PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعویض ویندوز از هشت به هفت در لب تاپ hp endy dv6 t7200 و مشکلات

majid_moradi
10-11-2014, 23:28
سلام و خسته نباشید.من لب تاپ hp envy dv6 t7200 دارم.بعد از مدت ها درایور های ویندوز سون لب تاپم روی سایتش اومد و من ویندوزم رو از هشت به هفت تعویض کردم.تمام درایور ها رو نصب کردم و مشکلات لب تاپ حل شد.اما یک مشکلی دارم اینه که در همه لب تاپها وقتی میزان صدا و نور صفحه رو کم و زیاد میکنی یه نشان گری ظاهر میشه که نشون میده چه قدر میزان صدا یا نور رو تغییر میدی و بعد از چند ثانیه محو میشه و نشون میده میزان فعلی نور صفحه و صدای لب تاپ چه قدره.متاسفانه بعد از تعویض ویندوزم این نشانگر که در ویندوز 8 بود حذف شده و الان که کم یا زیاد میکنم نور یا صدا رو هیچ علامتی ظاهر نمیشه و فقط در پس پرده نور یا صا کم میشه و من نمیفهمم چه قدر کم شده یا زیاد شده.لپ کلام اون نشانگر صدا و نور رفته.تورو خدا کمک کنید.ممنون میشم:n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n27::n 27::n27:

HOJ-JAT
10-11-2014, 23:45
سلام
لطفا لينك جاي كه درايور ها را دانلود كردي بده تا چك كنم ببينم داريور فانكشن كي ها جزوش بوده يا خير؟
مورد بعدي ويندوز ٨ خودش ايكون كم و زياد كردن صدا و نور رو داره ولي ٧ نداره!!!
اگر همه ي فانكشن كي ها كار ميكنن مثلا اسليپ يا وايفاي يا ... مشكلي نداريد و ب دليل بالا ممكن است هنوز اين شكلك ها (ايكون ها) واسه ٧ ساخته نشده((با توجه ب اين نكته كه ميگي تازه درايور ها اومده))) و ممكن است در اپديت بعدي حل بشود

majid_moradi
10-11-2014, 23:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش مرسی بخاطر جوابت
اون لینکه. نوع لب تاپ انتخاب شده و میتونی نوع ویندوز رو انتخاب کنی
هیچ مشکلی دکمه های f1تا f12 ندارن و همه وظیفشون رو انجام میدن
مثلا ببین لب تاپ داداشم ویندوز 7 صدا رو که کم یا زیاد میکنه او نمایشگر ظاهر میشه
یا دوستم لب تاپ دل داره اون نشانگر میاد
با دوستم مشورت کردم و گفت که اون اصلا ربطی به درایور نداره و یک برنامه وظیفه این کارو داره.توی لب تاپ دل گفت اسم برنامه کوییک تولزه اما گفت نمیدونم لب تاپ های اچ پی ویندوز سون با چه برنامه ای این نشانگر رو ظاهر میکنن.منتظر جوابتم داداش کمک کن:n01:

majid_moradi
11-11-2014, 00:00
داداشم لب تاپ ایسوس داره اون نشانگر میاد وقتی صدارو کم و زیاد میکنه:n13:

HOJ-JAT
11-11-2014, 10:28
من کاملا منظور شما رو میفهمم اون سوالی هم که در باره فاکنشن کی ها پرسیدم واسه این بود که ببینم مشکل سخت افزازی نداشته باشی
من جندتا مدل دیگه و قدیمی هم نگاه کردم اینجوری که من قهمیدم از توضیحات یا UEFI مخصوص این کار هست یا ب احتمال بسیار زیاد HP Utility Center
که در وین ۸ موجوده ولی در ۷ نیست!!!!!!!
توضیحاتش هم اینه که اپشن های مخصوص اچ پی رو نصب میکنه
UFIE رو که نصب کرده اید چون جزوه درایور ها ۷ بوده پس هیج
ولی HP Utility Center را نصب کنید(از دراویر های ۸)ببین ج میده من دیگه راهی ب ذهنم نمیرسه

.

داداشم لب تاپ ایسوس داره اون نشانگر میاد وقتی صدارو کم و زیاد میکنه
:n13:
همه لپتاپ ها دارند اسم نرم افزار ایسوس ها atk pakage هست..

majid_moradi
11-11-2014, 10:38
من میدونی چی میگم؟ میگم مثلا یه مدل قدیمی لب تاپ hp که ویندوز سون داره پس این نشانگرو از کجا میاره؟ چی نصب میکنه که اون براش میاد.مطمئنم همونو منم میتونم نصب کنم.حالا بزار برم
HP Utility Center یک لب تاپ قدیمی اچ پی رو دانلودش کنم ببینم چی میشه.چه غلطی کردم رفتم اچ پی خریدم.توی گرونی خریدم این لامصب رو 4 میلیون.اوووووففففففففف:n15::n 15::n28::eh::eh:

HOJ-JAT
11-11-2014, 10:48
من میدونی چی میگم؟ میگم مثلا یه مدل قدیمی لب تاپ hp که ویندوز سون داره پس این نشانگرو از کجا میاره؟
همه hp ها که یک درایور ندارند!!!! مثلا همین ایسوس قدیمی ها با جدیدیها ایکون ها کم و زیاد کردن صداشون فرق داره..

HP Utility Center ویندوز ۸ لپتاپ خودتو نصب کن نه از بقیه مدل ها رو!!!

majid_moradi
11-11-2014, 10:51
نصب کردم اونو هیچی نشدو.دارم میگردم یک مدل لبتاپ اچ پی هست عیییییییییییییییییییییییی ن مدل من اما اون وین 7 فابریک داره.یعنی نسخه وین 7 این لب تاپه.واسه من نسخه وین 8 هستش.نمیدونم دقیق مدلش چیه اون :n28:

majid_moradi
11-11-2014, 10:59
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااا
پیداش کردم
اون نسخه ویندوز 7 لب تابم اسمش hp pavilion dv6 t7000 بود اسمش و رفتم توی درایوراش و درایوری به اسم hp on screen display utility رو دانلود و نصب کردم و اون نشانگرا ظاهر شدن
وای در پوست خودم نمیگنجمدستت در د نکنه اگه حرف utility رو نمیزدی من صد سال دیگه این مشکلم حل نمیشد
مرسیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی

majid_moradi
11-11-2014, 11:02
وای آیکنش چه قدر قشنگتر از اون وین 8 کوفتیه.نشانگر صداش لوگوی بیتس میاد میچرخه وسط تصویر.واااااااااااااااااا ااااااااااای خیلی خوشحالم

HOJ-JAT
11-11-2014, 11:02
یک نکته ای هست اونم اینه که گاهی تو بعضی از مدل ها ترتیب نصب مهم است مثل ایسوس ها...یعنی اگر یک داریور را قبل از یکی دیگر نصب کنی ممکنه دومی کار نکنه!!!
من دیگه چیز دیگه ای ب ذهنم نمیره شاید باقی دوستان کمک کنند
ویرایش:
خوشبختانه حل شد مشکلاتان..