PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وصل کردن دوربین مداربسته به لب تاپ

mehdiney navaz
08-11-2014, 23:30
سلام من یه لب تاپ lenovo t410 دارم
dvr چهار تا دوربینم دارم
میخوام تصویر خروجی دوربینها رو بعضا برای کنترل با لب تاپ بتونم ببینم
dvr پورت usb. lan hdmi.VGA
لب تاب هم
.display .usb . lan. hdmi. VGA.FireWire
داره چطور میتونم خروجی تصویر بگیرم .
ممنون

HOJ-JAT
08-11-2014, 23:54
پورت vga و hdmi لپتاپ شما خروجي هست پس نمتواند بعنوان ورودي ازش استفاده كنيد
اگر اشتباه نكنم dvr همين دستگاه هاي هستند كه نصاوير دوربين هاي مدار بسته را ضبط ميكنند. واز نظر شكي مانند ديويدي پلير هستند درسته؟؟؟
بهتره هست اين سوال را در انجمن صوتي تصويري مطرح كنيد چون اصلا و ابدا فرق نميكنه شما pc داشته باشي يا لپتاپ هر مدلي باشه فرقي نميكنه مهم مدل دستگاه dvr شما هست كه ايا ميتونه تصاوير را علاوه برhdmi vga بر روي usb و lan هم انتقال بده يا خير؟؟؟
اگر مدل دستكاه هم بنويسي شايد بتونم اطلاعاتي در موردش پيدا كنم

abs-j
09-11-2014, 00:29
dvr چهار تا دوربینم دارم
لب تاب هم
ممنون

سلام.
شما میتونی از طریق کابل شبکه وصلشون کنی و تصویر dvr رو روی لپتاپ داشته باشی. البته قبلش باید یک سری تنظیمات رو روی هر دو دستگاه انجام بدی. به این لینک سر بزن روشش رو گفته:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidreza777
31-05-2016, 11:31
dvr چهار تا دوربینم دارم
لب تاب هم
ممنون

جهت مشاهده تصاویر پس از اتصال کابل شبکه به دی وی آر و لپ تاپ باید نرم افزار CMS خاص همون دستگاه دی وی آر رو روی لپ تاپ نصب کنید و درصورت عدم دسترسی به نرم افزار مربوطه میتونید تصاویر رو روی Internet explorer ببینید.
جهت دیدن تصاویر روی اکسپلورر ای پی دی وی آر را باید بدانید و برای دانستن به منو دستگاه رفته و در قسمت شبکه ای پی را مشاهده کنید.
بعد از اینکار اکسپلرورر را باز کنید و در آدرس بار آن ای پی دستگاه را بزنید.احتمالا یک فایل برای دانلوود نمایش خواهد داد که با دانلود و نصب ان اکتیواکس مربوطه نصب خواهد شد.حال اکسپلورر را بسته و دوباره بازکنید و ای پی دی وی آر را در آدرس بار وارد کنید.
حال صفحه ورود رمز و نام کاربری نمایش داده خواهد شد.
این قسمت آخر ممکنه در دستگاه های مختلف فرق کنه و فایل دانلودی نیاره و مستقیم بخواد اکتیواکس رو نصب کنه .