PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور جدید و LED برای سیستمهای قدیمی مشکل ساز است ؟

ariahelp
10-10-2014, 18:38
سلام به همه .

ببخشید میخواستم بدونم که آیا ، مانیتورهای جدید و LED که بعضا قیمتهای بالای 350 هزار تومن هم دارن ، واسه سیستمهای قدیمی مشکل ایجاد میکنن ؟

مثلا اگه کسی یه سیستم داشته باشه که قدیمی باشه و گرافیک و رم و CPU و ... پایینی داشته باشه ، آیا اگه یه مانیتور جدید و LED واسه اون سیستم قدیمیش بگیره ، هیچگونه مشکل و اختلالی در کارکرد سیستمش ایجاد نمیشه ؟

shayan0o21
10-10-2014, 18:44
سلام به همه .

ببخشید میخواستم بدونم که آیا ، مانیتورهای جدید و LED که بعضا قیمتهای بالای 350 هزار تومن هم دارن ، واسه سیستمهای قدیمی مشکل ایجاد میکنن ؟

مثلا اگه کسی یه سیستم داشته باشه که قدیمی باشه و گرافیک و رم و CPU و ... پایینی داشته باشه ، آیا اگه یه مانیتور جدید و LED واسه اون سیستم قدیمیش بگیره ، هیچگونه مشکل و اختلالی در کارکرد سیستمش ایجاد نمیشه ؟

ببینید برای کابل مانیتور اگر جاش هست مشکلی پیش نمیاد :n16:

mmf66
10-10-2014, 19:03
سیستم های قدیمی معمولا پورت d-sub دارند و شاید بشه گفت همه مانیتور ها هم این پورت رو دارند حالا شاید رزولوشن رو مین یا گرافیک شما ساپورت نکنه اگه خیلی قدیمی باشه ولی فکر نکنم مشکلی باشه

ariahelp
10-10-2014, 19:46
سیستم های قدیمی معمولا پورت d-sub دارند و شاید بشه گفت همه مانیتور ها هم این پورت رو دارند حالا شاید رزولوشن رو مین یا گرافیک شما ساپورت نکنه اگه خیلی قدیمی باشه ولی فکر نکنم مشکلی باشه

قدیمیه قدیمی هم که نیست .

گرافیک 128 ، رم 512 ، و CPU هم 2.40 GHz هست .
چون مانیتور CRT م خراب شده ، میخواستم از این مانیتورهای LED جدید بگیرم .
واسه همین گفتم قبلش بررسی کنم و بپرسم که ببینم آیا هیچگونه مشکلی واسه بعده ها ایجاد نمیکنه ؟

پس با خیال راحت بگیرم ؟ مشکلی ایجاد نمیشه و کاملا ساپورت میکنه ؟

mmf66
10-10-2014, 23:03
قدیمیه قدیمی هم که نیست .

گرافیک 128 ، رم 512 ، و CPU هم 2.40 GHz هست .
چون مانیتور CRT م خراب شده ، میخواستم از این مانیتورهای LED جدید بگیرم .
واسه همین گفتم قبلش بررسی کنم و بپرسم که ببینم آیا هیچگونه مشکلی واسه بعده ها ایجاد نمیکنه ؟

پس با خیال راحت بگیرم ؟ مشکلی ایجاد نمیشه و کاملا ساپورت میکنه ؟

نه عزیز شما مانیتور 27 اینچ فول اچ دی هم بگیری هیچ مشکلی نداره

حالا بودجه رو هم خواستی بگو مانیتور خوب بهت پیشنهاد کنیم

ariahelp
11-10-2014, 18:00
بودجه که از 300 تا 400 ت میخوام هزینه کنم .

البته یکی یه پیشنهادم داده بود که گفته بود مانیتور سامسونگ 19 اینچ LED مدل ( SyncMaster S19B315N plus ) مانیتور خوبیه .

حالا تا نظر دوستان چی باشه ؟