PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین کنسول برای من

majidadib
13-10-2014, 19:04
سلام خدمت اساتید
تا حالا کنسول نداشتم و چون توی خونه تنهام قصد خرید یه کنسول دارم تا سرگرم بشم
نمی دونم چی بگیرم
زیاد نمی تونم واسه بازی ها هزینه کنم( اما الویت اصلیم این نیست)
می خوام همه بازی ها رو بتونم انجام بدم و دلی از عزا در بیارم، چون خیلی وقته بازی درست و حسابی نکردم
به نظرتون PS4،PS3 یا Xbob 360 بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
برای کدوم یک از این موارد فوق به ال سی دی نیاز هست؟
سپاس

SamGun
13-10-2014, 22:33
سلام خدمت اساتید
تا حالا کنسول نداشتم و چون توی خونه تنهام قصد خرید یه کنسول دارم تا سرگرم بشم
نمی دونم چی بگیرم
زیاد نمی تونم واسه بازی ها هزینه کنم( اما الویت اصلیم این نیست)
می خوام همه بازی ها رو بتونم انجام بدم و دلی از عزا در بیارم، چون خیلی وقته بازی درست و حسابی نکردم
به نظرتون PS4،PS3 یا Xbob 360 بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
برای کدوم یک از این موارد فوق به ال سی دی نیاز هست؟
سپاس

سلام

ببینید الان هزینه راه اندازی سیستم های بازی بر پایه کنسول ها خیلی دور از هم نیستن و تقریبا 500 تومان تفاوت نسل هفتم ( PS3-Xbox360 ) و نسل هشتم ( PS4-XboxOne ) هست .

در اینجا فقط بحث تهیه بازی هست که اگر امکان هزینه برای خرید بازیه اولیه و تعویض اون رو دارید بهترین کار خرید نسل جدید هست که هم آینده داره و هم در آینده میتوان به کپی خور شدن دستگاه امیدوار بود .

برای تمامی این کنسول ها برای بهره وری از کیفیت حداکثر نیاز به LCD-LED با نسبت تراکم پیکسل 1080×1920 هست و نسبت تصویر 16:9 اگر تلویزیون شما تکنولوژی 3D هم داشته باشه بسیار لذت بخش تر میکنه این موضوع رو .

mmf66
13-10-2014, 22:55
اصلا دنبال 360 و ps3 نرو

شما یه ps4 بخر بازیهاش رو میتونی اجاره کنی یا حتی دست دوم بخری که حدود 70 تا 130 تومانه همون رو باز میتونی بفروشی

هر کنسولی شما بگیری یه led نیاز داری اگه بودجتون کمه میتونید یه مانیتور 24 اینچ ایسوس بگیرید حدود 850 کارتون رو راه میندازه ولی باید نزدیکش بشینین بازی کنید

majidadib
14-10-2014, 12:46
ممنون از راهنمایی هاتون
فاکتور اصلی من اینه که خیلی وقته بازی نکردم می خوام بازی های قدیمی رو هم انجام بدم
مثلا GTA
اگه PS4 بگیرم راهیی هست که بازی های حداقل 2 سال پیش رو هم داشته باشم؟
سپاس

majidadib
17-10-2014, 16:43
کسی نیست راهنمایی کنه؟