PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Middle-earth: Shadow of Mordor

Killzone2
30-09-2014, 21:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Middle-earth: Shadow of Mordor

توسعه دهنده : Monolith Productions
ناشر : Warner Bros. Interactive Entertainment
طراح : Michael De Plater Bob Roberts
نویسنده : Christian Cantamessa
موتور : LithTech
پلتفرم : PC, PlayStation 3, PlayStation 4,Xbox 360, Xbox One
تاریخ انتشار : September 30, 2014
سبک : Action role-playing

سیستم مورد نیاز

The minimum specs are

Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 25 GB available space

the recommended specs are

Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD Radeon HD 7970
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 40 GB available space

حلقه قدرت

یکی از چیزایی که همه آن را دوست دارند سری ارباب حلقه ها هست. عنوانی که فیلمش طرفداران بسیار زیادی دارد اما در قسمت بازی های ویدویی عناوین متعددی در طول نسل های مختلف ساخته شد که با استقبال گرمی روبرو نشد بر خلاف آن سری بتمن توانست در بازی های ویدویی حرف های زیادی بزند و طرفدارانش بیش از پیش زیاد شود. اخرین بار War in the North توانست تا حدودی موفق باشد و زمینه های نقش آفرینی آن هم باعث زیبایی بازی شده بود ولی باز هم با یک عنوان درخور نام برای این سری فاصله داشت. چندی پیش یک عنوان جدید دیگر از این سری معرفی شد که توسط استودیو Monolith ساخته میشد و این شرکت کارنامه خوبی داشت از جمله سخت عنوان F.E.A.R . با این حال نمایش های اولیه بازی آن قدر درگیر کننده نبود تا زمان انتشار بازی که میشود گفت خلاف انتظار خیلی از افراد و حتی طرفداران با یک بازی بسیار خوش ساخت روبرو شدیم چرا که نمرات بسیار خوب و تعریف های منتقد ها نگاه ها را به سوی Middle-earth: Shadow of Mordor معطوف کرد. سبک بازی action role-playing میباشد و وقایع داستانی آن هم بین سری The Hobbit و The Lord of the Ringsروایت میشود.

Middle-Earth: Shadow of Mordor روایت کننده داستان شخصی به اسم Talion هست و او به همراه خانواده اش مورد حمله نیرو های Sauron قرار میگرد و در میان درگیری با اورک ها خانواده او کشته میشود و بعد هم خود تالیون کشته میشود و در ادامه در دنیای برزخ توسط Celebrimbor به دنیای سرزمین میانه بازگردانده میشود تا انتقام خود را بگیرد. Celebrimbor در واقع در بدن تالیون قرار داد و یک بعد کاملا جدا را در گیم پلی خلق کرده و میتوان با فعال کردن دید Celebrimbor جزیاتی را دید که خود تالیون قادر به دیدن آن نیست. در ابتدا بخشی از مبارزات به نمایش در میاید که ترکیبی از مخفی کاری و melee combat برای کشتن اورک ها نشان داده شد. Talion میتواند بی سر صدا یا با تمام قوا در موردور به کشتار اورک ها بپردازد و یا از سیستم های مبارزات نزدیک که میشود آن را Batman: Arkham-style معرفی کرد هم استفاده کند. قابلیت های و تواناهایی ها و مبارزات بخش های متنوعی دارد که از نکات خوب Shadow of Mordor محسوب میشود.

همانطور که قدرت های Talion بالاتر میرود , گزینه های جدیدی برای ارتقا مهارت های او باز میشود که به مرور تعداد آن زیاد میشود و در شیوه کشتن دشمنان بسیار تاثیر گذار هست. در بازی به بازیکن اجازه داده میشود تا یک کارکتر جدید بسازد و یا به شخصی سازی Talion بپردازد. در Middle-earth ما با یک سیستم کاملا خاص و جدید روبرو میشویم که Nemesis System نام دارد و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این سیستم برای تعامل تالیون با محیط بازی طراحی شده و رفتاری که شما با دشمنان میکنید در ادامه تاثیر خود را بر بازی میگذارد. به عنوان مثال اگر یک اورک توسط Talion با آتش سوخته شود همان اورک با صورت سوخته خود برای انتقام به سراغ Talion بیاید. همینطور اگر اورکی شما را بکشد با گرفتن رتبه تبدیل به یک فرمانده یا شبیه به آن میشود و سیستم Nemesis بطور کلی گیم پلی را تحت تاثیر خودش قرار داده و هر کار شما در طول بازی موجب تغییر رفتار محیط دربرابر شما خواهد شد.

بازیکن از سیستم ارتقا مهارت بهره میبرد و Talion قادر هست بین 2 شاخه ranger و Wraith درخت مهارت های خود را کامل کند. قابلیت Ranger این امکان را به شما میدهد که در سکوت و مخفی کاری به کشتن دشمنان بپردازید درحالی که قابلیت Wraith هم مربوط به بخش دوم که روح میشود هست و اطلاعاتی را از دشمنان جمع اوری کند که از طریق آن میتواند به کشتن رهبران آن ها بپردازد و همینطور فدرت و روحیه آن ها را کم کند.

با آشنا شدن بازیباز با ویژگی های بازی حالا نوبت گشت و گذار در دنیای پر فراز و نشیب بازی هست که باید گفت از نظر طراحی و دیزاین خوب کار شده است. داستان بسیار خوب و یکپارچه روایت میشود البته چند برهه زمانی دارای اشکالاتی هست. دیدار دوباره با شخصیت هایی مثل گالوم بسیار لذت بخش هست و بخصوص با صدای دلنشینی که در سری فیلم های این سری هم داشت در Middle-earth بازگشته تا بیشتر به جذابیت های این بازی اظافه شود.

تصاویر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بخشی از نمرات منتشر شده

Polygon: 9/5
IGN: 9.3/10
Joystiq: 5/5
Gamespot: 8/10
Shacknews: 9/10
10/Gamefront: 9
Gamesradar: 9/10
The Escapist: 9/10
Eurogamer: 8/10

امید رض
30-09-2014, 22:11
Middle Earth Shadow of Mordor عرضه شد. در تنظیمات ultra نیاز به 6GB حافظه گرافیکی خواهد داشت

vahidgame
30-09-2014, 22:44
مشخصه با یکی از بهترین بازی های نقش آفرینی سال طرفیم
ویدئوی نقد گیم اسپات رو دیده بودم اولش که آدم احساس می کنه داره اساسین بازی می کنه! چون از لحاظ بالا رفتن از دیوار و اینا عین همونه
مبارزات هم همون طور که توی پست اول اشاره شده به بتمن شباهت داره از طرفی هم خیلی مبارزات خشنی بازی داره و بریدن سر و خونریزی توی اون زیاده
از قسمت اپن ورلد بازی هم سایت های مختلف خیلی تعریف کردن و مثل بازی های دیگه این سبک میشه آزادانه ماموریت های مختلف رو انجام داد
کلا طرفداران ارباب حلقه ها و همین طور سبک نقش آفرینی این بازی رو نباید از دست بدن
در ضمن بازی برای کنسول های نسل قبلی هم تقریبا یه ماه و نیم دیگه منتشر میشه
+
تاپیک مهم شد...

Malware
01-10-2014, 09:45
لانچ تریلر

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

امتیازات این عنوان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Viren
01-10-2014, 13:25
تورنت بازی اومده
جالب اینکه 3800 سید داره با 40000 لیچر!

I Walk Alone
01-10-2014, 20:53
ورژن بلک باکس بازی هم اومد که 17 گیگ هست. احتمالا تا امشب لینک ها تو سایت های ایرانی قرار میگیره.

mjorh
01-10-2014, 23:38
من حقیقتش انتظار نداشتم بازی تا این حد نمرات خوبی داشته باشه ، هنوز بازی نکردم ولی به نظر من ایرادایی مثل نمیدونم شبیه اسسین هست یا بتمن زیاد منطقی نیست ، بتمن که یه جورایی سبک کامبت جدید رو آورد به نسل و خیلی از سازنده ها این سبک رو الگو قرار دادن و همینطور اسسین .....

اتمسفر + گیم پلی + Production Value ( صداگذاری، موشن کپچر و ....) خیلی خوب به نظر میاد و داستان هم باید بازی کرد و دید ، امیدوارم هر چه زودتر به دستم برسه تا توضیحات اولیه از این بازی داشته باشم.
+
تشکر فراوان از سهیل بابت تاپیک :n12:

Meysam Raz
05-10-2014, 07:47
بلک باکس بازی رو گرفتم
خداییش بازیه خوبیه و هرچی نمره گرفته حقش بوده
گرافیک و گیم پلی و... عالیه و کاملا راضیم
شدیدا توصیه میشه
فقط امیدوارم مثل بقیه بازی های خوب روندش تکراری و خسته کننده نشه

SamGun
05-10-2014, 14:16
یعنی این عزیزان بازی ساز دیگه دارن کم کم SLI و Cross Fire رو اپیدمی میکنن برای همه با این سیستم های مورد نیاز :دی

البته بگذریم که اینا همش سیاست بازار یابیه ...

m2stech
06-10-2014, 10:46
بازیه خوبی بوده تا اینجا ولی بعضی مراحلش واقعا سخته حتی سختتر از dark souls به خصوص مراحلی که 30 تا ارک میریزن سرم O_O
یه مرحله داره که باید یکی از warchief ها را بکشم و برای اینکه خودشا نشون بده باید 20 تا ارک را در 2 دقیقه میکشتم که هر کاری کردم حتی با منفجر کردن مخزن نوشیدنی هاشون هم نتونستم...سرتونا درد نیارم اولین بار تو زندگیم بود که دستم خسته شد و دسته را انداختم >_<

vahidreza2007
06-10-2014, 12:36
اقا همون اول کار که میگه از یه ارگ اعتراف بکش باز زدن اسپیس بار ! من هر چی اسپیس بار رو میزنم این طرف غلط میزنه رو زمین :n02: اون جا چیکار باید کرد ؟:n02:

m2stech
06-10-2014, 14:06
اقا همون اول کار که میگه از یه ارگ اعتراف بکش باز زدن اسپیس بار ! من هر چی اسپیس بار رو میزنم این طرف غلط میزنه رو زمین :n02: اون جا چیکار باید کرد ؟:n02:

میگه hold و نه press باید دکمه را نگه داری

jericho-sina
08-10-2014, 13:36
بچه ها کسی تفاوت بین تکسچر معمولی و تکسچر HD رو دیده؟ یا عکس داره؟؟

goldenmember
14-10-2014, 21:46
من خریدم ولی هنوز نصبش نکردم؟
همه میگن بازیش عالیه

Ali_p30
25-10-2014, 23:57
آقا main mission ها کدومان؟!؟!؟!؟
من هرچی بود انجام دادم ولی بازی میگه باید main mission بری!!
رو مپ دیگه چیزی نیست!!
فقط زمان رو میبرم جلو کاپیتان میاد میکشم:n24::n25:

Meysam Raz
26-10-2014, 07:28
آقا main mission ها کدومان؟!؟!؟!؟
من هرچی بود انجام دادم ولی بازی میگه باید main mission بری!!
رو مپ دیگه چیزی نیست!!
فقط زمان رو میبرم جلو کاپیتان میاد میکشم:n24::n25:
روی نقشه با رنگ طلائی مشخص شدن
احتمالا باید یک کاری بکنی و نکردی
حدس میزنم اون جایی رسیدی که باید باید 4 تا وارچیف بکشی

Ali_p30
28-10-2014, 15:32
روی نقشه با رنگ طلائی مشخص شدن
احتمالا باید یک کاری بکنی و نکردی
حدس میزنم اون جایی رسیدی که باید باید 4 تا وارچیف بکشی
بازی من باگ داده بود
اونارو نشون نمیداد!!!
بازی و سیو رو پاک کردم از اول بازی میکنم الان درست شده
البته یه آپدیت جدید هم اومده بود که اونم نصب کردم درست شد:n09:
ولی کلی دارم باهاش حال میکنم:n19:
دیشب تو خواب داشتم اوروک هارو میکشتم :n24::n25:

vahidgame
19-11-2014, 14:46
خب بازی برای کنسول های نسل هفتمی هم با تاخیر منتشر شد
من خودم نه روی پی سی اونو رفتم نه روی این کنسول ها ولی نظرات اونایی که بازی کردن رو خوندم و دیگه برام مشخصه بازی رو این کنسول های چه جوری بود
به کلام ساده افتضاح به تمام معنا ! :دی

بحث گرافیک فقط نیست بحث اینه که اصلا روی نسخه نسل قبلی کار نمی کنن
Forza Horizon 2 هم روی X360 همین شرایط رو داشت و انگار یه بازی دو نسل پیش رو ساختن!
دلیل این بی کیفیتی به نظرم کیفیت پایین اون کنسول ها نیست چون شما همین کنسول ها حتی بازی های اوایل نسل قبلی اونا رو ببینیم چه قدر عالی بودن و از همینا هم بهتر بودن و نکته مهم اینه که بهینه بودن
دلیلش به نظرم دو تا مطلب یکی اینکه روی بازی کار نمی کنن و فقط سریع می خوان یه جوری اونو برای این کنسول ها هم آماده کنن
مطلب دو هم اینه که سازندگان بدشون نمیاد یه جوری نشون بدن که دیگه نسل قبلی تموم شده و همه به سمت نسل جدید بیان!
این بازی ها رو فک کنم تعداد خیلی کمی باشن که نسخه اصلی اونا رو برای نسل قبلی بخرن و خود سازندگان هم می دونن در اصل این نسخه ها بیشتر برای کپی کردن هستن!

کلا حتی این بازی رو برای این کنسول ها دانلود هم نکنید و ارزش نداره
اگه حتی ضعیفترین پی سی رو دارین که می تونه بازیو اجرا کنه روی همون برید و مطمئنا نسبت به اون شرایط خیلی بهتری داره
من خودم هنوز وقت نکردم روی پی سی اونو برم و فرصتش پیش بیاد میرم چون واقعا جزو بازی های خیلی خوب امسال بوده

spirit's
21-11-2014, 13:34
چرا این ینقدر دهن سرویسه!!!!!!:n28::n28:
تکون میخوری عین موروملخ میریزن سرت

I Walk Alone
21-11-2014, 14:15
اوایل بازی اینطوره. بعد وقتی Abilities هات زیاد میشه و چند تا Epic Runes پیدا میکنی بازی عین آب خوردن میشه.

spirit's
22-11-2014, 00:17
اوایل بازی اینطوره. بعد وقتی Abilities هات زیاد میشه و چند تا Epic Runes پیدا میکنی بازی عین آب خوردن میشه.
توی اساسین حداقل میشد در رفت
این غول گنده‌ها چین دوتا لگد میندازه نفله میکنه
افتاده بودم دنبال یکی از کاپتانها این یهو پیداش شد اول ترتیب کاپتان رو داد بعدش منو...

Meysam Raz
22-11-2014, 01:11
افتاده بودم دنبال یکی از کاپتانها این یهو پیداش شد اول ترتیب کاپتان رو داد بعدش منو...
عزیز شما وارد هر بازی ای میشی اول باید قاعده بازی کردن رو یاد بگیری و ببینی چطوری باید بازی کنی
اول بازی که همه مخفی کاری رفتن ، شما رفتی افتادی دنبال کاپتان ها :n27: بعد توقع داری نمیری ؟
من توی کل بازی شاید به سختی دوبار مردم که اونم زیادی طمع کردم و میخواستم یک وارچیف رو رو با تمام زیردستاش یکجا بکشم
این پست ها رو بخون ، کمکت میکنه

ببینید شما بازی رو که شروع می کنید به طور Random یک سری Uruk خاص تو بازی با اسم, لقب, ظاهر و قدرت ها و توانایی های خاص درست می شن و درجه Captain یا Warchief بهشون داده می شه, حدود 150 تا اسم و لقب و حدود صد مدل مو و قیافه و .. وجود داره که باعث می شه دو تا Nemesis مشابه نبینید تو بازی. Warchief ها بالاترین درجه ـن و رهبر یه سری اوروکن. هر منطقه 5 تا Warchief داره و هر Warchief از بین Captain های اون منطقه چنداشون رو به عنوان بادیگارد داره.

شما می تونید هر Captain رو به عنوان هدفتون انتخاب کنید, بازی محل اون اوروک رو به شما نشون می ده و شما می تونید پیداش کنید و باهاش بجنگید, حالا اگه نبرد رو ببرید چند تا اتفاق می افته, طرف ممکنه در بره که در این صورت چیزی نه با شما تعلق می گیره نه به اون. شما می تونید ازش بازجویی کنید و در رابطه با بقیه اوروک ها ازش اطلاعات بگیرید, یا می تونید به تسخیر خودتون در بیاریدش. اوروک هایی که به تخسیر خودتون در میارید (اگه Captain یا Warcheif باشن) رو می تونید فرماندهی کنید, می تونید بفرستیدشون که یه Captain دیگرو بکشن یا اگه بادیگارد یه Warchief باشن به اون Warchief خیانت کنن, که در این صورت می کشوننشون یه گوشه و تلاش می کنن که بکشنش, شما هم می تونید بهش کمک کنید.
اگه هم بخواید یه Warchief زو شکست بدید, این دفعه اول باید یه ماموریت انجام بدید تا توجه ـش رو جلب کنید. وقتی خودشو نشون داد می تونید برید بکشیدش, البته Warchief ها همرار خودشون بادیگارد دارن. حالا برای اینکه کارتون ساده تر بشه قبل از اینکه برید سراغ Warchief می تونید اول برید بادیگارد هاشو بکشید (بازی بهتون نشون می ده بادیگارد هاش کیان) یا با تسخیر خودتون در بیاریدش. اگه بکشیدشون Warchief تنها می یاد, اگه تسخیرشون کنید تو نبرد باهاش بهتون کمک می کنن.
اگه هم هر اوروکی شما رو بکشه قدرت می گیره و مقامش بالاتر می ره. اگه اوروک خارج از سیستم نمسیس باشه یه لقب می گیره و وارد سیستم می شه.

حالا بین این اوروک هایی که در سیستم نمسیس هستن, یه سری تعامل ها و رخداد هایی هست که شما می تونید بپرید وسط و کارشون رو خراب کنید. این تعامل ها گاهی Random به وجود می یاد که به خاطر طبیعت این اوروک هاست, گاهی وقتی به وجود می یاد که شما یه اوروک رو تسخیر کنید و بهش ماموریت بدید

دوئل (که اگه طرفینش Warchief باشه شورش نامیده می شه): تلاش دو تا اوروک برای کشتن همدیگه برای گرفتن قدرت و بالا رفتن مقامشون هست, شما می تونید بپرید وسط و به یکیشون کمک کنید, اوروک برنده قدرتش بالا می ره و اگه حریف بازندش مقام بالاتری ازش داشته باشه جاشو می گیره. گاهی ممکنه طرفین از نبرد فرار کنن.
خیانت: که فقط در صورتی اتفاق می افته که شما بادیگارد یک warchief رو تسخیر کنید و بهش دستور به خیانت بدید.
متحد کردن: یه captain سعی می کنه که یه گروه از اوروک ها رو با خودش متحد کنه, حالا بعضی اورک ها باهاش مخالفت می کنن و می جنگن, اگه کاپیتان موفق بشه اون مخالفا رو بکشه می ره سراغ یه گروه دیگه و همین کار رو تکرار می کنه. اگه سه بار موفق بشه این کارو کنه قدرت می گیره.
اعدام: یه کاپیتان, یک کاپیتان دیگه و سه تا از همراهاش رو شکست داده و حالا می خواد اعدامشون کنه, می تونید بپرید وسط و همرو بکشید. ولی اگه اعدام موفقیت آمیز باشه, اون کاپیتان قدرت می گیره.
جشن: یه کاپیتان همراه افرادش دارن جشم می گیرن, می تونید از فرصت استفاده کنید و همرو بکشید. اگه کاری نکنید و جشن تموم بشه اون کاپیتان قدرت می گیره.
شکار هیولا: یه کاپیتان با افرادش می ره به شکار Carogar ها و graug ها. اگه موفق بشه قدرت می گیره. ولی اگه موفق نشه, یه ویژگی بهش اضافه می شه, ترس از اون موجود
کمین: یه کاپیتان و افرادش به مقر یه کاپیتان دیگه شبیخون می زنه. اول دو موج اوروک حمله می کنن و بعد همراه موج سوم کاپیتانی که شبیخون زده هم پیداش می شه, گاهی هم ممکنه موج سوم مثل دو موج دیگه باشه ولی با اوروک های بیشتر. کاپیتانی که زنده بمونه قدرت می گیره.

واقعا اگر درست مبارزه نکنی ، چقدر مبارزه با یک وارچیف میتونه پیچیده بشه . راحت یک ساعت داشتم مبارزه میکردم
یک وارچیف بود تنها نقطه ضعفش کمبو فینیشر بود
یعنی اگر روش فینیشر نمیزدی ، دوساعت هم میزدیش هیچیش نمیشد
واقعا اینطور وارچیف ها رو باید تنها ( که معمولا نیستن ) گیر بیارید
خلاصه مبارزه حدود یک ساعت طول کشید
یعنی هی میرفتم میزدمش ، اونم یک تیر سمی میزد ما 80 درصد خونمون میپرید
بعد میرفتم توی منطقه مبارزه ، یک گیاه گیر میاوردم و خونم پر میشد و میومدم دورش رو با آتیش خالی میکردم و میزدمش
آخر سر دیگه قلقش دستم اومد و تنها کشیدمش یک جا و نسخش رو پیچیدم
اگر بایکی مبارزه کردید دیدید یاراش زیاد شدن سریع برید به یک نقطه خیلی بلند تا شروع کنن دنبالتون بگردن اینطوری دور فرماندشون رو خالی میزارن و شما سریع میتونید برید حداقل یک کمبو با یک فیتیشر یا بعضا دوتا بهش بزنید و 60 درصد خونش رو ببرید
حتما نقاط ضعف و قوت رو بخونید تا درست و از راهش به طرف بیشترین آسیب رو بزنید و از راهی که قدرتش زیاد میشه حمله نکنید که خونش بیخودی دوباره پُر بشه
قبل از مبارزه یک مانور شناسایی توی منطقه با دکمه V برید تا کاپیتان دیگه ای اونجا نباشه و همچنین جای گل ها و میوه جات زمینی رو حفظ کنید برای مواقعی که خون کم میارید ( توی منطقه مبارزه الکی نچینینشون )
توی مبارزه از اسپیس ( پرش ) بیشتر استفاده کنید تا کلیک راست چون وقت کمتری به اطرافیان برای کمبو زدن میده
اگر طرف از گرگ ( حالا من میگم گرگ ) میترسه به جای یکی ، چنتا گرگ ببرید تا اونا کمی اطرافیان رو هم با خودشون مشغول کنن
اون افراد سپردار و محافظانی که دوتا تبرزین دارن رو سعی نکنید بزنید فقط با کمان هدشاتشون کنید و اگر تیر توی منطقه گیر نیاوردید برید یک اورک تنها گیر بیارید و ( یا از گرگی که سوارش هستید ) دکمه E رو نگه دارید تا روح اونو بگیره و بهتون ( اِلف شات ) کمان بده
اگر فرمانده ای دوباره زنده شد وقتی بار دوم ببیندتون میگه چرا دوباره زنده شده
یکیشون بهم گفت چون منو اون دفعه با کمان ( یکی از نقطه ضعفاش ) نکشتی دوباره برگشتم . هیچی دیگه با کمان سیبلش کردم و دیگه هم نیومد
زیردستها رو اول بزنید تا هم خودتون قوی بشید و هم دور وارچیف ها خالی تر باشه
بازم میگم اگر خون کم آوردید فرار کنید و گیاه پیدا کنید
اگر کشته شدید Alt + F4 بهتر از مُردنه ، چون اینطوری بازی فکر میکنه شما فرار کردید و فقط به لول فرمانده ها اضافه میکنه و برای شما به جای ریونچ ( انتقام ) میزنه آن فینیشد بیزینس ( مبارزتون تمام نشده )
وقتی محیط شلوغه سعی نکنید طرف رو با LCtrl بگیرید و بخوایین روش اسپیس بزنید چون کار بیخودیه ، بزنید بکشیدش و فرار کنید . اطلاعات رو بعدا میشه از اورک ها بدست آورد
از اورک ها معمولی هم میشه اطلاعات کشید ( گرچه شاید خیلی به کار نیاد ولی برای اول بازی که هیچ کاپیتانی رو نمیشناسید خوبه ) ، اون نقاط ضعف و قدرت رو بزارید برای اون ارک های مخصوصش

امید رض
22-11-2014, 01:45
بهترین راه ترینر یاکدتقلب هست تادخل همه روتوبازی بیاری:n02:

spirit's
22-11-2014, 15:56
بهترین راه ترینر یاکدتقلب هست تادخل همه روتوبازی بیاری:n02:
مگه ترینر هم داره:n27:

spirit's
22-11-2014, 15:58
عزیز شما وارد هر بازی ای میشی اول باید قاعده بازی کردن رو یاد بگیری و ببینی چطوری باید بازی کنی
اول بازی که همه مخفی کاری رفتن ، شما رفتی افتادی دنبال کاپتان ها :n27: بعد توقع داری نمیری ؟
من توی کل بازی شاید به سختی دوبار مردم که اونم زیادی طمع کردم و میخواستم یک وارچیف رو رو با تمام زیردستاش یکجا بکشم
این پست ها رو بخون ، کمکت میکنه

ببینید شما بازی رو که شروع می کنید به طور Random یک سری Uruk خاص تو بازی با اسم, لقب, ظاهر و قدرت ها و توانایی های خاص درست می شن و درجه Captain یا Warchief بهشون داده می شه, حدود 150 تا اسم و لقب و حدود صد مدل مو و قیافه و .. وجود داره که باعث می شه دو تا Nemesis مشابه نبینید تو بازی. Warchief ها بالاترین درجه ـن و رهبر یه سری اوروکن. هر منطقه 5 تا Warchief داره و هر Warchief از بین Captain های اون منطقه چنداشون رو به عنوان بادیگارد داره.

شما می تونید هر Captain رو به عنوان هدفتون انتخاب کنید, بازی محل اون اوروک رو به شما نشون می ده و شما می تونید پیداش کنید و باهاش بجنگید, حالا اگه نبرد رو ببرید چند تا اتفاق می افته, طرف ممکنه در بره که در این صورت چیزی نه با شما تعلق می گیره نه به اون. شما می تونید ازش بازجویی کنید و در رابطه با بقیه اوروک ها ازش اطلاعات بگیرید, یا می تونید به تسخیر خودتون در بیاریدش. اوروک هایی که به تخسیر خودتون در میارید (اگه Captain یا Warcheif باشن) رو می تونید فرماندهی کنید, می تونید بفرستیدشون که یه Captain دیگرو بکشن یا اگه بادیگارد یه Warchief باشن به اون Warchief خیانت کنن, که در این صورت می کشوننشون یه گوشه و تلاش می کنن که بکشنش, شما هم می تونید بهش کمک کنید.
اگه هم بخواید یه Warchief زو شکست بدید, این دفعه اول باید یه ماموریت انجام بدید تا توجه ـش رو جلب کنید. وقتی خودشو نشون داد می تونید برید بکشیدش, البته Warchief ها همرار خودشون بادیگارد دارن. حالا برای اینکه کارتون ساده تر بشه قبل از اینکه برید سراغ Warchief می تونید اول برید بادیگارد هاشو بکشید (بازی بهتون نشون می ده بادیگارد هاش کیان) یا با تسخیر خودتون در بیاریدش. اگه بکشیدشون Warchief تنها می یاد, اگه تسخیرشون کنید تو نبرد باهاش بهتون کمک می کنن.
اگه هم هر اوروکی شما رو بکشه قدرت می گیره و مقامش بالاتر می ره. اگه اوروک خارج از سیستم نمسیس باشه یه لقب می گیره و وارد سیستم می شه.

حالا بین این اوروک هایی که در سیستم نمسیس هستن, یه سری تعامل ها و رخداد هایی هست که شما می تونید بپرید وسط و کارشون رو خراب کنید. این تعامل ها گاهی Random به وجود می یاد که به خاطر طبیعت این اوروک هاست, گاهی وقتی به وجود می یاد که شما یه اوروک رو تسخیر کنید و بهش ماموریت بدید

دوئل (که اگه طرفینش Warchief باشه شورش نامیده می شه): تلاش دو تا اوروک برای کشتن همدیگه برای گرفتن قدرت و بالا رفتن مقامشون هست, شما می تونید بپرید وسط و به یکیشون کمک کنید, اوروک برنده قدرتش بالا می ره و اگه حریف بازندش مقام بالاتری ازش داشته باشه جاشو می گیره. گاهی ممکنه طرفین از نبرد فرار کنن.
خیانت: که فقط در صورتی اتفاق می افته که شما بادیگارد یک warchief رو تسخیر کنید و بهش دستور به خیانت بدید.
متحد کردن: یه captain سعی می کنه که یه گروه از اوروک ها رو با خودش متحد کنه, حالا بعضی اورک ها باهاش مخالفت می کنن و می جنگن, اگه کاپیتان موفق بشه اون مخالفا رو بکشه می ره سراغ یه گروه دیگه و همین کار رو تکرار می کنه. اگه سه بار موفق بشه این کارو کنه قدرت می گیره.
اعدام: یه کاپیتان, یک کاپیتان دیگه و سه تا از همراهاش رو شکست داده و حالا می خواد اعدامشون کنه, می تونید بپرید وسط و همرو بکشید. ولی اگه اعدام موفقیت آمیز باشه, اون کاپیتان قدرت می گیره.
جشن: یه کاپیتان همراه افرادش دارن جشم می گیرن, می تونید از فرصت استفاده کنید و همرو بکشید. اگه کاری نکنید و جشن تموم بشه اون کاپیتان قدرت می گیره.
شکار هیولا: یه کاپیتان با افرادش می ره به شکار Carogar ها و graug ها. اگه موفق بشه قدرت می گیره. ولی اگه موفق نشه, یه ویژگی بهش اضافه می شه, ترس از اون موجود
کمین: یه کاپیتان و افرادش به مقر یه کاپیتان دیگه شبیخون می زنه. اول دو موج اوروک حمله می کنن و بعد همراه موج سوم کاپیتانی که شبیخون زده هم پیداش می شه, گاهی هم ممکنه موج سوم مثل دو موج دیگه باشه ولی با اوروک های بیشتر. کاپیتانی که زنده بمونه قدرت می گیره.

واقعا اگر درست مبارزه نکنی ، چقدر مبارزه با یک وارچیف میتونه پیچیده بشه . راحت یک ساعت داشتم مبارزه میکردم
یک وارچیف بود تنها نقطه ضعفش کمبو فینیشر بود
یعنی اگر روش فینیشر نمیزدی ، دوساعت هم میزدیش هیچیش نمیشد
واقعا اینطور وارچیف ها رو باید تنها ( که معمولا نیستن ) گیر بیارید
خلاصه مبارزه حدود یک ساعت طول کشید
یعنی هی میرفتم میزدمش ، اونم یک تیر سمی میزد ما 80 درصد خونمون میپرید
بعد میرفتم توی منطقه مبارزه ، یک گیاه گیر میاوردم و خونم پر میشد و میومدم دورش رو با آتیش خالی میکردم و میزدمش
آخر سر دیگه قلقش دستم اومد و تنها کشیدمش یک جا و نسخش رو پیچیدم
اگر بایکی مبارزه کردید دیدید یاراش زیاد شدن سریع برید به یک نقطه خیلی بلند تا شروع کنن دنبالتون بگردن اینطوری دور فرماندشون رو خالی میزارن و شما سریع میتونید برید حداقل یک کمبو با یک فیتیشر یا بعضا دوتا بهش بزنید و 60 درصد خونش رو ببرید
حتما نقاط ضعف و قوت رو بخونید تا درست و از راهش به طرف بیشترین آسیب رو بزنید و از راهی که قدرتش زیاد میشه حمله نکنید که خونش بیخودی دوباره پُر بشه
قبل از مبارزه یک مانور شناسایی توی منطقه با دکمه V برید تا کاپیتان دیگه ای اونجا نباشه و همچنین جای گل ها و میوه جات زمینی رو حفظ کنید برای مواقعی که خون کم میارید ( توی منطقه مبارزه الکی نچینینشون )
توی مبارزه از اسپیس ( پرش ) بیشتر استفاده کنید تا کلیک راست چون وقت کمتری به اطرافیان برای کمبو زدن میده
اگر طرف از گرگ ( حالا من میگم گرگ ) میترسه به جای یکی ، چنتا گرگ ببرید تا اونا کمی اطرافیان رو هم با خودشون مشغول کنن
اون افراد سپردار و محافظانی که دوتا تبرزین دارن رو سعی نکنید بزنید فقط با کمان هدشاتشون کنید و اگر تیر توی منطقه گیر نیاوردید برید یک اورک تنها گیر بیارید و ( یا از گرگی که سوارش هستید ) دکمه E رو نگه دارید تا روح اونو بگیره و بهتون ( اِلف شات ) کمان بده
اگر فرمانده ای دوباره زنده شد وقتی بار دوم ببیندتون میگه چرا دوباره زنده شده
یکیشون بهم گفت چون منو اون دفعه با کمان ( یکی از نقطه ضعفاش ) نکشتی دوباره برگشتم . هیچی دیگه با کمان سیبلش کردم و دیگه هم نیومد
زیردستها رو اول بزنید تا هم خودتون قوی بشید و هم دور وارچیف ها خالی تر باشه
بازم میگم اگر خون کم آوردید فرار کنید و گیاه پیدا کنید
اگر کشته شدید Alt + F4 بهتر از مُردنه ، چون اینطوری بازی فکر میکنه شما فرار کردید و فقط به لول فرمانده ها اضافه میکنه و برای شما به جای ریونچ ( انتقام ) میزنه آن فینیشد بیزینس ( مبارزتون تمام نشده )
وقتی محیط شلوغه سعی نکنید طرف رو با LCtrl بگیرید و بخوایین روش اسپیس بزنید چون کار بیخودیه ، بزنید بکشیدش و فرار کنید . اطلاعات رو بعدا میشه از اورک ها بدست آورد
از اورک ها معمولی هم میشه اطلاعات کشید ( گرچه شاید خیلی به کار نیاد ولی برای اول بازی که هیچ کاپیتانی رو نمیشناسید خوبه ) ، اون نقاط ضعف و قدرت رو بزارید برای اون ارک های مخصوصش

دمت گرم تازه یه چیزای دستم اومد این راهنما رو کجا گیر اوردین:n26:

Meysam Raz
22-11-2014, 16:20
دمت گرم تازه یه چیزای دستم اومد این راهنما رو کجا گیر اوردین:n26:
خواهش میکنم
یکی از بچه های انجمن همسایه در موردش نوشته بود که اون اولیه هستش
دومیه هم توصیه های خودم بود که کپی کردم
ترینر هم داره اما اگر ترینر زدی بدون از اون به بعد داری مسخره ترین بازی سال رو بازی میکنی :n09:
واقعا حیفه بازی به این قشنگی رو با ترینر خراب کنی
قول میدم درست بازی کنی به هیچ ترینری نیاز پیدا نکنی
من ترینر رو برای بچه خواهرم که 10 سالشه میزنم بره توی بازی بچرخه :n02:

spirit's
22-11-2014, 16:40
خواهش میکنم
یکی از بچه های انجمن همسایه در موردش نوشته بود که اون اولیه هستش
دومیه هم توصیه های خودم بود که کپی کردم
ترینر هم داره اما اگر ترینر زدی بدون از اون به بعد داری مسخره ترین بازی سال رو بازی میکنی :n09:
واقعا حیفه بازی به این قشنگی رو با ترینر خراب کنی
قول میدم درست بازی کنی به هیچ ترینری نیاز پیدا نکنی
من ترینر رو برای بچه خواهرم که 10 سالشه میزنم بره توی بازی بچرخه :n02:
من حقیقتش معمولا یه بازی میگیرم تا مدت‌ها پاش میشینم بدون ترینر
مثلا یه مدت مدیدی اسکایریم رو رفتم بعدم توتال‌وار روم2 که اومدخیلی فاز میده با دنیاش همزاد پنداری میکنی انگار داری توش زندگی میکنی...
این گرگ‌ها رو چطور میگیرین یکیش اومد کشتم؟یا چطور این کاپتان‌ها رو تسخیر میکنی برات کار کنن من درنهایت حرف میکشم بعدم میکشتش
البته همون اول خود بازی من رو به سمت یکی از کاپتان‌ها برد...

امید رض
22-11-2014, 17:05
مگه ترینر هم داره:n27:
بازی که ناعادلانه وکثیف حق وتوش پایمال میکنن باید توهم مثل اونا باشی:n24::weird::grrr:برودخل همشونوبیار
اینم هم ترینر

Meysam Raz
22-11-2014, 17:06
من حقیقتش معمولا یه بازی میگیرم تا مدت‌ها پاش میشینم بدون ترینر
مثلا یه مدت مدیدی اسکایریم رو رفتم بعدم توتال‌وار روم2 که اومدخیلی فاز میده با دنیاش همزاد پنداری میکنی انگار داری توش زندگی میکنی...
این گرگ‌ها رو چطور میگیرین یکیش اومد کشتم؟یا چطور این کاپتان‌ها رو تسخیر میکنی برات کار کنن من درنهایت حرف میکشم بعدم میکشتش
البته همون اول خود بازی من رو به سمت یکی از کاپتان‌ها برد...
مراحل داستانی رو باید بری توی اون مراحل بهت آموزش میده چطوری کاپتان ها رو بِرَند کنی و تسخیرشون کنی و بفرستی برات بجنگن

گرگ یا همون کاراگور ها رو میتونی همون اول هم سوار بشی
کافیه بری بالای یک بلندی که بالای سرش باشی
دکمه کنترل رو بهت نشون میده که اگر Lctrl یعنی کنترل چپ رو بزنی میپره روی سرش
بعد هم باید موس رو بکشی توی دایره و یک دکمه دیگه ( که خودش بهت میگه ) بزنی تا رامش کنه

Alireza.M67
23-11-2014, 20:52
من تازه این بازیو گرفتم .
خیلی بازی نکردم ولی به نظرم بازی خیلی عالیه.
اگه این روند هیجان انگیزو تا تهش داشته باشه یه آر پی جی فوق العادست

vahidgame
23-11-2014, 21:11
من تازه این بازیو گرفتم .
خیلی بازی نکردم ولی به نظرم بازی خیلی عالیه.
اگه این روند هیجان انگیزو تا تهش داشته باشه یه آر پی جی فوق العادست
علیرضا فک کنم روی X360 اونو داری میری دیگه؟
واقعا چه جوری تونستی تحمل کنی؟ :دی

من خود نرفتم ولی اون طور که توی سایت های خارجی می خوندم و عکسا رو دیدم بازی رو خیلی برای این کنسول ها بد ساختن
یعنی از لحاظ تکسچر و اینا انگار تعطیله و بعضی وقتا افت فریم هم داره
اصلا از این لحاظ در حد بازی های چهار پنج سال پیش X360 هم هست؟!

Alireza.M67
23-11-2014, 22:24
علیرضا فک کنم روی X360 اونو داری میری دیگه؟
واقعا چه جوری تونستی تحمل کنی؟ :دی

من خود نرفتم ولی اون طور که توی سایت های خارجی می خوندم و عکسا رو دیدم بازی رو خیلی برای این کنسول ها بد ساختن
یعنی از لحاظ تکسچر و اینا انگار تعطیله و بعضی وقتا افت فریم هم داره
اصلا از این لحاظ در حد بازی های چهار پنج سال پیش X360 هم هست؟!

آره وحید جان ...
ولی اگه اینجوریه که میگی پس ببین روی کنسول های نسل حاضر دیگه چیه این !
حالا از گرافیک قضیه بگذریم بازیش واقعا جذابه
گیم پلی روون و سریع
سیستم مبارزاتش خیلی خوبه، جا خالی میدی، دفاع می کنی، حرکات ژانگولر انجام میدی و...
داستان و المنت های بازی خیلی نوآورانه هستن، باید بازی کنی ببینی چی میگم.
کلا خوشم اومد

spirit's
28-11-2014, 20:07
این بهترین سرزمین میانه‌ست که بازی کردم...
محیط که شلوغ بشه اوضاع بهم میریزه...

pharm
10-12-2014, 23:21
چرا هیچکس بازی نمیکنه اینجا؟
من اینطوری که دیدم چند تا ویدیو خیلی قشنگ بود

Meysam Raz
11-12-2014, 01:00
چرا هیچکس بازی نمیکنه اینجا؟
من اینطوری که دیدم چند تا ویدیو خیلی قشنگ بود
بازی کردیم و تموم شد دیگه :n02: باید چیکار کنیم خو؟!:n02: همه منتظر DLC هستن
میتونم بگم یکی از بهترین بازی هایی بود که امسال بازی کردم

pharm
12-12-2014, 10:50
بازی کردیم و تموم شد دیگه :n02: باید چیکار کنیم خو؟!:n02: همه منتظر DLC هستن
میتونم بگم یکی از بهترین بازی هایی بود که امسال بازی کردم

من دیر شروع کردم :D
دوستان میشه مرحله ای رو ریست کرد؟
یه ماموریت رو bonus ش رو نرفتم عذاب وجدان گرفتم کلا رو بازی هایی که خیلی خوشم میاد وسواس میگیرم :D

pharm
25-12-2014, 23:17
دوستان یه سوال من یه لشکر از ارک ها درست کردم همشون خفن لول 20 اینا بدرد هم میخوره؟؟(هر کدوم از وارچیف ها 3 تا bodyguard با لول 20
اگر بدرد نخوره که بازی خیلی بیخودیه

aha2012
26-12-2014, 19:50
دوستان یه سوال من یه لشکر از ارک ها درست کردم همشون خفن لول 20 اینا بدرد هم میخوره؟؟(هر کدوم از وارچیف ها 3 تا bodyguard با لول 20
اگر بدرد نخوره که بازی خیلی بیخودیه

برای گرفتن اچیونت تو xbox یا تروفی تو پلی استیشن بدرد میخوره.

titanium_zarin
12-07-2015, 10:23
سلام ...
این رو دقیقا باید چکار کنم ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دکمه اف کاری نمیکنه ... بگید چه جوری از اف استفاده کنم !!

Meysam Raz
12-07-2015, 10:34
سلام ...
این رو دقیقا باید چکار کنم ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دکمه اف کاری نمیکنه ... بگید چه جوری از اف استفاده کنم !!
نوشته دیگه
5 تا هدف رو با کمبد ( حرکاتی که تند تند میزنه ) یا زمینی باید اعدام کنید
بزن تا بیوفتن روی زانوهاشون و دور سرشون ستاره بچرخه بعد اف رو بزنی اعدامشون میکنه
یا موقعی که داری میزنیشون و هیت استریک پر میشه خودش بهت میگه اف رو بزن

titanium_zarin
12-07-2015, 12:08
نوشته دیگه
5 تا هدف رو با کمبد ( حرکاتی که تند تند میزنه ) یا زمینی باید اعدام کنید
بزن تا بیوفتن روی زانوهاشون و دور سرشون ستاره بچرخه بعد اف رو بزنی اعدامشون میکنه
یا موقعی که داری میزنیشون و هیت استریک پر میشه خودش بهت میگه اف رو بزن

دمت گرم ...
یه سوال در مورد اینکه مجبور به خیانتشون کنی یا یار خودت کنی این رییس روسا رو ... من نفهمیدم چه جوری باید این کار رو کنم ؟؟میشه توضیح بدید !!

Meysam Raz
12-07-2015, 19:23
دمت گرم ...
یه سوال در مورد اینکه مجبور به خیانتشون کنی یا یار خودت کنی این رییس روسا رو ... من نفهمیدم چه جوری باید این کار رو کنم ؟؟میشه توضیح بدید !!
خواهش
به اون کار میگن برند Berand کردن
اگر اول بازی هستی این امکان باز نیست
مراحل داستانی رو که بری یک جا وارد سرزمین دوم میشی که خیلی سرسبزه و بعد برمیگردی موردور ، ,وقتی برگشتی بهت آموزش میده چطوری برند کنی

R.P.G
20-07-2015, 11:50
سلام. چند وقتیه سعی میکنم از بازی های مخلتف اسکرین شات بگیرم به جای این که فقط روی Witcher 3 و Skyrim کیلید کنم :دي ولی یکی از آسون ترین بازی همین Shadow Of Mordor هست که میشه ازش اسکرین شات گرفت. Photomod خیلی خوب عمل میکنه. ولی من واسه بعضی از شات ها اینجا از Cheat Engine استفاده کردم که دیگه دوربین روی کاراکتر قفل نباشه و بشه اسکرین شات های بهتری گرفت.

برای رنگ ها هم از ReShade Framework استفاده کردم. Sharpening - Color Corrections - Depth of Field - Bloom تقریبا همون ستینگی هست که روی شات های Dying Light استفاده کردم.

برای بالا بردن رزولوشن بازی هم اول Resolution دسکتاپ رو به 3840x2160 تغییر دادم و بعد هم بازی رو به Windowed Mode؛ بعد هم میشد که رزولوشن رو به 200% بالاتر از Desktop Resolution افزایش داد.

اینم از شات ها:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])At The Gate

Lithariel

Death From Above

Drifting Through A Void

Brutalize

Dragonlings

Lithariel

Take A Look

peyman_nn
12-03-2016, 19:01
سلام
من این بازی رو نصب کردم و همش این نره غول ها رو میکشم و هیچ اتفاقب نمیوفته
چند تا سوال دارم
1 - اون قسمت که میره تو اون غول ها که به صف وایسادن چیه ؟ اصلا متوجه نمیشم
2 - چرا این همه غول های بزرگ رو میکشم و بازی پیشرفت خاصی غیر از اینکه قدرت ها ازاد میشه نداره ؟
3 - اوایل قسمت داستانی داشت ولی الان چیزی نداره و همش ماموریت کشتن این غول های قوی رو میده ، چرا ؟ از قسمت store mod یعنی داستانی ادامه میدم

ممنونم :n16: