PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بهترین آنتی ویروس

PeS
05-09-2006, 13:02
سلام دوستان خسته نباشید.
از وقتی من این تالار را دیدم به شک افتادم که کدوم یک از آنتی ویروس ها کاراتر و بهتره؟
ولی من همه نظرات دوستان را دیدم فکر کنم انتخاب یک آنتی ویروس بیشتر صلیقه ای شده ؟
من برروی لب تاپم نسخه نورتون هست ولی احساس میکنم نصبت به حرفهای دوستان باید کند باشه برا همین تصمیم به عوض کردنش گرفتم!
اینم بگم که من دایم به اینترنت وصل هستم و فقط از این سایت به اون سایت میرم و مشکلی از نظر امنیت ندارم که کسی بخواد به سیستم من نفوذ کنه ولی خوب داشتن آنتی ویروس از نون شب هم واجب تر! و اینم اضافه کنم چون در ایران نیستم مشکل آپدیت ندارم

حالا ازتون خواهش میکنم بهترین و شایسته ترین انتخاب را در اختیارم بزارین.
ممنونم

*NashenaS*
05-09-2006, 14:08
سلام...

تاپيك زير + يك سرچ در انجمن كمكتون مي كنه:

تاپیک اختصاصی مقایسه آنتی ویروس ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

انتخاب با شماست...

موفق باشين. :)

PeS
05-09-2006, 15:32
اگر متن من را بخونید اینو نشون میده که من کل پست ها را خوندم و بدلیل سردرگمی این را زدم!
حالا اگر راهنمایی نمیکنین متن من را با دقت بخونید
مرسی

Nine
15-09-2006, 21:57
سلام
بهت حق ميدم منم اولي كه مي خواستم يه آنتي ويروس نصب كنم از بس تو اين تاپيك ها حرفاي ضد و نقيض شنيدم سر گيجه گرفتم
تا اينكه تصميم گرفتم خودم امتحانشون كنم
البته به نظر من بهتره 2 تا آنتي ويروس نصب كني يكي فعال و يكي غير فعال
برا فعال NOD32 2.51.30 چون سرعت کا مپیوترت رو کم نمی کنه برا نصب اگه به همون صورت پیش فرض نصب کنی فعال نصب می شه و با روشن کردن کا مپیوترت سیستم رو چک می کنه ( بخش AMON )
برا غیر فعال kaspersky antivirus personal 6.0.0.303 برا غیر فعال نصب کردنش موقع نصب گزینه custom رو انتخاب کن و بخش های protection رو غیر فعال کن برا این گفتم کسپر رو غیر فعال نصب کنی که رو سرعتت تاثیر نذاره
بعد برو از تو استارت آپ درش بیار تا با ویندوز بالا نیاد واز کسپر بر اسکن دستی استفاده کن
نصب این 2 تا با روش بالا نصف نورتون هم رم نمی گیره
اما اگه فقط می خوای یه آنتی ویروس داشته باشی کسپر در شناسایی ویروس ها تواناتره چون دیتا بیس بزرگی داره و می تونی اونو به صورت کامل نصب کنی اما روش اول بیشتر مد نظر منه