PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب در اسپیکر

ariahelp
08-10-2014, 20:24
با سلام به همه ی بازدیدکنندگان این تاپیک.

بنده یه اسپیکر دارم که قدیمیه و مدلش هم ( TVM ECHO 565 R ) هست .

به تازگی یه مشکل عجیب واسش پیش اومده .

وقتی سیم مربوط به اتصال اسپیکر به مادربوررد سیستم رو قطع میکنم هیچ مشکلی نداره ولی به محض اینکه سیم رو وصل میکنم به کیس ، به طور ممتد و هر چند ثانیه یک بار دکمه ی MUTE و 3D به صورت خودکار روشن میشه و دوباره خاموش میشه .
و در کل وقتی رو دکمه ی MUTE نره ، صدا میاد از اسپیکر ولی خودش ، خود به خود زیاد میشه و یهو باز MUTE میشه .
ببخشید اگه خوب توضیح ندادم ، چون واقعا نمیدونم چشه ؟

امیدوارم شما متوجه بشید و راهنماییم کنید که ایشالله درست بشه .

EXTREME
08-10-2014, 21:14
با سلام به همه ی بازدیدکنندگان این تاپیک.

بنده یه اسپیکر دارم که قدیمیه و مدلش هم ( TVM ECHO 565 R ) هست .

به تازگی یه مشکل عجیب واسش پیش اومده .

وقتی سیم مربوط به اتصال اسپیکر به مادربوررد سیستم رو قطع میکنم هیچ مشکلی نداره ولی به محض اینکه سیم رو وصل میکنم به کیس ، به طور ممتد و هر چند ثانیه یک بار دکمه ی MUTE و 3D به صورت خودکار روشن میشه و دوباره خاموش میشه .
و در کل وقتی رو دکمه ی MUTE نره ، صدا میاد از اسپیکر ولی خودش ، خود به خود زیاد میشه و یهو باز MUTE میشه .
ببخشید اگه خوب توضیح ندادم ، چون واقعا نمیدونم چشه ؟

امیدوارم شما متوجه بشید و راهنماییم کنید که ایشالله درست بشه .

با یک اسپیکر دیگه سیستم رو چک کردید؟ باید با یک اسپیکر دیگه سیستم رو چک کنید تا معلوم بشه مشکل از اسپیکر است یا از طرف سیستم شماست حالا یا نرم افزاری یا سخت افزاری

mmf66
08-10-2014, 22:20
اگه منظورتون اینه که صدای خود اسپیکر قطع و وصل و کم و زیاد میشه که مشکل از اسپیکر هست
ولی شما اسپیکر رو با یک دستگاه دیگه تست کن ببین چجوریه

ariahelp
09-10-2014, 00:44
با یک اسپیکر دیگه سیستم رو چک کردید؟ باید با یک اسپیکر دیگه سیستم رو چک کنید تا معلوم بشه مشکل از اسپیکر است یا از طرف سیستم شماست حالا یا نرم افزاری یا سخت افزاری

بله با یک اسپیکر دیگه چک کردم ( البته اسپیکرهایی که ووفر ندارن ) و صدا مشکلی نداشت .

اگه منظورتون اینه که صدای خود اسپیکر قطع و وصل و کم و زیاد میشه که مشکل از اسپیکر هست
ولی شما اسپیکر رو با یک دستگاه دیگه تست کن ببین چجوریه

بله صدا خودش به صورت خودکار کم و زیاد میشه و MUTE و 3D مربوط به ووفر هم به صورت خودکار قطع و وصل میشه .

میتونید راهنمایی کنید که چه کاری بایستی انجام بدم تا درست بشه ؟

یکدفعه اینجوری شد و قاطی کرد .

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون . ایشالله بتونم با راهنمایی شما مشکلش رو حل کنم .

EXTREME
09-10-2014, 09:14
بله با یک اسپیکر دیگه چک کردم ( البته اسپیکرهایی که ووفر ندارن ) و صدا مشکلی نداشت .

بله صدا خودش به صورت خودکار کم و زیاد میشه و MUTE و 3D مربوط به ووفر هم به صورت خودکار قطع و وصل میشه .

میتونید راهنمایی کنید که چه کاری بایستی انجام بدم تا درست بشه ؟

یکدفعه اینجوری شد و قاطی کرد .

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون . ایشالله بتونم با راهنمایی شما مشکلش رو حل کنم .

اگه با اسپیکرهای دیگه تست شده و و مشکلی نبوده پس به احتمال زیاد مشکل از اسپیکرتون است یک علتش میتونه از سیم و فیش اسپیکر باشه

ariahelp
09-10-2014, 21:26
اگه با اسپیکرهای دیگه تست شده و و مشکلی نبوده پس به احتمال زیاد مشکل از اسپیکرتون است یک علتش میتونه از سیم و فیش اسپیکر باشه

اگه منظورتون همون سیم دو شاخه ی اتصال به مادربورد سیستم هست ، باید بگم که از طریق یه فیش دیگه از یه اسپیکر دیگه تست کردم و فیش هم ظاهرا مشکلی نداره .

اگه ممکنه با این توضیحاتی که عرض کردم لطف کنید و بفرمایید در حالت کلی مشکل میتونه از چه چیزهای دیگه ای ( غیر از موارد ذکر شده ) باشه ؟ و آیا راه حلی داره که بتونم درستش کنم ؟

ariahelp
11-10-2014, 18:03
دوستان خواهشا هرکی میدونه مشکل از چیه ، راهنمایی کنه ؟

فکر کردم بهترین جا واسه رسیدن به جواب فروم پی سی ورلد باشه !