PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جاشمعی‌ | دکوراسیون

ilia.parsa
14-10-2014, 15:08
در این مقاله به شما یاد می دهیم چگونه برای خود یک جاشمعی زیبا و ساده طراحی کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لوازم مورد نیاز

• سیب‌های مصنوعی • شمع‌های وارمری • شمع قلمی- به همان رنگ شمع‌های وارمری • ماژیک نوک‌تیز • کاتر • کبریت
ابتدا با استفاده از یک ماژیک نوک‌تیز شکل شمع را روی سیب رسم کنید.
سپس با استفاده از کاتر شکل شمع را ببرید و استیروفوم را خالی کنید تا شمع به خوبی در آن قرار گیرد.
می‌توانید شمع وارمری را از جای فلزی‌اش درآورید یا کل آن را در سیب قرار دهید توجه داشته باشید: اگر تصمیم بگیرید که شمع را از جای فلزی‌اش در آورید به یاد داشته باشید که موم در سیب استیروفوم ذوب خواهد شد. من دوست دارم که شمع‌ها کمی از سیب بیرون بریزند بنابراین جای فلزی آن را جدا کردم و سپس شمع را در سیب قراردادم.
یک شمع را روشن کنید و آن را روی سیب نگه‌دارید و اجازه دهید موم از کناره‌های سیب چکه کند. توجه داشته باشید: اجازه ندهید که شمع بیش از اندازه به سیب نزدیک شود زیرا ممکن است که سیب مصنوعی را بسوزاند. روند بالا را تکرار کنید تا زمانی که همه‌ی جا شمعی‌های سیبتان آن گونه که می‌خواهید به نظر برسند!
این جاشمعیهای سیب نه تنها در تمام فصل دوام می‌آورند، بلکه می‌توانید در بسیاری از مراسم‌های سال‌های آینده، به سادگی به جای شمع‌های وارمری از آن‌ها استفاده کنید.

منبع:wiki.5040

hossein blak
10-12-2014, 20:01
جاشمعی با طرحایی دیگر رو میشه اینجا قرار داد..؟

Atghia
14-12-2014, 14:31
جاشمعی با طرحایی دیگر رو میشه اینجا قرار داد..؟

بله میتونید در این تاپیک انواع مدل جاشمعی رو قرار بدید:n16: