PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کول پد تا 100

Malware
11-10-2014, 20:14
درود دوستان

یه کول پد میخوام واسه Acer Aspire E5-571G-58D9 تا قیمت 100 هزار تومن بخرم .

به نظرتون بهترین انتخابی که میتونم بکنم که بیشترین میزان خنک کنندگی رو داشته باشه چیه ؟

با سپاس :n16:

MOSTAFA_ABBASI
11-10-2014, 20:46
سلام دوست عزیز من بهتون deepcool n8 ultra یا n9 رو پیشنهاد می کنم.
البته n9 رو خودم دارم خیلی خوبه رو n550jk
قیمتشم 85 باید باشه الان.
ولی اگر قوی تر می خوای گزینه اول هست البته باید توجه کنی که مصرف برقش و مستهلک کردن باطریش و... بیش تره.:n06:

Malware
13-10-2014, 12:01
سلام دوست عزیز من بهتون deepcool n8 ultra یا n9 رو پیشنهاد می کنم.
البته n9 رو خودم دارم خیلی خوبه رو n550jk
قیمتشم 85 باید باشه الان.
ولی اگر قوی تر می خوای گزینه اول هست البته باید توجه کنی که مصرف برقش و مستهلک کردن باطریش و... بیش تره.:n06:

ممنون . دو سوال :
کدوم یکی بیشترین میزان خنک کنندگی رو داره : Deepcool N8 Ultra یا Deepcool N9 .
و اینکه این ها از طریق USB وصل میشن به لپتاپ و از شارژ باطری استفاده میکنن ؟ اگه اره کول پدی وجود داره که مستقیما به برق وصل شه و از لپتاپ استفاده نکنه ؟

vivabarca
13-10-2014, 12:11
ممنون . دو سوال :
و اینکه این ها از طریق USB وصل میشن به لپتاپ و از شارژ باطری استفاده میکنن ؟ اگه اره کول پدی وجود داره که مستقیما به برق وصل شه و از لپتاپ استفاده نکنه ؟

با شارژر گوشی میشه کول پد رو تغذیه کرد (البته شارژر یو اس بی). ولی باید دقت کرد آمپر شارژر و کول پد به هم بخوره.

در مورد N8 Ultra هم من خودم دارم. تست نکردم ببینم قبل و بعد استفاده دما تغییر میکنه ولی یکبار که مسافرت رفته بودم نبردمش و فهمیدم وقتی کول پد زیر لپ تاپ نیست تو بازی ها گیر میکنه و میپره بیرون!!! و این یعنی N8 واقعا تاثیر داره رو دمای cpu و کارت گرافیک

MOSTAFA_ABBASI
13-10-2014, 14:08
ممنون . دو سوال :

deepcool n8 ultra میزان خنک کنندگیش بیش تره خودمم می خواستم بخرمش ولی پیداش نکردم تو تهران:n28:
والا باید باشه ولی من تا الان ندیدم.:n01: