PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس کشیدن از فیلم

Ghaioom
02-11-2014, 21:48
سلام

نرم افزاری هست که باهاش بشه مثلا از فلان دقیقه تا فلان دقیقه از فیلم بهش بگیم چند تایی عکس بگیره؟؟! :دی

vissoto
03-11-2014, 20:41
سلام

نرم افزار را اجرا و فیلم را full screen اجرا کنید و F9 را بزنید.(چون قرار نیست دست به موس بزنیم پس هیچ تصویری از موس یا تنظیمات پلیر در عکس مشاهده نمی شود.عکس ها در پوشه recordingدر پوشه video هستند.

اگر ویندوز 8 دارید ؛ پس از اجرای full screen فیلم کلیدهای ویندوز +print screen را بزنید.عکس ها به صورت خودکار در پوشه pictures ذخیره می شوند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ghaioom
04-11-2014, 07:41
سلام

نرم افزار را اجرا و فیلم را full screen اجرا کنید و F9 را بزنید.(چون قرار نیست دست به موس بزنیم پس هیچ تصویری از موس یا تنظیمات پلیر در عکس مشاهده نمی شود.عکس ها در پوشه recordingدر پوشه video هستند.

اگر ویندوز 8 دارید ؛ پس از اجرای full screen فیلم کلیدهای ویندوز +print screen را بزنید.عکس ها به صورت خودکار در پوشه pictures ذخیره می شوند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اونجام نظر دادی که ! :دی

کلید میانبر برای کشیدن عکس رو نگفتی؟
احتمالا خودم پیداش کنم. ولی اون کلید f9 مال چیه؟ نکنه هیچی مزاحم نمیشه موقع تماشای فیلم؟

من میخواسم مثلا به برنامه بگم از فلان تایم تا فلان تایم چند تا عکس بگیر یا مثلا از هر چند ثانیه تو اون دقایق.
اون برنامه که انگار نیست حالا این برنامه هم پس شبیهشه؟ موقع تماشای فیلم با کلید میانبر که میزنی عکس اوتو ذخیره میشه پ؟

vissoto
04-11-2014, 07:57
اونجام نظر دادی که ! :دی

کلید میانبر برای کشیدن عکس رو نگفتی؟
احتمالا خودم پیداش کنم. ولی اون کلید f9 مال چیه؟ نکنه هیچی مزاحم نمیشه موقع تماشای فیلم؟

من میخواسم مثلا به برنامه بگم از فلان تایم تا فلان تایم چند تا عکس بگیر یا مثلا از هر چند ثانیه تو اون دقایق.
اون برنامه که انگار نیست حالا این برنامه هم پس شبیهشه؟ موقع تماشای فیلم با کلید میانبر که میزنی عکس اوتو ذخیره میشه پ؟

پس از اجرای نرم افزار ؛ فیلم خود را تمام صفحه اجرا کنید و هر زمان خواستید عکس بگیرید کلید F 9 را بزنید ؛ عکس به صورت خودکار گرفته می شود و به صورت خودکار ذخیره میشود.کلید میانبر همان f9 است.با زدن دوباره f9 عکس بعدی و ....