PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات اولیه ps3

yshahab
01-11-2014, 21:04
سلام دوستان سوالات من مبتدی هست جواب هاتون هم با توجه به سوالاتم باشه ممنون
۱ - پلی استیشن ۳ را کپی خور کنم یا نه به چه دلیل ؟!
۲ - بازیهای آنلاین چحوری هست یعنی بازی اورجینال را که بخری قابلیت آنلاین هم داره؟
۳ - حافظه مثلا ۳۵۰ گیگ یعنی چی ؟! چه کاربردی دارد این مقدار ؟
۴ - استارتر movie را خریداری کنم یا نه ؟ چه بازی هایی به استارتر movie نیازمنده؟۵ - ریجن یعنی چی ؟ مثلا بازی ریجن ۲ یعنی چی ؟
ممنون از همتون

Amir_Ariamehr2003
14-12-2014, 21:10
چقدر پاسخها کامله:n14:
بابا پرسشهای خوبیه اگه پاسخ بدین و مشکل ایشون وامثال ایشون که خودمم جزوشونم رو حل خواهید کرد

Amir_Ariamehr2003
05-01-2015, 23:06
آره حتما کپیخور باشه و نرم افزاری کپیخور بشه که سخت افزاری پلمب دستگاه باید باز بشه و از گارانتی خارج میشه
۲ - بازیهای آنلاین چحوری هست یعنی بازی اورجینال را که بخری قابلیت آنلاین هم داره؟
چون من با آنلاین کاری ندارم نمیدونم پاسختون چی میتنه باشه

هر چی حجم هاردش بالاتر باشه بازیهای بیشتری رو یتنی روش کپی کنی و میشه گفت بینیاز از خرید هارد اکسترنال میشی
۴ - استارتر movie را خریداری کنم یا نه ؟ چه بازی هایی به استارتر movie نیازمنده؟۵ - ریجن یعنی چی ؟ مثلا بازی ریجن ۲ یعنی چی ؟
ممنون از همتون

استارتر مووی نمیدونم چی هست و ریجن چیز مهمی نیست و 3 تا ریجن داریم
1- امریکا
2- اروپا و خاور میانه
3 - کشور ژاپن

اگه اطلاعات اشتباهی دادم خبره های پلی 3 لطفا زحمت اصلاح پست من رو بکشید

joykiller360
06-01-2015, 02:46
ممنون از همتون

سلام دوست عزیز
۱. اگر بخواهین کپی خور نرم افزای بخرین باید دستگاه دست دوم بخرین اگر بخواهین دستگاه اکبند بخرین باید به روش کبری کپی خور کنین که اصلا روش خوبی نیست و بازی ها رو یکی در میان اجرا میکنه
۲.اگر بخواهین انلاین بازی کنید که اصلا کپی کنید و باید بازی ارجینال بخرین که الان بازی ارجینال هم به راحتی گیر نمیاد مخصوصا اگر عنوان های به روز باشه
۳.اگر کپی خور بخری که میتونی توش بازی بریزی اگرم نه ارجینال باشه میتونی اهنگو فیلمو اینا بریزی
۴. به نظرم کلا موو رو بیخیال شو اصلا چیزی جالبی نیست
ریجن یعنی منطقه بندی بازی ریجین ۲ یعنی اروپا