجمنه خودمونه! چه بهتره هر کاری از دستمون بر می آد برایه بهترین بودنش انجام بدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
06-09-2006, 23:38
والا ما كه زبونمون مو در آورد بست كه به دوستان گفتيم بابا تاپيكهاي اول هر انجمن رو نگاه كنيد چون معمولا يه تاپيك براي درخواست و رفع مشكلات تو هر انجمني هست ولي كو گوش شنوا
حتما بايد مدير و يا همكار انجمن بياد سريع تاپيك رو قفل كنه تا مشكل حل بشه و گرنه اين دوستمون اينجوري بحث نميكنه

metal_militia
07-09-2006, 01:24
و مونیکا خانوم ما که کل میرداماد رو زیر و رو کردیم برای پیدا کرئن اونجایی که شما میگفتی گوشی های سونی رو اپدیت میکنن!!!!!!!!