PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار نکردن تاچ پد در محیط ویندوز

R.esfandiar
09-11-2014, 12:40
سلام
داشتم درایو سی رو با انتی ویروس اویرا اسکن می کردم که چندبار ی اروری داد...بعدش تاچ دیگه کار نکرد...ی بار ری استارت کردم، چند ثانیه خوب شد ولی دوباره قاطی کرد...الان کلیک راست و چپ کار می کنه ولی قسمت وسط کار نمی کنه!!!وقتی خاموش و دوباره روشنش میکنم تو قسمت لاگ این و استارت خوبه، ولی وقتی می رم تو دسکتاپ کار نمی کنه...!!؟؟
لطفا راهنمایی کنید
متشکرم
مدل لپ تاپ من سونی f15218

HOJ-JAT
09-11-2014, 16:30
سلام
چیزی که واضحه اینه که مشکل سخت افزادی ندارید خدا رو شکر
احتمالا فایل های درایور تاچ پد ویروسی بودن و توسط انتی ویروس پاک شده اند
بهترین راه اینه که درایور تاچ پد را پاک و دوباره نصیش کنی
اگر مشکل حل نشد دوباره ویندوز را نصب کنی

mbmbhh
01-12-2014, 01:21
درایورش هم که می تونی از سایت sony-asia.com دانلود کن نصب کن . با یه موس وصل کن و دانلود و نصب کن . اگه نشد سیستمت رو ریستور کن به جند روز پیشش . نشد باید ریکاوری کنی سیستمتو با دکمه اسیست وقتی خاموشه تو قسمت تولز بعد کاستوم رو انتخاب کنو تو قسمت بعدی هم انتخاب کن که فقط درایو c ریکاوریش کن که فقط برنامه هات از بین میرن ولی فایل های شخصی ایت مشکلی براشون پیش نمیاد.

Alireza_20132
15-12-2014, 20:06
من یه مشکل عجیب دارم چهار پنج روز قبل بعد از اینکه لپتاپ رو روشن کردم متوجه شدم تاچ پد و کلیکها کارنمیکنند رفتم توی قسمت ستینگ موس و طبق راهنمایی خود سیستم وبا هشدار خودش درایور رو دوباره نصب کردم . دو روزخوب بود از اون به بعد هر بار سیستم را روشن میکنم تاچ کارنمیکنه و توی قسمت hardware ستینگ موس هم مینویسه the device cannot start(code 10) ولی بعد از ریستارت دادن دوباره تاچپد کار میکنه،اگه راه حلی به ذهنتون میرسه لطفا کمک کنید

Alireza_20132
16-12-2014, 17:20
کسی اطلاعی نداره؟