PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ریزی برای دانلود

mansoor76
25-10-2014, 16:46
سلام.من از سرویسی استفاده می کنم که شبانه رایگانه داره.من می خوام با موبایل زمان بندی انجام بدم که سر زمان مشخص دانلود و توقف کنه.من نرم افزار adm استفاده می کنم ولی برنامه ریزی کردم ولی کار نمی کنه.آیا ترفندی در این برنامه وجود دارد؟اگه نرم افزار بهتری هست بهم معرفی کنید.
با تشکر

MichaelQwerty
25-10-2014, 17:39
سلام
اینجا بخش نرم افزار های کامپیوتری باید برین بخش موبایل

برای برنامه ریزی دانلود ابتدا زبان گوشی رو به english(united states) تغییر بدید..بعدش باید در قسمت downlodin ، گزینه smart downlid رو روشن کنین یا به اصطلاح آن کنین…بعدش میرید رو sting و بعدش planing و دانلودتون رو برنامه ریزی میکنین…دقت کنین گزینه on/of mobile internet یا on/of wifi حتما روشن باشد…حالا کافیه لینک فایلی که میخاین دانلود کنین رو کپی بگیرین…بعدش بجای start باید add رو بزنین…حالا برین امتحان کنین و یه فایلی رو تنظیم کنین یک دقیقه بعد دانلودش شروع و یک دقیقه بعد بعدش اینترنت خاموش بشه…و ببینید معجزه adm رو….

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MichaelQwerty
25-10-2014, 17:49
سلام
اینجا بخش نرم افزار های کامپیوتری باید برین بخش موبایل

برای برنامه ریزی دانلود ابتدا زبان گوشی رو به english(united states) تغییر بدید..بعدش باید در قسمت downlodin ، گزینه smart downlid رو روشن کنین یا به اصطلاح آن کنین…بعدش میرید رو sting و بعدش planing و دانلودتون رو برنامه ریزی میکنین…دقت کنین گزینه on/of mobile internet یا on/of wifi حتما روشن باشد…حالا کافیه لینک فایلی که میخاین دانلود کنین رو کپی بگیرین…بعدش بجای start باید add رو بزنین…حالا برین امتحان کنین و یه فایلی رو تنظیم کنین یک دقیقه بعد دانلودش شروع و یک دقیقه بعد بعدش اینترنت خاموش بشه…و ببینید معجزه adm رو….

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]