PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خريد

reza76622201
01-11-2014, 12:10
سلام عزيزان. ببخشيد يه سوال از اساتيد اين بخش داشتم.
من دنبال يه وسيله جمع و جور مي گردم كه با گاز كار كنه و مرغ رو با چرخاندن خوب بتونه بريان كنه. توجه كنيد عزيزان مي خوام جمع و جور باشه. ظرفيتش هم يه مرغ نمي خوام بيشتر باشه. برقيشو سراغ دارم اما پدر برق رو در مياره. مي خوام با گاز كار كنه(فقط واسه چرخاندن از برق استفاده كنه). شفاف تر بگم چيزي در اندازه هاي يك مايكروفر كه با گاز كار كنه و مثل يك جوجه گردان بتونه صرفا يك مرغ رو بريان كنه.
و اينكه اين وسيله رو كجا مي تونم بخرم. اسم و مدلش رو هم بفرمائيد ممنون ميشم.
پيشاپيش از پاسخ دوستاني كه بهم كمك مي كنن ممنونم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-11-2014, 10:19
سلام
بودجه چقدره ؟

reza76622201
04-11-2014, 00:22
اگه ممکنه چند مدل با قیمتشونو بفرمائید. ممنون میشم

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-11-2014, 22:49
سلام
یه اجاق گاز 4 شعله با جوجه گردون مثل این , ساخت چین , در کویت حدود 400 تومن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
=============================================
خودتون هم اگر حوصله ی کارهای فنی داشته باشین میتونین یک کباب پز گازی معمولی بخرین و برای یک پایه برای سیخ نصب کنین و براش یک موتور 12 ولت مالِ ضبط صوت بذارین که سرش یک چرخ دنده ی کوچیک داره .
روی سیخ هم یک چرخ دنده ی با قطر 10 سانت نصب کنین .
سرعت موتور تبدیل به قدرتِ زیاد میشه و سیخ رو خیلی آروم اما با قدرت زیاد میگردونه
چرخ دنده ها هم همه جا هست مثل فروشگاهای صنعتی اما حتماً باید از جنسی باشه که حرارت خرابش نکنه
سیخش هم خیلی ساده هست :یک سیخ استیلِ گرد بخرین و چرخدنده و یک دو شاخه فلزی بهش جوش بدین .
دو شاخه برای اینه که مرغ بهش وصل بشه تا با سیخ بچرخه .

reza76622201
08-11-2014, 09:53
ضمن تشكر عزيز بنده كه اجاق گاز كامل نخواستم! من صرفا يه جوجه گردان گازي تكي مي خوام كه نه حجم زيادي بگيره و نه قسمتهاي اضافي بدردنخور برام داشته باشه. همين و همين. دنبال يه دستگاه اماده هستم. ممنون از اينكه وقت گذاشتيد و ممنون از توضيحاتتون. لطفا با اين مشخصات اگر چيزي سراغ داريد معرفي كنيد. ممنون ميشم.