PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل باتری Galaxy Tab S 8.4

Immunology
11-11-2014, 17:21
دوستان عزیز همونطور که مستحضرید باتری تبلت گالاکسی تب اس در موارد متعددی دچار مشکل هست و رفتارهای عجیبی از خودش نشون میده مثله تخلیه ناگهانی از 90 به 50 و یا 100درصد شدن باتری حین شارژ در حالی که مثلا 30 بوده.خیلی زود هم تموم میشه.
این مشکل با روش زیر حل میشه:: برای این کار باید درب پشتی باز بشه و ترجیحا ببرید تعمیر کار ببرید تا درب پشتی رو براتون باز کنه چون خیلی محکم بسته شده و ممکنه به درب پشتی و دورش ضربه بزنه.پس حتما خیلی با دقت و حوصله این کار رو بکنید.روش کار این هست درب پشت تبلت رو باز میکنید و سوکت اتصال باتری به تبلت رو که عمود بر سطح تبلت هست رو یکبار در میارید و دوباره وصلش میکنید.نمیدونم با این کار چی میشه اما شاید بار اضافی که تو باتری و یا دستگاه هست از بین میره و شایدم این سوکت خوب وصل نشده ولی در هرصورت باتری دستگاه مثل روز اول میشه و بدون هیچ رفتار عجیبی مثل روز اول میشه.برای من دو روزه مثل روز اول حتی بهتر هم شده.
حتما در باز کردن درب پشتی دقت کنید.من دقت نکردم یکی از پایه های دربش شکست و خوب بسته نمیشه.دور فلزیشم یک مقدار زدگی گرفت چون از وسیله فلزی برای باز کردنش استفاده کردم.از یه کارت بانکی برای باز کردنش استفاده کنید.توجه داشته باشید که سوکت باتری عمود بر سطح تبلت وارد شده و با یه چیز باریک بزارید زیر دو طرف سوکت و یواش به بالا فشار بدید تا در بیاد و بعد چند ثانیه دوباره سر جاش بزارید.
در ضمن بنده مسئولیتی در قبال این آموزش به عهده نمی گیرم و مسئولیتش پای خود شماست.
اینم عکس اون قسمتی که باید دربیارید و دوباره وصل کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen0000000000
22-11-2014, 09:12
سلام.
من t805 دارم ولی خیلی زود شارژ خالی میکنه. بعد از 5 الی 6 ساعت کار کردن باهاش احتیاج به شارژ داره.
ایا این عادیه ؟
یا به نظرتون با شرکت گارانتی کننده تماس بگیرم؟

Immunology
22-11-2014, 10:24
شما وقتی شارژت به ۵ اینا رسید برو بخش باتری و روی display کلیک کن ببین چند ساعت صفحت روشن بوده؟در ضمن در اون قسمت ببین چه برنامه ای بیشترین مصرف رو داشته.در ضمن وضعیت نور و روشن بودن وای فای هم تاثیر زیادی در مصرف باتری داره.

Sent from my SM-T700 using Tapatalk

mohsen0000000000
23-11-2014, 08:40
5 ساعت و خورده ای.وای فای هم بیشتر مواقع روشن.فک کنم از خودشه .ممنون از شما

Immunology
23-11-2014, 11:31
5 ساعت و خورده ای.وای فای هم بیشتر مواقع روشن.فک کنم از خودشه .ممنون از شما
به نظر من خوبه و مشکلی نداره...

WHICH1
26-02-2015, 14:06
تب اس گرفتم یک مشکل دارم پشت گوشی جای دوربین گوشی سمت چپ یک برآمدی خاصی داره خیلی کمه باید دقت کنید زیر نوری بچرخونی تا دیده بشه با انگشت هم حس میشه گوشیتون داره این برامدگی ؟ من مایکروتل گرفتم اصلا هر چی پیام میدم جواب نمیدن حالا شنبه زنگ بزنم نکنه گوشی گارانتی تغلبیه یا گوشی تعمییر کردن پشت گوشی برآمدگی داره ممنون