PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار بازکردن رمز فایلهای فشرده (Rar)

"reza"
10-10-2014, 07:45
سلام دوستان...کسی میتونه نرم افزاری معرفی کنه که بشه فایل های فشرده (Rar) که زمانی رمز گذاری کرده بودم رو ،رمزشون رو بهم بده؟

ممنون میشم سریع کمکم کنید چون این فایلها خیلی برایم اهمیت دارن...

پیشاپیش از راهنماییهاتون تشکر میکنم:n16:

FX
10-10-2014, 08:59
نرم افزار درست و حسابی برای این کار پیدا نمیکنی البته شاید !!!!!!
بسته به نوع رمز و ... میتونه خیلی طولانی و ... باشه با نرم افزار های کنونی

Ali_RNT
10-10-2014, 15:03
سلام دوست عزیز.من یه بار اینو امتحان کردم جواب داد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

"reza"
17-10-2014, 21:24
سلام دوست گرامی...من لینک نرم افزار شما و هر کدوم از نرم افزارهای مشابه که داخل این سایت بود رو دانلود میکردم آنتی ویروسم برای دانلود از این سایت ارور میده از آنجایی که حجم نرم افزار پیشنهادیتون خیلی کم هست میتونین به این ایمیل ارسال کنین؟
reza.sh1366@yahoo.com
با تشکر از راهنماییتان

"reza"
17-10-2014, 21:25
سلام دوست عزیز.من یه بار اینو امتحان کردم جواب داد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام دوست گرامی...من لینک نرم افزار شما و هر کدوم از نرم افزارهای مشابه که داخل این سایت بود رو دانلود میکردم آنتی ویروسم برای دانلود از این سایت ارور میده از آنجایی که حجم نرم افزار پیشنهادیتون خیلی کم هست میتونین به این ایمیل ارسال کنین؟
reza.sh1366@yahoo.com
با تشکر از راهنماییتان

amo.reza
18-10-2014, 07:56
سلام دوستان...کسی میتونه نرم افزاری معرفی کنه که بشه فایل های فشرده (Rar) که زمانی رمز گذاری کرده بودم رو ،رمزشون رو بهم بده؟

ممنون میشم سریع کمکم کنید چون این فایلها خیلی برایم اهمیت دارن...

پیشاپیش از راهنماییهاتون تشکر میکنم:n16:

دوست عزیز هیچ برنامه ای وجود نداره و نمیتونه پسورد فایل های Rar یا Zip رو بشکنه بهت تحویل بده. فقط یه راه داره که اونم بسیار زمان بر است با استفاده از نرم افزارهای بازیابی پسورد بستگی به پسورد داره حروف کوچک بزرگ داشته باشه یا نداشته باشه اعداد هم استفاده شده یا نشده و.... زمان میبره.