PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | برترین انیـمه بلنـــد |

E.N.A.Y.A.T
11-11-2014, 00:31
درود

عنوان تاپیکـ کاملـا مشخصه که قرار هست چه انتخاب سختی داشته باشیم! امیدوارم مشارکت در نظرسنجی اونقدری چشم گیر باشه که به اولین و آخرین نظرسنجی تبدیل نشه .

اصل مطلب

پنج انیمه که احتمال رای آوردنشون بیشتر بود و به انتخاب تیم انیمیشن جزء بهترین انیمه های بلند بودند ، جزء گزینه ها قرار گرفتند که به ترتیب عبارتند از

City Hunter .1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اووپس جوکینگـ :n02:

Gin Tama .2

Hunter X Hunter .3

Naruto .4

One Piece .5

گـامبــاره ^ــ^

E.K.H
12-11-2014, 19:30
بدون شک بین انیمه های بلند برترین انیمه وان پیسه البته اگه کسی اعصاب دیدن 200 قسمت اول رو داشته باشه(برا نداشتن کیفیت تصویر خوب و همینطور زیرنویس درست و حسابی)
بعد از اونم به نظرم هانتر هانتر سری جدید
راسی به نظرم فری تیلم تو نظرسنجی میزاشتین بد نبود

E.N.A.Y.A.T
13-11-2014, 17:00
درود

بنظرم فری تیل با اینکه انیمه خوبی هست اما اصلـا در حدواندازه این نظرسنجی نیست ! شما به این لیست توجه کن ...
این لیستی هست که ازش این 5 انیمه انتخاب شدند (سری انیمه های 100 قسمت به بالـا)

Bleach
City Hunter
D.Gray-man
Detective Conan
Dragon Ball
Eyeshield 21
Galaxy Express 999
Ginga Eiyuu Densetsu
Gin Tama
Hokuto no Ken
Hunter X Hunter
Kindaichi Shounen no Jikenbo
Lupin Sansei
Naruto
One Piece
Rurouni Kenshin
The Prince of Tennis
Touch
Yuu Yuu Hakusho
!Yu-Gi-Oh

من که فکر میکنم اختلـاف فری تیل با بالـایی ها زیاده : )

کیفیت بد تصاویر وان پیس رو میشه کاریش کرد اما کیف افتضاح دو سه آرکـ اولیه رو کجای دلمون بزاریم :n02:
اما کسی که گین تاما رو دیده ... چطور میتونه بهش رای نده ؟ هرچند که 19 انیمه باقی رو هم دیده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GINTOKI EIEN NI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تبلیغات در تاپیکـ آزاده راحت باشیم :n02:

E.K.H
14-11-2014, 00:48
درود

بنظرم فری تیل با اینکه انیمه خوبی هست اما اصلـا در حدواندازه این نظرسنجی نیست ! شما به این لیست توجه کن ...

Bleach
City Hunter
D.Gray-man
Detective Conan
Dragon Ball
Eyeshield 21
Galaxy Express 999
Ginga Eiyuu Densetsu
Gin Tama
Hokuto no Ken
Hunter X Hunter
Lupin Sansei
Naruto
One Piece
Rurouni Kenshin
The Prince of Tennis
Touch
Yuu Yuu Hakusho
!Yu-Gi-Oh

کیفیت بد تصاویر وان پیس رو میشه کاریش کرد اما کیف افتضاح دو سه آرکـ اولیه رو کجای دلمون بزاریم :n02:
اما کسی که گین تاما رو دیده ... چطور میتونه بهش رای نده ؟ هرچند که 19 انیمه باقی رو هم دیده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GINTOKI EIEN NI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد فری تیل صحبت شما متینه من چیزی ندارم که بگم
راسش گینتاما رو هم تا قسمت سی بیشتر ندیدم جزو انیمه هاییه که به صورت نصفه دراپش کردم(اگه چیز دیگه نباشه میرم سراغش)
ولی وان پیس شما از انیس لوبی به بعد تو هر آرکی نگاه کنی حتمن یه چیزی پیدا میکنی که ارزش گفتن و بحث داشته باشه
غیر اونم صحنه های احساسی زیادی که تا الان درش شاهد بودیم
از نظر من تنها عیبش همون کیفیت بد تصویر 200 قسمت اول و یه مقداری هم داستان که اونم باز 200 قسمت اوله

mestry
14-11-2014, 01:44
با اینکه ارادت زیادی خدمت وان پیس و سیتی هانتر و گینتاما دارم، اما نمیتونم هانتر هانتر رو انتخاب نکنم !!!!

ناروتو که هیچی، اون خیلی وقته از چشمم افتاده، دیگه اصلاً جزو انیمه های خوب به حسابش نمیارم. فقط مانگاش خوبه !

zed2
16-11-2014, 23:59
بدون شک بین انیمه های بلند برترین انیمه وان پیسه البته اگه کسی اعصاب دیدن 200 قسمت اول رو داشته باشه(برا نداشتن کیفیت تصویر خوب و همینطور زیرنویس درست و حسابی)
بعد از اونم به نظرم هانتر هانتر سری جدید

باسه وان پیس سری اینکود جدید منتشر شده که کیفیتش از فایل های قدیم خیلی بهتره ( من چند بار اینورا اعلام کردم، البته اگر انها هم راضی نکرده دیگر کاری از دستم بر نمیاد:n15: - نباید انتظار کیفیت دیجیتال الان رو از نسخه های قبل از 2000 داشته باشی:n02:

درود

Bleach
City Hunter
D.Gray-man
Detective Conan
Dragon Ball
Eyeshield 21
Galaxy Express 999
Ginga Eiyuu Densetsu
Gin Tama
Hokuto no Ken
Hunter X Hunter
Lupin Sansei
Naruto
One Piece
Rurouni Kenshin
The Prince of Tennis
Touch
Yuu Yuu Hakusho
!Yu-Gi-Oh

ببخشید ولی Gin Tama چیه؟:n09: من نه مانگاشو خوندم نه انیمه اش رو دیدم

+

من هنوز رای ام رو نگه داشتم چون بین دو تا موندم کدوم رو انتخاب کنم.:n05:

+

اخه تصویر قحطی بود این تصویر رو باسه وان پیس گذاشتی.....:n24:

جدی:
بهتر نیست تصاویر مانگارو باسه نظرسنجی انیمه ها استفاده نکنیم چون بنظرم درست نیست:n15:
اگر از تصویر داخل خود انیمه که حس انیمه رو نشون بده بگیریم و استفاده کنیم بنظرم بهتر از این شکل هست
+

من متاسفانه مانگای Eyeshield 21 رو خوندم و می دونم اگر انیمه بر اساس مانگا می رفت جلو احتمالا می شد تو این لیست گذاشت .... حیف:n29:

E.N.A.Y.A.T
17-11-2014, 16:17
درود

ببخشید ولی Gin Tama چیه؟ من نه مانگاشو خوندم نه انیمه اش رو دیدم

این الـآن فوهش بود دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتر نیست تصاویر مانگارو باسه نظرسنجی انیمه ها استفاده نکنیم چون بنظرم درست نیست
اگر از تصویر داخل خود انیمه که حس انیمه رو نشون بده بگیریم و استفاده کنیم بنظرم بهتر از این شکل هست

حرفت درست اما من پیچش مو رو میبینم !:n02:
من میخواستم تا جا داره شخصیت های انیمه موردنظر دیده بشن تا اگه کسی در دوران کودکی یا حالـا قدیما انیمه رو دیده و یادش نمیاد کی بود چی بود حداقل از روی قیافه تشخیص بده و رای بده :n09::n02:

واسه خودم فرقی نمیکنه چه عکسی باشه ولی حالـا که حداقل میدونیم کسی هم هست که به این چیزا اهمیت بده ... اگر نظرسنجی بعدی درکار بود رعایت میشه : )

من متاسفانه مانگای Eyeshield 21 رو خوندم و...

دقیقا مثل SAO . اگه حداقل نصف ناول معروفش بود احتمالـا جاش تو این لیست بود ... حیف : (

zed2
19-11-2014, 01:02
درود

این الـآن فوهش بود دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حرفت درست اما من پیچش مو رو میبینم !:n02:
من میخواستم تا جا داره شخصیت های انیمه موردنظر دیده بشن تا اگه کسی در دوران کودکی یا حالـا قدیما انیمه رو دیده و یادش نمیاد کی بود چی بود حداقل از روی قیافه تشخیص بده و رای بده :n09::n02:

واسه خودم فرقی نمیکنه چه عکسی باشه ولی حالـا که حداقل میدونیم کسی هم هست که به این چیزا اهمیت بده ... اگر نظرسنجی بعدی درکار بود رعایت میشه : )

دقیقا مثل SAO . اگه حداقل نصف ناول معروفش بود احتمالـا جاش تو این لیست بود ... حیف : (

اخه این کجاش فوهش بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب وقتی تا حالا ندیدم چطوری در موردش نظر بدم.......

+

پیچش مو درست است ولی باید صاحب مو هم مشخص باشه و گرنه گنگ خواهد بود اصلا موضوع چیست برای تازه وارد .... این نظر سنجی قرار هست منبعی باسه تازو واردین هم که می خوان بررسی کنن هم باید بشه ....

+

mehrdadb3
19-11-2014, 13:13
من وان پیس رو ندیدم ولی تعریفشو شنیدم تو گزینه های بالا جای بلیچ خالیه که من به اون رای میدم

E.N.A.Y.A.T
20-11-2014, 23:34
درود

ده یازده روز مونده به اتمام نظرسنجی ، وان پیس ، با اختلـاف 3 رای در مقام اول پادشاهی میکنه ! :n19: لوفی به آرزوش داره میرسه ماشالله :n02:

Morteza4SN
29-11-2014, 12:55
خب اگر یک انتخاب باشه بدون شک وان پیس
گنج دنیای انیمه با شخصیت‌پردازی عالی و جهان منحصربفردش

بعدش گینتاما و هانتر هانتر
البته فکر نمی‌کردم گینتاما با سبک و روالی که داره اینقدر مورد علاقه‌ام بشه طوری که دلم برای شخصیت‌ها و موقعیتاش تنگ بشه
یا هانتر هانتر بتونه اون حس متضاد از دیدنش رو با منطق بازی و ریاضیش به کرسی بشونه
ناروتو هرچند با حذف چند تا از بهترینهاش افت کرد و فیلرهای زیاد و طولانیش از رمق انداختش اما بازم بین هرج و مرج دنیای شینوبی خاطرات خوبی به جا گذاشت
سیتی هانتر هم با اینکه در سبک خودش چند تا رقیب گردن کلفت داشت اما یک کلاسیک دوست‌داشتنی رو رقم زد

دیدن اولین قسمت همه‌ی این انیمه‌ها در شرایطی بود که حداقل بالای صد قسمت‌شون پخش شده بود و وارد شدن به فضای هر کدوم حس خوبی داشت
اما حس اولین قسمت وان پیس و ورود به دنیای بزرگش چیزیه که هرچقدر طولانی باشه هنوزم جذابه
انیمه‌ای که باهاش می‌خندی به هیجان میای و قشنگ احساساتی میشی از اون حس رفاقتشون جایی که حتی برای یک کشتی اشک شما درمیاد...
وان پیس یکی بیشتر نیس :n02:

E.N.A.Y.A.T
05-12-2014, 15:03
درود

خب ... این نظرسنجی کوتاه هم به پایان رسید ، از تمام کسانی که رای دادن تشکر میکنم و امیدوارم لوفی هیچوقت به پایان خط نرسه و ما همینجور کیف کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همچنین میخوام در این مفحل روحانی (!) ، دعا کنم که واسه ادامه هانتر هانتر و گین تاما نیز انیمه ای ساخته شه و سیتی هانتر رو هم واسه بچه های این دوره زمونه ریمیکـ کنند : (

Morteza4SN
06-12-2014, 21:22
کوتاه بودن نظرسنجی بهترین انیمه‌ی بلند از قاتل بودن کیلوا در هانتر هانتر هم متناقض‌تره :دی
هرچند زیاد در اصل ماجرا تفاوتی ایجاد نمی‌کنه :n07:

همچنین میخوام در این مفحل روحانی (!) ، دعا کنم که واسه ادامه هانتر هانتر و گین تاما نیز انیمه ای ساخته شه و سیتی هانتر رو هم واسه بچه های این دوره زمونه ریمیکـ کنند : (
بعید می‌دونم سیتی هانتر ریمیک بشه البته شاید ازش فیلم سینمایی بسازن
گینتاما که دنباله‌اش از اوجب واجباته
اما در مورد ادامه‌ی هانتر هانتر با این وضعیتش احتمالاً 10 سال دیگه بسازنش البته بازم از اولش اسمشم هانتر هانتر 2024 :n31:

اینم تصویر منتظران دنباله‌ی مذکور خواهد بود:

:n02:

Rezatttttttttt
08-06-2019, 22:34
فقط وان پیس