PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Game of Thrones : A Telltale Games Series

Arrowtic
12-11-2014, 20:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام بازی : Game of Thrones: A Telltale Games Series
شرکت سازنده : Telltale Games
تاریخ انتشار بازی : 2 دسامبر(سه شنبه 11 آذر) برای PC و Mac ، برای Xbox ها و PS4 هم 3 دسامبر ، برای PS3 در 9 دسامبر ، iOS در 4 دسامبر و اندروید در طول دسامبر
پلتفرم ها : PC/Mac, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, iOS و احتمالا در آینده پلتفرم های دیگه مثل اندروید

مدت ها پیش بود که Telltale Games توی یه تیزر کوتاه در دست ساخت بودن بازی Game of Thrones رو داد و اعلام کرد که در سال 2014 اپیزود اولش منتشر میشه .
بعد از این تیزر شرکت به شدت سکوت کرد درباره بازی و داستانش و فقط چند عکس در توییترش قرار داد که شامل دیالوگ هایی از سری کتاب ها بودن .
قبل از معرفی خود بازی ، به نظرم بهتره یه معرفی کوتاهی انجام بشه درباره این سریال محبوب :
سریال Game of Thrones که فصل 5 ـش چند ماه دیگه میاد ، یکی از موفق ترین سریال های شبکه HBO هست که طرفدارای زیادی رو جمع کرده . سریال بر اساس سری کتاب های A Song of Ice and Fire نوشته جورج مارتین هست و داستانی حماسی رو در سرزمین های ساختگی شامل Westros و Essos تعریف میکنه . این کتاب اما تفاوت های زیادی با بقیه کتاب های فانتزی داره که ازشون میشه به بی پروایی نویسنده در کشتن کاراکترهای اصلی برای پیش بردن داستان ، کاراکتر های واقعی و اکثرا خاکستری ، سبک خاص تعریف داستان(هر چپتر به صورت سوم شخص از زاویه دید یک کاراکتر روایت میشه) و همچنین ترکیب زیبای فانتزی با سیاست هست که باعث شدن با وجود فانتزی بودن کتابا و وجود موجوداتی نظیر اژدهایان یک حس واقعی رو به خودش بگیره .
سریال Game of Thrones هم سریالی بود که قبل از اومدنش خیلیا انتظار داشتن به دلیل بزرگی بیش از حد کتابا و کاراکترای زیادشون خیلی موفق نشه ، اما تهیه کننده ها تونستن به خوبی طوری به داستان اصلی وفادار بمونن که دوستداران تلویزیون از سریال فراری نشن و به این ترتیب سریالی رو ساختن که جز بهترین ها محسوب میشه و جوایز خیلی زیادی رو به دست اورده(و در تقریبا همه زمینه ها رکورد سریال The Sopranos ساخته HBO رو تونسته بشکونه)

با این تواصیف ، وقتی خبر ساخت بازی از این سریال داستان محور توسط Telltale Games که به خاطر نوع خاص بازی هاش معرف حضور همست به صورت رسمی تایید شد طرفدارا رو به شدت خوشحال کرد ، اما همونطور که گفتم بعد شرکت به شدت ساکت موند به طوری که اکثرا فکر کردن ساخت بازی عقب افتاده ، اما مدتی پیش بود که اعلام شد بازی در همین 2014 منتشر میشه و بالاخره امروز هم اطلاعات تکمیلی از بازی بیرون اومدن .

[داستان بازی از اواخر فصل 3 سریال شروع میشه و قبل از فصل 5 تموم میشه برای همین اگه سریالو ندیدین پایین اسپویل هایی هست ، البته من فقط مقدمه رو گفتم و تا آخر فصل 1 اسپویل کردم و از 2 و 3 چیزی نیوردم]
TTG تایید کرده که بازی بر پایه سریال(که در عین وفاداریش تفاوت هایی با سریال داره) هست . بازی داستان خاندان Forrester رو در جریانات جنگ پنج پادشاه تعریف می کنه .
جنگ پنج پادشاه(که از اواخر فصل اول سریال شروع میشه و به تدریج اوج میگیره) جنگی هست که پس از مرگ پادشاه وستروس King Robert Baratheon رخ داد و در اون پنج نفر از بخش های مختلف مدعی تاج و تخت شدن :
Robb Stark : فرزند Eddard Starkـی که بهترین دوست پادشاه بود و بعد از مرگ اون توسط پسر رابرت به جرم خیانت سر بریده شد . ادارد استارک معروف به ند استارک رئیس یکی از قدرتمند ترین خاندان های وستروس بود و خاندانش در شمال اقامت دارن . بعد از اعدام ناجوانمردانه ند استارک ، پسرش راب خودش رو King in the North [پادشاه شمال] اعلام کرد و تصمیم گرفت انتقام خون پدرش رو بگیره .
Joffrey Baratheon : پسر رابرت و ولیعد وستروس . ند استارک قبل از مرگش کشف کرد که جافری در اصل فرزند مادرش سرسی لنیستر و داییش جیمی لنیستر هست .
Stannis Baratheon : برادر رابرت که خودش رو پادشاه میخونه و از پدر واقعی جافری خبر داره و در نتیجه طبق قانون پادشاه برحق وستروس باید باشه .
Renly Baratheon : برادر کوچکتر رابرت و استنیس که خودش رو باهوش تر و عادل تر از برادراش میدونه و با توجه به این که رفتارش بسیار مردم پسندتر از استنیس ـه طرفدارای زیادی رو جمع کرده .
Balon Greyjoy : رئیس جزایر آهن که مدت هاست دنبال تاج پادشاهی جزایرش هست(به جای زیرنظر پادشاه وستروس بودن) و دوباره بعد از حدود 16 سال اعلام پادشاهی کرده .
[از اونجایی که دقیقا از کجای فصل 3 شروع میشه مشخص نیست ، من زیادی توضیح ندادم . به علاوه دلیل دیگه هم اینه که مشخص نیست چه قدر وقایع قدیم رو بازی میخواد خودش توضیح بده]

خاندان Forrester از خاندان های کمتر شناخته شده کتاب هاست که فقط چندجا ازشون اسم برده شده . این خاندان شمالی خدمت گزار به خاندان بزرگتر Glover هست و به همین دلیل هم مثل House Glover به استارک ها وفادارن . Forrester ها در قلعه Ironrath زندگی می کنن که در میانه جنگل های قدیمی شماله . قلعه 1500 سال پیش توسط Cedric Forrester و سه پسرش ساخته شده . شعار این خاندان Iron from Ice [آهن از یخ] هست و عقیده دارن که شرایط اقلیمی سخت شمال نه تنها عامل ضعف نیست ، بلکه قویترشون می کنه .

اونها در بین انبوه ترین جنگل های شمال هستن و از این نظر موقعیت استراتژیکی برتری دارن . به خصوص که از این درخت ها برای ساخت و ساز خونه ها و سلاح ها استفاده می کنن .
خاندان Forrester بیشتر جنگل های منطقه رو تحت کنترل داره و با خاندان Whitehill رقابت داره .

این خاندان توی سریال حضور نداشته اما ازش در کتاب A Dance with Dragons یاد میشه . در بازی ما در کل در نقش پنج نفر بازی می کنیم و بازی از دیدگاه افراد مختلفی(به سبک کتاب ها) روایت میشه که هر کدوم یا از اعضای اصلی خاندان ـه یا از افراد وفادار به اون هاست . این افراد در مناطق مختلف وستروس و Essos هستن و سعی می کنن که در میان این جنگ بزرگ خاندانشونو حفظ کنن . همچنین تایید شده که در سریال علاوه بر Ironrath مناطق مشهور سریال/کتاب مثل The Wall و King's Landing رو می بینیم .
سازنده ها گفتن که دلیل کنترل پنج نفر اینه که پلیر احساس حضور در بازی پادشاهان رو داشته باشه چرا که اعمال هر یک از این پنج نفر روی سرنوشت و داستان بقیه تاثیر میذاره و میتونه کار رو برای بقیه سخت یا راحت کنه .

در آینده اخبار بیشتری از اپیزود اول که اسمش Iron from Ice هست منتشر میشه که من به محض اومدنشون ترجمه می کنم . همچنین گفته شده که خود اپیزود در آینده نزدیک بیرون میاد .

معرفی کاراکترا :
پ.ن : این هایی که گفتم صرفا یه مقدمه کوتاه هستن و درباره تاریخ این جهان و به خصوص وستروس توی تاپیک سریال در بخش سریال های خارجی خیلی بیشتر توضیح دادم .

Gregar
12-11-2014, 21:12
چه عجب این تاپیک رو زدی . از خودت هم فقط انتظار میرفت بزنیش :n02:

خداییش تصورش هنوزم واسم سخته که TT همچین بازی ای رو میسازه . اسم TT که میاد تو ذهنم فقط قیافه زامبی میاد :n02:

ولی اونطور که معلومه نحوه روایت بازی کاملا با TWD یا TWAU فرق داره . یه نکته خوبی که اون بازی ها داشتن این بود که فقط با یک شخصیت بازی میکردی و اون شخصیت موندگار میشد . مثلا لی ، کلم ، بیگبی که واقعا جزو شخصیتهای ماندگار بازی ها شدن .

اما ایا این بازی میتونه مثل کتاب یا سریال شخصیت پردازی خوبی داشته باشه ؟ توی کتاب یا سریال با اینکه شخصیت اصلی ندارن و پر از شخصیت خاکستری هستن ولی با این حال شخصیتهای به شدت محبوب واسه مخاطب ساخته میشد که با مرگشون ضربه مهلکی به مخاطبا میخورد .
حالا ایا بازی هم با توجه به اینکه چندین شخصیت مختلف داریم و زمان بازی واسه مانور هر شخصیت کمه میتونه همچین کاری رو انجام بده یا نه ؟ شاید برخلاف بازی های قبلی این بازی زمانش بیشتر باشه .

Arrowtic
12-11-2014, 21:59
چه عجب این تاپیک رو زدی . از خودت هم فقط انتظار میرفت بزنیش :n02:

خداییش تصورش هنوزم واسم سخته که TT همچین بازی ای رو میسازه . اسم TT که میاد تو ذهنم فقط قیافه زامبی میاد :n02:

ولی اونطور که معلومه نحوه روایت بازی کاملا با TWD یا TWAU فرق داره . یه نکته خوبی که اون بازی ها داشتن این بود که فقط با یک شخصیت بازی میکردی و اون شخصیت موندگار میشد . مثلا لی ، کلم ، بیگبی که واقعا جزو شخصیتهای ماندگار بازی ها شدن .

اما ایا این بازی میتونه مثل کتاب یا سریال شخصیت پردازی خوبی داشته باشه ؟ توی کتاب یا سریال با اینکه شخصیت اصلی ندارن و پر از شخصیت خاکستری هستن ولی با این حال شخصیتهای به شدت محبوب واسه مخاطب ساخته میشد که با مرگشون ضربه مهلکی به مخاطبا میخورد .
حالا ایا بازی هم با توجه به اینکه چندین شخصیت مختلف داریم و زمان بازی واسه مانور هر شخصیت کمه میتونه همچین کاری رو انجام بده یا نه ؟ شاید برخلاف بازی های قبلی این بازی زمانش بیشتر باشه .
اومدن مثل کتاب کار کنن که توی اون 1000 صفحه هر کاراکتری تعداد چپتر کمی PoV هست .
5 کاراکتر در 6 قسمت . احتمالا یه چندتاییشون بمیرن(: دی) بعد اپیزود آخر رو با یکی از اعضای اصلی خاندان دوباره بازی کنیم . یا باید طولانی باشن یا کاراکترپردازی محشر باشه تو زمان کم .

چیزی که قابل توجه هست اینه که دستیار شخصی جورج مارتین توی نوشتن کتابا ، نقش خیلی مهمی داشته توی نوشتن داستان اصلی بازی .

پ.ن : طبق اون سه عکسی که توشون فقط دو خط نوشته بود احتمال خیلی بالا با دوستان بولتون هم ملاقات خواهیم کرد !
پ.ن2 : یه عکس از محیط بازی :
: دی

vahidgame
13-11-2014, 11:04
جالبه بعد این همه مدت اصلا عکسی هم هنوز منتشر نکردن ببینیم گیم پلی بازی چه جوریه! :دی
امیدوارم روی گیم پلی هم کار کرده باشن و فقط صرفا داستان نداشته باشه
ولی از لحاظ داستان فک کنم Telltale Games سابقش خوبه و از این لحاظ میشه اطمینان داشت

من خودم سریال رو ندیدم یعنی وقت نکردم ولی امیدوارم کسایی مثل منم این بازی براشون جذابیت داشته باشه
از Telltale Games توقع هم میره نسبت به کارای دیگش یکمی متفاوت باشه
هر چند اون دو تا بازی دیگه امسالش خیلی خوب بودن ولی اگه عین هم باشن یکمی تکراری میشه

m2stech
18-11-2014, 07:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gregar
18-11-2014, 22:49
چه عجب TT گرافیک رو برده بالا . فقط امیدوارم یه وقت جو نگیرش یه سیستم خوف واسه بازی بزاره .

اون عکسه پایین سمت چپ رمزیه ؟ بالایی سمت راست هم که فکر کنم مارجری باشه . اگه داستان مربوط به سریال نیست چطوریه که شخصیتهای اصلی توش هستن . ولی واقعا امسال هم معلومه GOTY رو شاخشه . بازیش مطمئنم بالای 9 میگیره .

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این پسره چه باحاله . مثل شخصیتهای انیمه ای شده .

Arrowtic
18-11-2014, 23:40
مرسی بابت عکسا .
مارجری ، سرسی و تیریون واضحن .
اون شخص هم شباهتش به رمزی(با توجه به احتمال 99درصدی حضورش تو بازی) خیلی زیاده اما خوب اگه خودشه میتونستن بهتر و شبیه تر بسازنش .
اون یکی خانمه(که انگار ترکیب سنسا و کیتلین هست!) گویا بانوی خاندان فارستر هست(شایعست البته و تایید نشده)

اگه داستان مربوط به سریال نیست چطوریه که شخصیتهای اصلی توش هستن
داستان برپایه سریاله و اون جاهاییش که تو سریال توضیحی داده نشده رو از کتاب گرفته وگرنه هیچ مقایرتی با کتاب نداره . از نظر زمانی هم از آخرای فصل 3 شروع میشه و قبل فصل 5 تموم میشه داستانش .(معلوم نیست Red Wedding توش اتفاق افتاده یا میبینیمش با چشم خودمون !) . وقتی بازی شروع میشه جنگ پنج پادشاه در جریانه(البته یکیشون که صد در صد مرده چون مربوط به فصل 2 بود ، یکیم احتمال زیاد مرده باشه موقع شروع)
پ.ن : به شدت امیدوارم که استنیس رو ببینیم توی این 6 قسمت بازی . من به شخصه حاضرم وسط اپیزود جونم رو بدم در راهش گیم اور شم : دی
پ.ن 2 : دسامبر چه ماهی بشه واسه من ! یکی این یکیم اولین Special واسه دکتر 12 تو Doctor Who !
پ.ن 3 : بازی Tales from the Borderlands هم کمتر از یه هفته دیگه منتشر میشه از TTG و احتمالا با فاصله کمی GoT هم بیاد .
پ.ن 4 : احتمالا صبر کنم یه دور که بازیو تموم کردم بعدش اورجینال بخرم یه دور دیگه با دانش کافی از داستان ها و انتخابا برم دنبال گرفتن اچیومنت ها تو استیم !

Gregar
19-11-2014, 00:51
ولی کاش بازی رو مربوط به یه زمان دیگه میساختن . مثلا دوران قهرمانان وستروس که در نقش هر کدومشون میشد بازی کنی . اینطوری با گذشته وستروس و ایسوس بیشتر اشنا میشدیم .

پ.ن : به شدت امیدوارم که استنیس رو ببینیم توی این 6 قسمت بازی . من به شخصه حاضرم وسط اپیزود جونم رو بدم در راهش گیم اور شم : دی

اینو خوب اومدی .
من اگه بازی مربوط به گذشته بود تو بازی هر طور شده تمام کدهای بازی رو میشکستم و میرفم به KL و اونجا به هر نحوی خودم رو میرسوندم به سرسی و جیمی تا جلوی به دنیا اومدن منحوس ترین موجود دنیا رو بگیرم .

Arrowtic
19-11-2014, 06:25
اینطوری با گذشته وستروس و ایسوس بیشتر اشنا میشدیم .

من به نظرم میتونستن بین گریجوی ها بذارن داستان رو و همزمان با سریال باشه اما بره اون بخشایی که تو سریال نخواهیم دید رو نشون بده(گریجوی ها ، فری ها ، لردایی مثل مندرلی و ...) . چون همین گریجوی ها داستان خیلی کاملی دارن و پر کاراکترای عالی هست بخش هاشون .(Asha/Yara ، ویکتاریون ، Euron ، Damphair ، Balon)
درباره گذشته اخیرا کتاب جدید جورج چاپ شد با اسم The World of Ice and Fire که همش درباره تاریخ و کاراکترای قدیمیه . خودم هنوز وقت نکردم بخونمش .
اما خوب همین جنگ پنج پادشاه هم ایده خیلی خوبیه و اگه خوب رو داستان کار کنن یه بازی خیلی خوب میتونن تحویل بدن چون پتانسیل کار بالاست و این بخش داستان پر اتفاقات مهم و قشنگه که میتونن کل وستروس رو تحت تاثیر بذارن .
پ.ن : گفتن که تریلر تا آخر همین هفته حداکثر میاد .

jafarr
20-11-2014, 00:37
گرافیک به سبک همون Walking Dead فانتزی هست ؟

Gregar
20-11-2014, 01:06
گرافیک به سبک همون Walking Dead فانتزی هست ؟

عکسهای بالا قشنگ داره گرافیک رو نشون میده . فانتزی که فانتزیه اما خیلی کم شده نسبت به بازی های دیگه TT . شاید بشه گفت از اون حالت کمیک گونه فقط در اومده . از روی عکسها معلومه فقط کاراکترهای اصلی جزییات چهرشون خیلی خوب در اومده و مثل سریال شده و بقیه چون تو سریال نیستن به لحاظ قیافه یه قیافه General دارن .

اخ اخ راستی نپرسیدم . گوینده های شخصیتهای اصلی همون خود بازیگرهاشونن یا نه ؟ چون اگه واقعا صداشون عوض شده باشه کل مزه بازی میره . مخصوصا با اون گوینده های مسخره TT . از تمام دوبلورهای TT فقط دوبلور کلمنتاین :n12:

m2stech
20-11-2014, 04:47
عکسهای بالا قشنگ داره گرافیک رو نشون میده . فانتزی که فانتزیه اما خیلی کم شده نسبت به بازی های دیگه TT . شاید بشه گفت از اون حالت کمیک گونه فقط در اومده . از روی عکسها معلومه فقط کاراکترهای اصلی جزییات چهرشون خیلی خوب در اومده و مثل سریال شده و بقیه چون تو سریال نیستن به لحاظ قیافه یه قیافه General دارن .

اخ اخ راستی نپرسیدم . گوینده های شخصیتهای اصلی همون خود بازیگرهاشونن یا نه ؟ چون اگه واقعا صداشون عوض شده باشه کل مزه بازی میره . مخصوصا با اون گوینده های مسخره TT . از تمام دوبلورهای TT فقط دوبلور کلمنتاین :n12:

من احتمال میدم که استفاده از صدای خود کاراکترهای اصلی سریال یکی از سورپرایزهای معرفی این بازی و یکی از علل دیر شدن رونمایی کردن از تریلر گیم پلی باشه و از طرفی هم قبلا telltale بازی Back to the future را با هنرپیشه های اصلی صداگذاری کرده بود!

Arrowtic
20-11-2014, 15:13
فقط 7 ساعت و 16 دقیقه و 25 ثانیه مونده به تریلر : دی
Countdown دقیق کاری از کاربرای مشتاق انجمن رسمی بازی :

mjorh
20-11-2014, 22:49
اولین تریلر از بازی :

خیلی متفاوت تر از سری تلویزیونی !

و معرفی یکی از پنج شخصیت قابل بازی :

We have the exclusive reveal of one of them, Asher Forrester (above). He’s a trouble-maker, though in his earlier years that was limited to bar fights and womanizing. As he grew older, he nearly took House Forrester to war.

Here’s what Telltale has to say about Asher:
Asher had always been a rebellious youth – brawling in taverns, sleeping with whores, and finding ways to raise his father’s ire. But his life took a dark turn when, at age seventeen, he fell in love with Gwyn Whitehill, the eldest daughter of his father’s bitter rival.

Bloodshed ensued and Lord Forrester faced a grim choice: go to war, or exile Asher across the Narrow Sea. He chose the latter. Asher remains in Essos to this day, living as a sellsword, trying not to think about the life he left behind.

mjorh
20-11-2014, 23:08
Correction: Telltale has reached out to us to let us know that the five characters revealed today may or may not be playable. There are 13 members of House Forrester, and the developer has not yet revealed which of those we'll be taking control of.

خب مثل این که هنوز مشخص نیست کدوم کرکترها قابل بازی هستن. البته این پنج تا مضنونین اصلین به احتمال قوی که نمیدونم من -در - آوردی هستن یا واقعا توی کتاب ها هستن :
Asher, Lady Elissa, Talia, Mira, and Ethan

Arrowtic
20-11-2014, 23:46
این خاندان تو کتاب ها کلا یه بار اسمش اومده ، تو سریال هم که کلا ازش نام برده نشده و کلا همه این کاراکترا ساخته TTG هستن .
جای خوشحالیه که صداها واسه خود بازیگران .
فقط گرافیکی که من دیدم تو تریلر انگار از بقیه بازی های TTG هم کمتر بود !

Asher از جوونی اهل خوشگذرونی بوده و مشروب میخورده و با فاحشه ها میگشته ، اما توی سن 17 سالگی عاشق Gwyn Whitehill یعنی دختر لرد رقیب پدرش میشه . سر همین جنگ ها شروع میشن و پدرش یا باید به جنگ بره یا پسرشو به Essos تبعید کنه که همینکارم می کنه . Asher اونجا به عنوان مزدور(ارتش های قابل خرید در اصل) کار میکنه و گذشتشو میخواد فراموش کنه .

Gared با داستانای قهرمانای قدیم بزرگ شده ، کسایی مثل Ser Arthur Dayne یا Symeon Star-Eyes (که اونایی که کتابا رو خوندن خوب میشناسن) . با اینکه پدرش فقط صاحب یه خوکدونی بوده ، Gared همیشه میخواسته که یه جنگجو بشه . به کمک عموش Duncan که خودش رو از فقر به مقام قلعه دار Ironrath (مسئول دفاع از قلعه) رسونده ، از اسطبل لرد Forrester شروع میکنه و به تدریج پیشرفت میکنه و میشه Squire (کسی که کنار لردا و شوالیه ها برای کسب تجربه میمونده و کمکشون میکرده) لرد میشه . Gared به لرد فارستر در جریان نبردهاش در ارتش پادشاه راب استارک خدمت کرده و آمادست که خودش یه جنگجو بشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/2472776/Family-Week-Royland.0.jpg

Royland Degore وقتی که پدرش توسط افراد جزایر آهن(در جریان شورش بیلون گریجوی در حدود 16 سال پیش) کشته شد به فارستر ها پیوست . اون یه جنگجو و استراتژیست حرفه ایه و در حمله به Pyke (در جزایر آهن) که باعث تموم شدن شورش بیلون شد نقش مهمی داشت . به همین دلیل هم پادشاه رابرت باراتیون بهش مقام شوالیه ای داد و لرد فارستر هم اون رو Master at arms (مسئول تعلیم دادن سربازا) کرد . اون هنوز هم مقامش رو داره و برای توانایی نظامی و اعصاب کمش(!) شناخته شدست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]()/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/2475530/Family-Week-Mira.0.jpg

Mira همیشه عاشق Ironrath بوده ولی مادرش میخواسته که اون اخلاق جنوبیا رو یاد بگیره برای همین هم اون رو فرستاد تا کمک دست Margaery Tyrell (که قراره با پادشاه وقت یعنی جافری باراتیون ازدواج کنه) باشه . Mira از کمک به مارجری در Highgarden (مرکز خاندان تایرل) لذت برد و با اون به King's Landing (پایتخت) رفت . اما رفتار شمالیش چندان با ساکنین اونجا که مرموزتر هستن جور در نمیاد .

پسر سوم لرد فارستر هست و به هنرها و مهارت های ذهنی مثل موسیقی و مطالعه علاقه داره . Ethan و خواهر دوقلوش Talia به جنگل ها و درختای اطراف Ironrath خیلی علاقه دارن . وقتی جوون بود خانوادش به جنگ پنج پادشاه پیوست(به حمایت از راب استارک) و پایان جنگ اون رو در موقعیتی که براش آماده نیست قرار داده .

در دوران جوونی مالکوم بی هوا بود . اینور اونور میرفت و به پیشنهاد های پدرش برای گرفتن سرزمین و یا ازدواج گوش نمیداد . اون در کنار برادراش هنگام سقوط خاندان برنفیلد جنگید اما فقط خودش و خواهرش زنده موندن . اون الآن با خانواده خواهرش یعنی Lady Elissa زندگی میکنه و مرتب ناپدید میشه و دیر به دیر برمیگرده . اون هیچ فرزندی نداره و آخرین فرد خاندانش محسوب میشه .

پ.ن : لیست کاراکترا طولانی تر از ایناست و من در طی چند پست به تدریج ترجمه میکنم .
پ.ن2 : طبق زندگینامه Ethan به نظر میرسه که در شروع سریال جنگ پنج پادشاه دیگه تموم شده و Red Wedding هم تموم شده . سوال اینه که لرد خاندان کجاست الآن ؟
پ.ن3 : با توجه به تایید رمزی بودن اون جناب تو اون عکسه ، به قول یکی از کاربرای انجمن TTG اگه 4 مرد باشن تو کاراکترای اصلی و یه زن ، به احتمال زیاد رمزی میکنشون 3 مرد و دو زن :n08::n08::n08:
پ.ن4 : امان از این TTG : دی ، 13 کاراکترو پخش کرده تو نت ! الآن همه دارن میگردن همه رو پیدا کنن ! من 12 تا رو پیدا کردم فعلا : دی
ویرایش : هوراااا ! 13تا : دی

Arrowtic
21-11-2014, 00:24

لرد گرگور فارستر رئیس خاندان فارستر و وفادار به بزرگترین خاندان شمال یعنی استارک هاست . در جوونی سر دستیار Galbert Glover شدن باهاش یه کشتی گرفته و میگه که بازم حاضره باهاش کشتی بگیره ! وقتی پدرش در نبرد Trident (یه نبرد بزرگ در 16 سال پیش که رابرت باراتیون توش ولیعد سابق یعنی ریگار تارگرین رو کشت) کشته شد ، گرگور به مقام ریاست خاندان رسید و به دستور رابرت باراتیون با Lady Ellisa Branfield ازدواج کرد .

الیسا فارستر در خاندان برنفیلد که یه خاندان کوچک جنوبی بود به دنیا اومد و وقتی تارگرین ها توسط رابرت باراتیون سقوط کردن خاندانش نابود شد . بعد از سقوطشون لیدی الیسا به اجبار با گرگور ازدواج کرد . اول خودش رو یه زندانی میدونست اما وقتی رفتار مهربانانه ی گرگور رو دید کم کم عاشقش شد و با خودش در سکوت عهد بست که سقوط دوباره خاندانشو نبینه .

رودریک بزرگترین پسر لرد فارستر ـه و از بچگی برای رهبری خاندان تعلیم دیده . اون برای این کار ساخته شده و هم در میدان جنگ و هم بیرون اون کاریزمای خاصی داره . وقتی راب استارک افرادش رو فراخوند گرگور رودریک رو مسئول دفاع از قلعشون کرد اما اون قبول نکرد و با پدرش به جنگ رفت و چنان جنگید که لنیستر ها همه ازش میترسن و بینشون معروفه .

در کودکی Duncan از خودش در نگهداری از مزرعه پدرش توانایی نشون داد و همه فکر میکردن که یه روزی اون صاحبش شه . اما سرنوشتش چیز دیگه ای بود ، اون با لرد فارستر دوست شد و وقتی گرگور لرد خاندان فارستر شد دانکن رو قلعه دار Ironrath قرار داد . اون موقع خیلیا بهشون برخورد اما دانکن در طول سالها نشون داد که شایسته این مقام بوده .

وقتی که الیسا برای بار چهارم حامله بود خواب دید که بچش صدایی بسیار لطیف داره . اما اون یه پسر به دنیا اورد به نام Ethan . بعد از چندساعت اما لیدی الیسا یه بچه دیگه هم به دنیا اورد که دختر بود . اسمش رو به یاد مادرش تالیا گذاشت . بعد از تولد تالیا Ethan خیلی کم پیش اومد که گریه کنه . خواب لیدی الیسا درست بود و توی کل Ironrath هیچ صدایی قشنگ تر صدای تالیا نیست وقتی که همراه با فلوت برادرش آهنگ میخونه .

Ryon چهارمین پسر خاندان هست و برادراش رو تحسین میکنه . زندگی راحتی داره و مسئولیت خاصی نداره . اون همش دنبال خواهر و برادر دوقلوش میدوئه و فقط یه بچه سادست ، اما جنگ سن و سال نمیشناسه .

Maester Ortengryn (چنین افرادی تحصیل کرده هستن و مشاوره دادن به لردها رو دارن) از یه خاندان کوچیک در Vale میاد و به هدف رسیدن به مقام در Eyrie (تحت کنترل خاندان Arryn) تحصیل کرده اما وقتی که تحصیلاتش تموم شدن جان ارین به قتل رسیده بود و خاندانش در تکاپو بود . اون پیش فارستر ها فرستاده شد و در اونجا بهشون به دلیل شرافتشون علاقه مند شد و الآن با افتخار بهشون خدمت میکنه و به لرد گرگور مشاوره میده .

Arrowtic
22-11-2014, 22:37
توی یه مصاحبه اعلام شده که هدف بازی اون کسایی هست که با کتابا/سریال آشنایی دارن و خوندن/دیدن . البته هنوزم قابل لذت بردن هست واسه کسایی که اصلا با این دنیا آشنایی ندارن اما خوب مواردی هستن که اونا متوجه نمیشن .
پ.ن : غیر از این انتظار نمیرفت ، منبعشون 4 فصل سریالو 5 جلد کتابه ! داستان هم جوریه که نمیشه کاملا ازش جدا شد و در هر حالتی شخص باید یه پایه ای بدونه .
خلاصه اونایی که ندیدن به نظرم سریع برن 4 فصلو ببینن، هم برای بازی هم برای خود سریال که محشره .

Gregar
22-11-2014, 23:07
توی یه مصاحبه اعلام شده که هدف بازی اون کسایی هست که با کتابا/سریال آشنایی دارن و خوندن/دیدن . البته هنوزم قابل لذت بردن هست واسه کسایی که اصلا با این دنیا آشنایی ندارن اما خوب مواردی هستن که اونا متوجه نمیشن .
پ.ن : غیر از این انتظار نمیرفت ، منبعشون 4 فصل سریالو 5 جلد کتابه ! داستان هم جوریه که نمیشه کاملا ازش جدا شد و در هر حالتی شخص باید یه پایه ای بدونه .
خلاصه اونایی که ندیدن به نظرم سریع برن 4 فصلو ببینن، هم برای بازی هم برای خود سریال که محشره .

پس به کسایی که زیر سن قانونی هستن توصیه میشه سمت بازی نرن که مجبور میشن سمت سریال هم برن :n02:
راستی در مورد رده بازی چیزی معلوم نشده ؟ سریال که +18 هست اما این چی ؟ TT که توی TWAU نشون داد تا یه حدی وارد مسائل پو.ر.ن هم میشه .

Arrowtic
22-11-2014, 23:09
پس به کسایی که زیر سن قانونی هستن توصیه میشه سمت بازی نرن که مجبور میشن سمت سریال هم برن :n02:
راستی در مورد رده بازی چیزی معلوم نشده ؟ سریال که +18 هست اما این چی ؟ TT که توی TWAU نشون داد تا یه حدی وارد مسائل پو.ر.ن هم میشه .
فعلا نظر بر M هست و احتمال بالا Nudity نداره بازی برخلاف TWAU .

Gregar
24-11-2014, 00:51
فعلا نظر بر M هست و احتمال بالا Nudity نداره بازی برخلاف TWAU .

Are You Fu..ing kidding me
جدا درجه M ؟ :n04: واقعا نا امید شدم

Arrowtic
24-11-2014, 15:25
نیازی نیست به اینجور موارد به نظرم ، داستان بازی مثل سریال نیست دقیقا و بیشتر درباره اعضای خود خاندانه نه خاندانای دیگه(لنیسترا به خصوص : دی)
البته هنوز چیزی حتمی نیست .
خبر خیلی خوبی دادن :
بین هر دو اپیزود 4 الی 6 هفته فاصله هست و هر اپیزود حدود 2 ساعته که باعث میشه جز طولانی ترین فصل های TTG بشه .

Gregar
24-11-2014, 15:58
نیازی نیست به اینجور موارد به نظرم ، داستان بازی مثل سریال نیست دقیقا و بیشتر درباره اعضای خود خاندانه نه خاندانای دیگه(لنیسترا به خصوص : دی)
البته هنوز چیزی حتمی نیست .
خبر خیلی خوبی دادن :
بین هر دو اپیزود 4 الی 6 هفته فاصله هست و هر اپیزود حدود 2 ساعته که باعث میشه جز طولانی ترین فصل های TTG بشه .

از تعداد قسمتهای فصل 1 خبری نیست . همون 5 قسمت همیشگیه ؟

Arrowtic
24-11-2014, 16:22
از تعداد قسمتهای فصل 1 خبری نیست . همون 5 قسمت همیشگیه ؟
نه اعلام شده که 6 قسمته .

vahidgame
26-11-2014, 11:49
Tales from the Borderlands هم همین دیروز منتشر شد و امتیازهای خیلی بالایی داشته که فکرشو نمی کردم یعنی در حد اون موقع که تازه TWD منتشر شده بود ظاهر شده!
حالا به خاطره همین میشه امید داشت که این بازی هم خیلی خوب ظاهر بشه و امتیازهای بالایی داشته باشه
کلا برای بهترین بازی ماجرایی سال هم شاید رقابت بین بازی های Telltale Games باشه

Arrowtic
27-11-2014, 09:45
توی توییتر گفتن که :
SO much fun launching 'Tales from the Borderlands' yesterday. Changing some gears for next week to premiere a very different kind of fun..
احتمال بالا همونطور که استیم نوشته بود(بعد پاک کرد) همین سه شنبه یعنی 2 دسامبر میاد . ببینیم اینم مثل Tales میترکونه یا نه .

تو یه خبر نگران کننده ، جورج مارتین(نویسنده کتابا) هم بازیو معرفی کرده و یه جملش خطرناکه ، گفته که کاراکترای سریال هم حضور دارن و بیشترشون توسط بازیگر صداگذاری شدن . اگه تیریون خودش نباشه من بازیو می بندم : دی

اما خود TTG تو FAQ در جواب به این سوال که آیا صداها واسه خود بازیگران در یک کلمه گفته Yes .
دو نکته مهم دیگه FAQ :
تصمیم های هر یک از پنج نفر روی چهارتای دیگه میتونه تاثیر گذار باشه .
وقایع و کاراکترای خود سریال تاثیر مهمی میذارن روی House Forrester .

manuelcalavera
27-11-2014, 14:46
این جورج مارتین پولکی ترین نابغه ایه که دیدم. خاک بر سر به جای اینکه بشینه سر کتاب ششم ، یه تنه داره گند میزنه به این شاهکار...

Arrowtic
27-11-2014, 20:18
امروز تاریخ انتشار رسمی اعلام میشه .
گفتن که یه تریلر بلند مدت دوشنبه 1 دسامبر مصادف با 10 آذر میاد بیرون .

ویرایش : تاریخا اعلام شدن :
PC/Mac (Telltale Store/Steam) - December 2, 2014
Playstation 4 (PSN US) - December 3
Xbox One - December 3
Xbox 360 - December 3
Playstation 4 (PSN EU) - December 3
iOS - December 4
Playstation 3 (US/EU) - December 9
Android - December (More details to be announced later)

javad khan008
29-11-2014, 13:19
سلام. فیلمش که جزء بهترینا بود. ببینیم بازیش چی میشه

Arrowtic
30-11-2014, 21:01
نبرد پنج پادشاه
استنیس باراتیون

از اونجایی که بازی همین سه شنبه میاد ، سایت Winter is Coming یه مطلب گذاشته برای معرفی نبرد پنج پادشاه(که بستر داستان سریاله) که دیدم ترجمش خالی از لطف نیست(جاهایی هم که ناقصی داشته رو خودم بهش اضافه کردم)
لازم به ذکره که مطلب از فصل 1 و 2 و 3 سریال اسپویل داره (مثل بازی!) و اگه میخواید ببینید اول و واستون مهم نیست بازی ، این پستو نخونید چون کلا سه فصلو اسپویل میکنه .

نبرد پنج پادشاه چیست ؟
نبرد پنج پادشاه اسم نبرد داخلی وستروس هست بعد از مرگ پادشاه رابرت باراتیون و در طی اون عده ای خودشونو پادشاه وستروس اعلام کردن یا اعلام استقلال کردن . نبرد بلافاصله بعد از مرگ رابرت باراتیون(اواسط فصل 1) شروع شد و با Red Wedding (آخر فصل 3 سریال) به طور تقریبی تموم شد(اگرچه هنوز هم اثراتش ادامه دارن)

پنج پادشاه چه کسانی هستند ؟

جافری باراتیون : ولیعهد رابرت باراتیون که بعد از اون بر تخت پادشاهی میشینه . در حقیقت پسر مادر(سرسی لنیستر) و داییش(جیمی لنیستر) هست .
استنیس باراتیون : برادر کوچکتر رابرت که از نظر قانونی(با توجه به پدر واقعی جافری) پادشاه سرزمین باید باشه .
رنلی باراتیون : کوچکترین برادر رابرت و استنیس که یه جوون جاه طلبه .
راب استارک : پسر ند استارک که خودشو پادشاه شمال (The King in the North) خطاب میکنه .
بیلون گریجوی : رئیس خاندان گریجوی که خودشو پادشاه جزایر آهن میخونه .

راب استارک

در نبرد به طور خلاصه چه اتفاقاتی افتاد ؟
استارک ها لنیستر ها رو مرتب شکست دادن(راب استارک حتی یک نبرد رو هم ازشون نباخت) ، اما از اون طرف گریجوی ها شروع به گرفتن سرزمین شمالیا کردن .
رنلی باراتیون با خاندان تایرل ها متحد شد و آماده حمله به پایتخت شد اما استنیس به کمک جادو اون رو ترور کرد و ارتشش رو گرفت و به پایتخت حمله کرد اما لنیستر ها به کمک تایرل ها(که بعد مرگ رنلی با لنیسترا همدست شدن) اون رو در نبرد Blackwater شکست دادن .
راب استارک نتونست لنیسترا و گریجوی ها رو کاملا شکست بده و شروع کرد به قوی تر کردن ارتشش اما توسط خاندان های وفادار بهش یعنی بولتون ها و فری ها در عروسی داییش به شکل فجیعی به همراه همسر حاملش ، مادرش و تقریبا کل ارتشش کشته شد و به این ترتیب لنیسترا جنگ رو بردن .
جافری اما در عروسی خودش توسط تایرل ها مسموم شد و برادر کوچش تامن(که اونم پسر رابرت نیست) به جاش پادشاه شد . استنیس باقیمانده ارتشش رو به شمال برد و از طرفی هم بولتون ها گریجوی ها رو وادار به عقب نشینی کردن .

کدوم خاندان ها درگیر در جنگ هستن ؟

خاندان لنیستر : حاکم پایتخت و حامی جافری باراتیون(که در اصل یه لنیستر کامله) . با وجود خطرات اطراف اونا هیچ وقت پایتخت رو از دست ندادن .
خاندان استارک : بعد از اعدام رئیسشون ند استارک توسط جافری به جرم خیانت ، شورش کردن . راب استارک همه جنگاش جلوی لنیسترا رو برد اما در سیاست ازشون شکست خورد و در عروسی داییش توسط خودی ها کشته شد .
خاندان بولتون : از زیردستای استارک ها بودن ، اما در Red Wedding به لنیسترا پیوستن و راب استارک رو کشتن و خودشون جانشین استارک ها به عنوان نگهبان شمال شدن .
خاندان باراتیون : بعد مرگ رابرت چند قسمت شده ، عده ای زیر دست رنلی رفتن ، عده کمتری پیش استنیس و بعضیا هم پیش جافری(که قانونا یه باراتیون ـه) . بعد از ترور رنلی بیشترشون رفتن سمت استنیس اما در نبرد Blackwater از لنیسترا شکست خوردن و اکثرا کشته شدن .
خاندان تایرل : اول سمت رنلی بودن(رنلی با مارجری تایرل ازدواج کرد) اما بعد از مرگش پیش لنیسترا رفتن .
خاندان تالی : بعد از اعلام استقلال راب استارک به اون پیوستن . در عروسی خونین بسیاریشون کشته شدن .

لرد والدر فری

خاندان فری : به تالی ها وفادارن ، البته قبل از این که راب استارک قول ازدواج با دختر والدر فری رو بده(قولی که راب زیر پا گذاشت) بی طرف موندن . بعد از این که راب استارک با یه نفر دیگه ازدواج کرد در عروسی خونین(که عروسی بین دایی راب و یکی از نوه های والدر فری بود) اون ها رو به کمک بولتون ها قتل عام کردن .
خاندان گریجوی : اعلام استقلال کردن و استارک ها رو در شمال در چندین نبرد شکست دادن .
خاندان آرین و مارتل : این دو خاندان بزرگ در طول جنگ بی طرف موندن .
خاندان تارگرین : پادشاهای سابق که ازشون فقط یه شاهزاده به اسم دنریس مونده و در Essos داره با اژدهایانش برده ها رو آزاد میکنه .

Arrowtic
01-12-2014, 22:41
تریلر جدید هم اومد :

خودم فعلا شکن ـم قاط زده ندیدم ، وقتی دیدم پستو ادیت میکنم نظرمو میگم .

ویرایش : خوب ، تریلر خوبی بود در کل . از یه دقیقه و 30 ثانیه نمیشه چیز زیادی فهمید ، ولی یه مورد اینه که انگار مثل سریال هر قسمت اکثر داستانا دنبال میشن و اینطور نیست هر قسمت فقط یه نفر باشیم و مدام بین این پنج تا سویچ میشه داستان .
لرد فارستر و رودریک(پسرش) هم تو تریلر داشتن میجنگیدن و محیط به نظر شبیه Red Wedding بود و احتمالا داستان این دو تا رو از اونجا ببینیم(یعنی میشه ؟! : دی)
از بازیگرای سریال هم چهارتایی که میدونستیم هستنو با صداشون دیدیم بالاخره ، به نظرم مارجری و سرسی(به خصوص سرسی) خوب ساخته نشدن ، ولی عجب تیریونی بود ! به شدت منتظر صحبت با تیریون ـم تو بازی !
داستان به نظر میرسه قراره خوب حماسی باشه با انتخابای سخت ، به خصوص وقتی که Ethan هستیم(با توجه به تریلر میشه با اطمینان نسبی گفت که Ethan یکی از اون 5 نفره ، به همراه Mira) ، چون باید یه تنه برای خاندانی که متلاشی ـه تصمیم بگیریم ، اونم مقابل کسایی مثل بولتونا !
تنها نکته منفی(و مثبت!) گرافیک بود ، فرم کلی گرافیک به اتمسفر کار خوب میخوره و حالت تیره تری نسبت به بقیه بازی های شرکت داره . فقط مشکل یکی قیافه بعضی کاراکتراست یکی انیمیشن ها که انگار چوب خشک داره حرکت میکنه تو بعضی صحنه ها : دی
در کل به شدت امیدوارم گرافیک کار(که تو خیلی صحنه ها از استاندارد TTG هم حتی پایین تر بود) ارزش کلی رو پایین نبره چون به نظر میرسه با یه داستان عالی و کاراکترای جالب طرفیم(و صداگذاری محشر)
خود انجمن بازی هم همه به شدت ترسیدن از کیفیت بصری کار که نکنه همه چیو خراب کنه .
به هر حال فردا شب همه چیز معلوم میشه .

mjorh
02-12-2014, 12:09
همونطور که انتظار داشتم با بازی بسیاری خوبی طرف هستیم :

هر چند اون منتقدی که بازی های این شرکت رو نقد می کرد، این بازی رو نقد نکرده ....

Arrowtic
02-12-2014, 14:52
نمره ها خوبن در کل .
IGN هم 8 داده و تنها نکته منفی رو گرافیک بازی زده . یه ایراد دیگه که اکثرا گرفتن شباهت زیادیه اعضای خاندان فارستر(از نظر شخصیتی) به استارک هاست و به نظر میاد همونا رو یه کم تغییر دادن گویا .
ولی در کل به نظر میاد به نسبت Tales from the Borderlands موفق نبوده باشه قسمت اول .
متا هم 78 .

پ.ن : البته قبلا خود TTG هم گفته بود که اپیزود 1 بیشتر یه مقدمست و روندش از بقیه اپیزودا کندتره و بیشتر میخواد معرفی کنه داستانو .

Arrowtic
02-12-2014, 20:33
متن نقدا رو خوندم و یه موردی هست که برای من خوشحال کننده و برای خیلیا ناراحت کنندست :
بازی رو کسایی که آشناییشون با دنیای بازی در حد صفره نمیتونن خوب دنبال کنن بر خلاف Tales from the Borderlands .
دلیل خوب بودنش اینه که با دنیای به این عظیمی(به هر حال این سری کتابا یکی از کامل ترین تاریخچه ها رو دارن و از نظر تاریخ و جغرافیا و کاراکترو لقب و اینا رو دست ندارن) اگه آدم بخواد آشنا بشه از طریق بازی ، یه چند اپیزود معرفی فقط طول میکشه و نمیشه بدون این موارد داستان رو گفت چون تو همه جا تاثیرشون هست .
منظور از اطلاعات پایه اینه که لقب ها و مقاما و شهرا رو بشناسید ، مثلا بدونید کسی که فامیلیش Snow ـه یعنی حــروم زادست و جز اعضای اصلی خاندان حساب نمیشه .
در کل برای ارتباط برقرار کردن با بازی شخص بهتره حداقل یه فصل رو دیده باشه .

البته مثلا Gamefront اینو تکذیب کرده و گفته که بدون اطلاعات قبلی هم میشه فهمید به خوبی کار رو .
در کل وقتی بازی لینکاش بیان(چندساعت دیگه) اینجا من و دوستان اگه چیزی بود که باید جریانش گفته میشد میگیم بدون شک .

vahidgame
02-12-2014, 20:51
همین که بازی از IGN و گیم اسپات 8 گرفته معلومه حداقل در سطح خیلی خوبیه
فقط Tales from the Borderlands مشخصه از این لحاظ بهتر بوده

ولی نکته مهم توی بازی های Telltale Games اینه که به صورتی اپیزودی منتشر میشن و اپیزود اول نمی تونه بیانگر کل بازی باشه
مهم کل مجموعه ست به خصوص اپیزود آخر که معمولا Telltale Games توی اپیزود آخر خوب کار می کنه و امتیازای بالاتری هم می گیره

+

امیر منم بدون پیش زمینه زیاد از داستان اصلی شاید بازیو رفتم ببینم کدوم این سایت ها راست میگن :دی

Arrowtic
02-12-2014, 22:00
امیر منم بدون پیش زمینه زیاد از داستان اصلی شاید بازیو رفتم ببینم کدوم این سایت ها راست میگن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه قصد دیدن سریالو داری این کارو نکن به نظرم !
آخه بازی قشنگ مهم ترین اتفاق سه فصل رو اسپویل میکنه . اپیزود Rains of Castamere تو سریال که نمرشم 9.8/10 هست تو imdb و تا الآن موفقترین اپیزود 4 فصل بوده . گویا داستان یه گروه از کاراکترا از همونجا شروع میشه(طبق تریلرا)
پ.ن : به زودی ایشون رو ملاقات میکنیم تو بازی :
ویرایش : لینکا اومدن .

Arrowtic
03-12-2014, 18:46
خوب بازی تموم شد . بدون توجه به علاقم به سری کتابا/سریال میگم : فوق العاده !
به شدت نکات منفیش کم بودن و یه کار نزدیک به شاهکار(با توجه به کارای TTG) تحویل دادن .
گرافیک بازی به طور کلی خیلی خوب بود ولی فقط گاها انیمیشن ها زیادی خشک میشدن + مارجری و سرسی رو اصلا خوب در نیوردن از نظر قیافه . کاراکترای عالی با صداگذاری های محشر . این پنج نفر بودن به خوبی کار کرده و باعث یه فرق کلی شده با بازی های دیگه : گاها شما با وجود داشتن انتخاب یه کار رو باید/نباید انجام بدید ، اونم به خاطر خانواده . من بارها پیش اومد برام که واقعا دوست داشتم یه کاری بکنم ولی از ترس کاراکتر روبرو(رمزی به خصوص !) انجامش ندادم .
داستان همونطور که انتظار میرفت محشر بود ، و TTG تونسته به خوبی همون کیفیت و اتمسفر سریال رو حفظ کنه و اون غیر قابل پیشبینی بودن به خوبی تو بازی هست .
بهترین ویژگی اما به نظرم شخصیت پردازی بود ، به طوری که الآن شدیدا تک تک کاراکترای خانواده رو دوست دارم با این که هر کدومو فقط یه قسمته که شناختم .
توی اسپویلر از داستان چیزای خیلی مهمی رو میگم ، پس تا تموم نکردین این اپیزودو وا نکنید :
چی بود اون پایان ! یک لحظه انتظار مردن Ethan (که خودمون کنترل میکردیم) رو نداشتم . از ترس این که رمزی بلایی سر کسی بیاره حتی جلوش زانو هم زدم ولی وقتی رفت سراغ دو تا بچه ها جلوشو گرفتم که نتیجشم دیدم !
Game of Thrones ـه واقعا بازی ! از پنج نفری که هستیم یکیشون همین اپیزود اول مرد !
ولی این Asher عجب هیولایی باشه ! وقتی بفهمه برادر کوچیکش(که بچگی اونطوری ازش حمایت میکرده) به اون شکل فجیع جلو خانوادش کشته شده ، دنیا رو به هم میریزه به نظرم .
توی قسمت بعد قراره جان اسنو هم وارد داستان شه + Asher که با توصیف هایی که ازش شده به شدت منتظرشم همونطور که تو اسپویلر گفتم .
به طور کلی یه بازی با خشونت و داستان در حد و اندازه مرجع اصلی بود و شدیدا منتظر اپیزود 2 ـم .
پ.ن : اون نیمچه اشاره به Oberyn Martell خیلی حال داد ! ای کاش ببینیمش تو بازی .

hitler1945
03-12-2014, 19:03
میشه لینکاشو معرفی کنید ؟ من که چیزی پیدا نکردم

brain
04-12-2014, 04:36
خوب بازی تموم شد . بدون توجه به علاقم به سری کتابا/سریال میگم : فوق العاده !
به شدت نکات منفیش کم بودن و یه کار نزدیک به شاهکار(با توجه به کارای TTG) تحویل دادن .
گرافیک بازی به طور کلی خیلی خوب بود ولی فقط گاها انیمیشن ها زیادی خشک میشدن + مارجری و سرسی رو اصلا خوب در نیوردن از نظر قیافه . کاراکترای عالی با صداگذاری های محشر . این پنج نفر بودن به خوبی کار کرده و باعث یه فرق کلی شده با بازی های دیگه : گاها شما با وجود داشتن انتخاب یه کار رو باید/نباید انجام بدید ، اونم به خاطر خانواده . من بارها پیش اومد برام که واقعا دوست داشتم یه کاری بکنم ولی از ترس کاراکتر روبرو(رمزی به خصوص !) انجامش ندادم .
داستان همونطور که انتظار میرفت محشر بود ، و TTG تونسته به خوبی همون کیفیت و اتمسفر سریال رو حفظ کنه و اون غیر قابل پیشبینی بودن به خوبی تو بازی هست .
بهترین ویژگی اما به نظرم شخصیت پردازی بود ، به طوری که الآن شدیدا تک تک کاراکترای خانواده رو دوست دارم با این که هر کدومو فقط یه قسمته که شناختم .
توی اسپویلر از داستان چیزای خیلی مهمی رو میگم ، پس تا تموم نکردین این اپیزودو وا نکنید :
چی بود اون پایان ! یک لحظه انتظار مردن Ethan (که خودمون کنترل میکردیم) رو نداشتم . از ترس این که رمزی بلایی سر کسی بیاره حتی جلوش زانو هم زدم ولی وقتی رفت سراغ دو تا بچه ها جلوشو گرفتم که نتیجشم دیدم !
Game of Thrones ـه واقعا بازی ! از پنج نفری که هستیم یکیشون همین اپیزود اول مرد !
ولی این Asher عجب هیولایی باشه ! وقتی بفهمه برادر کوچیکش(که بچگی اونطوری ازش حمایت میکرده) به اون شکل فجیع جلو خانوادش کشته شده ، دنیا رو به هم میریزه به نظرم .
توی قسمت بعد قراره جان اسنو هم وارد داستان شه + Asher که با توصیف هایی که ازش شده به شدت منتظرشم همونطور که تو اسپویلر گفتم .
به طور کلی یه بازی با خشونت و داستان در حد و اندازه مرجع اصلی بود و شدیدا منتظر اپیزود 2 ـم .
پ.ن : اون نیمچه اشاره به Oberyn Martell خیلی حال داد ! ای کاش ببینیمش تو بازی .
اولا تشکر ویژه راجع اون پستت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که واقعا به من کمک کرد مسائل بهم یاد آوری بشه. توصیه میکنم هرکی میخواد بازی کنه و سریال رو دیده حتما بخونه و همینطور پست های معرفی شخصیت ها.
منم بازی رو تا پستت رو خوندم زدمو دانلود بشه و همین الان تمومش کردم. با اینکه میخواستم وایسم تا نزدیکای اومدن فصل 5 و بعد همه اپیزود هارو یک جا بازی کنم ، ولی گفتم بذار یه بار دیگه طمع انتظار رو بچشیم. واسه سریالش که سال به سال همین وضعه. باز خداروشکر فکر کنم این ماه به ماهه آره ؟ و تا شروع فصل 6 سریال یه جورایی تموم میشه ؟ (اگه آره پس چه به موقع ... فکر کنم 2 تاش تداخل پیدا میکنه با اپیزودهای ابتدایی فصل 6) ... فکر کنم اگه هرسال یک فصل بدن ، انتظار برای سریالش اینقدر Painful نخواهد شد و به 6 ماه یه بار کاهش پیدا کنه حداقل D:

نظرم راجع بازی :
بازی عالی بود و تا حدی برام جذاب بود که اصلا نفهمیدم 2 ساعت چه جوری گذشت.با اکثر نکاتی که گفتی موافقم.
انیمیت ها گاها خشک میشد، تازه اونم در نماهای long shot بیشتر اینطور بود. کلا راجع گرافیک، رنگ بندی کلی بازی و نوع تکسچر ها به خوبی اتمسفر رو به فضای سریال نزدیک کرده بود. چهره مارجری رو منم اولش گفتم چرا این شکلیه ولی تو بعضی نما ها خوب بود تو بعضی نه نمیدونم چرا. ولی سرسی که قیافش اصلا خوب نبود (تو عکس لیک شده بیشتر بهش شبیه بود). ولی کلا راجع گرافیک پیشرفت خاصی ندیدم (که شاید نیاز نبوده).
این قضیه چند کاراکتر بودنش هم دقیقا مثله خود سریال خیلی خوب عملی شده.
داستان و روایتش عالی بود. به نظرم بهترین نقطه ای که میشد رو انتخاب کردن و مثلا نرفتن به گذشته خیلی دور و ... اینکه همگام با خود سریاله خیلی جذاب ترش کرده.
به اون قضیه که میگفتن شبیه خانواده استارک هستن نظرت چیه ؟ من خودم وجود شباهتش رو احساس کردم فقط در یکی دو شخصیت.

من که قشنگ موندم یه لحظه...سریع alt+f4 کردم یه جور دیگه برم... یه لحظه فکر کردم شاید یه امیدی باشه :n04: یاد آخر اپیزود 9 فصل 3 افتادم. امیدوارم بتونن کنترلش کنن این سورپرایز بازیارو عینه سریال. ولی حس و یاد اون صحنه فوق شوک آور کشته شدن Oberyn رو نداشت... فکر کنم باید خودمون رو آماده کنیم واسه همچون حس هایی... god help us :D
اون قسمت صحبت با سرسی هم خیلی جذاب بود، تونستم خشنودش کنم با نکته ای که مارجری گفت بهم قبلش :n02: تیریون هم که اصلا قدم زدن در کنارش افتخاری بود.
ولی کلا دقت کردی با چند تا لوکیشن محدود چقدر خوب ساختن بازی رو.
اون نیمچه اشاره به Oberyn کجاش بود؟

تصمیماتم :

خوشحال میشم ببینم چه تصمیماتی گرفتی و همینطور باقی دوستان.

اونایی که سریال رو ندیدن و به داستان پردازی علاقه دارن حتما از بازی لذت میبرن ولی لذت بیشترو ماهایی که دیدیم بردیم (ببینید حیفه :n35: )

Arrowtic
04-12-2014, 07:45
اولا تشکر ویژه راجع اون پستت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که واقعا به من کمک کرد مسائل بهم یاد آوری بشه. توصیه میکنم هرکی میخواد بازی کنه و سریال رو دیده حتما بخونه و همینطور پست های معرفی شخصیت ها.
منم بازی رو تا پستت رو خوندم زدمو دانلود بشه و همین الان تمومش کردم. با اینکه میخواستم وایسم تا نزدیکای اومدن فصل 5 و بعد همه اپیزود هارو یک جا بازی کنم ، ولی گفتم بذار یه بار دیگه طمع انتظار رو بچشیم. واسه سریالش که سال به سال همین وضعه. باز خداروشکر فکر کنم این ماه به ماهه آره ؟ و تا شروع فصل 6 سریال یه جورایی تموم میشه ؟ (اگه آره پس چه به موقع ... فکر کنم 2 تاش تداخل پیدا میکنه با اپیزودهای ابتدایی فصل 6) ... فکر کنم اگه هرسال یک فصل بدن ، انتظار برای سریالش اینقدر Painful نخواهد شد و به 6 ماه یه بار کاهش پیدا کنه حداقل D:

نظرم راجع بازی :
بازی عالی بود و تا حدی برام جذاب بود که اصلا نفهمیدم 2 ساعت چه جوری گذشت.با اکثر نکاتی که گفتی موافقم.
انیمیت ها گاها خشک میشد، تازه اونم در نماهای long shot بیشتر اینطور بود. کلا راجع گرافیک، رنگ بندی کلی بازی و نوع تکسچر ها به خوبی اتمسفر رو به فضای سریال نزدیک کرده بود. چهره مارجری رو منم اولش گفتم چرا این شکلیه ولی تو بعضی نما ها خوب بود تو بعضی نه نمیدونم چرا. ولی سرسی که قیافش اصلا خوب نبود (تو عکس لیک شده بیشتر بهش شبیه بود). ولی کلا راجع گرافیک پیشرفت خاصی ندیدم (که شاید نیاز نبوده).
این قضیه چند کاراکتر بودنش هم دقیقا مثله خود سریال خیلی خوب عملی شده.
داستان و روایتش عالی بود. به نظرم بهترین نقطه ای که میشد رو انتخاب کردن و مثلا نرفتن به گذشته خیلی دور و ... اینکه همگام با خود سریاله خیلی جذاب ترش کرده.
به اون قضیه که میگفتن شبیه خانواده استارک هستن نظرت چیه ؟ من خودم وجود شباهتش رو احساس کردم فقط در یکی دو شخصیت.

من که قشنگ موندم یه لحظه...سریع alt+f4 کردم یه جور دیگه برم... یه لحظه فکر کردم شاید یه امیدی باشه :n04: یاد آخر اپیزود 9 فصل 3 افتادم. امیدوارم بتونن کنترلش کنن این سورپرایز بازیارو عینه سریال. ولی حس و یاد اون صحنه فوق شوک آور کشته شدن Oberyn رو نداشت... فکر کنم باید خودمون رو آماده کنیم واسه همچون حس هایی... god help us :D
اون قسمت صحبت با سرسی هم خیلی جذاب بود، تونستم خشنودش کنم با نکته ای که مارجری گفت بهم قبلش :n02: تیریون هم که اصلا قدم زدن در کنارش افتخاری بود.
ولی کلا دقت کردی با چند تا لوکیشن محدود چقدر خوب ساختن بازی رو.
اون نیمچه اشاره به Oberyn کجاش بود؟

تصمیماتم :

خوشحال میشم ببینم چه تصمیماتی گرفتی و همینطور باقی دوستان.

اونایی که سریال رو ندیدن و به داستان پردازی علاقه دارن حتما از بازی لذت میبرن ولی لذت بیشترو ماهایی که دیدیم بردیم (ببینید حیفه :n35: )

من تصمیماتم عین خودت بود ، فقط اریک رو فرستادم Wall .
راستی ، جلو رمزی زانو زدی شما ؟ من زانو زدم از ترس : دی
درباره شباهت با استارکا بیشتر از همه این مادر خانواده من رو یاد کیتلین میندازه . هم ظاهرا هم رفتارا .

درباره اوبرین : توی جایی که Mira داره با Sera درباره مهمونا حرف میزنه اول میگن جیمی خیلی خوشتیپه ، بعد Sera میگه اوبرین خیلی خوشتیپه بین مهمونا .

brain
04-12-2014, 14:11
من تصمیماتم عین خودت بود ، فقط اریک رو فرستادم Wall .
راستی ، جلو رمزی زانو زدی شما ؟ من زانو زدم از ترس : دی
درباره شباهت با استارکا بیشتر از همه این مادر خانواده من رو یاد کیتلین میندازه . هم ظاهرا هم رفتارا .

درباره اوبرین : توی جایی که Mira داره با Sera درباره مهمونا حرف میزنه اول میگن جیمی خیلی خوشتیپه ، بعد Sera میگه اوبرین خیلی خوشتیپه بین مهمونا .

آره زانو زدم D: البته طرف کلا تعطیل بود، گفتم هرکاری میخواد انجام بدم که فقط گورش رو گم کنه بره.
ولی به نظرت اگه مثلا یک روش سخت(فقط یک روش) میذاشتن واسه اینکه بتونیم این پایان رو تغییر بدیم چطور بود؟ اینطوری چلنج این سبک بازی خیلی بهتر میشد چون گیم پلی خاصی که نداریم، حداقل تو تصمیم گیری و انتخاب دیالوگ ها، راه و روش های مختلفی رو هی تست کنیم (ولی الان با شناخت قبلی، چون میدونستم فرقی نمیکنه دیگه تست نکردم روش های دیگه رو).... مثلا اینکه میرا واقعا راهی براش باشه که کمک بفرسته و... میدونم پروسه ساخت بازی طولانی تر و سخت تر میشده ولی خفن تر میشد....البته من تا سکانس آخر میرا قشنگ این حس رو داشتم که میرا کمک میفرسته و از اینور هم با دیپلماسی رمزی رو آروم میکنیم...

راستی اینکه تیتراژ اول بازی رو هم ساخته بودن جالب بود در نوع خودش. رسما دیگه شد سریال :n02:

Arrowtic
04-12-2014, 14:18
آره زانو زدم D: البته طرف کلا تعطیل بود، گفتم هرکاری میخواد انجام بدم که فقط گورش رو گم کنه بره.
ولی به نظرت اگه مثلا یک روش سخت(فقط یک روش) میذاشتن واسه اینکه بتونیم این پایان رو تغییر بدیم چطور بود؟ اینطوری چلنج این سبک بازی خیلی بهتر میشد چون گیم پلی خاصی که نداریم، حداقل تو تصمیم گیری و انتخاب دیالوگ ها، راه و روش های مختلفی رو هی تست کنیم (ولی الان با شناخت قبلی، چون میدونستم فرقی نمیکنه دیگه تست نکردم روش های دیگه رو).... مثلا اینکه میرا واقعا راهی براش باشه که کمک بفرسته و... میدونم پروسه ساخت بازی طولانی تر و سخت تر میشده ولی خفن تر میشد....البته من تا سکانس آخر میرا قشنگ این حس رو داشتم که میرا کمک میفرسته و از اینور هم با دیپلماسی رمزی رو آروم میکنیم...

راستی اینکه تیتراژ اول بازی رو هم ساخته بودن جالب بود در نوع خودش. رسما دیگه شد سریال :n02:

کلا سیستم TTG اینه که داستان اصلش ثابته و جزئیات دست ما(اولشم میگه Tailored) .
البته همیشه اپیزود اول تصمیمامون مهم نیستن خیلی اما به تدریج که داستان جلو میره هی مهمتر میشن و گاها حتی میتونیم سرنوشت یه کاراکتر رو(مثل TWAU) تعیین کنیم .

Gregar
04-12-2014, 17:01
بابا خدایی عجب بازی ای بود . یه رمزی تو بازی میزارن دل و روده بازیکن بیاد تو حلقش .

Opening سریال راستی خیلی باحال بود . فکر نمیکردم تیتراژ سریال رو بزارن واسه اینکار .

انصافا کسی هم بود که کشته شدن Ethan رو پیش بینی کنه ؟ خیلی ظالمانه بود این تیکه اش . چون هنوز بچه بود و بی گناه و رمزی به طرز بدی کشتش .

فکر کنم تنها یه رسالت داره این بازی اونم دوبرابر کردن تنفر از این موجوده . خداییش نمیتونم هنوز شخصیت این موجود رو درک کنم . چی میخواد واقعا تو زندگیش ؟ فقط سادیسم ؟

ولی دم این تیریون گرم که تو بازی هم هوای ادم رو داره . من به مارجری وفادار موندم ولی به سرسی هم چیز بدی نگفتم و اعتدال رو انتخاب میکردم .

در کل فقط منتظر اپیزود بعدیم که ببینم این Asher چه کار میخواد بکنه . یه جورایی فکر کنم شخصیت جان اسنو رو تو بازی تقسیم کردن بین دو شخصیت . یعنی Asher و Gared .
ولی پایان این قسمت نشون داد سرنوشت forrester ها خیلی هم شبیه استارکها نیست .

ولی هنوز تو کفم . چون اینو میدونستم واقعا راهی وجود نداره که این مذاکره به خوبی پیش بره . رمزی نه دیپلوماسی حالیشه و نه اینکه جنگ رو میباخت . اما تنها راه گفتم شاید معامله باشه که اون هم اینطوری شد . واقعا تو کف شخصیت این موجودم که جورج مارتین ساخته .

Arrowtic
04-12-2014, 17:15
بابا خدایی عجب بازی ای بود . یه رمزی تو بازی میزارن دل و روده بازیکن بیاد تو حلقش .

Opening سریال راستی خیلی باحال بود . فکر نمیکردم تیتراژ سریال رو بزارن واسه اینکار .

انصافا کسی هم بود که کشته شدن Ethan رو پیش بینی کنه ؟ خیلی ظالمانه بود این تیکه اش . چون هنوز بچه بود و بی گناه و رمزی به طرز بدی کشتش .

فکر کنم تنها یه رسالت داره این بازی اونم دوبرابر کردن تنفر از این موجوده . خداییش نمیتونم هنوز شخصیت این موجود رو درک کنم . چی میخواد واقعا تو زندگیش ؟ فقط سادیسم ؟

ولی دم این تیریون گرم که تو بازی هم هوای ادم رو داره . من به مارجری وفادار موندم ولی به سرسی هم چیز بدی نگفتم و اعتدال رو انتخاب میکردم .

در کل فقط منتظر اپیزود بعدیم که ببینم این Asher چه کار میخواد بکنه . یه جورایی فکر کنم شخصیت جان اسنو رو تو بازی تقسیم کردن بین دو شخصیت . یعنی Asher و Gared .
ولی پایان این قسمت نشون داد سرنوشت forrester ها خیلی هم شبیه استارکها نیست .

ولی هنوز تو کفم . چون اینو میدونستم واقعا راهی وجود نداره که این مذاکره به خوبی پیش بره . رمزی نه دیپلوماسی حالیشه و نه اینکه جنگ رو میباخت . اما تنها راه گفتم شاید معامله باشه که اون هم اینطوری شد . واقعا تو کف شخصیت این موجودم که جورج مارتین ساخته .

احسنت سر اون جمله اول !
این موضوع حتی توی کتابا هم خیلی نادر بوده تا حالا که یه بچه که نقش اصلیه به این شکل کشته بشه . یه جافری بود فقط که حقش بود اونم .
من کل اون تیکه با رمزی راه اومدم(به جز وقتی که رفت سراغ تالیا) و دیگه مطمئن شده بودم که رمزی ولمون میکنه(به خصوص وقتی درباره درختا راضیش کردم) که یهویی نابودمون کرد .

بازی خوشبختانه مثل سریال از کلیشه هایی که همه انتظار دارن به دوره .
من با این خیال که دموکراسی از جنگ بهتره جلو رمزی حتی زانو زدم و باهاش راه اومدم و کنترلمو حفظ کردم ، به این امید که به نفعمه ، ولی ای دل غافل !
راستی آخر بازی اسم Ethan شما چی شد ؟ Ethan The Brave یا Ethan The Wise ؟
واسه من Brave .
پ.ن : صد رحمت به استارکا ! تو یه اپیزود سه تا فارستر مرد : دی

پ.ن : البته لازم به ذکره که رمزی حیوون تر از این حرفاست ! کافیه داستان زندگی Lady Hornwood رو بخونید تو ویکی .(سریال نشونش نداد و حرفیم ازش نزد)
پ.ن2 : متای بازی شده 74 ! یعنی کمتر از متای اپیزود 4 بازی TWAU که به نظرم بین اپیزودای اخیر شرکت ضعیف ترین بود .

Gregar
04-12-2014, 20:59
بازی خوشبختانه مثل سریال از کلیشه هایی که همه انتظار دارن به دوره .

راستی آخر بازی اسم Ethan شما چی شد ؟ Ethan The Brave یا Ethan The Wise ؟
واسه من Brave .
پ.ن : صد رحمت به استارکا ! تو یه اپیزود سه تا فارستر مرد : دی

پ.ن : البته لازم به ذکره که رمزی حیوون تر از این حرفاست ! کافیه داستان زندگی Lady Hornwood رو بخونید تو ویکی .(سریال نشونش نداد و حرفیم ازش نزد)
پ.ن2 : متای بازی شده 74 ! یعنی کمتر از متای اپیزود 4 بازی TWAU که به نظرم بین اپیزودای اخیر شرکت ضعیف ترین بود .

من دقیقا از همین میترسیدم که بازی حال و هوای Game of Thrones ای نداشته باشه که خوشبختانه یا بدبختانه داره :n02:

مگه اسمش عوض هم میشد . مال من همون Brave شد . چون جلوی رمزی رو گرفتم . مگه چه کار باید میکردی که Wise بشه . فرقی میکرد ؟

راجع به متای بازی میگم مگه همه منتقدها GOT نگاه میکنن ؟ حدس میزنم اونایی که نمره کم دادن یا GOT ندیدن یا فقط به گرافیک ایراد گرفتن . چون اصلا در این حد بد نبود . فقط مشکلات Visual ای داشت .

Arrowtic
04-12-2014, 21:06
اگه در کل چپتر آخر اینور اونورو نگاه میکردی و سکوت میکردی می شدی Wise .

brain
04-12-2014, 21:35
اگه در کل چپتر آخر اینور اونورو نگاه میکردی و سکوت میکردی می شدی Wise .
چه جالب !!!
منم brave

Arrowtic
04-12-2014, 21:55
یه The Bold هم میشه گرفت انگار :
اگه زانو بزنی ، و بعد خواهرتو از دست رمزی بگیری میشی Brave
اگه سکوت کنی وقتی خواهرتو گرفت میشی Wise
اگه زانو نزنی و خواهرتو از دستش بگیری میشی Bold
من شدیدا پشیمونم که زانو زدم جلوش !

brain
04-12-2014, 22:26
به خاطر اینکه از سیاست سر در نمیاریم D: از همون اول شاید منتظر یه بهونه بودن که ironwood رو بگیرن.

کسی royland رو انتخاب نکرده و یا اینکه رمزی رو جلوی gate ملاقات کنه ؟ میخوام ببینم آخرش میان تو و همین میشه. یا اینکه همین اتفاقات جلوی گیت میوفته.

Arrowtic
05-12-2014, 00:32
به خاطر اینکه از سیاست سر در نمیاریم D: از همون اول شاید منتظر یه بهونه بودن که ironwood رو بگیرن.

کسی royland رو انتخاب نکرده و یا اینکه رمزی رو جلوی gate ملاقات کنه ؟ میخوام ببینم آخرش میان تو و همین میشه. یا اینکه همین اتفاقات جلوی گیت میوفته.

توی فروم بازی پرسیده بودن ، جواب این بود که :
نه فرق خاصی نداره و باز آخر میان تو . تازه یه ایراد داره اونطوری ، اونم اینکه فقط رمزی و لرد وایتهیل رو راه میدید تو ولی بازم توی Hall سربازای رمزی معلوم نیست از کجا میان !
Royland هم اگه باشه تا جایی که فهمیدم گویا شمشیر میکشه یکی میزننش(کشنده نمیزننش فقط میفته زمین) بعد باز Ethan رو میکشه رمزی .

Gregar
05-12-2014, 01:25

من به سفارش داییم گوش کردم و رویلاند رو دستیارم کردم ولی به هر حال بازم فرقی نمیکنه . رویلاند بیشتر استراتژیسته . کاش به حرفش گوش میکردم و با جنگ جلو میرفتم . اما حتی اگه رمزی رو هم میکشتیم باز رز بولتون میومد یه خونی به پا میکرد .

در کل فرقی نداره چه سیاستی رو به کار بگیری . به نظرم اخر اپیزود یه هدف جالب داشت و اونم اینکه میخواست شخصیت رمزی رو کامل نشون بده .
حروم زاده ای سادیسمی که هیچ جوره نمیشه باهاش کنار اومد . نه با سیاست نه با پول . فقط اگه قدرت داشته باشی جلوی همچین ادمایی میتونی بایستی و در اولین فرصت باید سرشونو از تنشون جدا کنی .

ولی یه چیزی بهم میگه این رمزی در اینده به دست جان اسنو کشته میشه . نمیدونم اما حس میکنم این اتفاق بیفته . یا شایدم تئون .
کلا فکر کنم اگه رای گیری بشه که اگه میتونستین سه تا اسم به جاکن هاکار بدین اسم کی رو میدادین ، این سه اسم در صدر بودن : جفری (که خوشبختانه خودش با پای خودش حذف شد) ، ولدر فری ، رمزی اسنو

Arrowtic
19-12-2014, 11:34
بازی بعدی Telltale هم اعلام شد که بین این همه فیلم/سریال/بازی فکر نمیکردم از رو این بازی بسازن !
Minecraft : Story Mode ! یه بازی با همون سبک Minecraft اما داستان دار که توش انتخابا مثل بقیه بازیا تاثیر گذارن !

Gregar
23-12-2014, 20:08
بازی بعدی Telltale هم اعلام شد که بین این همه فیلم/سریال/بازی فکر نمیکردم از رو این بازی بسازن !
Minecraft : Story Mode ! یه بازی با همون سبک Minecraft اما داستان دار که توش انتخابا مثل بقیه بازیا تاثیر گذارن !

تبریک به TTG . دیگه رسما خودشو از بابت گرافیک بازی خلاص کرد . هیچ وقت از این بازی خوشم نمیومد .

Arrowtic
23-12-2014, 22:14
تبریک به TTG . دیگه رسما خودشو از بابت گرافیک بازی خلاص کرد . هیچ وقت از این بازی خوشم نمیومد .
اکثریت ناراحتن ، چون ماینکرفت جز بدترین سری بازی هایی هست که میشه روش کار کرد ، چون کلا داستان و کاراکتر نداره در حالی که TTG تخصصش تو داستانه .
ولی خوب ، اگه بتونن جدی ازش یه بازی موفق بسازن اوج هنرمندیشونو به نمایش گذاشتن . باید صبر کرد و دید .
پ.ن : قبل خبر گفته بودن که بازی جدید میخوان معرفی کنن ، به شدت امیدوار بودم Star Wars باشه(اگرچه با توجه به لایسنس ها کار خیلی سختیه) .

Gregar
24-12-2014, 00:43
اکثریت ناراحتن ، چون ماینکرفت جز بدترین سری بازی هایی هست که میشه روش کار کرد ، چون کلا داستان و کاراکتر نداره در حالی که TTG تخصصش تو داستانه .
ولی خوب ، اگه بتونن جدی ازش یه بازی موفق بسازن اوج هنرمندیشونو به نمایش گذاشتن . باید صبر کرد و دید .
پ.ن : قبل خبر گفته بودن که بازی جدید میخوان معرفی کنن ، به شدت امیدوار بودم Star Wars باشه(اگرچه با توجه به لایسنس ها کار خیلی سختیه) .

با این روند صددرصد TTG وارد دنیای DC یا مارول هم میشه . TWAU نشون داد که این سبک TTG خیلی خوراک ابرقهرمانهاست . فکر کن بازی Arrow بیاد :n02:

Arrowtic
24-12-2014, 01:01
با این روند صددرصد TTG وارد دنیای DC یا مارول هم میشه . TWAU نشون داد که این سبک TTG خیلی خوراک ابرقهرمانهاست . فکر کن بازی Arrow بیاد :n02:

آره.من تو فکر دنیای کلی دی سی هستم مثل سری بازیای آرخام.خیلی توش داستانای قشنگ میتونن در بیارن به خاطر شخصیت پردازی بی نظیر این جهان(که من از مارول خیلی بیشتر دوستش دارم)

Sent from my LG-G2 using Tapatalk

vahidgame
24-12-2014, 01:06
این خبر ماینکرفت دیگه خیلی عجیب بود!
همین جوری پیش بره Telltale سراغ همه بازی ها میره :دی
درسته توی Borderland خیلی موفق ظاهر شد ولی تضمینی نیست همیشه به این صورت باشه

هر چند من خودم این شرکت رو دوس دارم
ولی فک کنم اگه سراغ همین کمیک و سریال و کتاب و اینا بره خیلی بهتره
کلا از همین بازی هایی مثل TWD و GOT هم خودش می تونه خیلی داستان های جالبی دربیاره که به این زودی ها هم تموم نشن و فصل های زیادی داشته باشن

Khan gholi
24-12-2014, 06:09
به قول کاربر یک سایت , تا چند وقت دیگه این شرکت قسمت داستانی فیفا یا پی اس رو می سازه

Arrowtic
22-01-2015, 22:10
تریلر قسمت 2 اومد .
3 فبریه که میشه سه شنبه ی دو هفته دیگه برای بیشتر کنسولا از جمله PC میاد ، فرداشم واسه بقیه .

Arrowtic
03-02-2015, 07:29
Launch Trailer هم اومد :
Asher احتمالا تا چند قسمت بمونه اونور ، چون طبق تریلر هدفش جمع کردن ارتش برای کمک به فارستر هاست .

Gregar
03-02-2015, 23:40
بازی اومده منتهی نمرات مثل قسمت قبله . طبق اخرین امار بدست اومده از کسانی که به بازی نمره پایین دادن معلوم شده این افراد هیچکدوم یا عمه ندارن یا سریال رو ندیدن .

Arrowtic
04-02-2015, 12:41
تموم کردم این قسمتو .
به نظرم چند برابر از قبلی بهتر بود . تمرکز بیشتر رو شخصیتا بود تا هیجان(البته بخشای اکشنش بیشتر از قبلی بودن) و شروع کرده بود به چیدن بیشتر داستان .
اون آهنگ آخر قسمت(که تو Credits هم بود) واقعا بی نظیر بود . انتخابای سخت مثل قسمت قبل بیشتر بر خلاف میل بودن ، یعنی کاری که دوست نداشتید بکنید بهتر به نظر میرسید به نسبت کاری که دلتون میخواد . داستان ها برای من به ترتیب Ironrath بود بعد یونکای و بعد هم پایتخت . با Wall خیلی حال نکردم . یه موردی هم که هست اینه که من Mira تو بازیم بی مصرفه ، چون کلا خودم انتخابام جورین که هیچ وقت نشده باهاش به خانوادم کمک کنم چون تک تکشون نیازمند خیانت به مارجری هستن !(اما فکر می کنم بعدا یه موقعیت عالی پیش بیاد که به دلیل از دست ندادن اعتماد مارجری بتونم یه کمک گنده بکنم !)
بین شخصیتا باحال تر از همه Rodrik بود با داستانش . خیلی انتخابای قشنگی داشت و تک تک دیالوگاش با بقیه عالی بودن . خوشبختانه زنده موندنشم الکی و هندی در نیومده بود و عقلانی بود + اینطور نبود که کاملا سالم برگرده و کل قابلیت فیزیکیش نابود شده . درضمن بهترین صداگذاری ممکن رو داشت و باید آفرین گفت به کسی که جاش حرف زده ؛ سر هر تیکه از همه نظر صدا و لحنش عالی بود و کلمه به کلمه با حال و هوای اون لحظه کاراکتر حرف میزد .
بعد از اون هم که Asher با وجود کم بودنش خیلی باحال بود و به نظر میرسه که داستانش نقش خیلی مهمی داشته باشه .
بعد هم Mira . باز هم مثل قسمت قبل به مارجری خیانت نکردم و نامه رو جعل نکردم(جاش با رودریک نصف جنگلو دادم به دختره)
در نهایت هم Gared که به نظرم تنها نقطه ضعف داستان بود و دلیل اصلیشم بی ارتباط بودنش با بقیه تیکه ها بود .
درضمن نبود یه مرگ بزرگ مثل قسمت قبل عالی بود و اینطوری نشون داد که بر خلاف نظر خیلی منتقدا این سری کتاب/سریال/بازی درباره مرگ های ناگهانی نیست فقط . یه قسمت عالی تحویل دادن فقط به واسطه کاراکترا و داستان .

و در نهایت دیالوگ مورد علاقم که تو بازی خودم انتخاب کردم واسه گفتن :
I'm going to kill that man
پ.ن : امیدوارم سریع تر Tales رو بدن بیرون . بعد هر قسمت/چپتر GoT (چه بازی چه سریال چه کتاب) آدم به قولی Suicidal میشه : دی
پ.ن2 : دیالوگ Potatoes ـه Gared لبخندی عمیق بر لبم جاری کرد !

Arrowtic
04-02-2015, 21:10
برای اون آهنگ آخر پست جدا بزنه آدم بهتره !
این لینکش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به کلمات و متنش دقت کنید خیلی قشنگه و داستان GoT و فارستر ها رو عالی میگه .
بهترین صحنه ی دو قسمت بود برام با توجه به تم لحظه ای که اینو خوند .یه مشکل خیلی خیلی بزرگ داشت این قسمت ولی ، اونم این که 2 تا از انتخابای منو قشنگ ندید گرفت . تو آهنگ به Ethan گفت Ethan the Wise در حالی که واسه من Brave بود + به نظر میرسه انتخاب آخر قسمت 1 ـم رو عوض کرده بود ! این ایرادو همه Xbox One ها داشتن .
سعی کنید نسخه No Steam رو دانلود نکنید ، واسه من اون بود .

ویرایش : Xbox One ها همه انتخاباشون ندید گرفته شده ولی واسه من فقط اون آخر قسمت اول . اگه No Steam ریختید برا اطمینان از آخرین فصل قسمت اول(یعنی دیدار با رمزی) Rewind کنید تا به مشکلی نخورید .

elshaarawy
20-02-2015, 18:06
سلام . روی رم 2 گیگ بالا میاد بنظزتون ؟؟

Gregar
23-02-2015, 20:13
سلام . روی رم 2 گیگ بالا میاد بنظزتون ؟؟

من رمم 2 گیگه دارم بازی میکنم . بازی هایی که حس میکنی سبکن ولی تو سیستم مورد نیازش زده 4 گیگ رم معمولا روی 2 گیگ رم هم جواب میده و مشکل خاصی نداره . البته اگه ویندوزت 32 بیتیه باید به نوع ویندوز مورد نیاز هم دقت کنی که 64 بیت نباشه . معمولا بازی هایی که به طور واقعی 4 گیگ رم لازم دارن ویندوز مورد نیاز رو هم 64 بیت میگیرن .

soroosh_cz
23-02-2015, 20:24
قسمت دوم اتفاق خیلی خاصی نیفتاد.
همه اش یک طرف
اون آهنگ آخر بازی هم یک طرف :n30:

بخش Wall رو خیلی قشنگ درست کرده بودن، یه جورایی حس میکردم تو خود بازی هستم یا سریال رو دارم می بینم.

این تند تند زدن Q بعدش E کمی تکراری شده، TWD فصل اولش چندین دکمه داشت :n02:

Amin.P30
24-02-2015, 21:51
الان این بازی اومده؟
یک نسخه داره یا چندین نسخه اومده تا الان؟
داستانش با سریالش همخوانی داره یا جدای از اونه؟

Arrowtic
25-02-2015, 16:03
قسمت دوم اتفاق خیلی خاصی نیفتاد.
همه اش یک طرف
اون آهنگ آخر بازی هم یک طرف :n30:

بخش Wall رو خیلی قشنگ درست کرده بودن، یه جورایی حس میکردم تو خود بازی هستم یا سریال رو دارم می بینم.

این تند تند زدن Q بعدش E کمی تکراری شده، TWD فصل اولش چندین دکمه داشت :n02:
داستان به نظر میومد پایه گذاری قسمتای بعد بود و جایگاه کاراکترا و شخصیتشونو تثبیت کرد به خصوص که دو محیط جدید داشتیم و نمیشد عجله کنن تو جلو بردن داستان .
برو همه چند تا ورژن آهنگو بگوش ، همشون عالین .

الان این بازی اومده؟
یک نسخه داره یا چندین نسخه اومده تا الان؟
داستانش با سریالش همخوانی داره یا جدای از اونه؟
این بازی و بقیه بازی های شرکت Telltale Games به صورت اپیزودی هستن . یعنی هر حدودا 2 ماه یه قسمت میاد و شما بازیش میکنی . الآن این بازی دو قسمتش اومده(و قراره 6 قسمته باشه) .
داستانشم بر پایه سریاله و وقایع یه خاندان کوچیک رو از آخر فصل 3 تا اول فصل 5 نشون میده .

elshaarawy
25-02-2015, 19:01
روشی چیزی نیست که بشه زیرنویس بازی رو فارسی کرد؟

Arrowtic
21-03-2015, 12:56
اعلام شد در توییتر که همین دوشنبه تریلر قسمت سوم میاد و خود قسمت هم در همین ماه منتشر میشه ، پس یا 24 مارچ هست(همین سه شنبه) یا 31 مارچ . با توجه به ریلیز تریلر در دوشنبه احتمالا یه هفته فاصله بذارن و 31 ـم منتشر کنن .
عجب خوب بود این یه مدت واسه بازی های اپیزودی ! هفته قبل Tales from the Borderlands اومد ، این هفته Life is Strange و احتمالا هفته بعد هم GoT .

Arrowtic
22-03-2015, 10:07
شات های جدید :

یه سوال :
اگه ازتون(وقتی Mira هستید) بخوان که علیه تیریون تو دادگاه شهادت بدید(تا به خاندانتون کمک کنن) ، این کارو میکنید ؟

Gregar
22-03-2015, 10:25
یعنی ممکنه دادگاه تیریون رو هم تو بازی ببینیم ؟ :n19:
من اگه بدونم واقعا به خاندانم کمک میکنه این کار رو میکنم . گور بابای تیریون :n02:

Arrowtic
22-03-2015, 10:38
گفتن تا اول فصل 5 رو پوشش میده . شاید دوئل رو هم دیدیم : دی
منم احتمالا بهش خیانت کنم ، با قلبی پر از درد !

Arrowtic
23-03-2015, 20:51
تریلر هم اومد :
تاریخ عرضه هم مشخص شد ، 24 مارس مصادف با فردا : دی
کسی فکرشم نمیکرد که با این سرعت اپیزود 3 رو بسازن . GoT اولین بازیشونه که انقدر خوب رو زمان بندی موندن و تاخیر نداشتن .

پ.ن : نه به اون چندماهی که این سبک بازی چیزی نبود ، نه به این یه مدت ! فردا هم GoT میاد و هم Life is Strange . واقعا هم سخته که آدم انتخاب کنه کدومو اول بازی کنه !

Arrowtic
26-03-2015, 19:38
تاپیک مهم نمیشه ؟ : دی
عالی بود قسمت سوم و به نظرم قوی ترین قسمت تا الآن . داستانا عالی ، کاراکترا عالی و انتخابا خیلی سخت . معمولا انتخابای بازی جوری بودن که میدونستی یه انتخاب خوب وجود داره با یه بد ، که خوبه بهت ضربه میزنه ولی این قسمت سر نصف مواقع واقعا نمیدونستم باید چیکار کنم !
از نظر قشنگ بودن داستانا تو این قسمت به نظرم :
1 . Mira : هیجان و بدبختی از سر و روش میبارید !
مارجری بهم نشون داد که وفاداری بهش اشتباه محض بوده و باید بهش خیانت میکردم ! آخرشم اون نامه تیریون رو سوزوندم ، میخواستم نگهش دارم ، ولی به این Tom هیچ اعتماد ندارم ، گفتم شاید نسوزونمش بعدا به یکی بگه کار دستم بده .
2 . Gared : اینبار عالی بود کارشون سر داستان Wall و کلی بخشای قشنگ داشت .
آخرش عالی بود ! مرتب به Britt میگفتم که نمیخوام بکشمت ولی مجبورم میکرد که زخمی ترش کنم . وقتی دیدم که مرگش حتمیه و نمیشه کاریش کرد ، از بالای دیوار پرتش کردم ! به شدت حس Sparta داد !(با وجود حرفایی که میزد میخواستم به قولم به جان عمل کنم ، واسه همین حتی بعد توهینش به پدر و خواهرم بازم گفتم I won't kill a brother ، چون میخواستم تو راه Craster's Keep بکشمش ، ولی خوب نشد)
3 . Ironrath (برای اسپویل نشدن قسمت دوم اسمشو نمیگم !) : اینم عالی بود .
اون تیکه ی آخر مقابل گریف بی نظیر بود ، بار اول بلند شدم جلوش ، ولی وقتی خواهرمو تهدید کرد تسلیم شدم . اگه آدم مرتب مشت بخوره و وایسه ، گویا خیلی Epic میشه و گریف مثل بچه ها غر میزنه ! در حدی که افراد خودش ازش بدشون میاد . خیلی دوست داشتم این کارو کنم ، ولی به حرف Gwyn عمل کردم ، ترسیدم که اگه جلوش وایسم یا درجا یکیمونو بکشه ، یا در آینده بدبختمون کنه ! اینطوری فکر میکنه خیلی آدم بزرگیه و حماقتش بیشتر میشه ، بعدا میتونم حالشو بگیرم)
4 . Asher : بازم تمرکز روش زیاد نبود . از قسمت قبلی بیشتر روش کار شد ، ولی خوب بازم کم بود .
مالکولم رو نجات دادم اونجا(فکر میکردم یکیشون میمیره ، گفتم یه عضو دیگه خانواده بمیره مادرشون دیگه دیوونه میشه ! اگه میدونستم به هر حال زنده میمونن بشکا رو نجات میدادم) .
دنریس هم از همه کاراکترا به نظرم شبیه تر به بازیگر دراومده ! خوشم میاد اون شخصیت جوگیرشو تو همون یه دیالوگش خوب نشون دادن !

shakerifar
27-03-2015, 18:33
انتخابای این قسمت فوق العاده سخت بود ولی بازی فوق العادست واقعا ادم از وقتی که می ذاره پشیمون نمی شه
من مواقعی که تصمیمای سخت باید بگیرم بازی رو پاز می کنم فکر می کنم کدوم تصمیمو بگیرم :n02:
من مالکوم رو نجات دادم چون گفتم به هرحال فامیله دیگه ادم خوبیم هستش
تو قسمت وال با گارد اون یارو رو هی خواستم نزنمش ولی اصرار می کرد بعد دیدم دیگه درب و داغون شده خواستم از بالای دیوار پرتش کنم پایین پشیمون شدم کلا ولش کردم
با میرا اونجایی که مارجری گفت دیگه با تیریون حرف نمی زنی گفتم باشه بعد روز عروسی رفتم پیش تیریون مارجری همخوشش نیومد و داره دنبال خدمتکار دیگه می گرده :n02: نامه رو هم نسوزوندم گفتم شاید بتونم یه معامله ای باهاش جوش بدم یکم پول واسه خانواده جور کنم
این قسمت اخرو ولیحس می کنم تصمیم خوبی نگرفتم که کلا با گریف نساختم هر سه دفعه جو گرفتم پاشدم وایسادم ولی تو صحنه بعدش وقتی مادرش بهش گفت این ایستادگیت پیامدهایی خواهد داشت فهمیدم که تصمیم خوبی نگرفتم
------------------------------------------------
نظرتون در مورد خائن چیه؟ به نظرتون کیه؟؟؟ من یکم به مادر رودریک مشکوکم چون ه خاطر ریون ممکنه هرکاری بکنه

Arrowtic
27-03-2015, 23:25
انتخابای این قسمت فوق العاده سخت بود ولی بازی فوق العادست واقعا ادم از وقتی که می ذاره پشیمون نمی شه
من مواقعی که تصمیمای سخت باید بگیرم بازی رو پاز می کنم فکر می کنم کدوم تصمیمو بگیرم :n02:
من مالکوم رو نجات دادم چون گفتم به هرحال فامیله دیگه ادم خوبیم هستش
تو قسمت وال با گارد اون یارو رو هی خواستم نزنمش ولی اصرار می کرد بعد دیدم دیگه درب و داغون شده خواستم از بالای دیوار پرتش کنم پایین پشیمون شدم کلا ولش کردم
با میرا اونجایی که مارجری گفت دیگه با تیریون حرف نمی زنی گفتم باشه بعد روز عروسی رفتم پیش تیریون مارجری همخوشش نیومد و داره دنبال خدمتکار دیگه می گرده :n02: نامه رو هم نسوزوندم گفتم شاید بتونم یه معامله ای باهاش جوش بدم یکم پول واسه خانواده جور کنم
این قسمت اخرو ولیحس می کنم تصمیم خوبی نگرفتم که کلا با گریف نساختم هر سه دفعه جو گرفتم پاشدم وایسادم ولی تو صحنه بعدش وقتی مادرش بهش گفت این ایستادگیت پیامدهایی خواهد داشت فهمیدم که تصمیم خوبی نگرفتم
------------------------------------------------
نظرتون در مورد خائن چیه؟ به نظرتون کیه؟؟؟ من یکم به مادر رودریک مشکوکم چون ه خاطر ریون ممکنه هرکاری بکنه
هر کدوم بدی خودشو داره . اگه مثل من رو زمین بمونید ، افرادت بدشون میاد و فقط مادر رودریک و دانکن خوشحال میشن اما نکته مثبتش اینه که وایتهیل اعظم جوگیر نمیشه حمله کنه ! حالت دوم که شما رفتی اما خیلی با اباهته ولی ممکنه بعدش یه حرکتی بزنه بدبخت شیم ! ولی در کل ایکاش ایستادگی میکردم ! رودریک من باهاش همیشه ایستادگی کرده بودم ، ولی بعد حرفای دختر وایتهیل ترسیدم ، این بارم وایستادم ولی به محض اینکه رفت سراغ تالیا گفتم باشه بلند نمیشم .
درباره خائن من به مادره مشکوکم(بفراموش نشه که قسمت دوم درباره ریون به وایتهیل پیغام داده بود . از همون موقع مشکوک شدم) ، نفر دوم هم Maester میتونه باشه ، چون هم مسئول نامه فرستادنه و هم کلا کاراش خیلی عجیبن و کلا مشکوک میزنه !

بهترین دیالوگ سه قسمت رو Royland گفت : Even broken , he's twice the man you are !
سر همون انتخاب جلوی گریف خیلی از این ناراحت شدم که با تصمیمم روی Royland رو زمین انداختم ! از همه افرادمون مرد تره !

Gregar
06-04-2015, 00:43
امروز همراه TFTB وقت شد اینم بازی کردم . فقط عالی بود اپیزودش . عجب انتخابهایی . سر هر انتخاب دو ساعت میموندم :n02:

انتخاب هام لازم نیست بگم . چون دقیقا مثل Arrowtic انتخاب کردم . فقط :

اون نامه رو سوزوندم نه به خاطر پسره بلکه گفتم دیگه از تیریون خبری نیست و اون نامه هم ارزشی نداره دیگه

به نظرتون خائن کی میتونه باشه . من که میگم دانکن قطعا نیست . چون اگه بود که Gwyn در مورد North Grove هم میگفت .
رویلند هم فکر نکنم باشه . چون اون اخر واسه امتحان کردنش گفتم به گریف حمله کنه که اونم حمله کرد . هر چند موفق نشد ولی هر چی هست وفاداره به نظرم .
من میگم ممکنه Maester باشه . از همون اول خیلی بهش اعتماد نداشتم .
ممکن هم هست بخوان به خاطر شبیه کردن داستان بازی با سریال مادره رو به خاطر بچه هاش خائن نشون بدن . همون کاری که کیتلین کرد و جیمی رو فراری داد . و اینکه تنها کسی که این انتخاب رو داشتی که بهش در مورد خائن بگی یا نگی همین مادرش بود . کاش بهش نمیگفتم قضیه رو .

اون بریت رو هم کاش هلش میدادم از رو دیوار . اگه میدونستم ولش کنم میمیره حتما پرتش میکردم پایین . توی قسمت بعد نشون داد که احتمالا گناهکار شناخته میشی و باید فرار کنی . هر چند فکر کنم در هر صورت این اتفاق میفتاد .

Arrowtic
26-04-2015, 00:14

پریروز رسمی اعلام شد که TTG و مارول شروع به همکاری کردن و اولین بازیشون هم 2017 میاد .

korokodil_avareh
28-04-2015, 15:00
خصوصیت بازیهای telltale اینه که هر انتخابی بکنید تاثیر چندانی در روند بازی نداره و صرفا فقط چند خط از مکالمات عوض میشن، تجربه ای که من از 3 بازی این شرکت کسب کردم باعث شده که الان در game of thrones انتخاب ها رو بدون استرس و صرفا بر اساس شخصیت خودم بگیرم و جالبه که بعداً وقتی انتخابهای دیگران رو میخوندم میدیدم که نتیجه یکسان می شد. پیشنهاد من به همه اینه که کلا برای دیالوگ ها و حتی انتخاب های سخت اون چیزی رو که دلشون بهشون میگه انجام بدن تا حداقل از لحاظ وجدانی راحت باشند

Arrowtic
28-04-2015, 22:36
خصوصیت بازیهای telltale اینه که هر انتخابی بکنید تاثیر چندانی در روند بازی نداره و صرفا فقط چند خط از مکالمات عوض میشن، تجربه ای که من از 3 بازی این شرکت کسب کردم باعث شده که الان در game of thrones انتخاب ها رو بدون استرس و صرفا بر اساس شخصیت خودم بگیرم و جالبه که بعداً وقتی انتخابهای دیگران رو میخوندم میدیدم که نتیجه یکسان می شد. پیشنهاد من به همه اینه که کلا برای دیالوگ ها و حتی انتخاب های سخت اون چیزی رو که دلشون بهشون میگه انجام بدن تا حداقل از لحاظ وجدانی راحت باشند
حرفتون در کل درسته ، ولی خوب زمان TWD رو یادتون باشه با اینکه در کل مسیر یکی بود ، خیلی از مرگ ها دست ما بودن و خیلی از کاراکترا بودن که انتخاب ما معلوم میکرد کدومشون زنده میمونه در بازی . من خودم کلا تو بازی میرم سعی میکنم صرف نظر از این مسائل برم تو حس همون کاراکتر و جوری بازی میکنم که انگار داستان کاملا دست خودمه . حس خیلی بهتری میده موقع بازی !

korokodil_avareh
29-04-2015, 14:36
حرفتون در کل درسته ، ولی خوب زمان TWD رو یادتون باشه با اینکه در کل مسیر یکی بود ، خیلی از مرگ ها دست ما بودن و خیلی از کاراکترا بودن که انتخاب ما معلوم میکرد کدومشون زنده میمونه در بازی . من خودم کلا تو بازی میرم سعی میکنم صرف نظر از این مسائل برم تو حس همون کاراکتر و جوری بازی میکنم که انگار داستان کاملا دست خودمه . حس خیلی بهتری میده موقع بازی !
بله اتفاقا یکی از دلایلی که به این باور رسیدم همون بازی TWD بود. اگر خاطرتون باشه اولین انتخاب بین داوگ و کارلی بود، صرفنظر از اینکه کدومشون رو انتخاب می کنیم اون یکی هم جلوتر کشته می شد. یا جلوتر در مسئله ی لیلی، مهم نیست که چقدر با لیلی خوب باشید، او باز هم در آخر شما رو تنها میگذاره و کلی انتخاب دیگه که سرانجام در پایان فصل اول باز هم هرطور خوب عمل کرده باشی و به اون ماشین هم دستبرد نزده باشی باز اون مرد کوتاه نمیاد و قصد کشتن ما رو میکنه. یک چارت توی یکی از سایتها دیدم که جالبه اینجا قرارش میدم میتونید ببینید که سرانجام همه ی انتخاب ها یکی میشه، بهتر و جالبتر این بود که دو خط داستانی وسیع بجای یک خط داستانی می نوشتند مثلا یک خط داستانی با لیلی و یکی با کنی، بقیه کاراکترها هم به همین صورت حاشیه ای میموندند.

Arrowtic
29-04-2015, 14:48
این عکسه نت منو نابود کرد : دی
اول بازی هم میگه Tailored by your decisions . کلا به نظرم با اینکه تاثیری ندارن انتخابا ، ولی مهمن خیلی . جدای این مسئله ی انتخاب بین دو کاراکتر(درسته نهایت کار یکیه باز ، ولی خوب مسیر رو تغییر میده) ، خود داستان به کنار ، انتخابا تو شخصیت پردازی ها خیلی مهمن که برای من توی فیلم/سریال/بازی اندازه خود داستان این مورد مهمه . شخصیت پردازی ها و روابط افراد به انتخابای شما بستگی داره و در این زمینه تصمیم ها کاملا تاثیرگذارن .
ولی خوب در کل به نظرم در این زمینه بازی مثل Life is Strange خیلی از TWD موفق تر عمل کرده و توی اون تاثیر انتخابا به خوبی حس میشن .

Gregar
29-04-2015, 23:54
بله اتفاقا یکی از دلایلی که به این باور رسیدم همون بازی TWD بود. اگر خاطرتون باشه اولین انتخاب بین داوگ و کارلی بود، صرفنظر از اینکه کدومشون رو انتخاب می کنیم اون یکی هم جلوتر کشته می شد. یا جلوتر در مسئله ی لیلی، مهم نیست که چقدر با لیلی خوب باشید، او باز هم در آخر شما رو تنها میگذاره و کلی انتخاب دیگه که سرانجام در پایان فصل اول باز هم هرطور خوب عمل کرده باشی و به اون ماشین هم دستبرد نزده باشی باز اون مرد کوتاه نمیاد و قصد کشتن ما رو میکنه. یک چارت توی یکی از سایتها دیدم که جالبه اینجا قرارش میدم میتونید ببینید که سرانجام همه ی انتخاب ها یکی میشه، بهتر و جالبتر این بود که دو خط داستانی وسیع بجای یک خط داستانی می نوشتند مثلا یک خط داستانی با لیلی و یکی با کنی، بقیه کاراکترها هم به همین صورت حاشیه ای میموندند.

دیگه بیشتر هدف بازی های TTG اینه که مسیر داستان فقط عوض میشه با انتخابهای تو . داستان اصلی یکیه و فقط مسیر عوض میشه . در واقع نکته مهمش اینه که تو تصمیم بگیری از کدوم مسیر بری .

برای مثال قضیه مرگ Ethan . تو نمیدونی که قراره رمزی یه چاقو تو گلوت فرو کنه . جدا از هر انتخابی که بکنی از اخر میمیری . اما اینو نمیدونی . و قشنگیش همینه .
بازی میخواد داستانی رو واست روایت کنه و تو وظیفه ات تو بازی اینه که مسیر رسیدن به اهداف داستان رو فقط معین میکنی . بازی RPG نیست که سعی کنی با دیالوگهات کاراکترت رو زنده نگه داری یا یه امتیازاتی رو بدست بیاری .
هر چند باز هم به اندازه کافی به نظرم انتخابهایی داره که تاثیرگذار باشن تو اینده داستان و امتیازاتی واست داشته باشن ولی زیاد نمیشه با انتخابها کسی رو زنده نگه داشت . نمونه کوچیکش هم مثلا اون انتخاب اخر توی The Wolf Among Us که هم اخر داستان رو عوض میکرد هم جلوی کشته شدن کسی رو میگرفتی .

این رو هم باید البته در نظر داشت که اگه بخواد با هر انتخابی یه تکه از سرنوشت داستان عوض بشه حجم بازی واقعا زیاد میشه و استدیویی مثل TTG فکر نکنم بتونه هر قسمت رو به این زودیا بده بیرون . قطعا قیمت هر قسمت هم بالا میره و شاید فروشش به همین خاطر بیاد پایین .
البته قطعا دارن پیشرفت میکنن تو این قضیه . برای مثال انتخاب اخر فصل 2 TWD قشنگ مسیر رو فکر کنم به 5 تکه تقسیم کرد که به نظر نمیرسه توی فصل 3 این سه مسیر به یه جا ختم بشن . واسه همین طرفدرا الان احتمال میدن که واسه فصل 3 با توجه به سیو فصل قبل چند مسیر متفاوت کلا داشته باشیم .

Arrowtic
25-05-2015, 19:09
فردا قسمت 4 میاد . خوشم میاد با Life is Strange هماهنگ پخش میشه ! بعید نیست هفته بعد هم Borderlands رو ببینیم .

Gregar
26-05-2015, 10:57
فردا قسمت 4 میاد . خوشم میاد با Life is Strange هماهنگ پخش میشه ! بعید نیست هفته بعد هم Borderlands رو ببینیم .

borderlands فکر کنم هر دو قسمت GOT که میاد اونم بیاد . فعلا که TBA خورده . اگه میخواست هفته دیگه بیاد تا الان میزد تاریخش رو . اختمالا چند روز قبل از قسمت پنجم GOT بیاد . البته من که فعلا با همین GOT خیلی حال میکنم . از نظر من که بهترین بازی TTG بوده تا حالا . شاید چون GOT فن هستم اینطوریه .

Arrowtic
26-05-2015, 11:58
بوده که تاریخ پخش رو دو روز قبل انتشار گفتن . امکانش هست که تا همین دوشنبه تاریخ رو بگن .
به نظر من ماکسیمم دو هفته دیگه بیاد . معمولا هر قسمت GoT بعدش یه Borderlands میاد . تنها استثنا و دلیل این تفاوت زمانیشون هم اپیزود دوم بود که معلوم نیست چرا سر Borderlands بیش از حد طولش دادن .

Gregar
26-05-2015, 20:11
بوده که تاریخ پخش رو دو روز قبل انتشار گفتن . امکانش هست که تا همین دوشنبه تاریخ رو بگن .
به نظر من ماکسیمم دو هفته دیگه بیاد . معمولا هر قسمت GoT بعدش یه Borderlands میاد . تنها استثنا و دلیل این تفاوت زمانیشون هم اپیزود دوم بود که معلوم نیست چرا سر Borderlands بیش از حد طولش دادن .

اتفاقا دارن فقط GOT رو سریع پیش میبرن که به سریال برسه و Borrderlands رو دارن با سرعت نرمال همیشگی پیش میبرن . TWD و TWAU هم همینطور بودن .

راستی یه سوال میخواستم بپرسم ازت . الان دقیقا اتفاقاتی که واسه Asher داره میگذره به لحاظ زمانی کجای داستان دنریس توی ایسوس میشه ؟

Arrowtic
26-05-2015, 21:01
اتفاقا دارن فقط GOT رو سریع پیش میبرن که به سریال برسه و Borrderlands رو دارن با سرعت نرمال همیشگی پیش میبرن . TWD و TWAU هم همینطور بودن .

راستی یه سوال میخواستم بپرسم ازت . الان دقیقا اتفاقاتی که واسه Asher داره میگذره به لحاظ زمانی کجای داستان دنریس توی ایسوس میشه ؟
تیم های دو تا بازی کاملا متفاوتن(به غیر از صداپیشه ها) و هماهنگی یا عدم هماهنگی تو پخش اتفاقیه . TTG کلا زمانبندی خودشو داره و کاری به بقیه چیزا نداره .
از نظر زمانی هم هنوز به نظر اون جنگ صورت نگرفته و فکر کنم اواخر فصل 3 باشیم . مطمئن نیستم خیلی البته ، انقدر زمان ها تو سریال قاطی شدن هی با کتاب جا به جا میگیرمشون .

Gregar
26-05-2015, 21:20
تیم های دو تا بازی کاملا متفاوتن(به غیر از صداپیشه ها) و هماهنگی یا عدم هماهنگی تو پخش اتفاقیه . TTG کلا زمانبندی خودشو داره و کاری به بقیه چیزا نداره .
از نظر زمانی هم هنوز به نظر اون جنگ صورت نگرفته و فکر کنم اواخر فصل 3 باشیم . مطمئن نیستم خیلی البته ، انقدر زمان ها تو سریال قاطی شدن هی با کتاب جا به جا میگیرمشون .

اون که اره اما قطعا TTG واسه فروش بیشتر و هماهنگ بودن با سریال سعی میکنه نزدیک کنه داستان رو . اصلا یکی از دلایلی که از RW شروع کردن همین بود که زیادی از خود سریال دور نباشن و بتونن سریع بهش برسن . من مطمئنم TTG سعی میکنه میانگین سالی 1.5 تا دو فصل از بازی رو بده بیرون . چون اگه سریال تموم بشه و اینا تموم نکن اتیشش میخوابه و قطعا تو فروش بازیش هم تاثیر میزاره .

Arrowtic
27-05-2015, 20:06
خوب ...
فوق العاده بود !
اون Gryff چه حالی داد زدنش ! من دو سه تا مشت زدم بهش ، ولی وقتی رودریک عصا رو خواست بکنه تو چشمش ، دیگه ولش کردم . مشتای اول ایرادی نداشتن ، ولی دیگه کور کردنش از سطح شخصیتی یه فارستر به دوره ! + وقتی Gwyn از بچگیشون گفت دلم سوخت به حالش و خوشحالم کورش نکردم .
ارتش رو گذاشتم تو Ironrath بمونن از ترس حمله ی وایتهیل ها ، که اشتباه محض بود .
Sera رو لو ندادم ، وقتی جلو مارجری رو گرفت خوشم اومد ازش .
نذاشتم Beshka اون یارو رو بکشه . خیلی دوست داشتم بکشش ، ولی ترسیدم دنریس ارتش نده بهمون !
اون بخش تو Highpoint هم عالی بود . Call bluff رو زدم که خوشبختانه انتخاب درست بود . به نظر اگه Attack رو بزنید خیلی جالب میشه و همه دور هم میمیرن !(البته بعدش Game Over میده)
اپیزود بعدی رمزی چه حالی بگیره ازمون . میگم نکنه بلایی سر تالیا اورده باشه ؟! با خاک یکسان میکنم بولتونا رو در اون صورت !

ولی یه موضوعی رو بگم . فقط یک قسمت دیگه مونده و به نظرم میشه یه نظر کلی داد درباره بازی :
علاقه شدیدی به GoT دارم . هم سریالا و هم رمان ها و این بازی هم هیچ شکی تو قشنگ بودنش نیست ، ولی انتظارم رو برآورده نکرد در کل و به نظرم بین بازی های TTG (از TWD به بعد) ضعیف ترین بازی شرکت بوده(نه اینکه بازی ضعیفی باشه ، ولی در جلوی بقیه خیلی خوب کار نکرده) و برام پایین تر از TWAU و TWD و TFTB هست در کل .
البته این قسمت 4 یه پیشرفت خیلی بالایی داشت و تقریبا همه تیکه هاش عالی بودن ، این حرفایی که گفتم درباره کل 4 قسمت در کنار هم بود . از نظر تک اپیزودی بین بهترین اپیزودهایی بود که تا حالا TTG تحویل داده و فقط یکی دو قسمت تو خاطرم هست که از این قسمت 4 بهتر بوده باشن .
امیدوارم دو اپیزود بعدی رو مثل همین خوب درست کنن ، چون هنوز واسه تغییر دادن نظرات وقت هست . مثل TWAU که اوج درخشش تو قسمت 5 بود و بی نظیر تموم شد .

Gregar
28-05-2015, 18:22
خوب ...
فوق العاده بود !
اون Gryff چه حالی داد زدنش ! من دو سه تا مشت زدم بهش ، ولی وقتی رودریک عصا رو خواست بکنه تو چشمش ، دیگه ولش کردم . مشتای اول ایرادی نداشتن ، ولی دیگه کور کردنش از سطح شخصیتی یه فارستر به دوره ! + وقتی Gwyn از بچگیشون گفت دلم سوخت به حالش و خوشحالم کورش نکردم .
ارتش رو گذاشتم تو Ironrath بمونن از ترس حمله ی وایتهیل ها ، که اشتباه محض بود .
Sera رو لو ندادم ، وقتی جلو مارجری رو گرفت خوشم اومد ازش .
نذاشتم Beshka اون یارو رو بکشه . خیلی دوست داشتم بکشش ، ولی ترسیدم دنریس ارتش نده بهمون !
اون بخش تو Highpoint هم عالی بود . Call bluff رو زدم که خوشبختانه انتخاب درست بود . به نظر اگه Attack رو بزنید خیلی جالب میشه و همه دور هم میمیرن !(البته بعدش Game Over میده)
اپیزود بعدی رمزی چه حالی بگیره ازمون . میگم نکنه بلایی سر تالیا اورده باشه ؟! با خاک یکسان میکنم بولتونا رو در اون صورت !

ولی یه موضوعی رو بگم . فقط یک قسمت دیگه مونده و به نظرم میشه یه نظر کلی داد درباره بازی :
علاقه شدیدی به GoT دارم . هم سریالا و هم رمان ها و این بازی هم هیچ شکی تو قشنگ بودنش نیست ، ولی انتظارم رو برآورده نکرد در کل و به نظرم بین بازی های TTG (از TWD به بعد) ضعیف ترین بازی شرکت بوده(نه اینکه بازی ضعیفی باشه ، ولی در جلوی بقیه خیلی خوب کار نکرده) و برام پایین تر از TWAU و TWD و TFTB هست در کل .
البته این قسمت 4 یه پیشرفت خیلی بالایی داشت و تقریبا همه تیکه هاش عالی بودن ، این حرفایی که گفتم درباره کل 4 قسمت در کنار هم بود . از نظر تک اپیزودی بین بهترین اپیزودهایی بود که تا حالا TTG تحویل داده و فقط یکی دو قسمت تو خاطرم هست که از این قسمت 4 بهتر بوده باشن .
امیدوارم دو اپیزود بعدی رو مثل همین خوب درست کنن ، چون هنوز واسه تغییر دادن نظرات وقت هست . مثل TWAU که اوج درخشش تو قسمت 5 بود و بی نظیر تموم شد .

منم ارتش رو گذاشتم توی Ironrath بمونن . فکر کنم همه به خاطر اون حرف لنیستریه این کار رو کرده باشن . اشتباهش حالا کجا بود ؟ اگرم با رودریک میومدن که به نظر فرقی هم نمیکرد .
هر چند با توجه به خلاصه قسمت بعد احتمالا دستشون با رمزی تو یه کاسه بوده .

برعکس من فکر میکنم بهترین بازی TTG بوده تا حالا . به لحاظ داستانی فقط میگم و المانهای دیگه رو کار ندارم . هیچ بازی TTG به اندازه این به من استرس وارد نکرد انصافا . هیچ کدوم از بازی هاش انتخابهای به این سختی نداشته . اینقدر شخصیت جالب تا حالا تو هیچ کدوم از سه بازی دیگه نبوده . اصلا وجود یه تیریون تو این بازی کافیه تا بهترین بازی TTG بشه . کلا واسه کسی که فن GOT نیست و یا یه سوپرفن GOT هست ممکنه بهترین بازی نباشه ولی قضیه از دید یه GOT فن معمولی فرق میکنه و قطعا بدترین بازی نیست .

البته از نظر من یکی بازیهای TTG به نظرم همه در یه سطحن . در سطحی که واقعا بدجور منو راضی میکنن و به تمام بازی های TTG من امتیاز 9 رو میدم . همه شون از یه طرف شاهکار .

Arrowtic
28-05-2015, 19:17
منم ارتش رو گذاشتم توی Ironrath بمونن . فکر کنم همه به خاطر اون حرف لنیستریه این کار رو کرده باشن . اشتباهش حالا کجا بود ؟ اگرم با رودریک میومدن که به نظر فرقی هم نمیکرد .
هر چند با توجه به خلاصه قسمت بعد احتمالا دستشون با رمزی تو یه کاسه بوده .

برعکس من فکر میکنم بهترین بازی TTG بوده تا حالا . به لحاظ داستانی فقط میگم و المانهای دیگه رو کار ندارم . هیچ بازی TTG به اندازه این به من استرس وارد نکرد انصافا . هیچ کدوم از بازی هاش انتخابهای به این سختی نداشته . اینقدر شخصیت جالب تا حالا تو هیچ کدوم از سه بازی دیگه نبوده . اصلا وجود یه تیریون تو این بازی کافیه تا بهترین بازی TTG بشه . کلا واسه کسی که فن GOT نیست و یا یه سوپرفن GOT هست ممکنه بهترین بازی نباشه ولی قضیه از دید یه GOT فن معمولی فرق میکنه و قطعا بدترین بازی نیست .

البته از نظر من یکی بازیهای TTG به نظرم همه در یه سطحن . در سطحی که واقعا بدجور منو راضی میکنن و به تمام بازی های TTG من امتیاز 9 رو میدم . همه شون از یه طرف شاهکار .
با رودریک بیان ، موقع برگشت زنده موندن . ولی الآن امکانش هست که مرده باشن خیلیاشون .(با توجه به آثار جنگ تو Ironrath)
من قسمت اول خیلی لذت بخش بود واسم ، با همین قسمت 4 . قسمتا دیگه هم عالی بودنا ، ولی در مقایسه با TWD و TWAU به نظرم ضعیف تر بودن . مشکلم باهاش اینه که زیادی تلاش کردن همه چیو نشون بدن . یه Asher رو فرستادن اونور که حتما دنریس رو ببینیم ، Gared دیوار که اونجا رو هم ببینیم . به نظرم با زوم بیشتر رو KL و Ironrath بهتر از این ها میشد داستان . واقعا همین قسمت 4 ، بخش Mira رو محشر درست کرده بودن و خیلی قوی بود . همچنین همه بخشای رودریک .
TWAU قسمت اول ، سوم و پنجمش بی نظیر بودن . اون Ending قسمت سوم جز بهترین لحظات گیمریم بوده . همچنین هم اون نبرد تو قسمت 5 که Bibgby واسه اولین بار Full Wolf حمله کرد . به نظرم بین تیکه های اکشن TTG بهترینشون بود اون(بعدش همین جنگ Asher رو خیلی پسندیدم) .
از نظر انتخاب من به نظرم TWD سخت ترین ها رو داشته ، بعدش GoT . البته GoT سختیش فرق داره ، آدم میدونه باید چی کار کنه ، فقط مشکل اینه که دوست نداره انجامش بده . در حالی که تو TWD واقعا نمیدونی الآن باید چی کار کرد !
از نظر اکشن هم که همون TWAU به نظرم بهترینشون بوده . نبرد تو Bar ، نبرد اصلی قسمت آخر ، نبرد آخر قسمت 3 و ... .
از نظر داستان برام TWD S1 اوله ، بعدش GoT .
کمدی هم که نیاز به گفتن نیست بهترین کدومه !

ولی خوب هنوز دو قسمت مونده ، و همونطور که تو پست قبلیم گفتم ، ممکنه یهویی یه پیشرفت عالی بکنه ، مثل TWAU .

Gregar
28-05-2015, 22:07
با رودریک بیان ، موقع برگشت زنده موندن . ولی الآن امکانش هست که مرده باشن خیلیاشون .(با توجه به آثار جنگ تو Ironrath)
من قسمت اول خیلی لذت بخش بود واسم ، با همین قسمت 4 . قسمتا دیگه هم عالی بودنا ، ولی در مقایسه با TWD و TWAU به نظرم ضعیف تر بودن . مشکلم باهاش اینه که زیادی تلاش کردن همه چیو نشون بدن . یه Asher رو فرستادن اونور که حتما دنریس رو ببینیم ، Gared دیوار که اونجا رو هم ببینیم . به نظرم با زوم بیشتر رو KL و Ironrath بهتر از این ها میشد داستان . واقعا همین قسمت 4 ، بخش Mira رو محشر درست کرده بودن و خیلی قوی بود . همچنین همه بخشای رودریک .
TWAU قسمت اول ، سوم و پنجمش بی نظیر بودن . اون Ending قسمت سوم جز بهترین لحظات گیمریم بوده . همچنین هم اون نبرد تو قسمت 5 که Bibgby واسه اولین بار Full Wolf حمله کرد . به نظرم بین تیکه های اکشن TTG بهترینشون بود اون(بعدش همین جنگ Asher رو خیلی پسندیدم) .
از نظر انتخاب من به نظرم TWD سخت ترین ها رو داشته ، بعدش GoT . البته GoT سختیش فرق داره ، آدم میدونه باید چی کار کنه ، فقط مشکل اینه که دوست نداره انجامش بده . در حالی که تو TWD واقعا نمیدونی الآن باید چی کار کرد !
از نظر اکشن هم که همون TWAU به نظرم بهترینشون بوده . نبرد تو Bar ، نبرد اصلی قسمت آخر ، نبرد آخر قسمت 3 و ... .
از نظر داستان برام TWD S1 اوله ، بعدش GoT .
کمدی هم که نیاز به گفتن نیست بهترین کدومه !

ولی خوب هنوز دو قسمت مونده ، و همونطور که تو پست قبلیم گفتم ، ممکنه یهویی یه پیشرفت عالی بکنه ، مثل TWAU .

اره دیگه . GOT هم که همیشه دو قسمت اخر فصلش میترکونه . امیدوارم بازیش هم همینطور باشه .

حالا تو اون حالت دوم رودریک رو هم رفتی ببینی واقعا زنده میمونن ؟ کی رو با خودت بردی ؟ من رویلند .

Arrowtic
28-05-2015, 22:33
اره دیگه . GOT هم که همیشه دو قسمت اخر فصلش میترکونه . امیدوارم بازیش هم همینطور باشه .

حالا تو اون حالت دوم رودریک رو هم رفتی ببینی واقعا زنده میمونن ؟ کی رو با خودت بردی ؟ من رویلند .
خودم نه ، ولی تو فرومش که حرف میزدن انگار آره ، زنده میمونن .
منم رویلند رو بردم . بهش مشکوک تر بودم به نسبت دانکن از نظر خائن بودن ، گفتم اگه قراره بمیرم تو Highpoint ، دانکن نمیره باهام حداقل ، اگه هم قراره حمله شه Ironrath ، بهتره کسی که بهش اعتماد دارم بمونه برای دفاع ، واسه همین دانکن رو گذاشتم تو Ironrath .

Gregar
28-05-2015, 23:12
خودم نه ، ولی تو فرومش که حرف میزدن انگار آره ، زنده میمونن .
منم رویلند رو بردم . بهش مشکوک تر بودم به نسبت دانکن از نظر خائن بودن ، گفتم اگه قراره بمیرم تو Highpoint ، دانکن نمیره باهام حداقل ، اگه هم قراره حمله شه Ironrath ، بهتره کسی که بهش اعتماد دارم بمونه برای دفاع ، واسه همین دانکن رو گذاشتم تو Ironrath .

حالا از اخر معلوم نشد کی خائنه انصافا . مادره بهش نمیخوره خائن باشه . maester و دانکن و رویلند هم یه جورایی تست شدن و احتمالش کمه خائن باشن . maester که امروز مثل چی کتک خورد از وایت هیلها . رویلند هم که کتک خورده بود و حتی حاضر بود اونا رو بکشه . دانکن که از قسمت اول معلوم بود خائن نیست .
در کل من شکم بیشتر به maester هستش . کسی که همون اول سعی داشت از زیر زبون گرد بکشه بیرون . بعد هم پیشنهاد داد که ما بیایم ironwood رو در اختیار وایت هیلها قرار بدیم . همون چیزی که اونا میخواستن . کتک خوردن این دفعه اش هم چیز زیادی رو نمیتونه ثابت کنه .

بعد از قضیه این قسمت تصمیم دارم زیاد با این وایت هیل ها بد راه نیام . وقتی نگاه میکنی اونا این وسط فقط سودش رو میخواستن ببرن . رمزی بود که اتان رو کشت و الان هم قلعه رو در اختیار داره . فقط وقتی گفتم بیاین ally بشیم خیلی جوش اوردن .

Arrowtic
29-05-2015, 05:34
منم به نظرم خود Maester ـه . رویلند و دانکن بعیده ازشون ، زیادی وفادارن !

brain
20-07-2015, 17:59
خب فردا قسمت پنجم بازی میاد. ببینیم رمزی اسنو چه جوری قرار سورپرایزمون کنه!

-تریلر این قسمت :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود 17مگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eM0%5D_%5Btag22%5D.mp4)

korokodil_avareh
21-07-2015, 22:37
یکی از اصلی ترین مشکلات این بازی که بشدت روی اعصابه وجود رمزی است.
از اونجایی که رمزی نقش مهمی توی سریال و کتاب داره و خبری هم از فورسترها در سریال و کتاب نیست پس مطمئناً ما نمیتونیم شخصاً اون رو بکشیم و ازش انتقام بگیریم. به همین خاطر در برخوردها با رمزی هیچ وقت به اصطلاح روی لبه ی صندلی نیستم چون میدونم آبی از ما گرم نمیشه. ترجیح میدادم شخصیتی غیر از رمزی طرف حساب ما بود تا بعدا بشه از خجالتش دراومد.
از قرار معلوم توی این نسخه خائن/خائن ها مشخص می شود!

korokodil_avareh
23-07-2015, 14:37
اپیزود 5 هم تمام شد.
انتخاب های من:

یک سوال:
اول اینکه خائن برای من دانکن بود. از همون اول میدونستم این آدم ضعیف باید خائن باشه. خواستم ببینم احیاناً کسی خائن رو بخشیده؟ و در صورت بخشیدن بهتون گفت که قراره برای ما کمین بکنند؟ چون قبل از اینکه شمشیر رو تا دسته بکنم توی بدنش گفت بهتره من رو نکشی تا از نقشه ی اونها برای آشر بهت بگم. هرچند که فکر نمی کنم بخشیدن یا نبخشیدن تاثیری در پایان داشته باشه فقط کنجکاو بودم ببینم.

Gregar
28-07-2015, 15:48
چه تاپیک پرشوری . فقط یه پست در مورد اپیزود 5 ؟

انصافا عجب اپیزودی بود . مثل همیشه اپیزودهای اخر قشنگتر میشن . GOT هم که بود دیگه قشنگتر . انتخابهای حیاتی نداشت و مبارزه در عوض زیاد داشت که همینش خوب بود . خیلی حال داد این بخش . کلا این اشر دیگه ترکوند .

من که رودریک رو عقب نگه داشتم تا حماسی تر و زیبا تر بشه داستان . یعنی فکر کنم الان اگه اشر رو کارد بزنی خونش در نیاد . در ضمن هنوز نمیدونه که اتان رو هم کشتن . فقط یه مشت گلادیاتور وحشی و خونخوار رو دستش باد کرده که بریزشون به جون وایت هیل ها . اون گنده هو رو حیف از دست داد .

فقط کاش یه کم تقابل دو برادر رو طولانیتر میکردن که بار احساسیش بیشتر بشه . به هر حال پایان خیلی قشنگ و احساسی ای بود .

فقط یه سوال . اگه تماما با کارهایی که دانکن گفته باشه پیش رفته باشی ایا ممکنه به جای دانکن رویلند خیانت کنه ؟

shakerifar
28-07-2015, 18:57
به نظرم این اپیزود زیاد جالب نبود خیلی کوتاه بود
کلا اون حس اپیزود های قبلی رو بهم نداد
الان تنها قسمتی که مجهول مونده تا حدودی ماله میرا هستش
انتخاب های منم این شکلی بود که
من اشرو گذاشتم بمونه دلمم خیلی سوخت ولی به نظرم رودریک رهبر بهتری می شد
دانکن رو هم کشتم
در مورد دانکن هم من شنیدم ممکنه رویلند هم بشه بسته به انتخابات در طول اپیزود های قبلی

korokodil_avareh
20-11-2015, 21:07
فصل 1 تمام شد!!!
برای اولین بار در سری بازی های TellTaleپایان ها بر اساس مطالبی که خوندم متفاوت هستند و بر اساس نحوه ی بازی کردن تعداد افرادی که میمیرند یا زنده می مونند تغییر می کنه.
یاد این جمله رمزی میافته آدم:

البته ناگفته نماند با توجه به اینکه بازی در دنیای Game of Thrones اتفاق میافته، پایان بازی برای من خوب بود.
اشر زنده موند، میرا زنده موند، تالیا و برادر کوچکه و بشکا و ریلند هم زنده موندند