PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت گرافیک AMD لپ تاپ acer e1-572g

aazizz
05-11-2014, 16:11
باسلام
درایور گرافیک amd ایشو ازسایت ایسر گرفتم نصب کردم بعدهمه چی به هم میریزه اگه نصبشم نکنم بعدچن روز که به اینترنت وصلم میبینم یدفه ای گرافیکش نصب میشه وهمه چیو به هم میریزه سه تا مشکل میاره
1-وقتی خاموشش میکنم چراغاو فنش روشن میمونن
2-بالا اومدنش خیلی خیلی طول میکشه درحد یکی دودقیقه
3-بعد پنج شیش دقیقه که باهاش کارنکنی صفحه خاموش میشه ولی چراغا روشن میمونن
آخرین نسخه گرافیکشو از AMD هم گرفتم ولی بازم همونجوره
ممنون میشم کمک کنین
تو بخش مشکلات نرم افزاریم گفتم کسی اصن پر نمیزنه

parsa5564
05-11-2014, 17:37
منم دقیقا این مشکل رو دارم اما نه با لپتاپ بلکه با دسکتاپ.کارت گرافیکم 5750 هست.

syaden
08-02-2023, 16:15
دوستانی که این مشکلو دارن من خیلی درگیرش بودم اصلا نمیشد بازی کنی انگار لپ تاپت گرافیک نداره توی ویندوز 10 64 بیت. خیلی دنبال راه حل بودم بارها ویندوز نصب کردم آپدیت کردم هر کاری بگی کردم نشد که نشد .تا بالاخره راه حلشو پیدا کردم.گفتم اینجا بگم شاید یه کمکی کرده باشم.فقط جواب گرفتید یه دعا به جون ما کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اول اینکه با نرم افزار ddu 'درایور گرافیکتونو پاک کنید
دوم اینکه ریستارت کنید
سوم درایور AMD Crimson 16.6.2
رو دانلود کنید و نصب کنید.بعد آخرین ورژن گرافیک اینتلتونو دانلودو نصب کنید.تمام

فقط دقت کنید برای amd همین ورژنو دانلود کنید

- - - Updated - - -

دوستانی که این مشکلو دارن من خیلی درگیرش بودم اصلا نمیشد بازی کنی انگار لپ تاپت گرافیک نداره توی ویندوز 10 64 بیت. خیلی دنبال راه حل بودم بارها ویندوز نصب کردم آپدیت کردم هر کاری بگی کردم نشد که نشد .تا بالاخره راه حلشو پیدا کردم.گفتم اینجا بگم شاید یه کمکی کرده باشم.فقط جواب گرفتید یه دعا به جون ما کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اول اینکه با نرم افزار ddu 'درایور گرافیکتونو پاک کنید
دوم اینکه ریستارت کنید
سوم درایور AMD Crimson 16.6.2
رو دانلود کنید و نصب کنید.بعد آخرین ورژن گرافیک اینتلتونو دانلودو نصب کنید.تمام

فقط دقت کنید برای amd همین ورژنو دانلود کنید