PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوختن پاور سیستم

مینا مهوند
12-11-2014, 20:50
سلام دوستان

من امروز یه پاور داشتم که صدا میداد و 20پین(470w) بود و اون رو با یک پاور (500w) عوض کردم و یکبار روشن کردم و خاموشش کردم دوباره که روشنش کردم خودبه خود خاموش شد و پاور رو امتحان کردم سوخته بود ولی قبلا این کار رو به همین صورت ولی برای کیس های دیگه انجام داده بودم این اتفاق نیافتاده بود حالا میخوام بدونم پاور مناسب برای تعویض چه مشخصاتی باید داشته باشه؟

EXTREME
12-11-2014, 21:15
سلام دوستان

من امروز یه پاور داشتم که صدا میداد و 20پین(470w) بود و اون رو با یک پاور (500w) عوض کردم و یکبار روشن کردم و خاموشش کردم دوباره که روشنش کردم خودبه خود خاموش شد و پاور رو امتحان کردم سوخته بود ولی قبلا این کار رو به همین صورت ولی برای کیس های دیگه انجام داده بودم این اتفاق نیافتاده بود حالا میخوام بدونم پاور مناسب برای تعویض چه مشخصاتی باید داشته باشه؟

بباید با توجه قطعاتی که دارید پاور مناسب رو انتخاب کنید باید real پاور مدنظرتون باشه

حالا این مشکلی که پیش اومده یا به دلیل ضعیف بودن و مشکل دار بودن پاور بوده یا به دلیل نوسان برق این اتفاق افتاده

مینا مهوند
12-11-2014, 21:51
تعجب منم از اینکه پاور سالم بود و قطعی یا نوسان برقی هم نبوده.

EXTREME
12-11-2014, 21:54
تعجب منم از اینکه پاور سالم بود و قطعی یا نوسان برقی هم نبوده.

مدل پاورتون چی بود؟

مینا مهوند
12-11-2014, 21:58
دقیقا یادم نیست ولی مگه مهمه؟راستی میشه بیشتر توضیح بدید دقیقا از کجا بفهمم پاورم اگر سوخت چطوری جایگزین مناسب براش پیداکنم؟

afshin b
12-11-2014, 22:04
پاور رو چند خریدید؟
برای خرید پاور جدی‌د حتما از مارک های معتبر خرید کنین مثل گرین. مشخصات دقیق قطعات سیستم تون رو بگین تا پاور مناسب بهتون پیشنهاد بشه

nasserrahnama
13-11-2014, 13:07
سلام گرامی برو به سایت power green قسمتی داره که تمام قطعات را مشخص کرده و باتیک زدن مقدار پاور را مشخص میکنه درضمن حتما پاور گرین بخرهم گارانتی داره و بعد از گارانتی هم خدمات مناسبی داره