PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه چيز درباره TZ Copy Protection ( بحث ، آموزش و مسائل مرتبط )

ali_1469
11-08-2006, 12:17
سلام به همه دوستان من مي خواستم يك سي دي رو قفل گذاري كنم و با نرم افزار Tzcp هم كار مي كنم اما خيلي مسخره است نمي دونم چرا اذيت مي كنمه ميشه كمك كنيد يا يك برنامه ديگه به من معرفي كنيد كه بتونم فقل بزرام نه پسورد؟؟؟؟

تمامي مراحل رو درست ميرم اما گير ميده؟؟؟؟؟

اين رو هم اضافه كنم كه اطلاعات من در يك شاخه هست و بيرون از شاخه يك آتوران براي اون ساختم مي خواهم از رايت جلوگيري كنم؟؟/

mehdi_7070
11-08-2006, 12:30
لطفا قوانین را رعایت کنید :

2- براي ايجاد يك تاپيك جديد ، عنوان مناسبي را انتخاب كنيد . از عناويني چون : تو رو خدا كمكم كنيد ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوي و ... استفاده نكنيد . اين موضوع به صورت كاملا جدي رعايت مي شود . در مواردي نيز مشاهده مي شود كه كاربران در ابتداي نام تاپيك كلمه « مهم » را قرار مي دهند كه بايد عرض كنم ، تشخيص مهم بودن يك تاپيك ، با مدير انجمن است .

نام تاپیک ویرایش شد ...

لطفا بنویسید که چه خطایی می ده و در کدوم قسمت ( Step ) ؟
در صورت امکان ، یک تصویر هم بگذارید .

با تشکر ـ مهدی :)

ali_1469
11-08-2006, 19:26
من مرحله 1 و 2 و 3 و 5 را انجام مي دهم بعد وقتي روي مرحله 5 كليك مي كنم يك يس و نه ميده كه روي يس ميزنم بعد اونجا ميزنه كه CUE sheet error علت چيه؟؟؟؟

peyman khatar
11-08-2006, 19:31
سلام به همه دوستان من مي خواستم يك سي دي رو قفل گذاري كنم و با نرم افزار Tzcp هم كار مي كنم اما خيلي مسخره است نمي دونم چرا اذيت مي كنمه ميشه كمك كنيد يا يك برنامه ديگه به من معرفي كنيد كه بتونم فقل بزرام نه پسورد؟؟؟؟

تمامي مراحل رو درست ميرم اما گير ميده؟؟؟؟؟

اين رو هم اضافه كنم كه اطلاعات من در يك شاخه هست و بيرون از شاخه يك آتوران براي اون ساختم مي خواهم از رايت جلوگيري كنم؟؟/
چرا اين جوري مشكلت رو مطرح كردي !! :ohno: : :evil:
حالا ما از كجا بدنيم مشكل شما در چه قسمتي از نرم افزار وجود داره ...! واقعاً خيال مي كنيد همه اينجا جادوگرند :biggrin: :biggrin: !!!!!
دقيق بگو ؟؟؟ :cool:

ali_1469
12-08-2006, 09:08
اول با برنامه WinISO يك ايميج از فايل هاي مورد نيازم تهيه كردم بعد از منوي تولز گزينه ISO to BIN رو زدم و فايل ISO به CUE تبديل شد.
سپس برنامه برنامه TZCP را باز كردم و روي Open كليك كردم و فايل Image.cue را انتخاب كردم بعد روي Step1 كليك كردم يك Ok داد و روي Ok كليك كردم سپس Audio Tracks to Add را به 32 تغيير دادم و تيك هاي Four-Second Fix و Use IFS را زدم بعد روي Step2 كليك كردم و MB انتخاب كردم Dummy Fie Size رو 1500 گذاشتم (حجم اطلاعات من كه مي خواستم رو سي دي جا بدم 694 مگابايت هست) و همونطور كه گفته بودم اطلاعاتم يك شاخه داره و بيرون از اون شاخه، يك آتوران كه براي اين سي دي درست كردم و بيرون از شاخه اين فايل هاي هست (autorun.inf , icon.ico , autorun.exe , Music.wma) بعد از اينكه 1500 كردم فايل icon.ico رو انتخاب كردم و روي Step3 كليك كردم تا افزايش حجم پيدا كنه و همين طور شد و به رنگ قرمز در آمد و حجمش افزايش يافت. بعد روي Step5 كليك كردم و يك Yes و No داد كه روي Yes زدم و اين خطا را داد: CUE sheet error
البته به جز فايل CUE فايل اصليش يعني ISO رو هم آوردم توي TZCP اما اون هم همين اخطار رو ميده!!!
من دوباره تستش كردم اما اين بار بعد از Convert ارور زير رو ميده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا مشكل من چيه؟؟؟

ali_1469
12-08-2006, 17:01
آقا هيچ كسي نيست ما رو راهنمايي كنه!!!؟؟؟

peyman khatar
12-08-2006, 17:36
سلام
اينم آموزش TZ Copy Protection
اين اموزش رو بخونيد مشكلتون صدرصد حل ميشه ...!

لينك دانلود آموزش قفل گذاري با TZC

پسورد آموزش :
IMMORTAL_CRACKERS@YAHOO.COM
------------------------------------------------------

mehdi_7070
12-08-2006, 17:53
یک چیز دیگه ....

از نسخه 1.5.5 استفاده کنید . این نسخه Full هست .

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IRANI118
12-08-2006, 17:55
اشكال از تبديل فايل ايزو به كيو شيت است يا winisoرا ريجستر كن يا از اولتراايزو استفاده كن كه اولترا ايزو بهتره نياز به تبديل نداره چو ن با فرمت cueهم ذخيره ميكنه

ali_1469
13-08-2006, 10:06
سلام
من طبق اين ابوكي كه معرفي كردن تمامي كارها را انجام دادم و حالا چندتا مشكل داره:

بعد از Convert ارور زير رو ميده:

و وقتي CDRWin رو باز مي كنم اين ارور رو ميده:

و وقتي روي Record Disc ميزنم اين ارور رو ميده:

حالا من چه كار كنم !!
از خيالش بگذرم....

mehdi_7070
13-08-2006, 10:36
نسخه 1.5.5 را كه نگرفتي !!

براي رايت image هم ، يا مي توني از نسخه هاي جديد CDRWIN استفاده كني يا با Nero اين كار را بكن ...

peyman khatar
13-08-2006, 16:05
شنما طبق آموزشي كه گذاشتم عمل كردي ...
ديگه نبايد مشكلي باشه ... شما يه جاي كارت گير داره ... يه كاريو داري اشتباه انجام مي دي

ali_1469
13-08-2006, 17:54
من همين نسخه اي كه گفتيد رو دانلود كردم - تمامي مراحل رو درست انجام دادم - حتي از روي فيلم آموزشي هم ديدم!

حالا علت چيه؟

IRANI118
13-08-2006, 18:23
سلام
من طبق اين ابوكي كه معرفي كردن تمامي كارها را انجام دادم و حالا چندتا مشكل داره:

بعد از Convert ارور زير رو ميده:

و وقتي CDRWin رو باز مي كنم اين ارور رو ميده:

و وقتي روي Record Disc ميزنم اين ارور رو ميده:

حالا من چه كار كنم !!
از خيالش بگذرم....

خب مهدي جان راست ميگه با نرو رايتش كن

ali_1469
14-08-2006, 09:12
من مشكلم رايت نيست مشكل من ارور اولي! چون توي درايو مجازي هم بالا نمياد؟

ali_1469
14-08-2006, 19:39
آقا لطف مي كنيد يك نرم افزار به من معرفي كنيد كه بشه فقط از رايت كردن (مخصوصا با نرم افزار CloneCD) جلوگيري كنه به غير از TZCP ؟؟؟
منتظرم........
اينو بگم نمي خوام رمز عبور بزارم فقط از رايت جلوگيري كنه.....
اين تن بميره كارم فوري...

IRANI118
14-08-2006, 22:10
من مشكلم رايت نيست مشكل من ارور اولي! چون توي درايو مجازي هم بالا نمياد؟
من درست نفهميدم مشكت كجاست آخه تودرايو مجازي هم قرار نيست بالا بياد فقط رو سي دي

ali_1469
15-08-2006, 09:16
من اين فايل CUE رو بعد از Convert خواستم توي درايو مجازي بالا بيارم يك اخطار داد!!

IRANI118
15-08-2006, 14:31
من اين فايل CUE رو بعد از Convert خواستم توي درايو مجازي بالا بيارم يك اخطار داد!!

اگه فقط اينه كه بايد هم اين طوري باشه اشكالي نداره رايتش كن بره ولي با ايزو باستر ميتوني خوده ايميجو باز كني

ali_1469
15-08-2006, 19:37
ممنون. ارور زير هيچ مشكلي ايجاد نمي كنه و اينكه فايل Cue را رايت كنم؟

mehdi_7070
15-08-2006, 21:28
شما مگه CD-RW نداري ؟
اگه نداري ، حتما برو فردا بگير [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IRANI118
15-08-2006, 23:27
ممنون. ارور زير هيچ مشكلي ايجاد نمي كنه و اينكه فايل Cue را رايت كنم؟

بله رايتش كن البته بقول آقا مهدي روي RW

mahtabesfahan
21-08-2006, 14:30
سلام
اگه خطاهايي مثل Run32 و ِDLL و ... داري ممكنه با برنامه زير كه از سوي TZ ارائه شده مشكل شما حل بشه
2.1 مگابايت

arash rashno
24-08-2006, 07:10
با سلام برنامه tzcopy که شما لینکش رو دادید کار نمی کرد اگه میشه دوباره بگذارید

ali_dubai
24-08-2006, 12:50
با سلام دوستان عزیزم

من نیاز مبرمی به نرم افزار TZ Copy Protection 1.70 دارم و چون این نرم افزار مربوط به این انجمن میشود آنرا در اینجا درخواست دادم
تا اگر دوست عزیزی آنرا دارد لینک آپلود آنرا برایم بگذارد .

باز هم از اینکه این درخواست را در اینجا مطرح کردم معذرت میخواهم

با تشکر فراوان

mahtabesfahan
24-08-2006, 14:37
سلام

sn:PREVIEWBETA170
البته براي من فقط بار اول كار كرد بارهاي بعدي لود نميشه و ران تايم 9 رو ميده
موفق باشيد

arash rashno
29-08-2006, 20:29
با سلام
من زمانی که با tz copy protection 1.54 کار می کنم و قفل میزارم ولی روی step4 کلیک نمی کنم و موقه ای که step5 کلیک می کنم و کار تموم می شود آن را با Nero رایت می کنم و زمانی که آن را با Nero image driver باز می کنم این پیغام را می دهد :
Windows cannot read from this disk. The disk might be corrupted, or it could be using a format that is not compatible
with Windows
لطفا مرا راهنمايي کنيد (قبلا که با این نرم افزار می ساختم همچین مشکلی نبود)

arash rashno
05-09-2006, 19:30
با سلام
من طبق آموزش قفل گذاری شما که قرار داده بودید در انجمن من جلو رفتم و زمانی که آن را با nero رایت می کنم و با ایمیج درایور باز می کنم ارور می دهد و اینم ارور آن می باشد :
Windows cannot read from this disk. The disk might be corrupted, or it could be using a format that is not compatible
with Windows.
مشکل از کجاست لطفا کمک کنید فوریه

peyman khatar
05-09-2006, 19:41
سلام
چرا اينقدر درخواست رو تكرار مي كنيد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اولاً نبايد مرحله چهار رو انجام بديد ...!!!
اسم رايتر شما چيه ممكنه پشتيباني نكنه ؟؟ در ضمن در نرو تيك اندر پروتكشن رو بزن ...
اگه رايترت پشتيباني مي كنه با Cdrwin بزن ..
باي

arash rashno
05-09-2006, 19:44
اسم کومبوم ایسوز 5216 a می باشد بعدش من مرحله چهار رو انجلم نمی دهم
بعدشم توی انجمن های دیگه راحت سوال رو جواب می دهند د نمیگند چرا تکرار می کنی در صورتی که من هر دفعه یه سوال متفاوت می پرسم ولی نمی دونم این انجمن چرا اینطوریه

peyman khatar
05-09-2006, 19:52
سلام
براي قفل گذاري با Tz و اين جور نرم افزار ها بهترين رايتر پلكستور است !!!
با Cdrwin رايت كن البته اگه رايترت پشتيباني مي كنه ... احتمالاً درست بشه !!!
باي

arash rashno
05-09-2006, 19:55
مال من ساپورت نمی کنه cdrwin رو با fireburner میشه

peyman khatar
05-09-2006, 20:05
پس تنها راه
نرو است و با مد Disk At Onc , و با كمترين سرعت ...!!!

arash rashno
06-09-2006, 13:15
این کاری که شما گفتیت کردم نشد بازم همون پیام رو می ده :
with Windows.
قبلا می ساختم مشکل نداشت نمی دونم الان چرا اینطوریه الان چند روز دارم روش کار می کنم به نتیجه ای نرسیدم لطفا کمک کنید

peyman khatar
06-09-2006, 16:10
ممكنه مشكل از Tz باشه اگه مي توني مرحله 1 رو هم انجام نده ... البته قدرت قفل كمتر ميشه ولي احتمالاً درست بشه !!
باي

arash rashno
07-09-2006, 20:09
آقای عزیز شما خودت یه بار پسوردت را امتحان کن که ببینی که پسوردت اشتباه است من هر چی میزنم میگه پسوردت اشتباه است

mehdi_7070
07-09-2006, 22:22
arash rashno !
شما سوالت را همه جا می خواهی مطرح کنی ، به جز جای خودش ...

بازم تکراری برای شما : لطفا قوانین را رعایت کنید !

jaberaghidat
06-10-2006, 04:14
من همه کارها رو میکنم با tzcopy اما ایرور زیر رو میده به این عکس نگاه کنید

فقط اینو بگم تو profrance به جای مسیر cdrwin مسیر برنامه نیرو رو بهش دادم آیا به غیر از cdrwin برنامه دیگه ای هم

میتونم بهش بدم ؟؟

new_sra
06-10-2006, 07:36
این خطا ربطی به نرو ... نداره
تنها برگه راهنمای شما یا پاک شده یا صدمه دیده
دوباره باید کا ها رو تکرار کنی

mehdi_vsgh
06-10-2006, 10:05
من میدونم ایرادت چیه باید یه فایل را دانلود کنی و اونرا اجرا کنی برات آپلود میکنم!!!!!

============
ویرایشش کردم! :laughing:

اینم لینک دانلود اون فایلی که میگم!

ببین جواب میده یا نه؟؟! :tongue:

mehdi_7070
06-10-2006, 11:55
اين error مربوط به cue sheet هست و فكر نكنم به run time error vb6 ربطي داشته باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

شما فايل cue را آپلود كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jaberaghidat
06-10-2006, 14:18
و رو خدا هر چه زودتر کمک

mehdi_7070
06-10-2006, 14:37
شما اصلا پست ها را خوندي ؟

لطفا در پست دادن دقت كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

----
تاپيك شما ادغام شد .
لطفا براي نرم افزارهايي كه تاپيك اختصاصي براشون وجود داره ، سوالات خود را در همان تاپيك ها بپرسيد .

Michka
12-10-2006, 01:25
تویtz وقتی حجم یه فایل رو بالا می برم فقط حجم اون رو در قسمت Joliet فایل افزایش میده و به قسمت Iso لون کاری نداره
چطوری میشه حجم قسمت iso از file system قخ افزایش داد

mehdi_7070
12-10-2006, 11:27
تویtz وقتی حجم یه فایل رو بالا می برم فقط حجم اون رو در قسمت Joliet فایل افزایش میده و به قسمت Iso لون کاری نداره
چطوری میشه حجم قسمت iso از file system قخ افزایش داد
بله ... درسته ;)

توضیحش زیاد هست . اگر وقت کردم براتون می ذارم ( البته مقاله را Isaaaac جان نوشتند ) .

به صورت خلاصه اینکه ایمیج اصلی و ایمیج تغییر یافته را مقایسه کنید . ( به وسیله نرم افزار WinHex )

البته این همه جواب نیست ;)

Michka
16-10-2006, 04:01
بله ... درسته ;)

توضیحش زیاد هست . اگر وقت کردم براتون می ذارم ( البته مقاله را Isaaaac جان نوشتند ) .

به صورت خلاصه اینکه ایمیج اصلی و ایمیج تغییر یافته را مقایسه کنید . ( به وسیله نرم افزار WinHex )

البته این همه جواب نیست ;)

اگه میشه این کارو بکنید که شدیدا بهش احتیاج دارم

mahramasrar2
23-10-2006, 05:42
بچه ها سلام
آيا كسي مي دونه كه دليل اين پيغام خطا در چيه؟

اين پيغام دقيقا وقتي بروز مي كنه كه من بروي مرحله 5 كليك مي كنم ودر اين مرحله عمليات كار شروع مي شه ومي نوسه complet
اما صفحه بسته نميشه وهمونجا باقي مي مونه ووقتي كه اين پيغام را مي بندم آن پيغام خطا رخ مي ده وميگه كه
ايميج من با برنامه ديگه اي ويرايش شده
خواهش مي كنم نگوئيد كه بروم ودر ديگر صفحات دنبال جوابم بگردم براي اينكه به مدت يك هفته به اين تاپيك ها سر زدم وهمه را خواندم
ولي در ظاهر همان دوستي كه در صفحه اول همين تاپيك عنوان كرده بودند هميم ارور را دارند
وعلي الظاهر مابقي خوشحال ورا ضي با اين نرم افزار كار مي كنند
من ابتدا با تمامي برنام هائي كه به فكرم مي رسيد ايميج گرفتم مثل ultraiso....nero.....clonecd....winiso...,
ايميج گرفتم ولي همين نتيجه حاصل شد
بعد از سي دي هاي مختلف ايميج گرفتم با اين تصور كه آن سي دي نخست خراب يا ناسازگار بوده
ولي بازهم همينطور شد درنهايت همه چيز را بروي سيستم ديگري امتحان كردم وگفتم شايد ويندوز يا كامپيوترم خراب است
اما باز هم همان شد يعني همه چيز بدون خطا تا پايان مرحله 5 پيش مي رود ولي پس از پايان كار وهنگامي كه
اين پيغام ظاهر مي شود ومن آن را مي بندم آنوقت همه چيز خراب مي شود

متن step5.log را مي توانيد مشاهده كنيد
TZ Copy Protection Step5 v1.5 (c)2002 By CopyDude - CopyDude@mail.com

Analyzing CUE sheet
Mode1 2352 image found
Opening BIN file 'C:\work\2\image.BIN'
Converting BIN image 'C:\work\2\image.BIN'
Reconstructing ECC/EDC and looking for special files
Using full weak sector amplification
Adding Step5 protection
Ignoring '.tzw' byte sequence, seems not a file or has incompatible format
ECC/EDC error correction succesfully regenerated
Processed 2483 sectors in total
Deleting old BIN file 'C:\work\2\image.BIN'
Renaming 'STEP5.BIN' to 'C:\work\2\image.BIN'
Deleting old CUE file 'C:\work\2\image.CUE'
Conversion of BIN image completed

ضمنا من با ورژن هاي مختلف برنامه هم تست كردم مثل 1.1....1.2....1.3....1.4....1.5...1.6...

يعني چه موضوع چيست؟
اما اكنون بعد از اين مدت متوجه يك نكته شدم وآن اين است كه آن ورژنهائي از اين برنامه كه در حالت زيپ هستند وبايد بروي هارد استخراج شوند با خطا وآنها كه در حالت setup بوده ونصب مي شوند كمتر خطا دارند
2- نكته دوم اينكه اين برنامه به موقعيت خود ونامه پوشه حساسيت دارد وحتما بايد نام درستي بر آن باشد

ديگر اينكه دوستاني كه با برنامه cdrwin ورژنهاي قديمي كارمي كنند مثل 3.8 احتمالا متوجه شده اند كه رايترشان ساپورت نمي شود اين دوستان مي توانند آخرين ورژن اين نرم افزار كه همه رايتر ها را ساپورا مي كنند را از سايت اصلي آن داونلود كنند
CDrWIN V4.0C
اين هم شماره سريال برنامه

mahramasrar2 نام
mahramasrar2@yahoo.com/lg ايميل
69706875-6C69288F-59F60A44-0EA868D6 آنلاك كد
67D800A3-051940FA-359F22CB-575E6292 كد چك كننده

موفق باشيد اميدوارم دوستان مرحمت كنند وجواب دهند

sooshiyanet
17-12-2006, 17:48
دوستان مشكل من با Tzcp اين هست كه وقتي با اين برنامه روي يه ايميج CUE قفل ميذارم بعد از رايت اصلا CD باز

نميشه و اين Error رو ميده

sooshiyanet
26-12-2006, 12:38
يعني هيچكس نيست كمك كنه ؟؟؟

SILWESTER
28-12-2006, 13:29
پست و منتقل کردم به ریشه انجمن

esshahab
29-12-2006, 16:10
براى كار باtz چرا همه نرم افزار ها را يك جا با هم قرار نداده ايد اگر cdrwin3.9d واقعا لازم است چرا قرار نداده ايد
من همه مراحل را طبق فايل راهنايى كه قرار داده بوديد طى كردم اما موقعى كه درcdrwin3.9.h مى خواهم فايل cue باز كنمبا اين errorروبرو مى شوم
error:invalid cue sheet command at line 1
unable to find or open file
لطفا راهنمايى كنيد

sooshiyanet
30-12-2006, 14:23
مشكل من هم شبيه اين دوستمون هست

اساتيد كمك كنن و ثواب كنن

shahrooz232
04-01-2007, 10:37
سلام.
من تمام مراحل رو از روی آموزشی که گذاشته بودید انجام دادم.
ولی زمانی که در CDRWin می خواهم CueSheet را لود کنم با یک پیغام خطا بینی بر ایراد داشتن خط 1 CueSheet مواجه می شوم !
تمام مراحل را مو به مو انجام می دهم ولی یک قسمت در آموزش گفته شده که در Step4 اگر خطا داد دوباره وارد برنامه شوید .
من همین کار را می کنم و بعد از ورود دوباره ، فایل cue ساخته شده را لود می کنم.
سپس با یک پیغام مبنی بر اینکه step3 قابل تعمیر نیست چون Tz می خواهد یک TZC جدید بسازد مواجه می شوم.
بعد از OK پیغام می دهد که آیا می خواهید یک TZC جدید بسازید ؟
من یکبار no زدم و همه چیز بهم ریخت !
یکبار دیگر yes ردم و همه چیز برگشت بجز فایلهای قرمزی که بوسیله step3 ساخته شده بود .
ولی اینبار دیگر با step3 قرمز نمی شدند.
به هر حال دوباره step4 را اجرا کردم و باقی مراحل را از روی آموزش ادامه دادم.
در انتهای کار و زمان معرفی شیت به CDRWin به خطای مذکور مواجه شدم.

لطفاً مرا راهنمایی کنید.
ممنون.

sooshiyanet
04-01-2007, 16:26
shahrooz232 عزيز در CDRWIN دكمه RAW MODE رو فعال كن اگه فايل ايميج مشكل خاصي نداشته باشه

رايت ميشه ، بعد ببين همه چيز درسته يا نه

در TZCP هم ممكنه ايميجت ايرادي داشته باشه (( البته به مرور زمان با ERROR ها آشنا ميشي ))

amirgooran
24-01-2007, 06:27
سلام،دو تا سوال درباره اين برنامه داشتم.
آيا راهي براي شكستن اين نوع قفل وجود داره؟
آيا با Clone CD ميشه رايتش كرد؟

mehdi_7070
24-01-2007, 14:46
اين قفل راحت كپي ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirgooran
26-01-2007, 01:27
سلام،برنامه رو دانلود كردم،اما هر وقت مي خوام اجراش كنم،Setup برنامه Office 2003 مياد بالا و از من سيدي آفيس مي خواد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موقعي كه سيدي آفيس هم بهش مي دم،باز Error مي ده،ميشه يه نفر كمك كنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saman_ex
31-01-2007, 22:58
آقا لطف کنید لینک دانلود tzcopy full رو یک بار دیگه بذارید . قبلی کار نمی کنه . مرسی

farshad_4017
04-02-2007, 00:28
سلام به همگي ...
نمي دونم چرا؟؟؟ ولي هر كاري مي كنم نمي تونم از اين tzcopy سر در بيارم !!
من تمامي مراحل رو انجام مي دم !!(( هر چي كه بروبچ باحال اين انجمن نوشته بودند ! ))
حتي يه سي دي هم خريدم كه مخصوص قفل گذاريه و توي اون هم تمامي مراحل رو انجام ميدم!!
همه چيز به خوبي پيش ميره ولي!! ولي وقتي سي دي رو رايت مي كنم!! و بعد زا اون يمز ارمش كه بخونه!
انگار نه انگار!! فقط دستگاه زور مي زنه كه بخونه و هيچ چيزي ديگه معلوم نيست!!
چندين بار اين كار رو تكرار كردم ولي باز هم به همينجا ختم شد!!
ميشه كمك كنيد... چون شديد گير كردم !!

البت اين كارا با ور‍ن 1.5.5

با ور‍ن 1.5.4 اصلا نمي تونه مرحله ژنجم رو اجرا كنه!!

farshad_4017
04-02-2007, 00:30
سلام به همگي ...
نمي دونم چرا؟؟؟ ولي هر كاري مي كنم نمي تونم از اين tzcopy سر در بيارم !!
من تمامي مراحل رو انجام مي دم !!(( هر چي كه بروبچ باحال اين انجمن نوشته بودند ! ))
حتي يه سي دي هم خريدم كه مخصوص قفل گذاريه و توي اون هم تمامي مراحل رو انجام ميدم!!
همه چيز به خوبي پيش ميره ولي!! ولي وقتي سي دي رو رايت مي كنم!! و بعد زا اون يمز ارمش كه بخونه!
انگار نه انگار!! فقط دستگاه زور مي زنه كه بخونه و هيچ چيزي ديگه معلوم نيست!!
چندين بار اين كار رو تكرار كردم ولي باز هم به همينجا ختم شد!!
ميشه كمك كنيد... چون شديد گير كردم !!

البت اين كارا با ور‍ن 1.5.5

با ور‍ن 1.5.4 اصلا نمي تونه مرحله ژنجم رو اجرا كنه!!

mx_2dar
11-03-2007, 02:18
بزارید من راحتتون کنم این قفل مزخرفه هر چند که 10 نفری اونو نوشتند اما براحتی کپی میشه
پس مطرح کردن و بحث کردن درباره این قفل کار بیهوده ایه :puke:
چیز هایی رو مطرح کنید که عملی باشند نه بی فایده

=====================
همزمان از step1 , step3 , step5 استفاده کردم و cd secure نشد که نشد وقتی nero کپی کنه بدرد لای جرز هم نمی خوره:puke:

SILWESTER
12-03-2007, 00:28
بزارید من راحتتون کنم این قفل مزخرفه هر چند که 10 نفری اونو نوشتند اما براحتی کپی میشه
پس مطرح کردن و بحث کردن درباره این قفل کار بیهوده ایه :puke:
چیز هایی رو مطرح کنید که عملی باشند نه بی فایده

=====================
همزمان از step1 , step3 , step5 استفاده کردم و cd secure نشد که نشد وقتی nero کپی کنه بدرد لای جرز هم نمی خوره:puke:
خیلی هم مزخرف نیست! tzcopy در طراحی قفل مثل frontpage در طراحی وب است. باید در اون دخل و تصرف کنید تا شکیل و خش فرم بشه:)

mx_2dar
12-03-2007, 09:15
مهم قرار دادن قفل روی cd که انجام نمی ده فقط اگر مستقیم بخوای کپی کنی فایلت حجمی میشه
cd lock خیلی بهتره اگر با cd secure ترکیب شه
دیگه نمی شه کاری کرد

m-alpha
14-04-2007, 23:44
با عرض سلام خدمت دوستان. من از يك قفل تركيبي استفاده مي كنم كه تا حد زيادي مي تواند جلوي رايت شدن سي دي ها را بگيرد. ولي يك مشكل اساسي هم دارم و آن اينكه بعد از استفاده از سه step اول tz copy فايل cue توسط برنامه cdrwin 4.0 c (با توجه به آموزش كار با tz ) رايت نمي شود. (يعني اينكه تيك كنار عبارت underrun protection را فعال مي كنم) و در هنگام دستور رايت ارور مي دهد. با اين حال اگر تيك كنار عبارت raw mode را فعال كنم رايت به درستي زده مي شود ولي در اينحالت فايل هاي افزايش حجم داده شده با حجم اوليه (بدون افزايش حجم) نمايش داده مي شوند.
من مدت هاست كه رايت اين مجموعه را از طريق nero انجام مي دهد و سي دي نهايي از نظر امنيت بسيار مناسب است. ولي تنها مشكل اين روش هم اين است كه چون ما اين سي دي را به صورت گروهي تهيه كرده ايم و هم اكنون در حال تكثير عمده آن هستيم لازم است كه همگي در رايت زدن اين سي دي همكاري كنيم ولي اين سي دي ها تنها از طريق رايتر من كه teak است رايت زده مي شود و هيچ كدام از رايترهاي اعضاي گروه قادر به اين كار نيست. اين مشكل حتي هنگامي كه با استفاده از برنامه tz در كامپيوتر خودشان هم ايميج را مي سازم وجود دارد.
و انگار كه جز رايتر teak و احيانا بعضي dvd writer ها سي دي توسط ساير رايترها رايت نمي شود.( البته در برنامه nero)
مشكل برنامه cdrwin را هم كه به شما گفتم.
با تشكر از همه دوستان.

mehdi_7070
17-04-2007, 19:46
- وقتي كه فايل bin را به تنهايي مي خواهيد رايت كنيد هم مشكل داريد ؟

- فايل cue را‌ آپلود كنيد ...

m-alpha
19-04-2007, 21:10
سلام. آقا مهدي بايد بگم كه نه nero و نه cdrwin فايل bin رو باز نمي كنند و فقط كارشان با فايل cue است. فايل cue اش هم فقط براي سه مرحله اول است. چون مرحله چهارم اصلاً به طور كامل مانع باز شدن فايل مي شود و وجود خطايي را در يكي از خطوط دستور فايل cue مي دهد. آدرس :

sara100
30-08-2007, 14:53
سلام بچه های p30 بعدظهر شما بخیر:10::10::10:

آقا ما با نرم افزار TZ Copy 1.55 Full طبق آموزش بچه های این سایت روی یک امیج حجم مجازی گزاشتیم و اون را هم رایت کردیم ولی بعد از رایت وقتی تو پوشه سیدی می ریم و روی نرم افزار کلیک می کنیم نرم افزار اجرا نمی شه و ارور میده(فایل خراب میشه) مشکل کار از کجاست

هم اکنون منتظر راهنمایی های شما هستم

:8::8::8::8::8:

peyman khatar
30-08-2007, 18:05
سلام
خوب اين مشخصات رو بگو تا بهت كمك كنم :
1- نوع رايتز شما ؟ دقيق

2- با چه برنامه اي رايت كردي و با چه سرعتي ؟؟

نكته مرحله 4 رو نبايد انجام بدي .

باي

Mo5tafa
09-09-2007, 07:32
یک چیز دیگه ....

از نسخه 1.5.5 استفاده کنید . این نسخه Full هست .

لینک دانلود :

آقا مهدی گل، مدیر محترم انجمن، این لینکتون خرابه! file not find میده! اگر ممکنه یه لینک مستقیم و سالم بدید ممنون میشم.:5:

آقا لینک دانلود Tz copy protection میخوام
لینکی که کار کنه
لطفااااااااااااااااااا

SILWESTER
10-09-2007, 00:51
سلام!

بيشتر ورژن هاش اينجا هست بجر 1.5.6

Siavash_S500
08-06-2008, 00:02
با سلام.
منم دقیقا مشکل دوستمون رو دارم و وقتی می خوام فایل CUE که همه step های TZ روش اعمال شده رو با CDRWin رایت کنم ارور می ده و رایت نمی شه. در ضمن می خوام بدونم Session 00 که step 1 باید اضافه کنه چرا واسه من اضافه نمی شه. ( IsoBuster همچین Session ی رو نشون نمی ده.
و اصلا اضافه شدن session 00 چه حسنی داره؟ ممنون می شم راهنمائیم کنین.

Siavash_S500
11-06-2008, 07:07
چقدر جواب منو دادن!!!!!!
مرسی واقعاً

ژولی لسکو
11-06-2008, 15:16
با سلام.
منم دقیقا مشکل دوستمون رو دارم و وقتی می خوام فایل CUE که همه step های TZ روش اعمال شده رو با CDRWin رایت کنم ارور می ده و رایت نمی شه. در ضمن می خوام بدونم Session 00 که step 1 باید اضافه کنه چرا واسه من اضافه نمی شه. ( IsoBuster همچین Session ی رو نشون نمی ده.
و اصلا اضافه شدن session 00 چه حسنی داره؟ ممنون می شم راهنمائیم کنین.
سلام سیاوش عزیز
راستش CDRWin با هر رایتری سازگار نیست و متاسفانه بهترین نرم افزار هم برای cue خودشه
تا اونجاییکه میدونم با رایترهای پلاکستور و یاماها و خلاصه رایترهای پدر مادر دار سازگاره
اگه مثل من ایسوز داری باید بیخیالش بشی و از Alcohol 120% استفاده کنی یا همون نرو هم اگه زیاد
cue دستکاری نشده باشه رایت میکنه
در مورد tz من اصولا با اسمی که روی step 1 گذاشته یعنی TRACK ZERO مشکل دارم
کارش اینه که میاد ایندکس رو که در سی دی های دیتا صفر هست رو یعنی:
INDEX 01 00:00:00
رو مثلا به
INDEX 00 00:00:00
INDEX 01 00:00:53
تغییر میده و تنها مزیتش تا حدی مقابله با ایزوبوستر هست ولی Ultraiso که مستقیم از bin اطلاعات رو میخونه
مشکلی نداره...
درصورتیکه تکنیک تراک صفر واقعا توی ایزوبوستر نشون میده TRACK 00 و فرق فوکوله با INDEX 00
کم ترین مزیت TRACK 00 اینه که پوست Clonecd رو میکنه

چقدر جواب منو دادن!!!!!!
مرسی واقعاً
شما را به صبر و خودم را به تقوی توصیه میکنم!
المخلصون و المخلصات

Siavash_S500
11-06-2008, 21:19
ممنون عزیز از لطفت.
TRACK 00 رو چطوری می شه ابجاد کرد.؟
همین طور Session 00 رو ؟؟

Siavash_S500
12-06-2008, 00:36
ورژن جدید TZ Copy Protection: 1.7.0 هم به ادعای سایت برنامه اومده با امکانات زیر. ولی من دانلود کردم و اجرا نمی شه. کسی این ورژن رو داره؟

1. Interface Update

- New Windows Xp Menu and Buttons Style
- Toolbar button are optimized
- Win Xp sidebar

2. New Feature

- Improve the setting information
- Romanian Language Added
- Add Plugin Support
- Add Profile Support
- Automatic Save-Status
- Select the folder for the Extraction of files
- CCD# based on Mateusz CDP and AMasia Help;)

3. Bug Fix

- Fix Double Load CueSheet
- Fix Some Graphics problems
- Fix Ghost Error 53 (Support long and with " " name)
- Fix Various Minor Bug

4. Removed

- Ghost File Manager removed: Now it is in the sidebar
- Wizard: it is up to date and I have't time to rewrite it

--------------
Update History
--------------

=======================================
===== TZ 1.5.3, 1.5.4 =====

1. Various Minor Bugfixes

===== 1.5.2 ZakMcCrack 30/08/2002 =====

1. Interface Update

- Added Cue Generator
- Added Setting Form
- Added CD Properties Form
- Added File Properties Form
- Added System Tray Icon
- Added Status bar
- Support extract and repair files with Mode1/2352
- Change File Attributes
- Hide/UnHide Folders
- Change File & Folder Icons

2. Minor Bug Fix

- Fix Overflow message on convert Mb to Byte
- Fix File Already Open Error
- Fixed ISO / BIN error with non standard mode files
- Fix Wizard Menu
- Fix CD Label with Mode 2352
- Fix Creat TZC file & Invalid step3 files "Files with Red icons"
- Fix Extract function "Less Code , More Fast :)"
- Fix Main Menu Code
- Fix Some Trouble in

3. Add MultiLanguage Support

- You can select your language
- If you want add your language, Plz send a mail at ZakMcCrack@inwind.it

4. Add PlugIn

- Step5 - Correct Ecd data and add Special Sectors (Thanks to CopyDude)
- Cue Sheet Editor

ژولی لسکو
12-06-2008, 11:32
ممنون عزیز از لطفت.
TRACK 00 رو چطوری می شه ابجاد کرد.؟
همین طور Session 00 رو ؟؟
تراک صفر رو هم خودم دنبالشم ولي کسي نم پس نميده
مطمئنم با دستکاري cue درست ميشه
سيشن صفر رو هم نديدم تا حالا
شما جايي ديدي؟

Siavash_S500
12-06-2008, 20:50
تراک صفر رو هم خودم دنبالشم ولي کسي نم پس نميده
مطمئنم با دستکاري cue درست ميشه
سيشن صفر رو هم نديدم تا حالا
شما جايي ديدي؟

ok خودم واست پیداش می کنم عزیز. نگرانش نباش

Siavash_S500
13-06-2008, 23:09
خوب TRACK 00 رو هم هم حل کردم واست ژولی لسکو عزیز.

لینک دانلود:

ایمیج رو با کلون رایت کن تا TRACK 00 رو ببینی.

پسورد فایل ZIP رو هم که سندوندم واست.

فعلا بای. خبرشو بهم بدین تا اگر OK بود آموزشش رو بگذارم.

ژولی لسکو
14-06-2008, 08:53
بسيار عالي بود سياوش جان
البته عالي که ميگم مال يه ثانيشه
اميدورام هميشه موفق باشي

Ronin_unLocker
04-07-2008, 13:25
ترك 0 كه برنامه Tz copy به راحتي ايجاد مي كنه
كافيه اولين گزينه رو انتخاب كنيد :18: (STEP 1)

ژولی لسکو
04-07-2008, 14:16
سلام کم پیدا
منظور سیاوش اینه:
TZ اینو میسازه؟

Ronin_unLocker
05-07-2008, 00:18
سلام
سر مي زدم اما موضوع جالبي پيدا نمي كردم پست بزارم
ژولي جان اذ شما بعيدح :18:

Siavash_S500
05-07-2008, 15:09
منظورتون اينه كه Index 00 توي رايت Track 00 مي شه؟؟

ژولی لسکو
05-07-2008, 17:29
من که شانس ندارم:
البته فکر کنم داری شیطنت میکنی!نه غلام!

mehdi_7070
05-07-2008, 17:53
ژولي جان!
منظورت اين هست كه Step 1 نرم افزار TZ براي شما Track 00 درست نمي‌كنه؟!
فايل cue را مي‌توني بذاري؟ (محتواش كافيه :دي)

Siavash_S500
05-07-2008, 20:07
نه درست نمي كنه. Index 00 به فايل Cue اضافه مي كنه.

ژولی لسکو
05-07-2008, 21:28
سلام به همگی
انگار داره بحث جالب میشه
فعلا که دو به دو هستیم!
FILE "20080705_222508.bin" BINARY
TRACK 01 MODE1/2352
INDEX 00 00:00:00
INDEX 01 00:01:09

Ronin_unLocker
05-07-2008, 22:07
ژولي جان من امتحان كردم ديدم بله درست مي گيد :18:
اما بعد از چند دقيقه اين معماي 1400 ساله رو حل كردم :27:
اول فايل هاي داخل ايميج رو يكم زياد كن مثلا 3mg
بعد از سيو كردن فايل حتما در درايو مجازي بزار و با isobuster يه نگاهيش كن :46:

ژولی لسکو
05-07-2008, 22:20
WooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooW
Thanks a lot man
ممنون آنلاکر
واقعا که معمای 1400 بود
یکی طلب شما
بزودی جبران میشه!
مخلصیم

Siavash_S500
06-07-2008, 13:16
ژولي جان من امتحان كردم ديدم بله درست مي گيد :18:
اما بعد از چند دقيقه اين معماي 1400 ساله رو حل كردم :27:
اول فايل هاي داخل ايميج رو يكم زياد كن مثلا 3mg
بعد از سيو كردن فايل حتما در درايو مجازي بزار و با isobuster يه نگاهيش كن :46:

اگر تست نكردي شما عكسي كه شما بالا گذاشتي رو چجوري درست كردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

مندی
06-07-2008, 18:38
دوستان عزیز سلام
اگه میشه یکی جواب منو بده من جدیدم زیاد اطلاعاتم خوب نیستش
ببخشین این ترک صفر کارش چیه؟
میشه یه نمونه بزارین یه توضیح کوچولو هم واسش بزارین؟
من کل 9 صفحه رو خوندم چیزی دستگیرم نشد
توی tz-copy هیچ جائیش نزده ترک صفر
راستی اگه ترک صفر باشه یعنی قوی تره؟
ممنون میشم بگین

Ronin_unLocker
06-07-2008, 21:31
رگر تست نكردي شما عكسي كه شما بالا گذاشتي رو چجوري درست كردي؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
عكساش مال يه سي دي كه قبلا درست كرده بودم بود !!! :laughing:

دوستان عزیز سلام
اگه میشه یکی جواب منو بده من جدیدم زیاد اطلاعاتم خوب نیستش
ببخشین این ترک صفر کارش چیه؟
میشه یه نمونه بزارین یه توضیح کوچولو هم واسش بزارین؟
من کل 9 صفحه رو خوندم چیزی دستگیرم نشد
ممنون میشم بگین

فكر كنم توي 10 پست قبلي همه چيز مشخص شد
پست 82 هم كه تصويريش هست ديگه :17:

مندی
06-07-2008, 23:11
سلام unlocker جان
ممنوننم که جواب دادی
ولی تو پست 81 که چیزی نیست فقط یه عکس
من دوباره می پرسم

اصلا این ترک صفر یعنی چه و به چه دردی می خوره؟
اگه ترک یک باشه یعنی بده؟
راستی چطور می تونیم بفهمیم سی دی ما ترک صفر روش ایجاد شده؟

Ronin_unLocker
06-07-2008, 23:27
اگه isobuster رو باز كرده باشي منظورمو متوجه ميشي
step1= ايجاد ترك مجازي در cue كه فايل bin رو بارگذاري مي كنه( همون ترك صفر)
كاربردش :
معمولا برنامه هاي رايت مثل clone , alchole, nero ,.... از ترك اول شروع به ايميج گيري مي كنند (البته بدون پروفايل)
مشكل :
ممكنه بعضي مواقع اجرا نشه !!!يعني ويندوز ترك 1 رو بارگذاري
اميدوارم متوجه شده باشي :20:

مندی
07-07-2008, 22:27
بی نهایت ممنونم
Ronin_unLocker
اگه از انچه که شما گفتین درست فهمیده باشم شما میگین با step1 برنامه tzcopy میشه ترک صفر درست کرد درسته؟
حالا من از کجا بفهمم که این ترک ایجاد شده؟ با ایزوباستر؟
راستی چرا وقتی می زنم روی مرحله 5 یک پیغام خطا میده؟
میگه
your iso file structure was modified by another software

اگه عکسش را می خواین بزارم

mehdi_7070
07-07-2008, 22:34
حالا من از کجا بفهمم که این ترک ایجاد شده؟ با ایزوباستر؟

نرم افزار IsoBuster را اجرا كنيد .
از منوي File ، گزينه‌ي Open Image File را انتخاب كنيد . در اين پنجره فايل CUE را انتخاب كنيد و بر روي open كليك كنيد .

مندی
07-07-2008, 23:12
مرسی آقا مهدی
راجع به اخطار مرحله پنجم tzcopy چیزی می تونید کمکم کند؟

من هرکاری می کنم ورو هرچی تست می کنم این پیغام میاد
ببینم فقط واسه من این میاد یا همه باهاش دست به گریبونند؟
وبرای حلش کاری هم کردند؟
ممنونم اگه کسی کمک کنه

Ronin_unLocker
08-07-2008, 13:47
مرسی آقا مهدی
راجع به اخطار مرحله پنجم tzcopy چیزی می تونید کمکم کند؟

من هرکاری می کنم ورو هرچی تست می کنم این پیغام میاد
ببینم فقط واسه من این میاد یا همه باهاش دست به گریبونند؟
وبرای حلش کاری هم کردند؟
ممنونم اگه کسی کمک کنه
فكر كنم يه كاري تو مايه هاي wm protector باشه
كه سرعت ايميج گيري رو پايين مياره
معني اون پيغام هم يعني فايلت داره با يه برنامه ديگه پردازش ميشه
برنامه هاي ديگه رو ببند و بعد tzcopy رو باز كن :46:

مندی
09-07-2008, 08:07
من هرچی برنامه بود بستم حتی ویروس یابم
دیگه مونده سرم را بزنم به دیوار
هنوز قسمت 5 اون پیغام خطای بالائی رو میده
بچه ها تو رو خدا کسی اون پیغام رو ندیده تا حالا یا فقط واسه من میاد
من vb رو هم که کنار tzcopy هست رو هم نصب کردم دیگه چکار کنم؟!
کفری شدم