PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان عزیز سیستمم یهو اینطوری میشه لطفا کمک کنید

راشا تهرونی
03-10-2014, 12:29
اقا من هر دو سه روزی سیستمم همچین میشه
مجبورم ریستارت کنم تا درست شه انتی ویروس هم به روز نصب کردم ابدیتش کردم ویروس کشی هم کردم باز درست نشد سیستم هم باز کردم رم ها رو مجدد نصب کردم یه باد هم گرفتم سیستمم رو باز درست نشد ویندوزم 7 هستش تازه نصب کردم مشکلی نداشتم یهو اینطوری شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس

bestmovie
03-10-2014, 12:36
گرافیک مشکل داره به احتمال خیلی زیاد مقاومت یا خازن خراب شده

راشا تهرونی
03-10-2014, 12:57
گرافیک مشکل داره به احتمال خیلی زیاد مقاومت یا خازن خراب شده

ممنون
از کجا باید بفهم قطعی از گرافیکم هستش ؟

H U
03-10-2014, 13:52
شما بهتره از سیستم استفاده نکنید چون ممکنه بدترهم بشه

کیس رو ببرید یه تعمیرگاه نشون بدید

احتمال 99% مشکل از کارت گرافیک هست

EXTREME
03-10-2014, 17:34
اقا من هر دو سه روزی سیستمم همچین میشه
مجبورم ریستارت کنم تا درست شه انتی ویروس هم به روز نصب کردم ابدیتش کردم ویروس کشی هم کردم باز درست نشد سیستم هم باز کردم رم ها رو مجدد نصب کردم یه باد هم گرفتم سیستمم رو باز درست نشد ویندوزم 7 هستش تازه نصب کردم مشکلی نداشتم یهو اینطوری شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس

با ورژن های مختلف درایور هم تست کنید درست نشد باتوجه به خرابی که در تصویر دارید بیشتر این مشکل از گرافیک میتونه باشه اسلات گرافیک رو هم تمیز کنید مشکل یا میتونه از گرافیک باشه یا اسلات گرافیک بهتره با یک گرافیک دیگه سیستم رو چک کنید

aminam566
04-10-2014, 02:22
سلام دوست عزیز
این مشکل به احتمال 99درصد از چیپ کارت گرافیته که اگه ادامه بدی چیپت کلا میسوزه ولی اگه الان ببری تعمیر گاه با یه ریسولت حل میشه البته یجای درست حسابی ببر.

راشا تهرونی
04-10-2014, 16:17
با ورژن های مختلف درایور هم تست کنید درست نشد باتوجه به خرابی که در تصویر دارید بیشتر این مشکل از گرافیک میتونه باشه اسلات گرافیک رو هم تمیز کنید مشکل یا میتونه از گرافیک باشه یا اسلات گرافیک بهتره با یک گرافیک دیگه سیستم رو چک کنید

ممنون
از کجا باید بفهم ورزن کارت گرافیکم چی هستش و درایور رو از کجا باید دانلود بزنم؟

sajad138
04-10-2014, 16:24
شما به این سوال من جواب بده من میخوام با گوشی اندروید به یک اینترنت که وایرلس نیست وصل شم تو بگو چه کار کنم

EXTREME
04-10-2014, 18:11
شما به این سوال من جواب بده من میخوام با گوشی اندروید به یک اینترنت که وایرلس نیست وصل شم تو بگو چه کار کنم

لطفا تاپیک بزنید .....

EXTREME
04-10-2014, 18:13
ممنون
از کجا باید بفهم ورزن کارت گرافیکم چی هستش و درایور رو از کجا باید دانلود بزنم؟

ورژن درایور هم از تو دیوایس مینیجر میتونید بفهمید با نرم افزار gpu-z هم میشه فهمید
اگه گرافیکتون انویدیا است از تو nvdidi control panel اگه رادئون است از تو کاتالیست

با زدن عبارت dxdiag در run در تب display هم میشه فهمید

درایور رو از سایت سازنده گرافیک دانلود کنید از نرم افزارهای آنلاین جهت نصب درایور مثل easy driver هم میتونید استفاده کیند