PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hotline Miami 2: Wrong Number

Malware
13-10-2014, 16:39
درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

“Now with even more blood and gore”
مشخصات :

سازنده : Dennaton Games

ناشر : Devolver Digital

طراح : Jonatan Söderström , Dennis Wedin

موتور : GameMaker

پلتفورم : Microsoft Windows , OS X , Linux , PlayStation 3 , PlayStation 4 , PlayStation Vita

تاریخ انتشار : اواخر 2014 یا اوایل 2015

سبک : Action , Top-down shooter

حالت : Single-player

مقدمه :

Hotline Miami 2: Wrong Number یک بازی 2 بعدی اکشن با نمای دوربین از بالا به پایین است که سازنده آن Dennaton Games و شرکت Devolver Digital وظیفه ی نشر آن را بر عهده دارد. به عنوان ادامه ای بر سری Hotline Miami این نسخه با نام Wrong Number وقایع قبل و بعد از اتفاقات نسخه اول را روایت میکند البته با تمرکز بیشتر بر آینده یعنی پس از آنکه شخصیت اصلی با نام مستعار Jacket با توجه به تماس های مرموزی که به او میشد به قتل عام باند مافیای روس پرداخت .

براساس گفته ی سازندگان این نسخه آخرین نسخه از این سری خواهد بود .

گیم پلی :

گیم پلی این نسخه به طور کلی مانند عنوان اول است با این تفاوت که در این نسخه حالتی جدید با نام Hard Mode وجود دارد . این حالت زمانی باز میشود که بازیکن هر مرحله را با امتیاز C+ یا بالاتر به اتمام برساند . در این حالت از بین بردن دشمنان بسیار سخت تر بوده و احتمالا بعضی قابلیت ها مانند قفل کردن بر روی یک دشمن از بازیکن گرفته خواهد شد .

در این نسخه هر شخصیت قابلیت های خاص خود را دارد به عنوان مثال : Corey میتواند حرکت چرخشی کند , Mark دو اسلحه دارد و میتواند در آن واحد به چپ و راست شلیک کند و Alex و Ash به ترتیب یک اره برقی و اسلحه مخصوص دارند .

همچنین در این عنوان وجود یک ویرایش کننده مراحل نیز تایید شده است .

داستان :

Hotline Miami 2 وقایع قبل و بعد از نسخه اولیه را روایت میکند البته با تمرکز بر بعد. یعنی بعد از اینکه Jacket از طرف Janitors صدمات زیادی را به باند مافیای روس وارد کرد . در این زمان عده ای از خلافکاران نقاب به چهره زده و سعی میکنند , پا جای پای Jacket بگذارند . داستان بازی توسط تعدادی از این شخصیت ها پیش میرود .

بازی داستان های مختلفی را توسط اشخاص مختلف روایت میکند که همه ی آن ها در نهایت به شخصیت اصلی بازی قبلی یعنی Jacket میرسد .

شخصیت ها :

The Pig Butcher: بعد از قتل عام های Jacket, بازیگری به نام Martin Brown از این اتفاقات الهام گرفته و در فیلمی به نام Midnight Animal نقش یک قاتل خونسرد ملقب به Pig Butcher را بازی میکند. این امکان وجود دارد که او در آینده دست به کشتار واقعی بزند .

The Fans: با توجه به اینکه بیشتر مردم به Jacket به چشم یک قاتل بی رحم نگاه میکنند اما Fans ( طرفداران ) باور دارند که او یک قهرمان است و میخواهند پا جای پای او بگزارند و همان تماس های تلفنی را دریافت کنند. البته چون Jacket بیشتر افراد مافیای روس را از بین برده است و Janitors هم احتمالا کشته شده اند , طرفداران نمیتوانند مستقیما پا جای پای او بگزارند . هدف طرفداران این است که تبهکاران مختلف را بکشند و بتوانند توجه رسانه ها را به خود جلب کنند تا شاید آن تماس های مرموز برای آنها نیز تکرار شود . طرفداران نماد کسانی است که آرزو میکردند تا Hotline Miami 2 ساخته شود و دوباره بتوانند از این گیم پلی ساده و زیبا لذت ببرند. مانند عنوان اولیه بازیکنان تماس دریافت میکنند , عده ای از خلافکاران را میکشند و نقاب بدست می آورند .

The Detective: یک شخصیت قابل بازی که از نقاب استفاده نمیکند. Detective ( کاراگاه ) هر مرحله را با یک شات گان که در چمدانش است شروع میکند. اولین بار در یک رستوران کوچک دیده شد در حالی که با یک پیشخدمت صحبت میکرد . او در پایان هر مرحله با افسران پلیس ملاقات میکند . استایل او بسیار شبیه به Jacket است .

The Redneck: مردی عظیم الجثه با نقابی به شکل مار. جزییات زیادی از این شخصیت منتشر نشده بجز اینکه او عضوی از گروه 50 Blessings ( همون گروهی که Janitors هم عضوش بودن ) هست و همینطور که او به شدت از روس ها متنفّر است .

The Mobster: یک گانگستر روسی و مانند کاراگاه او نیز نقابی ندارد. بخش قابل بازی او از گذشته آغاز میشود یعنی احتمالا طی اتفاقات نسخه اول . به نظر میرسد رییس مافیای روس احترام زیادی برای او قائل است اما او میخواهد که خود را از این جریانات کنار بکشد . او از نقاب استفاده نمیکند اما در انتخاب اسلحه دست او باز است .

The Writer: یک Writer ( نویسنده ) که با کاراگاه نیز در ارتباط است و در حال تحقیق بر روی ماجرای قتل های زنجیره ای توسط افراد نقاب دار است. برخلاف بقیه ی شخصیت ها , او این حق که دیگران را بکشد ندارد و بیشتر حمله های او کشنده نیست . مگر اینه بازیکن بر روی یک شخصیت زمینگیر شده Finisher اجرا کند . تکرار حرکات خشونت آمیز باعث میشود که دید او به رنگ قرمز و حرکاتش کشنده شود . در حالت عادی او هر سلاحی را که به دست بگیرد خالی میکند و اگر به کسی حمله کند برای بیهوش کردن است .

ویدیو ها :

1 . E3 2014- Hotline Miami 2 Level Editor Trailer

ExpressLeech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 . Hotline Miami 2- Wrong Number - Dial Tone Trailer

ExpressLeech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 . Hotline Miami 2- Wrong Number - Teaser Trailer

تصاویر :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پایان

تهیه , ترجمه و تنظیم : پوریا

استفاده از این مطالب با ذکر منبع یعنی P30WORLD بلامانع است .

منابع : Wikipedia , GameSpot , IGN , VG247

vahidgame
11-03-2015, 22:22
خب این بازی هم منتشر شدش
ماه مارس هم عجب ماهی شده یه دفعه بازی های خوب همزمان دارن میان
امتیازی بازی هم اومدن:

Meristation - 9.0
God is a Geek - 9.0
GameSpot - 9.0
Destructoid - 9.0
IGN - 8.8
Game Informer - 8.5
Polygon - 8.5
GameStar - 8.0
Digital Spy - 8.0
VideoGamer - 7.0
IncGamers - 6.0
5.7 -PC Gamer
Guardian - 4.0

یکمی تفاوت امتیاز عجیب زیاده!
ولی سایت های بزرگ بالا امتیاز دادن

شماره اول بازی حسابی منو جذب کرد
یه بازی بسیار معتاد کننده و خیلی سخت بود
این شماره هم احتمالا باید در همون سطح باشه

Leon-117
12-03-2015, 10:53
ممنون بابت تاپیک.
من حدود 3-4 ساعت بازی کردم،بازی از هر نظر پیشرفت کرده.داستان عجیب و پیچیده تر،شخصیت های قابل بازی بیشتر،لوکیشن :دی های خیلی بیشتر و یه نکته ی خیلی مهم مراحل طولانی تر شدن و اونطور که خوندم داستا نبازی خیلی طولانی تر از شماره اول هست .Soundtrack های بازی مثل شماره اول فوق العاده هستن و توی هر مرحله آدم میخواد فقط نزدیک ترین اسلحه رو بگیره و بدون توقف بره جلو :دی
یه نکته ی خیلی جالب دیگه اینکه دیگه شبیه شماره اول اون نقاب ها حالت تزئینی :| ندارن،هر کدوم از کاراکرت ها نقاب مخصوص به خودش رو داره و هر کدوم هم یه قابلیت ویژه دارن.مثلا یکی از دوستان که نقاب پلینگ :| میزنه مشت هاش کشنده هستن و توی بازی با این شخصیت نمیشه اسلحه ای برداشت،با دست خالی باید مبارزه کنید :دی
یا Swans که یه خواهر و برادر هستن و همزمان کنترلشون میکنید،یکیشون اره برقی داره و اون یکی اسلحه.......... (و به نظرم بهترین شخصیت های بازی هستن،بازی با اینا 100 برابر لذت بخش تره :دی )
در مورد گیم پلی،بازی خیلی پیشرفت داشته ولی نسبت به شماره اول میتونم بگم توی خیلی از مراحل بازی یه مقدار کندتر پیش میره،توی خیلی از مرحله ها نمیتونید با یه اسلحه سرد برید جلو و کمبو های +15 بگیرید چون واقعا نمیشه :| یا اینکه یه سری از مراحل رو نمیشه بدون اسلحه گرم رد کرد (کاملا غیر ممکنه)،نمیشه گفت نکته ی منفی هست ولی من اون گیم پلی دیوانه وار :| :دی شماره اول رو بیشتر دوست داشتم :| :دی
شماره اول به اندازه کافی سخت بود ولی شماره دوم از اون هم سخت تر،توی یه سری مراحل واقعا سخته که بشه A+ گرفت.
در کل بازی عالیه،هم برای افرادی که شماره اول رو بازی کردن و هم برای اونایی که با این سری آشنا نیستن،حتما امتحانش کنید :) (البته اگه با خشونت و ... مشکلی ندارید)

یه نکته دیگه هم اینکه بازی Level Editor و احتمالا mod support داره،lvl editor بازی فعلا توی مرحله آلفا هست و به گفته سازنده ها بهار 2015 کامل منتشر میشه......
+
خیلی جالبه توی 1-2 روز 3 تا بازی فوق العاده منتشر شدن :دی هر 3 تا هم پروژه های نسبتا کوچیک تری بودن نسبت به بازی های "بزرگی" که اخیرا منتشر شدن و اکثرا گند زدن :| :دی
Cities Skylines-Ori and the Blind forest-Hotline Miami 2

vahidgame
14-03-2015, 01:13
منم بازیو شروع کردم و چند تا مرحله رفتم
تا اینجایی که رفتم بازی خوب بوده
دقیقا همون حس شماره اول رو داره با مراحل بسیار نفسگیر
اگه روی پی سی بازیو میرید باید به زدن دکمه R عادت کنید :دی
توی تاپیک شماره اول یادمه در مورد سختی بازی گفتم و بازی کلا سخته به خصوص توی مراحل طولانی دیگه نباید اشتباه کرد

فعلا من احساس نکردم شماره دومه و چیزای جدید خاصی ندیدم
حالا باید دید تا آخر چه جوری میشه و با این توضیحات علی و نقدهای مختلف باید چیز جدیدی برای عرضه داشته باشه
کلا اونایی که شماره اول رو خوششون اومده بازیو از دست ندن

Leon-117
14-03-2015, 09:48
فعلا من احساس نکردم شماره دومه و چیزای جدید خاصی ندیدم
حالا باید دید تا آخر چه جوری میشه و با این توضیحات علی و نقدهای مختلف باید چیز جدیدی برای عرضه داشته باشه
کلا اونایی که شماره اول رو خوششون اومده بازیو از دست ندن
وحید توی این شماره بیشتر داستانش برای من جالب بود و اینکه بدونم میخوان چجوری این اتفاقات و ... رو جمع کنن و توضیح بدن :دی (چون سازنده هاش گفته بودن که HL2 آخرین بازی این سری هست ) و ت ااینجا دساتاشن خیلی پیچیده و عجیب بوده :|
به جز این بازی تا حدی زیادی همون حال و هوای شماره اول رو داره،با تنوع مراحل،کاراکرتر،قابلیت ها و اسلحه های بیشتر............
چیزی که من بیشتر منتظرش هستم level editor بازی هست و ماد هایی که براش میسازن،با توحه به سبک بازی،soundtrack هاش و میزان محبوبیتی که داره مطمئنم که بی نهایت مرحله خوب براش میسازن،اونطوری نرحله هایی که بیشتر شبیه شماره اول بازی با روند خیلی سریع باشه هم 100% بیشتر میبینیم.

ویرایش :| :
من بازی رو تموم کردم،زیاد روی گرفتن امتیاز های خوب تمرکز نکردم و بازی حدود 8-9 ساعت طول کشید که تموم بشه (اکثر مرحله ها رو با امتیاز C-B تموم کردم و یه عده هم A )
خوب داستان بازی برام خیلی مهم بود ولی آخر بازی اینجوری شدم : O_o wtf :|
داستان و حوادثی که توی بازی اتفاق میوفته به شدت به بازی اول مربوطه و منم کلا چیز خاصی از بازی اول یادم نبود :دی بصورت عادی هم توی شماره دوم داستان خیلی روند پیچیده و عجیبی داره و کلا چیز خاصی خودم متوجه نشدم :دی ولی تیو فورم استیم بازی کاربر ها یه تاپیک خوب زدن و کل داستان و ... Hotline miami 1-2 رو توضیح دادن و وقتی اون رو خوندم تازه کلی از موارد برام روشن شد :دی ولی بازم کلی موارد ناگفته و عجیب بدون توضیح میمونن :|
در کل بازی/پروژه کوچیک ولی به شدت اعتیاد آور و خوبی بود :)
تنها ایرادی که به داستان میتون مبیگرم اینه که توی شماره دوم یکم میتونست در مورد کاراکتر ها بیشتر توضیح داده بشه که نشد.
همونطور هم که سازنده ها چند بار گفته بودن این نسخه آخرین Hotline miami هست که میسازن و بازی رو هم جوری تموم کردن که نشون دهنده پایان این سری هست.

الان میرم برای A+ کردن همه مرحله ها :) (اگه دکمه R کیبورد سالم بمونه البته :| )

AmirEblis
12-04-2015, 05:43
سلام
من این بازی رو پریشب اینا نصب کردم و تموم کردم، خیلی خوشم اومد و خیلی عالی بود.
گیمر نیستم (ینی بودم، ولی پنج شیش سال پیش) میخاستم ازتون بازی‌های این تیپی معرفی کنین بهم چنتا.
ینی همینجوری خشونت بالا و سبک و گیم پلی قوی مثل این.
shank2 رو هم قبل‌تر بازی کردم و خیلی خوب بود. اگه تو اون مایه‌ها هم باشه خیلی خوبه.
مرسی، دمتون گرم.