PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب توربین اولین نیروگاه زمین‌گرمایی تا پایان پاییز

wichidika
15-10-2014, 20:48
مدیر عامل سانا به ایسنا خبر داد

نصب توربین اولین نیروگاه زمین‌گرمایی تا پایان پاییز:n20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مدیرعامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) اعلام کرد: تا 2 ماه دیگر خرید توربین نخستین نیروگاه زمین گرمایی در سایت مشکین‌شهر خریداری می‌شود.
یوسف آرمودلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به این‌که مناقصه خرید توربین انرژی زمین گرمایی در حال اجرا است و تا دو ماه دیگر تکلیف آن مشخص می شود.
وی تصریح کرد: مشکین شهر نخستین نیروگاه پنج مگاواتی زمین گرمایی کشور است که با خرید توربین یکی از چاه‌های این سایت وارد مدار می شود.
مدیر عامل سازمان انرژی‌های نو ایران (سانا) تاکید کرد: سایت مشکین شهر دارای 11 حلقه چاه است.
آرمودلی در پایان خاطرنشان کرد: هفت حلقه از 11 چاه سایت مشکین شهر به مخزن خورده و نخستین چاه با خرید توربین وارد مدار می‌شود.
انتهای پیام

مردی که زیاد م
23-10-2014, 14:18
اینا همش برای پر کردن جیب بعضی هاست. 10 سال پیش دانش فنی ساخت سل های خورشیدی نسل جدید رو که از خارج آوردم پیش آرمودلی بردم که حمایت کنه در ایران بومی بشه. پیش نویس قرارداد برای این منظور آماده کردند. موقع امضاء گفت چند تا از افرادی که بهت معرفی میکنیم تو قرارداد باید بزاری. گفتم قرارداد رو ببندید بعدا این افراد رو بگید بیان با هاشون مصاحبه میکنم هر کدوم تونستن کمک کنن استخدام میکنم. فرداش که اومدم برای امضاء قرارداد گفت ما هنوز در مورد سل های خورشیدی به نتیجه قطعی نرسیدیم. با خودم گفتم اگه به نتیجه قطعی نرسیدید پس چرا پیش نویس قرارداد آماده کردید؟ آیا به خاطر اون افرد نبود که اگه من قبول میکردم حتما پس فردا هم میگفتید نصف پول قرارداد رو هم باید بدی به این افراد.

حالا شما قضاوت کنید. آیا یه دانش فنی روز در مورد سل های خورشیدی نسل جدید که مفت و مجانی به دست کشور افتاده نباید توسط ایشون که همه بودجه مربوط به انرژی های نو که 15 سال میشه در چنگ ایشون است حمایت بشه؟ از افراد دیگه هم نظیر همین جریان رو شنیدم. برای همینه که میگم این پروژه ها برای این انجام میشه که جیب یه عده که ماشالله ته هم نداره پر بشه که هیچوقت نمیشه.